Witaj
Gość

Wątek: Dota  (Przeczytany 26906 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Dota
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 28, 2017, 09:29:39 pm »
Zawsze wolałem EXP/DROP boost w formie czapek trwających powiedzmy 6h czy tez takich run. Do tego odpowiednia cena. Lepiej można zagospodarowac własne pieniądze. Wiem ze bede grał 3 dni po kilka ladnych godzin to kupuje czapki, wiem ze mnie 3 dni w grze nie bedzie, nie kupuje i dni z runki mi nie lecą.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 28, 2017, 09:32:29 pm »
Ile ludzie beda kupowac czapki przez pol roku? a co potem? server OFF brak doty= smierc servera lepiej troche zaingerowac w ta gre niz zmarnowac i po pol roku szukac innego serva, nie wyolbrzymiajmy az tak tych rzeczy cos bedzie trzeba kupowac za ta dote zebysmy mieli gdzie grac


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Dota
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 29, 2017, 12:47:01 am »
Moim skromnym zdaniem to przez pierwszy miesiąc powinno być bez starter pacjków, po miesiącu można dodać no-grade na dzień dobry + D i C do kupienia... to miał być low rate serwer, a zazyna się z tego robić mid dla leni, z wszystkim na dzień dobry. Btw, byłam przeciwko dodawaniu B-gradów do luxa... FFS


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 29, 2017, 12:49:36 am »
To może zrobić tak żeby wilk był syty i owca cała - coś na zasadzie jak ma zrobione innova. Kupując konto premium masz boost exp (czyli tak jak to jest założone ~30%) do tego dostajesz agationa który tylko jeżeli jest odpalony raz dziennie, po min 30min od zalogowania w grze, daje losowo, w tym wypadku: recke na matsy, jakąś cześć armoru D/C czy broń, może jakiś enchant czy inna pierdole ? Wtedy rynek napewno na tym nie straci, bo ludzie bedą sie tradowac tym co mają, bądź sprzedawać.

30% więcej expa na koncie premium to przesada ( jeśli już to 10% max ) ale i tak uważam ze wspomniane wcześniej paczki z expem były by lepsze. Można by wtedy precyzyjnie ustalić nagrodę expa. Czy ja dobrze zrozumiałem ? Chcesz dawać enchanty c grade za dote. Toż to zbrodnia jakich mało. Zanim składałem a graty to zawsze najwięcej się na nich zarabiało. Myśle że nie tylko ja utraciłbym swój przyzwyczajony schemat gry ale wielu graczy również ( nie wiem nawet czy zdołał bym się odnaleść na takim serwerze).


Popieram pomysł użytkownika M@rcin  w 99% ( bez shotów bo na tym craft sporo zarabia)

Enchant akurat podałem jako przykład, nie to że chciałbym aby to było. Tak szczerze to tylko próbuje podsunąć jakiś pomysł, a Asgota i tak wie co będzie najlepsze i to zrobi, to wszystko leży w jego rękach. A dota wg mnie tak czy siak musi jakaś być aby miał z czego serwer utrzymać, bo ot tak sobie dobrowolnie to ludzie złamanego grosza nie wpłaca.

Ustalmy jedno ze Dotacja to jeden z elementów ktory musi istniec aby owy serwer utrzymal sie dluzej niz 2 miesiace, to jest jak samochod bez zupy nie pojedziesz no chyba ze masz hybryde :P:P:P  a tak na powaznie, to juz nie te czasy kiedy serwery staly po ponad 2 lata bez wiekszej dotacji, teraz nikt nie bedzie tego robil 4 fun, tylko oczywiscie dla pieniedzy, ale to jest logiczne banknot daje motywacje...

Jak najbardziej zgadzam się że dotacja powinna być. Ale dotacja rozsądna. Dotacja na rzeczy takie jak np. wspomniane enchanty c grade czy shoty tylko zepsuje rozgrywkę. Nie mam nic przeciwko nieinwazyjnej dotacji typu ( czapki, title, kolor nicka a nawet quest na 1 i drugą profke).

Nie przyszło ci do głowy ze ktoś może zrobić dote wykupić shoty i sprzedawać po zaniżonych cenach tylko po to żeby wykosić konkurencje?

