Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 381746 razy)

  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #475 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:37:25 pm »
Kole w oczy tak ;)


A tu panie i panowie  widac jak mosthated z c-elem na czele  jedzie ODRODZENIE ;)  aha podobno nie wychodzimy na pvp ;)

Robisz z geby cholewe   Darth
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #476 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:44:04 pm »
 brawo ten pan odnalazł wreszcie gdzie są screeny robione ingame :rotfl:
Ordinay - lolSwM @ Franz / lolCleric [Elyos] @ Telemachus



its a moo point. why? cause its liek a cow's(zombie's) opinion. it jus doesnt matter. ITS MOO!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #477 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:48:18 pm »
haha mówcie co chcecieale tekst
"robisz z geby cholewe" jest osssssstry :D

btw Odrodzenie, czemu uzywacie crestu mojego exclanu z priva QQ :>
League of Legends


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #478 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:53:57 pm »
Korzystajac z okazji ;)

Darth musial miec zamiast muzyki ustawiony dzwiek alarmu z bota poniewaz atakujac go jako ostatniego zywego nagle o nieba OZYL ale niestety nie udalo mi sie go zjechac poniewaz juz zabraklo  many ;) po czym zadowolony oddalem sie hucznej sylwestrowej zabawie ;)


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 12:58:54 pm wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #479 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:57:21 pm »
moar BIELAK moar plx  :oops:
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #480 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:58:49 pm »
o widzisz :) jednak potrafisz cos znalezc jak trzeba :)

Ciekawe z ktorego sylwestra sa te fotki ^^

Poza tym...i tak widac, ze zabijasz ludzi afk :D Tyle tym razem na 2sided war
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #481 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:01:57 pm »
Przy okazji poszukam wiecej fotek z pvp na ktorych gryziecie glebe ;)

i nie dlatego was zabijamy na afk bo sie boimy nie - po prostu nie mozemy was znalezc zeby zrobic z wami jakiekolwiek pvp

i cokolwiek napiszecie i tak bedzie bzdura i tak wiec po co bijesz piane.

A tu pada na pvp  ROLANS  i jego ekipa  apropo co u ROLANS-a  jednak bana mu nie sciagna za profesjonalne botowanie ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 01:05:34 pm wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #482 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:10:05 pm »
Wiesz..ciezko znalezc live osoby o 4 nad ranem...no ale moze tylko ja wtedy spie..nie wiem

Ty twierdzisz, ze to bzdura :) A ja bije piane bo lubie.

aha...pvp...no tak...


Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #483 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:10:29 pm »
po czym zadowolony oddalem sie hucznej sylwestrowej zabawie ;)
nie ma to jak sylwester w czerwcu



moze cos bardziej aktualnego?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #484 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:11:54 pm »
aktualnego to Ci moze pokazac screeny z riftu ze swoim trainem ew jak pkuje afk ludzi QQ Na wiecej go nie stac :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #485 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:15:29 pm »
apropo co u ROLANS-a  jednak bana mu nie sciagna za profesjonalne botowanie ;)

nie wiem pajacu skad masz to info ale rolans zadnego bana nie dostal.


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #486 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:31:46 pm »
Aktualnie z riftu to tylko pogloski zrobilscie screena kiedy bieglismy to nic nie znaczy - OOOO widze ze juz nie macie sie czym bronic ;)
Dajcie mi troszke czasu musze poszukac wiecej zdjec;)
A tu prosze jacy elokwetni nic tylko sie zaprzyjaznic

Aha a niech sobie przypomne kto od was dostal bana ;) hmm jak on powiedzial ;) kobieta mnie zucila , z domu mnie wyj..... i dostalem bana ;)

ale tak to jest kolego jak sie jedzie w MH 1,5 roku na bocie ;) pozdrawiamy HOD ;)
REVENGE IS MAIN


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #487 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:39:23 pm »
nie ma to jak screeny z zabijania botow ...


tylko wiesz na kazdym forum ludzie powiedza Ci ze wklejanie takich screenow to idiotyzm, moze jakies screeny z live pvp?


i moze wreszcie ustalicie wspolna linie obrony z Fruzia? bo oskarzac kogos o botowanie i wklejac screeny z PK botow jak samemu sie botuje to rzeczywiscie srs business

nie widziałem ani jednego posta w którym ktoś pisał by o tym że jesteśmy legit... chyba że alarion ale on od nas nie jest
Cytuj
jak widac ten dzial poswiecony jest kilku boterom z MOSTHATED

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 01:42:38 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #488 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:45:36 pm »
BULA  jakbys nie zauwazyl to nie wszystkie sa z zabijania bota ; lol
REVENGE IS MAIN


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #489 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:49:31 pm »
BULA  jakbys nie zauwazyl to nie wszystkie sa z zabijania bota ; lol
tak, bo "1vs1" to srs pvp

jakies epiki? siege? 9vs9? 18vs18?


