Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382803 razy)

  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 20, 2007, 11:18:52 am »
OMG Zychu  :D Ty naprawde grasz gladem czy slyszales to od kogos?samemu moze i ciezko ale w party z bufferem np, z SE to co innego.lanca, SE i np. catakumby i exp idzie jak zloto a party wymiata :) a czy z odpalonymi skillami konczy sie mp szybko?to nie odpalaj jak jestes w party i tyle :P


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 20, 2007, 11:33:31 am »
No ja mam glada na Abbysie i twierdzę że Glad bez mp potów i buffów kiepsko leje (w porównaniu do innych postaci). A DevouringOne próbuje mi to wybić z głowy :).

dsfa5
Czy Ty chcesz powiedzieć, że gladem używasz polearmów (lancy)? Czy też że do party się bierze kogoś z polearmem? Pisz jakoś bardziej zrozumiale :P.

A co do buffera w party, co z tego że sobie go weźmiesz, jeśli inna klasa może zrobić to samo i nadal glad będzie słabo expił ( w porównaniu do innych)...

Jedyne wyjście dla glada to albo dużo kasy (na poty :P), szczęście (party) albo klan który wspomoże (buffem i expem :) ).

Nie ma nic za darmo, jeśli glad jest niezły w pvp to nie może być też super na expie.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 20, 2007, 11:50:09 am »
dsfa5 - grałem gladem, na ratach x7 dotłukłem go do 68 lvlu i doskonale wiem, że do solowania jest po prostu kijowy, a do party też go nie chcą brać, bo jak nie używa skilli to ma można powiedzieć śmieszny dmg(TH wali mocniej, bo dagger z CP, CP pasywny, focus, CS pasywny, death whisper = krytyk co drugi hit z sila 400 dmg, a atk.speed 2x wiekszy niz glada, bo 3 lvl boost atk speed + buffy i atk.speed daggera). Glada do party nie chcą bo to ani DD ani Tank, bez skilli słaby dmg, na skillach nie ma mp po minucie, w dodatku nie ma skilli ratujących życie i w trudnej sytuacji: kaput. TH ma UE, SK ma UD, TH ma silent move i skille do usuwania target, do tego szybko biega a na dashu moby mogą tylko pomachać ileby ich tam nie było - dlatego glad jest do dupy w expieniu i tyle.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 20, 2007, 12:07:30 pm »
a czemu nie mialbym uzywac lancy?? :) mam glada na 77 lvl.od 60 lvlu bije  tylko w catakumbach.kiedys z SE a teraz z kolega WC ktory ma do tankowania heavy.obydwoje bijemy lancami.tankuje przewaznie ja.jesli hp spada zawsze on mnie poratuje.i %-y do lvlu leca same.ja nie twierdze ze glad jest super w expieniu party,ale nie jest najgorszy .sa gorsze klasy dla mnie do party.ja bynajmniej nie mam problemu z party i expem(lecz jak czasem widze glada z buferem i glad wyciaga pojedynczo mobki aggro i je bije, to rzeczywiscie.takie party jest do d..y :)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 20, 2007, 12:18:00 pm »
Stary, od 60 lvlu to ja jechałem w takim party że masakra :P LvL leciał sam i to za darmo - mieliśmy TH, OLa, Phropeta, mnie(glada, najmniej użyteczna osoba w tym party), SH, 2 SpS, Sorca i SE. Normalnie masakra, PW leci przez całe LOA, zgarnia kupe karików podlatuje OL - seal of binding, wszystkie stoją jak wryte, 2 SpS i Sorc nawalają obszarówki a SH nukuje pojedyncze moby. Moby padają po kilku sekundach, dłużej czekamy na respawn niż tłukliśmy te moby :) A że trochę drużynek tam biegało to mieliśmy tylko swój obszar obok serca i nie mogliśmy zagrniać mobów z całego LOA, bo tam też już wytłuczone xD


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 20, 2007, 12:31:19 pm »
 :D Zychu ale ja pisze o party bufer + glad.jesli chcesz to mozemy teraz nawzajem sie przechwalac kto jakie party wieksze zgarnial.w wiekszym to sie cale Dark Omen zgarnia i naprawde nie musisz opisywac jak sie to robi  :P


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 20, 2007, 04:21:15 pm »
Temat oczyszczony z oftopa i postów nic nie wnoszących do tematu
Następnym razem będą leciec OSTRZEŻENIA aż mił będzie patrzeć
Potraktować serio to o co prosze


