Witaj
Gość

Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 19446 razy)

  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 16, 2012, 01:09:01 pm »
no wlasnie mialem to zaznaczone- w opisie jest ze wtedy masz poelna dowolnosc w rozdysponowaniu skilli. Ok i co wtedy robie? przeciagam to na pasek w grze czy jak?
Goz ktory lvl ? solo czy w grupie?
Robisz to w menu skilli, nic nie przeciagasz na pasek.
Ja jestem w II akcie 18lvl, gra kilka osob, ale na razie solo, zeby fabule poznac itp, mysle ze pieklo/inferno zaczniemy razem farmic.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 16, 2012, 05:13:37 pm »
Chciałem pograć z ludźmi ale oni zamiast eksplorować robią speed run'a, więc wole sam. Ida coś pobarbarzyć ;).


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 16, 2012, 06:12:55 pm »
Podobno domyslnie ustawia region jako Ameryke? Wkurwie sie jak bede musial robic nowa postac.
Felek o 19/20 bede w domu, napisz pma w tych godzinach to posle ci tego triala.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 16, 2012, 06:20:40 pm »
Podobno domyslnie ustawia region jako Ameryke? -_-' sie jak bede musial robic nowa postac.
Felek o 19/20 bede w domu, napisz pma w tych godzinach to posle ci tego triala.

<3

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 16, 2012, 06:23:48 pm »
Podobno domyslnie ustawia region jako Ameryke? -_-' sie jak bede musial robic nowa postac.
Felek o 19/20 bede w domu, napisz pma w tych godzinach to posle ci tego triala.

U mnie byla domyslnie europa.
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 16, 2012, 07:01:35 pm »
ja mialem americas domyslnie ustawione, musialem na eu zmienic.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 16, 2012, 07:20:11 pm »
Zmienilem na EU, a postac dalej zostala.

Wam tez znikly achievementy?


@po relogu jednak trzeba robic nowa postac.... Lekki fail ze strony blizzarda, kupuje gre w polskiej wersji jezykowej, a ustawia domyslnie Ameryke...
Ciekawe czy te osiagniecia wroca :)
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 09:26:47 pm wysłana przez Ryane »


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 17, 2012, 08:31:51 am »
nie niestety przepadly... czytalem o tym na forum BN. Wczoraj zginalem na normalu pierwszy raz swoim WD :( koniec 2 aktu .Smutne to :(

Powiedzcie mi prosze kiedy bede mogl robic socety w broniach i armorach? Mam na razie 2 lvl jawelera, bo to chyba u niego tak?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 18, 2012, 02:23:17 pm »


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 18, 2012, 03:36:45 pm »
Jak ktoś przypadkiem ma zbędnego triala, to byłbym bardzo wdzięczny ;) czesiu0(at)o2.pl


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 19, 2012, 06:30:56 pm »
I jak panowie diablo warto zakupić?


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 19, 2012, 06:54:01 pm »
Zdecydowanie warto. Ty sie nie pytaj czy warto, a gdzie kupic :) W sklepach w calej Polsce nie ma juz nawet podstawowych wersji, a drugi naklad podobno ma byc dopiero w Czerwcu. Obecnie chyba tylko na allegro mozna je znalezc lub same keye.
Jak nie jestes zdecydowany to sprawdz triala. Kazdy kto kupil pudelko dostal 2 Guest Passy, ktore moze rozdac.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 20, 2012, 12:25:55 am »
Patrząc na Diablo 2 wnioskuje że 3-jka również będzie dostawać regularne update'y. Fanem Diablo nigdy nie byłem, ale 3 część zrobiła ze mnie no-life'a :D, i nie żałuje wydanych pieniędzy.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 20, 2012, 12:59:40 pm »
Ale te znikajace achievementy sa juz wkurwiajace.
Do tego jeszcze to: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149008104#1
Na szczescie mnie to nie dopadlo :)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 20, 2012, 04:53:12 pm »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 24, 2012, 01:45:39 pm »
Zawiodlem sie na blizzardzie i to bardzo. Nie bede pisal dlaczego, bo ta gra ma tyle wad w porownaniu z d2, ze musialbym przynajmniej godzine poswiecic, aby to jakos zwiezle napisac.

