Witaj
Gość

Wątek: Online zdechł  (Przeczytany 18437 razy)

  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Online zdechł
« dnia: Czerwiec 24, 2018, 12:58:12 am »
Jak w temacie..dramat się robi...:(


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2018, 01:14:42 am »
Z tego co mi wiadomo w clanach sie trochę spin narobiło i sie trochę posypały, ale to mogą być plotki :)

Po Siege chce dodać jakieś bonusy dla nowych graczy.
Prawdopodobnie od poniedziałku.



  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2018, 02:34:50 am »
400 online o 3 w nocy, 700 w prime. Rozumiem, że live+offline x2? Czyli z 300 postaci. No chyba, że tylu brazoli i botów macie  8)


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2018, 08:26:02 am »
Ludzie przyszli tutaj grać tylko i wyłącznie dla tego, że był to polski serwer. Niestety ja osobiście nigdy nie grałem na aż tak zbugowanych serwerze coś jest dość żałosne tyle lat po wyjściu interluda posiadać takiej marnej jakości pliki.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2018, 10:31:06 am »
proponuje skolowac prawidze pliki off wtedy napewno 1k online by sie utrzymywal, z taka iloscia bugow to sie dziwie ze tam jeszcze te 200 osob gra xd


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2018, 11:26:49 am »
Ludzie przyszli tutaj grać tylko i wyłącznie dla tego, że był to polski serwer. Niestety ja osobiście nigdy nie grałem na aż tak zbugowanych serwerze coś jest dość żałosne tyle lat po wyjściu interluda posiadać takiej marnej jakości pliki.
^ yup, to najbardziej niedziałający serwer jaki miałem okazje dotknąć w życiu

btw, koles selluje te pliki za 200 eur na mxc


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2018, 11:50:21 am »
Powtórzę to chyba już setny raz, Beta stała ponad pół roku, ilu z was się na nią zalogowało? Ilu z was w niej pomogło?
Wszystkie bugi które zostały zgłoszone podczas bety zostały naprawione, następnie większość bugów która została teraz zgłoszona jest już naprawiona, w większości zostało tylko działanie questów. (z tego co było/jest zgłoszone)

Jeżeli nie rozumiecie że budowa dobrych plików musi potrwać, to już wasz problem.

Co do community, dzieli się w sumie na 2 rodzaje, Quiter i wierny gracz.
Quiter - zawsze quitnie, choćby z serwera idealnego, zawsze znajdzie wine po stronie serwera, bugi? pomoc gm'a? korupcja? zawsze coś.
Wierny gracz - On zagra nawet i do samego końca, wieży w to że serwer nie zostanie zamknięty (i tak będzie) oraz że bugi z czasem zostaną naprawione (tak też będzie)
Oto wielka tajemnica wiary...

Co do "kołowania plików OFF" nie zmieni to mentalności community, jedynie poprawi odgórnie część bugów, ale da większy minus w postaci Braku source dla nas, np. Przyjdzie ktoś z bugiem, okaże się że ma racje, my nic bez source nie zrobimy... Zostaje przekonanie supportu plików do naprawy, ale oni w 99% przypadków twierdzą że ich pliki są zajebiste.
Z deszczu pod rynnę...

Dlatego wolę pałować to L2j, aż pewnego dnia spełnię swój cel, bo z tym tak naprawdę mogę zrobić WSZYSTKO.

