Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 383580 razy)

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #625 dnia: Sierpień 13, 2007, 12:12:11 pm »
30 sek


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #626 dnia: Sierpień 13, 2007, 02:30:38 pm »
Cytuj
a kiedy z sonic rage walisz najpierw jednym dualem a potem drugim hm? czytaj uwaznie ...

Tez sie nad tym zastanawialem :P

Generalnie blastery i rage sie nie oplaca na tanka bo on je blokuje(nawet w C5) i tylko MP i/lub HP traci sie.Lepiej sprobowac zasadzic TSS tylko istnieje ryzyko ze wpadnie Arrest to SK troche tego sypnie(wiem ze TH zanim skonczyl sie arrest dostal 1,1k dmg).

Cytuj
Hmm czyli jedno uderzenie dualem za 15 dmg? 2x 2000(p atak glada w s grade)

...tyle ci powiem...p.atk duali dzielisz na pol to samo robisz z p.atk a nie mnozysz.



  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #627 dnia: Sierpień 13, 2007, 06:25:58 pm »
Hmm czytaj uwaznie- powiedziales, ze bije po 30 z sonic rage(sonic rage= dmg jak po jednym ciosie z kazdego miecza), czyli jednym mieczem za 15. Dalej co do wzoru- p atak jest mnozony razy 2 z racji uzywania ss. Dalej z tego co piszesz wynika, ze glad z sonic rage bedzie wiecej tracil, niz zadawal, a to jest mozliwe tylko na vegeance, co udowadnialem wczesniej- a kto normalny bije tanka z 10k p defa? Moze kilku sie znajdzie, no ale bez przesady :P
...


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #628 dnia: Sierpień 13, 2007, 06:37:08 pm »
Tak czy tak szanse da czy sk na pokonanie glada sa zawsze wieksze niz zeby glad pokonal ich (tu mowie o c4 bo na c5 nie grałem jeszcze ). Gram gladem ,jak wyżej pisałem inwestuje na maxa w dex i atk spd i czy mam dye, keshe na +4 czy nie i tak kopie na oly daggerow lucznikow itp. Interesuje mnie czy ci gladzi co mają max na hp ,dadzą rade pokonać inne klasy ,oprócz tych co glad kosi czy inaczej ?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #629 dnia: Sierpień 13, 2007, 06:53:20 pm »
Czyli oplaca sie bic z sonic rage w SK, bo raczej nas nie skopie podczas trwania vegeance, cos mi nie pasowalo ze Rage zadaje tylko 70dmg teraz juz wszystko jasne ;p
W C5 Glad kladzie DA (przynajmniej ja sobie radze z DA) gralem SK w C5 co prawda na L2J i glad tez dawal rade z SK, no ale tam nie dzialal jak trzeba Arrest i Cuby byly jakies zmulone lub bardziej trafne okreslenie na ich dzialanie AUTYSTYCZNE ;P



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #630 dnia: Sierpień 13, 2007, 07:29:57 pm »
Cytuj
Hmm czytaj uwaznie- powiedziales, ze bije po 30 z sonic rage(sonic rage= dmg jak po jednym ciosie z kazdego miecza)

Nie to ty czytaj uwaznie.Rage nie bije z jakiegos jednego miecza tylko wali normalnie jak to skill.

Cytuj
Dalej co do wzoru- p atak jest mnozony razy 2 z racji uzywania ss

Jako ze dual to dzielisz na /2 a potem mnozysz *2 czyli masz tyle samo p.atk...

Cytuj
Dalej z tego co piszesz wynika, ze glad z sonic rage bedzie wiecej tracil, niz zadawal

I znowu czytaj uwaznie.Jestes pewny ze JA to pisalem?

Cytuj
a to jest mozliwe tylko na vegeance

LOL wez mnie nie rozsmieszaj.Walczylem z Duelistami i te ich hity sa poprostu smieszne bo mi nic nie robia,wiecej mi zrobi jak podejdzie i zacznie mnie lac w zwarciu.

Cytuj
Czyli oplaca sie bic z sonic rage w SK,

Nie nie oplaca bo dystansowki nie daja tej kary na tarcze co ataki z bliska i SK moze je sobie blokowac.A jak odpali SF to sobie daruj,zarywasz nuki po 500 a on za ~40(w C5 juz wiecej ~70-80).