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #490 dnia: Czerwiec 03, 2009, 01:53:35 pm »
A ty Bula album zakladasz czy mocno cie sie nudzi , to sa tylko odpowiedzi na idiotyczne zachowanie MostHated a pracownia fotograficzna ;)

Tymczasem lobuzy ;) do zobaczenia na FRANZ FusionTeam

REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #491 dnia: Czerwiec 03, 2009, 02:02:22 pm »
Ja robie album, wlasciwie dwa. Jeden nasz a drugi Wasz. Potem porownam :)

Taa..zobaczenia...ciekawe kiedy ? Jak my spimy czy jak wy sie chowacie ?:)

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #492 dnia: Czerwiec 03, 2009, 02:03:29 pm »


No super - to było o 4 nad ranem lol człowieku masz mózg?

Przy okazji poszukam wiecej fotek z pvp na ktorych gryziecie glebe ;)

i nie dlatego was zabijamy na afk bo sie boimy nie - po prostu nie mozemy was znalezc zeby zrobic z wami jakiekolwiek pvp

i cokolwiek napiszecie i tak bedzie bzdura i tak wiec po co bijesz piane.

A tu pada na pvp  ROLANS  i jego ekipa  apropo co u ROLANS-a  jednak bana mu nie sciagna za profesjonalne botowanie ;)

Nie możecie nas znaleźć??!?!?!?!? No to dzisiaj - 21:15 zapraszam na Varke zrobimy sobie pt vs pt. I nie pierdol mi tutaj, że nie masz na nas czasu!

Hmm nie wiem kto Ci powiedział, że Rolans ma bana zmień lepiej informatora bo to jest bzdura. Btw Rolans Cie ma na hita.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #493 dnia: Czerwiec 03, 2009, 02:14:49 pm »
Btw Bielak, mam wyjebane na ta wasza drame cała chodzi mi poprostu  o sam fakt... kurcze wklejasz screeny z pvp gdzie tam ich jedziesz na varce czy cos... masz 76 lvl, a te screeny co ostatnio na Beast Farm zabijales tego no tym tym 78... wiec troche kolego nie wiem daj cos aktualnego. Bo to tak jakbyśmy napisali a my w 75 roku pokonalismy w piłke nożna Francuzów.. chuj ze teraz dostajemy od nich w dupe.


i Yeah zabijanie botów... srsly mega skill.


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #494 dnia: Czerwiec 03, 2009, 02:26:03 pm »
A ty Bula album zakladasz czy mocno cie sie nudzi , to sa tylko odpowiedzi na idiotyczne zachowanie MostHated a pracownia fotograficzna ;)

popatrz najpierw na swoje zachowanie

kthx


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #495 dnia: Czerwiec 03, 2009, 02:26:29 pm »
Myslalem ze juz sie nie doczekam a jedan ,Alarion rozumiem ze twoich 7 mlodszych braci ktorych yo zdjecie umiesciles  powyzej zagladaja ci przez ramie i podgladajac zobaczyli jak dostajecie po dupie postanowili nadac sobie title walecznych wojownikow z klanu ODRODZENIE ;)

Ale o co chodzi Panie Biały? Bo ja tam widzę tylko "fiużon tim joł" a nie moich braci. Gdzie pan ich widzi? Gdzie dostajemy po dupie? Panie Biały, przecież nie ubił pan nikogo z mojego party już od ponad 2 tyg! (a zegar tyka).
Wczoraj JennaJ, youki i ten wasz Warlock (zapomniałem nicka) wparowali, ale o zgrozo! nikogo nie było!! O_o How it's possible?