A i jeszcze taka ciekawostka pliki OFF depmax64 to koszt ok 400USD, problem w tym co dalej....
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2018, 12:02:23 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2018, 12:22:12 pm »
Ostatnio po wspomnianych "spinach " w klanach online spadł i waha się od 350 do 450 w normalnych godzinach i od 500 do 600 w szczycie. Nie wydaje mi się żeby grało tu więcej niż 200 osób w godzinach szczytu ( wystarczy odjąć od tych 600 wszystkie offline shopy i boxy bo prawie każdy jakiegoś ma a niektórzy po kilka). Tak offline shopy są wliczane do online bo po każdym restarcie serwera od razu mamy online na poziomie tych zapisanych w pamięci serwera shopów. W normalnych godzinach gra ostatnio może 70-80 osób ( trochę to smutne  :( bo oznacza że takiemu graczowi jak ja ciężko będzie cokolwiek osiągnąć. Głupich keyów na a grade nie mogę kupić bo nikt nie sprzedaje nie mówiąc już o zrobieniu subki - tutaj paru rzeczy bez pomocy zrobić się nie da).

Śmieszne czy wręcz kuriozalne jest to że po postawieniu offline shopa i sprzedaniu wszystkiego nasza postać nie znika tylko zostaje nadal w grze ( siedząc sobie nadal bez celu). O przepraszam cel chyba jednak jest i to taki żeby online był większy  :P W takim razie nie mam pretensji. Ale każdy kto potrafi choć odrobinę samodzielnie myśleć i tak domyśli się jaki jest faktyczny online wiec takie zabiegi ze strony administracji są dobre ale tylko na krótką metę. Podejrzewam że koleś który wystawił sklep z jakimś barachłem z opisem " niechcący zrobiłem dziecko" będzie ozdobą w rynku Giran od samego początku serwera aż po jego koniec ( no chyba że administracja po moim poście coś z nim zrobi w przeciwnym wypadku stanie się ikoną serwera :D)

Serwer cierpi też na brak aktywnego Gma który byłby cały czas w grze ( do którego można by na bieżąco zgłosić coś, zapytać), nie każdemu chce się pisać posty na forum. Czasem chodzi o zwykły drobiazg który można załatwić w 5 min np. źle zrespione mobki w jakimś miejscu czy coś. Na prawdę nie chce mi się już pisać nowych postów bo gdzieś tam jest 1 czy 2 mobki zrespione w ścianie. Taki GM który byłby prawie non stop w grze lepiej przypilnował by porządku a nie tak jak jest teraz że na rynku w Giran stoi bot i cały czas spamuje sprzedażą adeny za euro i zanim go wychwyci ochrona przed botami cały chat jest już zapchany spamem. Aktywny GM mógłby też egzekwować prawo które ostatnio wprowadziliście ( tak aby nie były to martwe nic nie znaczące słowa). Chodzi o zakaz pisania innych wiadomości na kanale trade niż LF, WTB, WTS, WTT. Teraz gdzieś tam się zdarzy że kogoś przyłapiecie to ma po prostu pecha i dostanie chat bana na kilka godzin. Ale najczęściej jest tak że piszą sobie co chcą i z zakazu nic sobie nie robią. Ostatnio byłem świadkiem jak 2 typków na kanale trade po spinach w klanie wylewało swoje żale. Oczywiście chat bana nie dostali ( bo nie było komu dopilnować). Jeśli nie macie możliwości przypilnować to znieście martwe prawo bo takie coś wywołuje tylko frustracje u graczy którzy mieli pecha i dostali chat bana względem tych którzy pozostają bezkarni. Normalny gracz jak ja który przestrzega zasad również dostrzega niesprawiedliwość w martwym prawie.

Gram na tym serwerze i będę grał do samego jego końca nie dlatego że jest polski i że nie ma nic lepszego ale dlatego że Asgota obiecał że nawet w przypadku kiepskiego online nie zamkną serwera tylko przeniosą na słabsza maszynę a następnie otworzą nowy serwer ( który będzie działać równolegle ze starym) i jak zacznie się na nim dziać to samo co na pierwszym wtedy połączą je ze sobą i odpalą równolegle trzecia wersje serwera która też po jakimś czasie zostanie połączona ( i tak w kółko bez żadnego wipe). Jedynie problemy osobiste mogły by sprawić że Asgota zrezygnowałby z prowadzenia serwera ( ale nawet wówczas mógłby przekazać go komuś zaufanemu i kompetentnemu). To jedyny powód dla którego zdecydowałem się grać tutaj a nie gdzieś indziej mimo nie do końca dopracowanych plików. Asgota obiecał że bubla nie włączy i dotrzymał słowa. Pliki wymagają jeszcze drobnych poprawek ale można je przeprowadzić na bieżąco i cieszyć się z gry już teraz. Przypominam że najpilniejsze do naprawy są chwilowe problemy z biciem mobków które zdarzają się co jakiś czas.