I jak panowie diablo warto zakupić?

Po dotarciu do inferno zmienilem troche zdanie. Jesli nigdy nie grales w diablo pewnie Ci sie spodoba, lecz jesli spedziles duzo czasu w d2 bedziesz widzial bardzo duzo minusow.


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 24, 2012, 02:44:15 pm »
Szanuję Twoją opinię ale chciałbym też podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Gra wobec mnie jest rewelacyjna, zakochałem się w niej bez pamięci. Choć po becie miałem mieszane uczucia i wahałem się do ostatniej chwili to jednak zdecydowałem się ją kupić 15.05 i nie żałuję na nią ani grosza.

Gram w dwójkę z kolegą, niedługo planujemy załapać się do jakiejś luźnej grupki zrzeszającej graczy i jesteśmy oczarowani grą.

Naszym zdaniem jest to fantastyczna opcja na spędzenie długiego wieczora. Każdemu kto się waha szczerze polecam, jeśli nie miał zbyt wygórowanych oczekiwań co do gry (bo pojawia się taki syndrom na oficjalnych forach, nawet zrezygnowałem z ich czytania bo ilość bezsensownego, nieuzasadnionego jadu, który tam się pojawia przyprawia mnie o konwulsję) to na pewno będziesz zachwycony i spędzisz wiele godzin mordując potworki.

Jest oczywiście pare spraw, które nie są idealne- ale wiem, że blizzard zawsze pracuje nad swoimi grami aby ulepszać je i robić je co raz bardziej dostosowanymi do oczekiwań konsumentów.
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 24, 2012, 02:47:49 pm »
ale wiem, że blizzard zawsze pracuje nad swoimi grami aby ulepszać je i robić je co raz bardziej dostosowanymi do oczekiwań konsumentów.

I wlasnie na to czekam. Wiekszosc glupich pomyslow jest nieodwracalnych, ale mogliby cos zrobilc z pingiem oraz rozwinac w jakis sposob sprawy spolecznosciowe.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 24, 2012, 07:15:16 pm »
Przyznam się na początku bez bicia, że nie czytałem całego tego tematu, więc jeśli coś powieliłem to potraktujcie to jako potwierdzenie tego co już zostało napisane. <wiem rozleniwiłem się patrz > Diablo 3>

Jak to zwykle bywa, aby coś skomentować trzeba najpierw tego zasmakować. Ja oczywiście to zrobiłem, w związku z czym jak przystało na "porządnego" <razz> obywatela tego forum i ja podzielę się swoją opinią na temat tej jakże wspaniałej gry.

Powiem krótko. Miałem nadzieję, że będę grał w RPG, a okazuje się, że gram w niedorobione MMORPG i jednocześnie za bardzo rozbudowane RPG z elementami MMO, które aż proszą się o rozbudowanie w kierunku MMORPG <suprised>

Dlaczego Diablo 3 nie jest grą akcji z gatunku RPG ? Chociażby z tego powodu, że fabuła tej gry została zabita już na jej samym początku przez lenistwo programistów z Blizzard, którzy wymyślili sobie dość nietypowy samouczek polegający na przebiegnięciu całej gry bez zatrzymywania się i jakiegokolwiek myślenia tylko i wyłącznie po to aby móc zagrać sobie na poziomie trudności, który pozwala się dobrze bawić i wyzwala jakieś pozytywne emocje podczas samej zabawy. Szkoda tylko, że nie wzięli pod uwagę dość istotnego faktu. Bez fabuły, którą zostaliśmy zmuszeni poznać w expresowym i bezstresowym tempie, grą RPG nazwać tego nie można.