Cytuj
bo raczej nas nie skopie podczas trwania vegeance, cos mi nie pasowalo ze Rage zadaje tylko 70dmg teraz juz wszystko jasne ;p

SK nie ma VG a od C5 widac animacje(swiecisz jak latarnia).

Cytuj
glad tez dawal rade z SK, no ale tam nie dzialal jak trzeba Arrest i Cuby byly jakies zmulone lub bardziej trafne okreslenie na ich dzialanie AUTYSTYCZNE ;P

Jezeli serwer jest C4 ze skillami C5 to 95% skilli z C4 dziala dobrze.Tylko zauwazylem ze Judgment i Arrest maja z deka zanizony Land Rate.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #631 dnia: Sierpień 13, 2007, 08:00:06 pm »
Sonic rage nie ma powera, zadaje dmg jak pelny atak dualami, czyli cios jednym i drugim mieczem(tak ciezko pojac?...)
Dalej nic nie dzielisz- gdybys chcial dmg z jednego miecza otrzymac to tak, ale w przypadku sonic rage wzor wyglada tak- 2*p atk*(modyfikator od broni i duelist spirit)*70/p def przeciwnika

Dalej napisales, ze bije po 30- czyli jasno wynika, ze koszt jest wiekszy niz zysk

Cytuj
LOL wez mnie nie rozsmieszaj.Walczylem z Duelistami i te ich hity sa poprostu smieszne bo mi nic nie robia,wiecej mi zrobi jak podejdzie i zacznie mnie lac w zwarciu.
Zmien przeciwnikow-zabijanie duelistow z - 10 str i dual sls moze takie efekty przynosic...:P

...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #632 dnia: Sierpień 13, 2007, 08:18:08 pm »
Cytuj
Zmien przeciwnikow-zabijanie duelistow z - 10 str i dual sls moze takie efekty przynosic...

Tylko ty z takimi walczysz ze maja stormy i compostive a ty latasz i sie cieszysz lol...

Cytuj
Dalej napisales, ze bije po 30- czyli jasno wynika, ze koszt jest wiekszy niz zy
sk

Gdzie JA K***a ci napisalem ze bicie jest jest wieksza strata? Ja to napisalem czy Dev?

I dla ciebie mistrzu jezeli duelist z +5 str i tallum*dle to to samo to ci powiem jedno:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Gotowy?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Juz zaraz...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Learn L2...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2007, 08:24:13 pm wysłana przez Ryltar »


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #633 dnia: Sierpień 13, 2007, 11:57:11 pm »
Cytuj
SK nie ma VG a od C5 widac animacje(swiecisz jak latarnia).
to nic nie daje ... i tak dalej debile leja cie jak na UD/Veng stoisz ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #634 dnia: Sierpień 14, 2007, 09:30:03 am »
Rage mimo ze nie ma napisanego powera to ma swoj dmg w koncu to jest skill dam ci przyklad:

Cytuj
Provokes your enemies to attack and instantly immobilizes them. The target(s) may not be held again while the spell remains in effect.

Arrest,nie ma napisanego power ale kazdy kto uzywal wie ze ma power bo to jest root+hate.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #635 dnia: Sierpień 14, 2007, 11:30:35 am »
Cytuj
LOL Jak wchodzi na tarcze to dostaje za 30 xD
Twoje slowa? Chyba twoje. Skoro napisales, ze za 30, to sie rozumie, ze 30<50, czyli ze koszt wiekszy niz zadany dmg...Nie powiedziales tego w prost, ale tak jednoznacznie z tego wychodzi.
A sonic rage opiera sie tylko na p atk- a nawet gdyby mialo jakis power, to dmg byl by po prostu wiekszy niz pelen atak dualami. Dalej odsylam do cienight 2- bije tanka w b grade na ud za wiecej niz 50dmg, nawet gdyby ten tank mial 52 lvl, musi miec kolo 4,5 k p defa- wiec mi powiedz, jakim cudem tanka z 2,5k p defa mozna bic za 30?

A co do tego:
 
Cytuj
I dla ciebie mistrzu jezeli duelist z +5 str i tallum*dle to to samo to ci powiem jedno:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Gotowy?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Juz zaraz...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Learn L2...