Według mnie oprócz wprowadzenia bonusów dla nowych graczy sytuacje z online mogłoby też  poprawić wprowadzenie jakiegoś eventu. Gracze niezbyt chętnie skupują matsy ale gdyby zaczęli skupować itemki eventowe rozruszałoby to trochę rynek i pomogło zwłaszcza nowym graczom.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2018, 12:37:47 pm »
Co do aktywności GMów teoretycznie jest nas 4, ja to w grze raczej bywam na AFK, gdyż pracuje na 2 oknie gry na Test serwerze, Zostaje pozostała trójka, Darion, Ozborn i Fay. Z czego najaktywniejsi są Ozborn i Darion.

No sorry ale ja się nie rozmnożę, a ciężko o zaufanych GMów :)
Jak nie będę musiał siedzieć 80% czasu na test serwerze to wtedy będzie mnie widać w grze.

Co do zapytań i zgłoszeń na szybko masz: Forum (PW do mnie), Discord ( https://discord.gg/gA4pZcT ), Facebook ( https://www.facebook.com/L2Emi/ )
Tutaj jestem praktycznie 24/7.

Cytuj
Przypominam że najpilniejsze do naprawy są chwilowe problemy z biciem mobków które zdarzają się co jakiś czas.
Tylko kiedy idzie Overload na CPU, walka z tym trwa ciągle, a najgorsze jest to że pojawia się to tylko i wyłącznie na Live serwerze... Niestety zmusza nas to do restartu serwera co 12h, ale ostatnio wytrzymuje nawet 24h, także jakiś progress jest...



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 24, 2018, 12:54:56 pm »

Cytuj
Przypominam że najpilniejsze do naprawy są chwilowe problemy z biciem mobków które zdarzają się co jakiś czas.
Tylko kiedy idzie Overload na CPU, walka z tym trwa ciągle, a najgorsze jest to że pojawia się to tylko i wyłącznie na Live serwerze... Niestety zmusza nas to do restartu serwera co 12h, ale ostatnio wytrzymuje nawet 24h, także jakiś progress jest...

Albo jest progress albo po prostu dłużej trzyma bo online zmalał. Czy w związku z tym planujesz wprowadzić jakiś event żeby rozruszać serwer ? A jeśli nie teraz to kiedy ? I jaki to będzie event ? Jakie bonusy dostana nowi gracze ?


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 24, 2018, 01:06:18 pm »
Jest proggress i akurat w tym przypadku online nie wpływa na Overload CPU, może inaczej, nie ma aż takiego wpływu...

Co do bonusów dla newbie planuje:
-PA na ? dni. (możesz dać propozycję)
-Potki z buffami dla Woja/Maga
-Newbie SS'y tak z 2k

Myślę też nad paczkami Shadow D na broń i armor oraz darmową 1 klasa.



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 24, 2018, 01:27:29 pm »
Jest proggress i akurat w tym przypadku online nie wpływa na Overload CPU, może inaczej, nie ma aż takiego wpływu...

Co do bonusów dla newbie planuje:
-PA na ? dni. (możesz dać propozycję)
-Potki z buffami dla Woja/Maga
-Newbie SS'y tak z 2k

Myślę też nad paczkami Shadow D na broń i armor oraz darmową 1 klasa.