Skoro ten hack'and'slash nie jest grą RPG to czemu nie jest również MMORPG o której mowa ? Z kilku prostych powodów. Mechanika gry została wymyślona w taki sposób, który zmusza do zakupu oryginalnej wersji gry wykorzystując dobrze nam wszystkim znane mechanizmy z gier MMO. Część informacji koniecznych do tego celu działa wykorzystując słaby serwer gry na którym to zapisane są informacje o naszych osiągnięciach, naszych przedmiotach, znajomych, dropach przedmiotów, samym profilu gry itp. Serwerze o niskich kosztach utrzymania, który nie wymaga wprowadzenia abonamentu. Wszystko to niestety nie pozwala na wprowadzenie elementów MMORPG takich jak np. Clan Wars, Castle Siege itp (powiedzmy z ilością graczy na mapie chociaż do 200), ze względu na to, że łącza graczy, którzy zakładają drużynę by tego nie wytrzymały. W skrócie ta najbardziej zasobożerna część która pochłania serwer na którym działa D3 została zrzucona na sprzęt i łącza internetowe poszczególnych graczy.

Efekt ? Otrzymaliśmy grę, którą można wcisnąć pomiędzy RPG a MMORPG, która po wprowadzeniu systemu PvP (3 vs 3) przestanie się rozwijać, ponieważ nie jest to MMORPG i niestety twórcy gry nie zagwarantują nam co jakiś czas nowego sensu gry. Pozostanie tylko przechodzenie po raz tysięczny tych samych przygód i słuchanie po raz tysięczny tych samych komentarzy generowanych przez NPC ciągle na ten sam temat. Ileż razy mogę słyszeć lub sam jako postać mówić, że chcę zabić Diablo, skoro zabiłem go już 10 000 razy ? Nie wiem jak do was, ale do mnie to trochę nie przemawia...

Nie zmienia to jednak faktu, że przyjemność z samej walki z mobami jest spora, natomiast sam drop jeżeli jest szczęśliwy przynosi sporo radości. Oczywiście nie zapominając przy tym wszystkim o wyzwaniach, które również są świetne.

Na koniec powiem tylko tyle. W życiu grałem już w kilka fajnych i znanych gier RPG i wszystkie te gry polegały na tym, aby je przejść przy tym się dobrze bawić i o nich zapomnieć. Diablo 3 natomiast próbuje na siłę być inne i w głupi sposób każe nam myśleć, że gramy w grę, która się teoretycznie nie kończy i w którą możemy grać długie lata. Twórcy gry zapomnieli chyba, że w MMO do dropu przedmiotów służą celowo przygotowane do tego lokacje, które nie są poszczególnymi schodkami w całej Kampanii, lecz częścią jednolitego świata w którym współżyją gracze i npc.

Jakby nie było gra jest super i warto ją kupić dla tych kilku pozytywnych aspektów jakie w niej się pojawiły. Osobiście wieżę w to, że mechanika gry ulegnie zmianie i Diablo 3 rozwinie się w kierunku MMORPG, dzięki czemu będę mógł zapomnieć o Lineage Eternal ;)

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej zabawy.

Mój Battle TAG: Naito#2667

Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 24, 2012, 07:44:13 pm »
Tak, ten samouczek razi w oczy......... Ja rozumiem, nasze społeczeństwo nie myśli itt. Ale żeby do każdego Q kierował Cię guide.... tak ciężko przebiec po mieście i znaleźć npc..... Tutaj naprawdę wielki - dla blizzarda, za bardzo uprościł cały ten system.