W skrajnym tylko przypadku tak by moglo byc ale z reguly ceny tych coinow sa wysokie jesli je chcesz kupic za adene w grze a kupowanie tych soulshotow przez dote jest przewaznie zupelnie nie oplacalane to by musial byc skrajny paradoks zeby ktos w ten sposob chcial kogos wykosic, poza tym wykosic co? kilku kraftow poprzez nie robienie u nich ss? Uwierz mi ze gralem juz na kilku serwerach gdzie takie cos bylo i dzieki temu wlasnie ceny ss byly bardzo wysokie bo kupowanie przez coiny bylo nie oplacalne.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 29, 2017, 12:51:52 am »
Moim skromnym zdaniem to przez pierwszy miesiąc powinno być bez starter pacjków, po miesiącu można dodać no-grade na dzień dobry + D i C do kupienia... to miał być low rate serwer, a zazyna się z tego robić mid dla leni, z wszystkim na dzień dobry. Btw, byłam przeciwko dodawaniu B-gradów do luxa... FFS

Swiete slowa... poki co to sa na szczescie tylko pomysly od nas co nie koniecznie bedzie uzyte przez Asgote ^^


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 29, 2017, 01:57:57 am »
SSów w samej dotacji do końca nie planowałem, ale nawet jeżeli by takowe były wtedy były by one nietradowalne.
Co do starter packów to wszystko jeszcze wyjdzie w praniu, aktualnie mamy inne zmartwienia, dotacja to raczej drugorzędna sprawa...
Jak tylko się zbierzemy do kupy by obgadać dotację i zostanie ona ostatecznie zatwierdzone przez całą ekipę podamy wam ją tutaj i będziecie mogli zacząć lament czemu tak drogo i czemu tak dużo. :D

Dalej dziwi mnie ten płacz o B grade w Luxury, chyba tysiąc razy ja jak i inni pisali że Low B jest bezużyteczne i raczej żaden z rozgarniętych interludowców nawet się nie zastanowi nad kupnem tego tylko będzie latał w C do A...
To jest raczej opcja dla ludzi którzy będą sobie tak "pykac" na serwerze, wtedy kupią sobie tego Low B i będą cieszyć mordkę, bo zamiast męczyć dalej te moby solo w C grade, będzie im to szybciej szło...



  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 29, 2017, 02:35:26 am »
SSów w samej dotacji do końca nie planowałem, ale nawet jeżeli by takowe były wtedy były by one nietradowalne.
Co do starter packów to wszystko jeszcze wyjdzie w praniu, aktualnie mamy inne zmartwienia, dotacja to raczej drugorzędna sprawa...
Jak tylko się zbierzemy do kupy by obgadać dotację i zostanie ona ostatecznie zatwierdzone przez całą ekipę podamy wam ją tutaj i będziecie mogli zacząć lament czemu tak drogo i czemu tak dużo. :D

Dalej dziwi mnie ten płacz o B grade w Luxury, chyba tysiąc razy ja jak i inni pisali że Low B jest bezużyteczne i raczej żaden z rozgarniętych interludowców nawet się nie zastanowi nad kupnem tego tylko będzie latał w C do A...
To jest raczej opcja dla ludzi którzy będą sobie tak "pykac" na serwerze, wtedy kupią sobie tego Low B i będą cieszyć mordkę, bo zamiast męczyć dalej te moby solo w C grade, będzie im to szybciej szło...
Oj lament sie zacznie to napewno skoro juz teraz jest .
Wydaje mi sie ze jesli ktos sobie zlozy takie TOP C grade to chyba to lepsza opcja niz ten badziew b low z luxury ktory tak naprawde nic nie daje poza troszke wiekszym p def


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 29, 2017, 08:33:02 am »
b low z luxury ktory tak naprawde nic nie daje poza troszke wiekszym p def

Bo taka jest prawda, czasami dla Archerów latanie w Plate jest bardziej opłacalne niż A grade :P mowa o czasie gdy na serwerze jest więcej magów niż wojów.

