Witaj
Gość

Wątek: Start  (Przeczytany 4303 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Start
« dnia: Lipiec 25, 2019, 12:00:59 pm »
Witam. Ma ktoś ochotę zacząć sobie od 0. Na lajciku bez spiny? Ja bym był chętny bo w naszym świecie nie ma kompletnie żadnego serwera, a chęci do gry są....

Ps. Jak tam się sprawa ma na serwerze ? Dzieje się coś? Biega ktoś na low spotach? Myślicie że warto sobie pograć? Czy raczej wykasować l2 z pamięci, bo po prostu gra już jest martwa ?


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Start
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2019, 11:10:31 pm »
Poczytaj sobie forum oficjalne. Ludzie mają dość. Od początku nie poprawili adeny dalej jest 0.6 zamiast 1 i nawet na wysokich lvl widać jak ludzie biją bez SSów. Do tego najnowszy patch wprowadza kamele, nie będzie oly czy tam siegów, już nie pamiętam którego z tych, i do tego nowe makro które będzie działać jak bot, botów mnóstwo w każdym spocie, i nic nie robią z tego sobie NCSoft. Też myślałem ale podziękowałem. Zostało ci Classic Club x3., jest to classic z mądrymi zarządzającymi, nie stawiają na dotę. nie wprowadzą też nowszych patchy gdzie wszystko traci sens, serwer stoi o 2015 i dalej na rynku pełno ludzi, wiadomo na low lvl spotach ciężko o party, ale o RB codziennie low lvle party szukają ludzie. Albo Elilix x3 Interlude wstał w maju gra dużo ludzi, wbiłem na chwilę, ale po paru latach grania na innych kronikach jakoś mnie ten Inteludowy Interface odrzuca, zestarzało to się mocno. Jest jeszcze wstał  2 dni temu e-global x10, właśnie tam wszedłem i badam co  i jak, ale ~4.5 k online i wariacja Graci Epilogue, parę unikatowych rzeczy np 1 Dance i Song nowy, itp więcej na stronie. Też szukam czegoś, żeby pograć na dłużej ale ciężko zdecydować, sam się miotam.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Start
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2019, 01:34:07 pm »
Jak dla mnie serwer jest już dead.
Zalogowałem się dzisiaj po kilkumiesięcznej przerwie, w Dion znalazłem z 10 postaci - w kwietniu gdy odchodziłem z serwera z powodu botów było ich tam kilkadziesiąt - fakt, że w 1/3 to były boty biegające na skryptach i delevelujace sie o RB
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Start
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2019, 10:20:51 pm »
wszystkie serwery classica straciły graczy, nawet na RU offie jest to samo a tam praktycznie nie ma botów. KR ma swoją wizje classica która jest pewnie szyta na miarę paru KR graczy, a inne regiony muszą podawać to gówno dalej. Innova wiele razy pisała, że KR w większości odrzuca propozycje zmian dla ich regionu.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: Start
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2019, 09:35:37 pm »
Czyli z classiciem dzieje się dokładnie to samo co z wszystkimi innymi kronikami przez lata? l2 już chyba po prostu za stare jest


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Start
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2019, 03:21:25 pm »
To nie jest jedynie problem Lineage 2, tylko wszystkich gier MMO. To pętla skazana na porażkę, która ma po drodze wyciągnąć jak najwięcej kasy od graczy i zarobić na kolejny tytuł lub serwer dając chwilowe i pozorne zadowolenie graczom.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Start
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2019, 08:32:18 am »
To nie jest jedynie problem Lineage 2, tylko wszystkich gier MMO. To pętla skazana na porażkę, która ma po drodze wyciągnąć jak najwięcej kasy od graczy i zarobić na kolejny tytuł lub serwer dając chwilowe i pozorne zadowolenie graczom.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.