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 20, 2007, 10:56:56 pm »
mam problem z wyborem broni, zbroji i dye dla glada
chodzi mi o sprzet a grade i jak ktos da jakas propozycje niech ja poprze dlaczego tak  a nie inaczej  :)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 21, 2007, 03:26:33 pm »
Hmm jest to napisane na 1 stronie :) :Tallum heavy ponieważ zniększa atk. spd. o 8% i str o 2 (reszta mniej ważna) w połączeniu z Keshanberk*Keshanberk SA atk. spd. +8% daje niezłego kopa do atk. spd. Tatoo dodać +dex/str-con i +men-int. Ewentualnie zamiast Tallum heavy można wziąć DC light
The Abyss x3|Duelist|76+


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 21, 2007, 03:45:12 pm »
Tatoo dodać +dex/str-con i +men-int

Glad nie moze modyfikowac MEN


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 21, 2007, 05:41:19 pm »
Fakt, mój błąd. Jakiś czas temu na lineage2.com było napisane że może i na tym się opierałem.
The Abyss x3|Duelist|76+


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 23, 2007, 01:41:51 pm »
Co do setów i broni w C5 polecam tak: Kashenberk*Dama +4(+25% hp i dużo p.atk, prawie tyle co Dama*Dama), Majestic Heavy Set, dye -4 Con +4 Str i teraz dlaczego taki zestaw, ano dlatego, że glad bez skilli wali raczej słabo, więc bulid na atk.speed się nie sprawdzi, siła skilli w dużej mierze zależy od p.atk, zaś ich reuse chyba od dex i od skill mastery z duelista(za to znowu odpowiada Str), więc atk.speedem nie zdziałamy nic oprócz szybszego miziania wroga, mając maja możemy odejmować Con(+50% resist na stun i duży p.def pancerza), i dodawać w Str(razem z dye mamy +6 Str -6 Con i do tego +4% p.atk z maja - naprawdę biedny będzie ten który dostanie od ciebie skillem), na hp nie można wtedy narzekać, bo będzie grzech, razem z boost hp glada nawet po odjęciu aż 6 Con wszystko z nawiązką zwraca nam SA health z dama*kash, więc nie można narzekać że jesteśmy delikatni, bo mamy sporo hp, maj ma dużo defa i +50% resist na stun więc nawet nie odczujemy zmiany w Con(a nawet na plus), zaś jeśli zamiast Kash*Kash mamy Dama*Kash mamy nie bezużyteczny atk.speed(po co mi to jak ja walę skillami?!), a bardzo dobre SA health, które sprawia, że postoimy dłużej i p.atk niemal taki jak z Dama*Dama - krótko mówiąc: dla mnie jest to najbardziej uniwersalny A gradowy bulid, na A grade nie ma drugiego takiego zestawienia które by ci dawało tak ogromne plusy właściwie zerowymi kosztami, druga taka okazja na tak wypasione zestawienie jest dopiero na S grade, i osobiście jakbym grał gladem to mój bulid byłby dokładnie taki. Dodam jeszcze tylko na marginesie, że mając +6 Str na Dueliscie mamy taki makabrycznie szybki reuse skilli, że możemy nimi nawalać dosłownie co kilka-kilkanaście sekund - każdego wroga składa to tak szybko że zdąży tylko napisać GF... i zrobić przed kompem gały jak spodki, że glad wbił go w beton jak moba 1/2 hp:P
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2007, 01:45:19 pm wysłana przez Zychu »


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 23, 2007, 07:17:14 pm »
STR reuse skilli?  :shock:


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 23, 2007, 07:58:38 pm »
tak dostajesz skill mastery na 77 lvl zalezny od str


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 23, 2007, 08:23:42 pm »
siła skilli w dużej mierze zależy od p.atk,

nie, p att ma znaczenie w obliczaniu dmg ze skilli ale jest to wartosc niewielka

zaś ich reuse chyba od dex i od skill mastery z duelista(za to znowu odpowiada Str),

Totalna bzdura z tym skill master, za reuse skilli odpowiada attack speed czyli posredni takze dex. Ten pasywny skill master z dualista to jest calkowita pomylka, nie warto na niego wydawac nawet 1sp

Dodam jeszcze tylko na marginesie, że mając +6 Str na Dueliscie mamy taki makabrycznie szybki reuse skilli,

Bzdura +6str niz nie zmini w szybkosci reuse skilli glada.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 23, 2007, 11:12:26 pm »
WItam
mam takie pytanie ma 80 lvl moja bronia sa Tallum Blade*Dark Legion's Edge +13 :)
nie moge wygrac z lucznikami magami i  Tyrantem (ktory ma 21K hp) jak moge ich pokonac mam do nich dobiegac czy mam walczyc skilami na odleglosc??