Ale planujemy delikatne modyfikacje setów Heavy i Light Low B, bo serio ich statystyki są bezsensowne. Nic dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć, wiem tylko że Zubei Leather i jego Evasion + 4 jest śmieszne i coś tu trzeba by dodać... (ofc z głową)



  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 29, 2017, 04:59:00 pm »
Ja tam pamiętam jak chyba na C4 czy C5 składałem zubei light i do tego dagera też z evasion i grając PW robiło to robotę.  Zrób z tego seta takiego typowego dla noża .
Evasion bym zostawił i może jakiś mały bonus do dexa ew speeda i spoko secik
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2017, 05:06:10 pm wysłana przez Muaii »


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 29, 2017, 05:17:47 pm »
b low z luxury ktory tak naprawde nic nie daje poza troszke wiekszym p def

Bo taka jest prawda, czasami dla Archerów latanie w Plate jest bardziej opłacalne niż A grade :P mowa o czasie gdy na serwerze jest więcej magów niż wojów.

Ale planujemy delikatne modyfikacje setów Heavy i Light Low B, bo serio ich statystyki są bezsensowne. Nic dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć, wiem tylko że Zubei Leather i jego Evasion + 4 jest śmieszne i coś tu trzeba by dodać... (ofc z głową)

Tak naprawde te low B grady to tak jak by ich nie bylo bo raz ze z reguly sa ciezko dostepne a dwa ze sa badziewne jak juz wyzej wspominalismy, a jeszcze jest taka sprawa ze przez jakis czas ludzi nie bedzie na to stac nawet z luxury


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 29, 2017, 07:14:02 pm »
Moim skromnym zdaniem to przez pierwszy miesiąc powinno być bez starter pacjków, po miesiącu można dodać no-grade na dzień dobry + D i C do kupienia... to miał być low rate serwer, a zazyna się z tego robić mid dla leni, z wszystkim na dzień dobry. Btw, byłam przeciwko dodawaniu B-gradów do luxa... FFS

Po miesiącu nie będzie  komu już grać. Szczerze chciałbym żeby było inaczej ale jak będzie 300online na starcie to sukces.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 03, 2018, 12:33:38 am »
Moim skromnym zdaniem to przez pierwszy miesiąc powinno być bez starter pacjków, po miesiącu można dodać no-grade na dzień dobry + D i C do kupienia... to miał być low rate serwer, a zazyna się z tego robić mid dla leni, z wszystkim na dzień dobry. Btw, byłam przeciwko dodawaniu B-gradów do luxa... FFS

Po miesiącu nie będzie  komu już grać. Szczerze chciałbym żeby było inaczej ale jak będzie 300online na starcie to sukces.

Troche więcej optymizmu, trzeba tez spojrzeć na to z takiej strony, że nie ma serwerów z polskim community, mnie to najbardziej przyciąga.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Dota
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 03, 2018, 07:08:35 am »
nie ma serwerów z polskim community, mnie to najbardziej przyciąga.
lubisz być wyzywany w ojczystym języku? czy wyzywanie po angielsku nie wychodzi dlatego lepiej żeby pekował polak to przynajmniej zrozumie wiązanke? :D
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

  • Hator! Hator!
Odp: Dota
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 03, 2018, 08:00:28 am »
nie ma serwerów z polskim community, mnie to najbardziej przyciąga.
lubisz być wyzywany w ojczystym języku? czy wyzywanie po angielsku nie wychodzi dlatego lepiej żeby pekował polak to przynajmniej zrozumie wiązanke? :D
Lepiej jest grać na serwerze, gdzie nie ma cyrylicy... a większość serwerów teraz to ruskie, wiec lepiej niech piszą po Polsku niż „CYKA BLYAT NAHUI”


Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 03, 2018, 10:44:09 am »


Troche więcej optymizmu, trzeba tez spojrzeć na to z takiej strony, że nie ma serwerów z polskim community, mnie to najbardziej przyciąga.
[/quote]

 Tutaj trzeba być realistą , pl community już nie istnieje, kilku starych wyg z tego forum i tyle. Wstaje teraz też kilka projektow , dużo Pl gra na offie. Gracze będą rozproszeni. Nie piszę tego z krytyką bo sam bede tutaj grał ale nie ma co się spodziewać mega online. Osobiście starczy mi tych 300-400 żywych graczy i tyle myślę gdzieś powinno być. Pozdro


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 03, 2018, 11:17:46 am »
Cytuj
Lepiej jest grać na serwerze, gdzie nie ma cyrylicy... a większość serwerów teraz to ruskie, wiec lepiej niech piszą po Polsku niż „CYKA BLYAT NAHUI”

Dobrze gada polać mu.