Lepiej daj tak ze 100k adeny na start żeby chociaż no grade można było kupić. PA i potki z bufami uważam za zbędne bo jest porządny newibie buff trwający godzinę a nie tylko 20 min. Ale jak chcesz to proponuję 20 potek z bufami dla maga, 20 potek z bufami dla woja. PA przykładowo na tydzień. Ss-y mysle że sa ok. Darmowa 1 klasa też może być ale kupony na shadow broń d to i tak się dostaje przy zmianie klasy. Jak chcesz to wprowadź shadow armor d  za kupony otrzymane również przy zmianie klasy albo od tak dodaj te kupony nowym postaciom.

Co z eventem będzie jakiś ?


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 24, 2018, 01:33:55 pm »
Lepiej daj tak ze 100k adeny na start żeby chociaż no grade można było kupić. PA i potki z bufami uważam za zbędne bo jest porządny newibie buff trwający godzinę a nie tylko 20 min. Ale jak chcesz to proponuję 20 potek z bufami dla maga, 20 potek z bufami dla woja. PA przykładowo na tydzień. Ss-y mysle że sa ok. Darmowa 1 klasa też może być ale kupony na shadow broń d to i tak się dostaje przy zmianie klasy. Jak chcesz to wprowadź shadow armor d  za kupony otrzymane również przy zmianie klasy albo od tak dodaj te kupony nowym postaciom.

Nie dam Adeny bo to farma kasy na boxach...

Wyglądało by to tak że po zalogowaniu nowej postaci dostajesz Kupony na Broń i Armor D (Shadow) + kupon na kartkę z 1 klasy.
Dodatkowo po 10-15 Potek dla woja lub maga. oraz SSy non grade.
Może też jakieś Newbie Non Grade Pack, Broń, armor, biżuteria.

Co z eventem będzie jakiś ?

Będzie, dziś wieczorem po meczu zobaczę co tam mam i na dniach coś wprowadzimy.



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 24, 2018, 01:49:46 pm »

Nie dam Adeny bo to farma kasy na boxach...

Fakt nie przyszło mi to do głowy :D


Wyglądało by to tak że po zalogowaniu nowej postaci dostajesz Kupony na Broń i Armor D (Shadow) + kupon na kartkę z 1 klasy.
Dodatkowo po 10-15 Potek dla woja lub maga. oraz SSy non grade.
Może też jakieś Newbie Non Grade Pack, Broń, armor, biżuteria.


To też w pełni popieram. A zwłaszcza ten non grade pack bo sam wiem jak ciężko jest gołą postacią zaczynać od zera :)


Co z eventem będzie jakiś ?

Będzie, dziś wieczorem po meczu zobaczę co tam mam i na dniach coś wprowadzimy.

Mam nadzieję że to rozbuja i ożywi trochę serwer :)


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 24, 2018, 02:58:01 pm »
Żeby nie płakać:
-Asgota zrób coś prostego...sklepy wyprzedane/bezdomni wywal ich z serwa..czyli zmniejszy się online na stronie ale staniemy w "prawdzie". Ze sklepami z automatu co 36h OUT do reloga...bo widzę kilka postaci gdzie gość NIE GRA na bank a sklepy stoja..:P
-odbudowa online nie jest prosta i nie wiedzie przez eventy ogłoszone tu na forum..a raczej niestety trzeba rozruszać fora o L2 albo reklamę dać serwa na stronach "branżowych"...
-widzę też inny problem i wiem że wielu będzie krzyczeć: rate x7 to nie jest low rate...a w takim razie "płynność" populacji jest dużo większa..bo jak mi się tu nie podoba to idę w UJ na serwer o nazwie: JesteśZajebistyOwnerNubów x22...jaka różnica? z pozycji usera napiszę: żadna..serio..bo gra sie z ludźmi nie z serwerem. Jak ekipa zaczyna grymasić a można szybko gdzie indziej zrobić rerolla to masz jazdy w klanach i tyle. I TAK WIEM było głosowanie..i co z tego skoro głosujacy nawet tu moze nie grają? :) Vox populi wybrał Hitlera ...^^
-co do ścigania botów: mój były CL Hiszpan miał kafejkę intermetową i był programistą..po odejściu z Lionny prowadził jakis własny priv tak dla zabicia czasu: miał opcję śledzenia dużych transakcji adeny i matsów..wypier...ł boty na wąskim gardle: na kasie...wiem to pewnie trzeba pogrzebać ale czasami bota user nie da wam na tacy bo sam znalazłem SO+Spoila na takim zadupiu....a im mniejszy real online to boty maja większą przewagę i znowu zmniejsza się online "bo boty i korupcja" i mamy korkociąg aż po walniecie o online 20 ludzi
Rozpisałem sie :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2018, 03:00:01 pm wysłana przez Razparuk »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 24, 2018, 05:34:48 pm »
Z tym wywaleniem postaci po skończonym skupie/ sprzedaży i co 36h relog - to całkiem niezły pomysł. Zmniejszy trochę online ale za to będzie on bliższy rzeczywistości i nie będzie też patologii w stylu widzę sklepiki gościa który już dawno nie gra albo sklep postawiony dla picu od wielu miesięcy z tym samym głupim opisem.