Może jesteście już tak śpiący że pora się położyć się jak normalny cywilizowany człowiek o porze przeznaczonej do snu? Ale nie, zapomniałem... Noc to jedyna pora kiedy kogoś jesteś wstanie dorwać... Więc ponawiam pytanie, kiedy w końcu moje party doczeka się chwalebnego PK o 04:30 z waszej strony?



a dla ciebie Alarion jak cie spotkam bez klanu zachowalem najpiekniejszy nick  (RolnikPL) mam nadzieje ze bardzo ci sie spodoba i bedziesz dumnie kroczyl z podniesiona glowa ;)

O czym Panie Biały pan mówi do mnie? Jaki najpiękniejszy? Rozumiem, że ma pan odosobnione poczucie piękna i tęskni pan do korzeni (na polu krowy pasać i pole orać)? Rozumiem, tak w Anglii tak ciężko się dogadać z kimkolwiek, skoro nie umie się pisać ani po polsku, ani po angielsku:





i nie dlatego was zabijamy na afk bo sie boimy nie - po prostu nie mozemy was znalezc zeby zrobic z wami jakiekolwiek pvp


Ależ Panie Biały, dlaczego udaje pan, że nie widzi mojego ogłoszenia (cytuję sam siebie już 2 raz przez pana Pisanie bez wzrokowo)

Cytuj
Nie wiem ile macie Esek w waszym klanie, dla mnei możecie mieć ich nawet 500000 tylko do cholery przyjdźcie na PvP z nami, na dowolnych waszych warunkach, a nie jedynie szukacie nas o 04:30 (GF Youki kolejnego nieowocnego poszukiwania nas, która to już noc z kolei? chyba już grubo ponad tydzień nawet nas nie zobaczyliście). Ale nei martwcie się chłopaki, ja czekam tylk ona PM od was, gdzie chcecie się zoabczyć. Tylko proszę, nie bierzcie znów lokacji gdzie nei można wejść w 1 osobowe full PT z przedziału lvlowego 71-79, ok? Możecie campić spota już na nas, możecie przyść 2-3 party na nasze jedno, tylko plx wpadnijcie i nei palcie b soe jak zbliży się ktoś od nas do was, ok? Całe forum jest świadkiem, że dostosujemy się do waszych warunków, czego można chcieć więcej? Ba powiem więcej, możemy bić RB nawet w czasie kiedy na nas wpadniecie, ok?


Co pisałem kilka stron wcześniej, ale Panowie fiuson tim (joł!) udają, że nie widzą mojego posta Sad



 apropo co u ROLANS-a  jednak bana mu nie sciagna za profesjonalne botowanie ;)

Przecież Panie Biały, Rolans nie dostał żadnego bana! Skąd Pan takie informacje posiada? Ahh zapewne z wywiadu! No tak, przepraszam za moje pytanie...



Czy raczy Pan odpisać na moje argumenty, czy dalej przed całym forum będzie Pan strugał największego debila roku i udawał, że nei widzi co się do neigo pisze?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #496 dnia: Czerwiec 03, 2009, 02:42:18 pm »
Alarion wiem i sam tego doswiadczylem ze zanim ty cos napiszesz mija 20 minut bo musisz spojzec do slownika bo musisz sprawdzic 15 razy czy na pewno dobrze napisales .Ja pisze  normalnie duzo jest bledow czasem ale to dlatego ze nie mam2 klawiator tak jak ty hero i odpisuje zaraz po otrzymaniu  wiadomosci.
A twoje pochodzenie ze wsi potwierdza zdjecie rodzinne twoich braci ktore nam tu nieomieszkales zamiescic.Scieles wlosy czy nadal masz tluste ?

Co do pvp NAPISZE DUZYMI LITERAMI ZEBYC MNIE CIEMNIAKU ZROZUMIAL - WYKOKSALISCIE SIE PRZEZ 1,5 ROKU NA BOCIE I CHCECIE PRAC LUDZI Z ODRODZENIA  NA LVL  65 DO 75 I dwoch 78 tu jestescie mocni tylko w ryju bo i tak na ten stan lvl nie raz dostaliscie .Nie rozumiem dlaczego ukrywacie przed soba w klanie ile razy padliscie ale to sie teraz zmieni ,nie bedziemy obojetni na oszczerstwa .Yukidian szuka informacji gdzie exp Odrodzenie lol.

Yukidian chodz teraz na pvp  pozniej to my nie mamy czasu .Ps. ALARION  gdyby przyszlo nie 5000000 ludzi a tylko jedna dziesiata , mysle ze byl by PRRRRRRRR

Mma nadzieje ze znajde  screena jak Alarion wlacznie z slonialem prosza zeby ich nie zabijac bo to jest wojna dartmytha a nie ich - zygac sie chce.