Cytuj
lubisz być wyzywany w ojczystym języku? czy wyzywanie po angielsku nie wychodzi dlatego lepiej żeby pekował polak to przynajmniej zrozumie wiązanke? :D

Hmm.. mój angielski wydaje mi się, że jest ok a nawet myślę ze mój polski zanika w związku z tym ze na co dzień go nie używam a wręcz odwrotnie, ale tu nie o to chodzi, większość tych rusków odpisuje po prostu po rosyjsku oni maja takie mniemanie jak nasi sąsiedzi Niemcy, jesteś w Niemczech to gadaj po niemiecku, Oczywiście nie było tu ani grama przesłania rasistowskiego ^^
Kwestia gustu kto gdzie woli grać, a o gustach jak wiadomo się nie rozmawia.



Cytuj
Tutaj trzeba być realistą , pl community już nie istnieje, kilku starych wyg z tego forum i tyle. Wstaje teraz też kilka projektow , dużo Pl gra na offie. Gracze będą rozproszeni. Nie piszę tego z krytyką bo sam bede tutaj grał ale nie ma co się spodziewać mega online. Osobiście starczy mi tych 300-400 żywych graczy i tyle myślę gdzieś powinno być. Pozdro

Zgadzam się z Toba, polskiego community już nie ma, ale wygląda na to ze robi mały zalążek, dlatego Dotacja jest ważna by móc tez dobrze rozreklamować ten serwer.

 


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 08, 2018, 04:11:28 pm »
Mała sugestia!
Spotkałem się gdzieś na serwerze a mikro dotą odnośnie spoilu/dropu z mobów. Za 1$ USD można było nabyć na tydzień/miesiąc na konto wyciągi co leci/spoiluje się z mobków. Oczywiście to są głośne myśli tylko.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 08, 2018, 04:38:50 pm »
Mała sugestia!
Spotkałem się gdzieś na serwerze a mikro dotą odnośnie spoilu/dropu z mobów. Za 1$ USD można było nabyć na tydzień/miesiąc na konto wyciągi co leci/spoiluje się z mobków. Oczywiście to są głośne myśli tylko.

Przecież w internecie jest dostępnych pełno drop calculatorów które są dostępne za darmo. Są też różne drop/spoil patche ( jedne lepsze inne gorsze ) też za darmo. Ten serwer będzie miał własna wersje swojego drop calculatora na swojej stronce ( też za friko). Wiec nie rozumiem po co gracze mieli by płacić za informacje które są powszechnie dostępne za darmo.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 08, 2018, 08:27:44 pm »
Mała sugestia!
Spotkałem się gdzieś na serwerze a mikro dotą odnośnie spoilu/dropu z mobów. Za 1$ USD można było nabyć na tydzień/miesiąc na konto wyciągi co leci/spoiluje się z mobków. Oczywiście to są głośne myśli tylko.

Przecież w internecie jest dostępnych pełno drop calculatorów które są dostępne za darmo. Są też różne drop/spoil patche ( jedne lepsze inne gorsze ) też za darmo. Ten serwer będzie miał własna wersje swojego drop calculatora na swojej stronce ( też za friko). Wiec nie rozumiem po co gracze mieli by płacić za informacje które są powszechnie dostępne za darmo.

Nie wymądrzaj się bo głupich zabraknie  :noob: FFS
Dodawanie drop calculatorów i nie blokowanie patchów też podchodzi pod mid rate :[


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 08, 2018, 08:31:53 pm »
Mała sugestia!
Spotkałem się gdzieś na serwerze a mikro dotą odnośnie spoilu/dropu z mobów. Za 1$ USD można było nabyć na tydzień/miesiąc na konto wyciągi co leci/spoiluje się z mobków. Oczywiście to są głośne myśli tylko.

Przecież w internecie jest dostępnych pełno drop calculatorów które są dostępne za darmo. Są też różne drop/spoil patche ( jedne lepsze inne gorsze ) też za darmo. Ten serwer będzie miał własna wersje swojego drop calculatora na swojej stronce ( też za friko). Wiec nie rozumiem po co gracze mieli by płacić za informacje które są powszechnie dostępne za darmo.

Nie wymądrzaj się bo głupich zabraknie  :noob: FFS
Dodawanie drop calculatorów i nie blokowanie patchów też podchodzi pod mid rate :[

Przecież drop kalkulator nie ma nic wspólnego z tym czy server jest Low czy Mid :o
Po prostu będziesz mógł sprawdzić na stronie co gdzie leci z jaką szansą wraz z 100% pewnością że u nas tak jest, bo to będzie pisane na naszej bazie...