Co do reklamowania serwera to wydaje mi się że administracja celowo nie rozreklamowała go aż tak bardzo jak mogła by to zrobić. A to dlatego że serwer nie jest jeszcze idealnie dopracowany.  Zbyt duża reklama spowodowała by owszem spory online na początek ale potem gracze zaczęli by quitować i oczerniać serwer psując jego renomę ( teraz też się to dzieje ale nie na tak dużą skale). Zostaną wierni gracze chcący odnaleźć swój azyl na dłużej tacy którzy chcą pograć bez spiny na spokojnie tacy którym nie przeszkadzają drobne niedoskonałości tacy którzy będą cały czas zgłaszali te drobne bugi i tak naprawdę będą testerami serwera aż do momentu kiedy stanie się on idealny. Wydaje mi się że administracja sama zadba o reklamę swojego serwera kiedy stwierdzi że jest już idealnie dopracowany. Jeśli dobrze rozreklamowana będzie dopiero wersja serwera Emi V2 lub Emi V3 to nic nie szkodzi bo w końcu  kiedy nowsze wersje się zestarzeją to i tak gracze zostaną przeniesieni na serwer bazowy czyli ten. Asgota zaproponował bonusy dla nowych graczy a ja zaproponowałem event żeby rozbujać trochę serwer. Może macie jakieś inne pomysły poza reklamą ( bo na nią wydaje mi się że przyjdzie jeszcze czas).


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 24, 2018, 06:11:45 pm »
Chciałem przez kryształ zobaczyć jak zbugowany jest castle siege, ale okazało się, że podgląd przez kryształ też jest zbugowany :)


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 24, 2018, 06:33:22 pm »
Chciałem przez kryształ zobaczyć jak zbugowany jest castle siege, ale okazało się, że podgląd przez kryształ też jest zbugowany :)

Ja próbowałem z dystansu poobserwować siege. Pokombinowałem trochę z teleportami i przeniosłem się do Rune a potem z buta do zamku. Próbowałem znaleźć miejsce walki ale nie udało mi się to ( zostałem zatrzymany przez npc broniących zamku). Domyślam się jedynie że atakującym nie udało się przejąć zamku bo na stronie Emi nadal jest info że zamek nie ma właściciela.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2018, 06:36:33 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 24, 2018, 10:37:19 pm »
Co do ścigania botów, nie posługujemy się tylko bot reportem, GMi ścigają boty również na "chybił trafił" o ile można to tak nazwać, mamy listę wszystkich aktywnych graczy, lvli, ilość boxów na IP itd, tym się dosyć mocno posiłkujemy i wynajdujemy też perełki na zadupiach.