Narka pro noby
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 02:44:22 pm wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #497 dnia: Czerwiec 03, 2009, 03:04:06 pm »
Yukidian chodz teraz na pvp  pozniej to my nie mamy czasu

Nie ma sprawy tylko mnie na pm odblokuj >.<


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #498 dnia: Czerwiec 03, 2009, 03:07:02 pm »
hahahaha

Nie wykrecaj mi sie tam lvlem. Skoro tak placzesz nam na forum, ze Twoj biedny klanik ma tylko dwoch 78 a reszta 65-75 to po co zaczynales ta wojne ?

Mocny w ryju to jestes Ty. Gram na Franzu 3,5miecha, nie wiem co bylo wczesniej i mnie to nie obchodzi.
Ale pokaz klase TERAZ a nie podniecasz sie tym, ze pol roku temu (czy cholera wie z kiedy sa te twoje screeny) zabiles cale party, ktore bylo na afku...Wielkie mi osiagniecie....Jak ja zabije w ten sposob jakiegos hero i wrzuce screena na blaha to myslisz, ze bede superpr0eloelo jak ty teraz ?? NIE, zostaje zmieszany z blotem przez community blaha i tyle z tego bedzie.

Wiec nie osmieszaj sie.

Co do wsi...to nie my robimy nicki RolnikPL QQ wiec kogo tu ciagnie do wsi ??

Poza tym ja nie widze nic zlego w mieszkaniu na wsi. Masz cisze, spokoj, zdrowsze powietrze.


Alarion wiem i sam tego doswiadczylem ze zanim ty cos napiszesz mija 20 minut bo musisz spojzec do slownika bo musisz sprawdzic 15 razy czy na pewno dobrze napisales .Ja pisze  normalnie duzo jest bledow czasem ale to dlatego ze nie mam2 klawiator tak jak ty hero i odpisuje zaraz po otrzymaniu  wiadomosci.
A twoje pochodzenie ze wsi potwierdza zdjecie rodzinne twoich braci ktore nam tu nieomieszkales zamiescic.Scieles wlosy czy nadal masz tluste ?

Co do pvp NAPISZE DUZYMI LITERAMI ZEBYC MNIE CIEMNIAKU ZROZUMIAL - WYKOKSALISCIE SIE PRZEZ 1,5 ROKU NA BOCIE I CHCECIE PRAC LUDZI Z ODRODZENIA  NA LVL  65 DO 75 I dwoch 78 tu jestescie mocni tylko w ryju bo i tak na ten stan lvl nie raz dostaliscie .Nie rozumiem dlaczego ukrywacie przed soba w klanie ile razy padliscie ale to sie teraz zmieni ,nie bedziemy obojetni na oszczerstwa .Yukidian szuka informacji gdzie exp Odrodzenie lol.

Yukidian chodz teraz na pvp  pozniej to my nie mamy czasu .Ps. ALARION  gdyby przyszlo nie 5000000 ludzi a tylko jedna dziesiata , mysle ze byl by PRRRRRRRR

Mma nadzieje ze znajde  screena jak Alarion wlacznie z slonialem prosza zeby ich nie zabijac bo to jest wojna dartmytha a nie ich - zygac sie chce.

Narka pro noby

LOL. A po co Ci dwie klawiatury ?? Umiejetnosci poprawnego pisania uczy sie od zerowki/podstawowki. Widac troche zajec opusciles. Poza tym to TY powinienes sprawdzic ze slownikiem 15 razy czy dobrze napisales albo chociaz zainstalowac FF+slownik j.polskiego. To nie jest trudne.

Alarion wiem i sam tego doswiadczylem ze zanim ty cos napiszesz mija 20 minut bo musisz spojzec do slownika bo musisz sprawdzic 15 razy czy na pewno dobrze napisales .Ja pisze  normalnie duzo jest bledow czasem ale to dlatego ze nie mam2 klawiator tak jak ty hero i odpisuje zaraz po otrzymaniu  wiadomosci.
A twoje pochodzenie ze wsi potwierdza zdjecie rodzinne twoich braci ktore nam tu nieomieszkales zamiescic.Scieles wlosy czy nadal masz tluste ?

