Witaj
Gość

Wątek: RAID BOSS zaliczony raid  (Przeczytany 1289 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

RAID BOSS zaliczony raid
« dnia: Luty 17, 2016, 09:13:00 pm »
Dziwi mnie, że nie ma w ogóle dokładnych informacjo i raid bossach a szukałem wszedzie wiec...

Jak wygląda zaliczony rajd

1. Jak jakaś grupa atakuje RB (mają ustawione invite wszyscy)a w niej nie jestem i po prostu się dołącze do ataku (nie dzialając invite) to zaliczy mi rajd? W sensie jak np mam Questa na zabicie RB

2. Podobnie gdybym użył na RB kryształa, czy wtedy zadziała

3. Czy jak mam Quest na zabicie raid bossa robione u głównej klasy ale zabije go swoją subklasą to mi zaliczy tego questa?
Chodzi o tą czesc etapu np na Ketra alliance, Noblesse.

4. (Z góry napisze gdyby punkt pierwszy był potwierdzony)  Jaki jest podział zysków np gdy atakuje grupa i dołączy sie ktos z zewnatrz a jaki gdy atakują dwie grupy. Czy zysk jest dla każdego taki sam jaki jest drop z RB czy losowo rozdzielony?

5. Czy wystarczy , że zadam jeden hit a inna grupa go zabije (w której nie jestem) to mi zaliczy, czy to jest zależne od tego kto ostani zada obrażenia?
Jak tak to na jaka najwieksza odleglosc moglbym sie wycofac od Raid Bossa?

6. I czy jak atakowałem bossa od początku ale umrę w trakcie i nikt mnie nie wskrzesi to jest jakaś szansa na zaliczony rajd?


Pilnie potrzebna odp
Z góry dzieki
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 09:21:33 pm wysłana przez Vermin »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: RAID BOSS zaliczony raid
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2016, 12:59:36 am »
Dziwi mnie, że nie ma w ogóle dokładnych informacjo i raid bossach a szukałem wszedzie wiec...

Jak wygląda zaliczony rajd

1. Jak jakaś grupa atakuje RB (mają ustawione invite wszyscy)a w niej nie jestem i po prostu się dołącze do ataku (nie dzialając invite) to zaliczy mi rajd? W sensie jak np mam Questa na zabicie RB

2. Podobnie gdybym użył na RB kryształa, czy wtedy zadziała

3. Czy jak mam Quest na zabicie raid bossa robione u głównej klasy ale zabije go swoją subklasą to mi zaliczy tego questa?
Chodzi o tą czesc etapu np na Ketra alliance, Noblesse.

4. (Z góry napisze gdyby punkt pierwszy był potwierdzony)  Jaki jest podział zysków np gdy atakuje grupa i dołączy sie ktos z zewnatrz a jaki gdy atakują dwie grupy. Czy zysk jest dla każdego taki sam jaki jest drop z RB czy losowo rozdzielony?

5. Czy wystarczy , że zadam jeden hit a inna grupa go zabije (w której nie jestem) to mi zaliczy, czy to jest zależne od tego kto ostani zada obrażenia?
Jak tak to na jaka najwieksza odleglosc moglbym sie wycofac od Raid Bossa?

6. I czy jak atakowałem bossa od początku ale umrę w trakcie i nikt mnie nie wskrzesi to jest jakaś szansa na zaliczony rajd?


Pilnie potrzebna odp
Z góry dzieki


1. Zależy od RB (napisz o którego RB konkretnie chodzi). Są RB, które do zaliczenia wystarczy raz uderzyć, są takie, którym ty lub twoje party musi zadać ostatniego hita, są też takie, po zabiciu których zostaje NPC, z którym trzeba porozmawiać, aby ci zaliczyło questa.
Nie wiem o co ci chodzi z tym "mają ustawione invite wszyscy"


2. Zależy od ustawień serwera. Na OFFie trzeba było być w party, które zadawało last hit.


3. Jak dobrze pamiętam Ketre można bić dowolnie (main lub sub), a na nobless'a nie pamiętam (chyba też można było na mainie).


4. Zależy od ustawień serwera i od RB. Z reguły ta grupa, która zada więcej obrażeń ma prawo do dropa, ale są RB, na których liczy się która grupa pierwsza uderzy. Grupa= Party lub Command Channel. Każdy RB ma przypisaną listę dropów i randomowo dropi itemy z tej listy, lądują one na ziemi, a prawo pierwszeństwa w podniesieniu ich należy do... (patrz pierwsze zdanie).


5. Patrz punkt 1.


6. Zależy jaki RB i jak jest ustawiony serwer.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: RAID BOSS zaliczony raid
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2016, 11:34:16 am »
Ok wielkie dzięki za odpowiedz

Chodziło mi o questy Ketra alliance czyli zabcie raid Bossa Varki oraz quest na nobless

Nie wiem o co ci chodzi z tym "mają ustawione invite wszyscy"

Chodziło o to, że wszyscy poza mną są w party czyli np jakiś klan walczy a ja po prostu jakby nigdy nic dołączam się bezpośrednio do walki, nie wiem czy to dobra zagrywka bo raz już mnie zabili pod koniec :D Chyba żeby po pierwszym hice ucieknie się gdzieś ukryć?

A serwer jest prywatny a kronika Interlude


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: RAID BOSS zaliczony raid
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2016, 12:08:19 pm »
To w obu przypadkach liczy się last hit. Zabili Cię, żebyś nie próbował dobić.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: RAID BOSS zaliczony raid
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 18, 2016, 12:48:44 pm »
Przede wszystkim informuj zawsze :
-> jaki server; za lol privy nie odpowiadamy;
-> jaka kronika;
-> sprecyzuj (nazwa: questa, rb, npc itd.)

Zamykam.
//RedWind