Co do eventów, miałem coś dzisiaj spojrzeć, ale po pokazie siły przez naszą reprezentację na Mundialu straciłem chęci do czegokolwiek i nie chce się już dzisiaj wkurwiac....
Rozdam jeszcze kilka banów za botowanie na rozluźnienie i idę spać, jutro po pracy siądę do jakiegoś eventu.



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 25, 2018, 08:20:30 am »
Sprawa wyjaśniona
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2018, 04:42:38 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 25, 2018, 08:42:54 am »
Ustawiłem limit na 5 dni, bo miał to byc NIELIMITOWANY Offline shop...
Wykickowałem także "stare sklepy" i uwaga wyleciało ich aż... 10 sztuk...
Poprawiliśmy też pozostawanie postaci po wykupieniu przedmiotów, teraz będą natychmiast znikać.
GM'i nie mają w ogóle Adeny, także nikt nic nie wykupił.



  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 25, 2018, 12:31:31 pm »
Masz coś z głową jeżeli przeszkadza ci kilka starych sklepów, przy takim online. Jakby Asgocie zależało to może podkręcić online na stronie lub nastawiać phantomów w geo.

Polecam dodać 1, 2 prof q do kupienia u npc, jakiś newbie buff do 65, tp do kat prosto pod drzwi by unikać geo z pływaniem, wieczorny happyhour na drop/spoil, vendor/buy expansion ticket za 1dc, max 7/7, wiadomości na trade muszą zawierac wtb/wts/wtt.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 25, 2018, 01:32:13 pm »
Masz coś z głową jeżeli przeszkadza ci kilka starych sklepów, przy takim online. Jakby Asgocie zależało to może podkręcić online na stronie lub nastawiać phantomów w geo.

Polecam dodać 1, 2 prof q do kupienia u npc, jakiś newbie buff do 65, tp do kat prosto pod drzwi by unikać geo z pływaniem, wieczorny happyhour na drop/spoil, vendor/buy expansion ticket za 1dc, max 7/7, wiadomości na trade muszą zawierac wtb/wts/wtt.



Czy ty grasz w ogóle na tym serwerze ? Jakbyś grał to powinieneś wiedzieć że marki na 1 i 2 profke są do kupienia w luxory za adene. Newbie buff jest do 61 levela ( tak zdecydowano w ankiecie już dawno temu i nie zmienią teraz tego specjalnie dla 1 gracza). Teleport do cata jest retail ( wprowadzanie jakis customów nie ma sensu nie chcemy global gk) niech poprawią wpływanie do cata i będzie git. Reszty pomysłów nie będę komentował może są dobre a może nie, Asgota może coś powiedzieć.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2018, 04:43:35 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 25, 2018, 04:51:29 pm »
Online zdechł i nie wstanie. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to chętnie rozwieje - przynajmniej niektóre. Założyłem konto - pograłem trochę i zniechęcił mnie stream osoby, której nicku/imienia nie pamiętam. Gdy widziałem, że kupuje za $ full zbroje Top super uber C dla łucznika z przewalonym +4 STR, którą farmi się na luzie, z palcem w dupie do A gratów. Jakby tego było mało, to za $ kupił TOP/UBER/hiper łuk C z cheap shotem. To po co ja, zwykła osoba, która jest typowem polakiem niewydającym/ nieposiadającym realnych pinindzy na gre ma tutaj zostać? Nie da się i kijem nie dotknę, jak i również gorąco odradzam.

Choć wyczytałem, że większość odeszła przez bugi. Ja tam i bym na bugach grał, gdyby każdy miał równe szanse. Pozdrawiam administracje i życzę większego szczęścia przy kolejnym projekcie, bo nowe serwery, to Wy se możecie otwierać LUL.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 25, 2018, 05:22:13 pm »
Na żywym serwerze PL set robisz w 2 dni...trzeba umieć grać a nie gadać takie farmazony. Prąd do serwera murzyni z dynama nie podają wiec rozumiem Asgota ze musi jakieś dotacje miec. Tyle.