Co do pvp NAPISZE DUZYMI LITERAMI ZEBYC MNIE CIEMNIAKU ZROZUMIAL - WYKOKSALISCIE SIE PRZEZ 1,5 ROKU NA BOCIE I CHCECIE PRAC LUDZI Z ODRODZENIA  NA LVL  65 DO 75 I dwoch 78 tu jestescie mocni tylko w ryju bo i tak na ten stan lvl nie raz dostaliscie .Nie rozumiem dlaczego ukrywacie przed soba w klanie ile razy padliscie ale to sie teraz zmieni ,nie bedziemy obojetni na oszczerstwa .Yukidian szuka informacji gdzie exp Odrodzenie lol.

Yukidian chodz teraz na pvp  pozniej to my nie mamy czasu .Ps. ALARION  gdyby przyszlo nie 5000000 ludzi a tylko jedna dziesiata , mysle ze byl by PRRRRRRRR

Mma nadzieje ze znajde  screena jak Alarion wlacznie z slonialem prosza zeby ich nie zabijac bo to jest wojna dartmytha a nie ich - zygac sie chce.

Narka pro noby

wtf??

Alarion wiem i sam tego doswiadczylem ze zanim ty cos napiszesz mija 20 minut bo musisz spojzec do slownika bo musisz sprawdzic 15 razy czy na pewno dobrze napisales .Ja pisze  normalnie duzo jest bledow czasem ale to dlatego ze nie mam2 klawiator tak jak ty hero i odpisuje zaraz po otrzymaniu  wiadomosci.
A twoje pochodzenie ze wsi potwierdza zdjecie rodzinne twoich braci ktore nam tu nieomieszkales zamiescic.Scieles wlosy czy nadal masz tluste ?

Co do pvp NAPISZE DUZYMI LITERAMI ZEBYC MNIE CIEMNIAKU ZROZUMIAL - WYKOKSALISCIE SIE PRZEZ 1,5 ROKU NA BOCIE I CHCECIE PRAC LUDZI Z ODRODZENIA  NA LVL  65 DO 75 I dwoch 78 tu jestescie mocni tylko w ryju bo i tak na ten stan lvl nie raz dostaliscie .Nie rozumiem dlaczego ukrywacie przed soba w klanie ile razy padliscie ale to sie teraz zmieni ,nie bedziemy obojetni na oszczerstwa .Yukidian szuka informacji gdzie exp Odrodzenie lol.

Yukidian chodz teraz na pvp  pozniej to my nie mamy czasu .Ps. ALARION  gdyby przyszlo nie 5000000 ludzi a tylko jedna dziesiata , mysle ze byl by PRRRRRRRR

Mma nadzieje ze znajde  screena jak Alarion wlacznie z slonialem prosza zeby ich nie zabijac bo to jest wojna dartmytha a nie ich - zygac sie chce.

Narka pro noby

hehe...skoro my jestesmy nooby..to na Ciebie nie ma okreslenia QQ
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #499 dnia: Czerwiec 03, 2009, 03:13:55 pm »
Alarion jeszcze slowko do ciebie.

Biorac caloksztalt wojen najwazniejsze  pvp  czyli  siege  

Innadril    

Odrodzenie +wizardsgulid  22 osoby  vs MH+HOD  56 osob -  MH  I HOD PADLO NA GLEBE  X 3

2 tygodnie pozniej  

Innadril   Odrodzenie + wizardsgulid 21 osob vs HOD  68 osob   - HOD PADL  i wiecej nie przyszli

Dion

Odrodzenie +  wizarsgulid  19 osob  ( zapisanych na siege 14 klanow atakujacych )(HOD NIE BYL ZAPISANY PRZYSZLI Z ZAWISCI ZE MY MOZEMY BYC LEPSI OT TAK PRZYSZLI POPRZESZKADZAC) ODRODZENIE ZDOBYLO DION

Utrzymalismy zamek 45 minut do konca siege pozostalo 12 minut -i nastapil atak drugiego co do wielkosci klanu na servie  okolo 170 osob ( MEGARUS+HOD+MH+ reszta bandy)czyli w koncowej fazie nie bylismy w stanie oprzec sie 170 osobom i wcale sie tego nie wstydzimy.

Wiec kazde nastepne pvp bylo by blazenada w wykonaniu MOSTHATED I HOD- U  (  PO PROSTU ZYGAM NA WASZE DOCINKI ;)

TRZYMAJCIE SIE RAMY naby




REVENGE IS MAIN