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 08, 2018, 09:40:49 pm »
Mała sugestia!
Spotkałem się gdzieś na serwerze a mikro dotą odnośnie spoilu/dropu z mobów. Za 1$ USD można było nabyć na tydzień/miesiąc na konto wyciągi co leci/spoiluje się z mobków. Oczywiście to są głośne myśli tylko.

Przecież w internecie jest dostępnych pełno drop calculatorów które są dostępne za darmo. Są też różne drop/spoil patche ( jedne lepsze inne gorsze ) też za darmo. Ten serwer będzie miał własna wersje swojego drop calculatora na swojej stronce ( też za friko). Wiec nie rozumiem po co gracze mieli by płacić za informacje które są powszechnie dostępne za darmo.

Nie wymądrzaj się bo głupich zabraknie  :noob: FFS
Dodawanie drop calculatorów i nie blokowanie patchów też podchodzi pod mid rate :[

Moją stonowaną i kulturalną wypowiedź uznałeś za wymądrzanie się? Celowo zadałem to naiwne pytanie żeby w grzeczny sposób zachęcić Ciebie do rozwinięcia tych "głośnych myśli tylko". A ty od razu wyzwałeś mnie od noobów. Jak w takim razie mam nazwać twoja wypowiedź ? Dziecinada, żenada?

Z tego co mi wiadomo na tym serwerze nie będzie żadnych blokad jeśli chodzi o drop patche. Kto chce będzie sobie używał a kto nie chce nie musi. Z tego powodu twoja propozycja żeby płacić za coś co jest za darmo nie ma sensu. Blokowanie drop patchów tylko po to by wymusić zakup serwerowego drop patcha ? Toż to jakaś paranoja ( nie wiem skąd ludzie maja takie niedorzeczne pomysły). Dla Ciebie serwer który nie blokuje drop patcha to mid rate ? Wiesz bo ja zawsze myślałem że to raty i inne ważne ustawienia o tym decydują a nie jakiś tam drop patch. Chyba faktycznie jestem noobem ( a może nie ja, forumowicze to ocenią).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2018, 02:28:01 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 19, 2018, 11:56:09 am »
Ogłaszajcie wreszcie datę startu, róbcie reklamę, ludzie się znajdą, gdzie nie idę na serwer x4-x7 to często spotykam te same polskie klany i ekipy, skaczą z serwera na serwer jak każdy. Jako że to będzie "Nasz" polski serwer to przy dobrej reklamie nazbiera się sporo polaków, zachęci polskie community i atmosferka jak u siebie a nie w kółko ruskie czy greckie zdania na globalu, przejadło mi się to. Ale i international community musi być żeby online się utrzymywał i wszystko się kręciło, na samych polakach nie można opierać serwera teraz. Dlatego reklama już, dawać datę startu i lecimy wkrótce  :D


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 20, 2018, 12:26:15 am »
No warto by bo za 3 miesiące to ja będę wolał iść na zieloną trawkę albo piwak niż karać moby.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Dota
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 20, 2018, 07:44:33 am »
No warto by bo za 3 miesiące to ja będę wolał iść na zieloną trawkę albo piwak niż karać moby.
widzę bardzo optymistyczna wersja potencjalnej żywotności serwera :)
ale zgodze się że start powinien być nie później niż pierwszy tydzień lutego, jak zaczynają się ferie, 9 luty to najpóźniej
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 20, 2018, 12:49:03 pm »
Rozumiem was i sam chciałbym uruchomić serwer nawet dziś, ale jeżeli ma to mieć "ręce i nogi" musi potrwać... Już pisałem kilka razy że nie chce uruchomić czegoś co skończy się po pierwszej edycji bo będzie dziurawe jak "durszlak".
Codziennie pracujemy nad serwerem, a pracy przed nami jest jeszcze sporo, nie mówiąc o tym że trzeba wprowadzić customy które były podane w oficjalnych ustawieniach... A do tego potrzebny jest nam Updater, który jest już w drodze, bez niego codzienne uploadowanie patch'a co 1-2h było by niesamowicie męczące...

BTW. To nie jest chyba temat na takie rozmowy? :D Zróbcie jakiś temat o nazwie "Kiedy start" czy coś i tam możemy sobie tak pisać :)