Teraz exp.... Wojami(barbarzyńca) gra się o wiele przyjemniej niż za D2, z drugiej strony skoro tak kosi swoimi mieczami, toporkami to jednak mógłby zahaczać aoe tak jak to w tera..... Magów nie testowałem i teraz największe co może urazić, może razić w oczy. Ale mapa jest holendernie mała!, tutaj przejście od ściany do ściany zajmuje ile 1m? W d2 to zajmowało po 5-10m i potworków było od zaje** co chwila się pojawiały do tego było kilka dróg, żeby iść. Wiadomo kiedyś się mapa kończyła, ale nie tak szybko jak tutaj, a droga tylko 1.... Może dlatego tak uważam, że to początek. I teraz najgorsze, paść się nie da na normalu.......................

Zapewne potem coś dopiszę, ale to za chwile.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 24, 2012, 09:19:25 pm »
Teraz exp.... Wojami(barbarzyńca) gra się o wiele przyjemniej niż za D2, z drugiej strony skoro tak kosi swoimi mieczami, toporkami to jednak mógłby zahaczać aoe tak jak to w tera.....

Jesli za skill wybierzesz 'Rozplatanie' to masz regularny atak aoe. W polaczeniu z runka 'Rozerwanie' bardzo dobrze sobie radzi z bialymi mobkami. Jesli chodzi o sama gre barbem to zmienisz zdanie przy Inferno, klasy kontaktowe kiepsko sobie tam radza.

I teraz najgorsze, paść się nie da na normalu.......................

Ja padlem kilka razy przy jakze niskim pingu ~400ms. Dzisiaj na szczescie juz moglem sobie pograc przy 150-200 do wieczora, kiedy zas podskoczyl.

Ale mapa jest holendernie mała!, tutaj przejście od ściany do ściany zajmuje ile 1m? W d2 to zajmowało po 5-10m i potworków było od zaje** co chwila się pojawiały do tego było kilka dróg, żeby iść. Wiadomo kiedyś się mapa kończyła, ale nie tak szybko jak tutaj, a droga tylko 1.... Może dlatego tak uważam, że to początek. I teraz najgorsze, paść się nie da na normalu..................

Zacytuje Jaya Wilsona - 'wieksze nie znaczy lepsze'. I tutaj sie akurat z nim zgadzam ;]
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2012, 09:22:18 pm wysłana przez Ryane »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 24, 2012, 10:52:19 pm »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 24, 2012, 11:42:27 pm »
Ja na razie padłem 1 raz, na last Szkieleciku - cd na potce < pech.
Co do mapy to cofam, jak szukałem za 2 podejściem tego szkieleta to chyba 30 minut tam biegałem, aż w końcu znalazłem. Inferno się nie boję, długa droga przede mną ^.^
Mi się podoba kowal, nie trzeba biegać i szukać matsów tylko wyrabiasz z tego co Ci wypadnie. A jednak tanio go wbić nie jest, se zrobiłem cały secik od kowala + 2 sierpy z szkieleta mi wypadły fajne i jakoś idzie.
Tiaa, dostałem tą runke później. Myk nie jest zły, ale zastanawiam się czy jednak lepsze nie jest to ogłuszenie na bossiki - Jednak stun wbija, a jak cryt siada to istne <mniam>.

Dobra, idymy spać jutro pobiegam ^.^
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 25, 2012, 12:59:02 am »
Guide możecie wyłączyć w opcjach :)

Jest parę aspektów, które mi się nie podobają. Pomijając oczywiście sprawy techniczne, które mam nadzieję zostaną wkrótce rozwiązane to nie podoba mi się aspekt społeczny- wchodzę na battle.net i czuje się strasznie samotnie... Na czacie 5 osobów. Zero community, zero kontaktu z innymi, mam nadzieję, że to zmienią. I druga sprawa to nie dopracowane legendary i set itemy.

A poza tym uważam, że gra jest na prawdę świetna, daje mase funu i podejrzewam, że starczy na długie miesiące. Mam nadzieję, że się nie mylę :P

Dodawajcie do znajomych
Yvette#2536 jak będę miał dużo znajomych to nie będę czuł się tak samotnie :P
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536