Ktos ma inne zdanie niz ty, to znaczy, ze jest glupi i sie na niczym nie zna?- w innym temacie, gdzie tez pokazalem, ze nie masz racji(odnosnie land rate ls przez lh), tez zaczales po mnie jechac.Moje wyliczenia raczej nie klamia- wiec duelist bedzie bil ST po ponad 100 dmg z sonic rage, wiec nawet jesli czesc zablokuje tarcza, bedzie to oplacalne.
Btw odsylam do blaha i tematu St vs Duelist...Ciekawe rzeczy tam pisza o uber ST....
...


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #636 dnia: Sierpień 14, 2007, 12:04:50 pm »
tak czytam i czytam od dluzszego czasu to forum i dopiero psotanowilem zalozyc konto i cos napisac. moje pytanie do was brzmi o co wy sie -_-'a klocicie :)? gram troche gladem jesli moge powiedziec "troche" :) w sumie glad to postac ktora kazdego wykonczysz i z kazdym mozesz dostac po dupie jednak to zalezy kto siedzi po drugiej stronie tego internetowego swiata, to zalezy jak gra druga osoba. co do pvp z tankami to jedynie z nimi ma sie -_-' zycie jednak i z nimi idzie wygrac. scorpion czytalem twoje posty i masz wiele racji w tym wszystkim co piszesz i jak myslisz. grajac gladem trzeba myslec. zaden debil nie bedzie bil tanka na ud :] no chyba ze trzeba albo kompletnie nie zna sie na fachu. po za tym sk czy da to nie sa postacie ktore ownuja wszsytko i wsyzstkich, ryltar jezeli ty grales z nie jednym duelistem i z kazdym wygrales to albo to byl jakis mul, albo nie mial 78 lvla albo po prostu biegal w c grade. imo z tego co gralem i widzialem to akurat sk najlatwiej jest zabic sposrod tankow :) moze i moj post nic nie wnosi do tematu. ja tu psize jedynie swoje spostrzezenia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2007, 12:06:47 pm wysłana przez IzaarD »
DUELIST 78 Living on video


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #637 dnia: Sierpień 14, 2007, 12:10:55 pm »
Cytuj
zaden debil nie bedzie bil tanka na ud :]
hate+root ale glownie to masz racje :D

w C5 jest latwiej gladem ale w C4 jest bardzo trudno jezeli duelist 78 na buffach od pp robi dla SK max(tez na buffach od PP, czyli bez AB i 6 lvl BS) 1k dmg na SF+GS .... a dodajmy ze duelist ma S duale a SK A armor ... a potem duelist znowu do 7 sie musi zaladowac zeby z czegos walnac ...


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #638 dnia: Sierpień 14, 2007, 12:50:34 pm »
bula ja mowie o moim gladzie tj 78 lvl :) laduje sie za pomoca sonic rage, wiec jakis dmg tez zadaje. zdaza sie ze czasami poloze cale party itd. tp byly dobre czasy :) sonic rage t obardzo dobry i przydatny skill. sluchajcie, nawet jak bede zadawal sk po 100dmg. x7 sonicow to jest 700 dmg. potem tss ds to nastepne 2k potem dalej sonicki iznow tss. nic wielkiego na 78 lvlu gladem nie wykombinujesz :) fakt z sk przegralem moze z 2 razy ale to jak mialem mniej niz 78 lvl i nie bylo sonic rage. mowie tu glownie o praktyce a nie teori moglo byc tak ze poprostu moimi przeciwnikami sa nooby ktorzy nie znaja sie na niczym innym niz pve. trudno mi oceniac innych nie siedze u nich w domach i nie przygladam sie co robia. glownie problem jesli chodzi o tankow to tylko z da. z tk sie nie bilem moze dlatego ze tej klasy ludzie nie robia tak ochoczo :) glad dopiero po 78 lvlu zadaje ciagly dmg. tzn sonic sonic sonic (...) tss sonic sonic sonic (...) blaster i tak ciagle. to nie to samo co przed 78 lvlem wiec prosze was wezcie to pod uwage. biorac to wlasnie jak mowie to glad przed 78 a po nim to jak dwie rozne postacie...taka jest prawda.
DUELIST 78 Living on video


