Witaj
Gość

Wątek: Wojna  (Przeczytany 6852 razy)

  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Wojna
« dnia: Grudzień 30, 2006, 09:07:48 pm »
To było jakieś pól roku temu dopiero od kilku dni byłem na froncie wraz z moim kumplami o ile można mieć kumpli na wojnie biegliśmy do opuszczonej hali za mostem.Biegłem jako ostatni nigdy nie byłem dobry w bieganiu ... nagle obraz mi się rozmazał padłem na ziemie. Byłem jak by w śnię w śnię tak realnym że sam mogłem sterować własnym ciałem czułech chłód pomieszczenia i mocno bijące serce.Nagle coś się stało zaczęłam słyszeć strzały czułem zapach wystrzelonych pocisków ocknąłem się leżałem na ziemi moich przyjaciół już nie było próbowałem wstać lecz nie mogłem coś jak by mi odebrało siłę wyjełem radio z plecaka chciałem wezwać kapitana Saldnia lecz ujrzałem w nim pocisk snajperski ... prawdopodobnie to snajper nie wiedząc strzelił mi w plecy . Zacząłem się czołgać do mostu było już nie daleko ale znajomy głos powiedział żebym się nie ruszał to był Szaman znaleziony kapitan innego batalionu.Ale nagle stąneli Dohid pogromca niemieckich snajperów wyjął swą snajperską broń i oddał strzał w kierunku opuszczonego kościoła po chwili krzyknął że snajper ściągnięty przybiegł do mnie System/board dał mi jakieś tabletki nawet nie wiedziałem na co one są zaczął mnie ciągnąc do mostu za nim ujrzałem mevericka wcześniejszy sprzymierzeniec niemców teraz jest po stronie alliantów nikt nie dowiedział się dla czego zmienił styl podobno niemiecki gestapowiec Cirus zgwałcił mu córkę i zabił żonę on nigdy tego nie potwierdził ale czułem że to prawda.Byłem już nie daleko hali to była jedna z najlepszych chwil na wojnie gdy ujrzałem pół batalionu w jednym zgromadzeniu byli tam wszyscy Polgara, DevouringOne prawe ręki kapitanów Saldina i Szamana była cała reszta nic nie znaczący żołnierze tak jak ja SpiderMan Tyr16 Soulern Inidriel i reszta kompanów nagle meverick krzyknał przerażonym głosem KRYĆ SIĘ!!!! nie wiedziałem o co chodzi schowałem się pod stół.Usłyszałem gąsienice czołgu czułem że to nie nasi usłyszeliśmy głosy szkopów do hali wleciały 3 granaty jeden koło mojego stołu wybuchł prawie w tym samym czasie to wszystko co pamiętam z tamtego dnia przeżyła nas nie cała połowa wiem jedno że to były tylko kolejny dzień na forum .....


Jak by ktoś nie wiedział to niemcy to spamerzy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2007, 05:06:44 pm wysłana przez Drammer »


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Wojna
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:14:38 pm »
Ja nic nie znaczący?? Porównujesz mnie do SpiderMan... pisze się Tyr16 a nie tyr16...
Nie podlizuj się tak...

btw. takie se... Prędzej w realiach L2 powinno być...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Wojna
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:16:04 pm »
nie możemy nic na forum :P czyli jesteśmy mało znaczący


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Wojna
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2006, 10:12:51 pm »
Hmm, tyr to VIP, czyli znaczacy :D btw. o mnie nic nie ma :/


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Wojna
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 31, 2006, 12:33:56 am »
będzie w następnej części


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Wojna
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 31, 2006, 11:28:48 am »
Napisz na poczatku bohaterów opowieści bo nawet nie wiem dokładnie kogo przedstawiam...wiem że dałem ci tabletki..;PP
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 308

  • Pochwał: 7

    • Zajedwabisty server !!
Odp: Wojna
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 31, 2006, 11:58:19 am »
Cytuj
Nastepnej czesci
no ciekawe ciekawe :] a bedzie cos o innym forumowiczach ? Mua :D


  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

Odp: Wojna
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 31, 2006, 03:17:36 pm »
Nawet fajne :-)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Wojna
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 31, 2006, 04:51:19 pm »
Soulern jako nic nie znaczący? :P To opowiadanie jest nierealistyczne! :D

A tak naprawdę, to nawet, nawet ^^ Tylko przydałyby się znaki interpunkcyjne, więcej i w odpowiednich miejscach...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2006, 04:54:23 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Wojna
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 31, 2006, 06:39:50 pm »
Cytuj
Cirus zgwałcił mu córkę i zabił żonę on nigdy tego nie potwierdził ale czułem że to prawda.

pff...a chociaż ładna była ta córka? :)
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: Wojna
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 02, 2007, 06:55:29 pm »
ojjj Cirrius, zeby pedofilem być nieletnie gwałcić, chociaz nie było napisane czy pelnoletnia czy nie?? :P :D no nie ładnie jeszcze na forum tym siedzisz :P  a i moja zona jeszcze.... zobaczymy jak twoja bedzie błagać, zeby jej tego nie robil :D a moja zonka fajna była


nie no opowiadanie mi sie podobało moglo by wygrac w dziale konkurs na najlepsze opowiadanie :D ładnie Drammer ładnie :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2007, 06:58:08 pm wysłana przez Meverick »


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Wojna
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 02, 2007, 07:03:47 pm »
Interesujące ;) Troszkę za krótkie. Motyw z Cririusem mnie rozwalił :D


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Wojna
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 02, 2007, 07:17:45 pm »
Cytuj
ojjj Cirrius, zeby pedofilem być nieletnie gwałcić, chociaz nie było napisane czy pelnoletnia czy nie??

