Witaj
Gość

Wątek: Interlude (Low Rate) - Postać PvP  (Przeczytany 3911 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Interlude (Low Rate) - Postać PvP
« dnia: Styczeń 23, 2013, 02:24:07 pm »
Witam!
Wybieram się na CZG (CzechGamers) x8, jako, że jest to mój pierwszy low rate mam do was ogromną prośbę.
Większość czasu spędziłem na high/mid rate, gdzie dostępne były buffy/mp potki itp.
Kompletnie nie mam pojęcia kim zagrać na takim low rate, pojęcie o grze i klasach mam spore (gram w L2 od ładnych paru lat).
Problem w tym, że na low rate liczy się głównie gra w party.

1. Początkowo zastanawiałem się nad BD - mimo wszystko jest to support i obawiam się, że znudzi mi się takie wspomaganie party. Kolejnym problemem jest, że nie ma do wzięcia żadnej ciekawej subki dla której pokrywało by się eq z main klasą ;/
Dlaczego? Ponieważ jestem miłośnikiem dobrego PvP! Blade Dancerem jako tako raczej nie pobiję, prawda?
2. Następnie przez myśl przeszedł mi EE na maina + jakiś nuker na subclasse. Wyjdzie to o tyle dobrze, że pokryje mi się eq i nie będę musiał składać dwóch setów/broni.

Wiem, że temat bez sensu, chciałbym po prostu, aby ktoś kto ma doświadczenie na serwerach low rate Interlude podpowiedział mi jak to wygląda na Pvp i jaką klasę brać. Nie chcę potem zmieniać klasy i tworzyć nowej postaci z powodu tego, że nie będzie spełniała moich oczekiwań ;/


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Interlude (Low Rate) - Postać PvP
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2013, 05:20:31 am »
Przeciez mozesz wziac glada na sube i niszczyc (z tego co pamietam, glad na il byl op), a sprzęt ten sam, co na mainie
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Interlude (Low Rate) - Postać PvP
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2013, 02:11:49 pm »
Najlepsze postacie na IL :
1.Saggitarius
2.Adventurer
3.Glad
4.necro
5.sps/sorc (ponieważ ma cancela)
6.destro na frenzy
7. cała reszta