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #639 dnia: Sierpień 14, 2007, 12:59:19 pm »
no wlasnie dlatego chociaz glad to fajna postac to nie chce mi sie nim za bardzo grac ... bo gra zaczyna sie dopiero od 78 lvl :P


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #640 dnia: Sierpień 14, 2007, 01:56:30 pm »
znam to : nie raz nie chcialo mi sie nim grac. ale jak juz przetrzymasz ciezkie chwile i dojdziesz do tego 78 poziomu wtajemniczenia mozesz sie cieszyc jedna z najlepszych i najsilniejszych psotaci w pvp, glad to nei tylko postac do 1v1 to psotac takze do walki 1 vs wielu :) majac do dyspozycji tyle cp hp i mp (razem z dualami s grade) mozemy naprawde porzadzic :) zwlaszcza ze magowie wykladaja sie na jednego tss :)
DUELIST 78 Living on video


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #641 dnia: Sierpień 14, 2007, 02:22:28 pm »
Nie mowiac o tym,ze na filmach DLAM bodajże glad jest jak nuker tymi swoimi grzybkopierdyknięciami,
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #642 dnia: Sierpień 14, 2007, 02:29:17 pm »
no fakt na bull bufach zadaza mi sie rzucic 2 sonici kiedy sps castuje jednego spela :) dlatego magowie nie maja szans bo po prostu ich spele sa przerywane...w dodatku ten dash ;) nawet slow magowi nie pomoze :) w sumie nie raz udawalo mi sie pvp zakonczyc samymy nukami. 7 sonicow banan itd :) nawet bara mam ustawionego od razu na sonici i blastera a potem dopiero tss. glad nie jest szybka postacia wiec czasami ciezko jest podejsc. dlatego juz po 78 lvlu opieram sie na nukach. a jak juz jakis ciolek podejdzie tzn ze jest samobojca :)

aaaa i jeszcze cos dodam do glada. zadne dye do dexa bo to porazka jest. glad i tak bedzie wolny i duzo nie zrobisz tym +5 dex... ladowac w sile tylko i wylacznie.. zadne glass cannyon czy jak to tam zwiecie. wystarczy zwykly set +4 str -4 con do tego tallum i duale jak nie stac na s grade to keshe... no i to tyle
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2007, 02:35:50 pm wysłana przez IzaarD »
DUELIST 78 Living on video


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #643 dnia: Sierpień 14, 2007, 03:40:15 pm »
z glada nie da sie zrobic glass cannon bo i tak po zrobieniu -5con bedzie mial duzo ...

imo dla glada +5str-5con A grade : tallum + kesh*kesh
                                  S grade : IC + Tallum*DLE


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #644 dnia: Sierpień 14, 2007, 04:03:16 pm »
ja na a bym wziol Majestic
+5str
damach*damach


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpień 14, 2007, 04:28:47 pm »
od dmg bananow zalezy STR czy INT?


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpień 14, 2007, 04:56:20 pm »
to skill fizyczny jak sie nie myle wiec od str. aco do seta to tylko tallum mimo ze mj ma wiecej p defa nie daje szybkosci ktorej glad i tak ma malo wiec tylko tallum. i do pvp i do pve. to najlepszy a grade set a co do duali dama dama to wole te keshe. daja wiecej atk speeda. imo na s grade z armorow to obojetnie ktor wezmiecie i tak bedzie o niebo lepiej niz w a grade :)
DUELIST 78 Living on video


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpień 14, 2007, 08:08:59 pm »
Draconic ma p def, jak tallum heavy....wiec nie powiedzial bym, ze lepszy jest draconic. Imo IC to jedyny sluszny armor dla duelista. Dalej dama/dama ma badziewne Sa- jesli juz to dual keshe, lub kesh/dama.Tyle.
...


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpień 14, 2007, 08:27:51 pm »
To Draco jest lepszy od Maja skoro ma tyle samo Defa.

Draco
Attack Speed/P. Atk +4%
Maximum MP +289
Weight Limit +5759
DEX +1
STR +1
CON -2

Majestic
P. Atk. +4%
Accuracy +3
Stun Resistance +50%
STR +2
CON -2

Lepszy bonus, troche szybciej sie biega a w przypadku glada to sie moze przydac, wiecej many.


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpień 14, 2007, 08:38:54 pm »
w dracu glad ma tez wiecej evasion ...