Jeżeli byłą nieletnia to napewno byłem chwilowo niepoczytalny (czt. pijany etc) :P
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: Wojna
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 02, 2007, 07:22:17 pm »
Lol i co to ma być?
Jak dla mnie dno , w ogóle się do tego nie przylożyłeś ...


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Wojna
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 02, 2007, 07:43:47 pm »
Meczyl mnie brak przecinkow i malo krope przy czytaniu tego tekstu. Aha ja tez moge byc w drugiej czesci lecz nie dawaj mnie do spamerow, bo poznasz co to spam (joke). Uwolnij wyobraznie i zamykaj oczy przy pisaniu tego zeby bylo czuc ze to siedzi w twojej glowie i plynie z serca.


  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

Odp: Wojna
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 02, 2007, 08:08:09 pm »
Ja też chcę być :-)


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: Wojna
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2007, 03:01:58 pm »
Lol i co to ma być?
Jak dla mnie dno , w ogóle się do tego nie przylożyłeś ...

no to napisz lepsze....


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: Wojna
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2007, 05:03:24 pm »
Ja tesh ja tesh ja tesh!!!

xD opowiadanko fajne ;).


Odp: Wojna
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 04, 2007, 05:14:03 pm »
i ja i ja i ja. tylko napisz ze bylem wieskiem HolkRendzerem XD


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Wojna
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2007, 05:17:27 pm »
..."Po całej przygodzie Koni wyłączył Calla i poszedł dropić Dark Legiona bo spalił Damasa" :D
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



Odp: Wojna
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2007, 05:30:29 pm »
" lecz kiedy wszystkim wydawalo sie ze to koniec, na pole walki wkroczyl Argus z jego pro battle catem (XD) i wykosil za jednym zamachem i niemieckich spamerow i cala zaloge XD po czym wrednie zasmial sie nad trupami zalogi lineage2.bo.pl :xaxaxaxaaxaxaxaaxa


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Wojna
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 04, 2007, 06:35:36 pm »
Cytuj
lecz kiedy wszystkim wydawalo sie ze to koniec, na pole walki wkroczyl

Cririus

Cytuj
z jego pro

AK-47

Cytuj
i wykosil za jednym zamachem

Całe forum (również Sala). Udało mu się zdobyć kontrole nad forum. Po kilku dniach pod adresem www.lineage2.bo.pl/forum widać było:

Status Forum:OFF
Forum zostało wyłączone, spróbuj później za jakiś czas.


lecz forum już nigdy nie zostało włączone.

Cytuj
po czym wrednie zasmial sie nad trupami zalogi lineage2.bo.pl

I tak skończył się żywot forum.
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Wojna
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2007, 06:44:19 pm »
...Wtedy nagle podniósł się Soulern, czego nikt nie sauważył. Od tyłu zaszedł Cririusa i przebił go na wylot bagnetem, odrzucił zwłoki niedawnego sprzymierzeńca, i włączył forum, jednak tym razem tak je zabezpieczając, aby każdy spamer, który tu by wszedł, zostałby natychmiast stracony... ach, rozmarzyłem się... ^^

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: Wojna
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 04, 2007, 06:49:16 pm »
a wszystko spokojonie oglądał Cyrios (cyceron) siedzący na pobliskiej wieży przez lunetę swojej snajpery...

BTW. STFU ! Drammer opowiada wy szprechające świnie! :D


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Wojna
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 04, 2007, 06:52:30 pm »
...Wtedy nagle podniósł się Soulern, czego nikt nie sauważył. Od tyłu zaszedł Cririusa i przebił go na wylot bagnetem, odrzucił zwłoki niedawnego sprzymierzeńca, i włączył forum, jednak tym razem tak je zabezpieczając, aby każdy spamer, który tu by wszedł, zostałby natychmiast stracony... ach, rozmarzyłem się... ^^

Ale niestety nie zauważył luki w zabezpieczeniach. Cririus dostał dar od Boga (ress xD) i podciął gardło Soulernowi który był strasznie scieszony że udało mu się go zabić. Lecz Cririus nie spamerował. Miał on special przepustkę która pozwalała mu przeżyć. Ponownie wyłączył forum...(wyłączył?) USUNĄŁ je. I the end ;)

Koniec spamu już xP

Cytuj
a wszystko spokojonie oglądał Cyrios (cyceron) siedzący na pobliskiej wieży przez lunetę swojej snajpery...

Lecz nie długo, Cririus przed usunięciem forum wrzucił granat do wieży, wieża wybuchła Cycek zginął i z nim również było the end.


Dobra cicho już panowie xP Niech Dammer opowiada :P :P :P
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.