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 24, 2007, 05:31:17 am »
Na twoim serwerze wygrana zalezy bardziej od tego jak bardzo masz zenchantowane jawele/zbroje i bron, niz jak bedziesz grał. Radze go zmienic.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 24, 2007, 09:10:41 am »
siła skilli w dużej mierze zależy od p.atk,

nie, p att ma znaczenie w obliczaniu dmg ze skilli ale jest to wartosc niewielka

zaś ich reuse chyba od dex i od skill mastery z duelista(za to znowu odpowiada Str),

Totalna bzdura z tym skill master, za reuse skilli odpowiada attack speed czyli posredni takze dex. Ten pasywny skill master z dualista to jest calkowita pomylka, nie warto na niego wydawac nawet 1sp

Dodam jeszcze tylko na marginesie, że mając +6 Str na Dueliscie mamy taki makabrycznie szybki reuse skilli,

Bzdura +6str niz nie zmini w szybkosci reuse skilli glada.
no jesli jest tak jak piszesz to oplaca sie tylko robic taluma z kesh*kesh+4 bez dye


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 24, 2007, 12:31:18 pm »
Skill mastery oplaca sie brac dopiero w c5 bo zwieksza szanse na wejscie crytyka ze skilla(a taki cryt juz bardzo boli, nawet tankow). :D


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #144 dnia: Luty 24, 2007, 01:04:02 pm »
kto wygra glad czy sps ??


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #145 dnia: Luty 24, 2007, 01:51:28 pm »
Zalezy gdzie....na arenie wygra glad bo nawet jezeli sps cancela mu wsadzi to glad zdazy go skillami zabic bo sps nie bedzie mial gdzie uciekac.W coliseum wygra raczej sps(nie mowie o walce Duelist vs Mystic Muse)bo wrzuci cancel>sleep(w C5 zamiast sleepa frost bolt)>freezing shackle>ice dagger>surrender to water>nuke nuke nuke po gladzie(trzymajac glada na odleglosc raczej sie z nim wygra bo z samego banana nie zabije :D), i pewnie tak samo na otwartym terenie.
Co innego jezeli glad podejdzie do sps'a i pierwszy wsadzi mu TSS+TS, wtedy to juz raczej po walce.(Na korzysc glada oczywiscie)


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #146 dnia: Luty 24, 2007, 02:14:16 pm »
Zalezy gdzie....na arenie wygra glad bo nawet jezeli sps cancela mu wsadzi to glad zdazy go skillami zabic bo sps nie bedzie mial gdzie uciekac.W coliseum wygra raczej sps(nie mowie o walce Duelist vs Mystic Muse)bo wrzuci cancel>sleep(w C5 zamiast sleepa frost bolt)>freezing shackle>ice dagger>surrender to water>nuke nuke nuke po gladzie(trzymajac glada na odleglosc raczej sie z nim wygra bo z samego banana nie zabije :D), i pewnie tak samo na otwartym terenie.
Co innego jezeli glad podejdzie do sps'a i pierwszy wsadzi mu TSS+TS, wtedy to juz raczej po walce.(Na korzysc glada oczywiscie)


bla bla bla...

kto wygra glad czy sps ??


to zależy kto bedzie gral tymi postaciami...


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #147 dnia: Luty 27, 2007, 10:42:13 am »
tak a propos questow.... czy dla człowieka jest jakis quest na wieksza gotówkę tak jak na dark elfa na 21lvl??? bo jesil nie to jest to dyskryminacja ludzi!!!!!!!!! :D


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #148 dnia: Luty 27, 2007, 04:34:56 pm »
Moglby ktos mi napisac czy gladem na 52(serwer  x3) jest miejsce bardziej oplacalne do exp niz cmentarz kolo fg, mam szanse w jakis nekropoliach lub katakumbach??


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

    • Free City
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #149 dnia: Luty 28, 2007, 02:00:53 am »
tak a propos questow.... czy dla człowieka jest jakis quest na wieksza gotówkę tak jak na dark elfa na 21lvl??? bo jesil nie to jest to dyskryminacja ludzi!!!!!!!!! :D

Acts of Evil <- wyszstkie rasy 100k przy racie x1

Moglby ktos mi napisac czy gladem na 52(serwer  x3) jest miejsce bardziej oplacalne do exp niz cmentarz kolo fg, mam szanse w jakis nekropoliach lub katakumbach??

Na tym lvlu zwykle kręcę sie miedzy Forest of Outlaw, a Bandit Stronghold  :P
Lineage 2 Paradise
 #Virtue - Sardemus - proud Gladiator