Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382767 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1075 dnia: Marzec 30, 2008, 01:21:43 am »
A czy ma ktoś może filmy zawierające pvp z gladiatorem w roli głównej?
Szukałem na Livepvp z godzine i nic  :dry:.

To ciekawe, bo ja wpisuję w wyszukiwarce glad/gladiator i wyskakują mi 3 strony filmów. Daruj sobie takie bzdury następnym razem.



  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1076 dnia: Marzec 30, 2008, 01:27:23 am »
A czy ma ktoś może filmy zawierające pvp z gladiatorem w roli głównej?
Szukałem na Livepvp z godzine i nic  :dry:.

To ciekawe, bo ja wpisuję w wyszukiwarce glad/gladiator i wyskakują mi 3 strony filmów. Daruj sobie takie bzdury następnym razem.



Nie są to bzdury, nie wpadłem na pomysł poszukania. "Search" umknęło mojej uwadze. :oops:
Dzięki MakePeaceOrWar.
Azure Gaming x5:
sps 72+


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1077 dnia: Marzec 30, 2008, 02:00:33 pm »
nie ryjcie czlowiekowi psychy filmami cienighta :p bo potem wroci i sie okaze ze jakim cudem cienight walczy 1 vs 10 a on swoim gladem nie daje rady :p

lepiej juz obejzec filmy Rivell (Rivvel? kurde nic mi na dysku nie zostalo wiec mi sie nazwa zapomniala) sa na bank lepsze od cienighta z prostego powodu: zdaza mu sie nawet czesto bic z ludkami o rownym sobie lvl w przeciwienstwie do cienighta ;>


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1078 dnia: Marzec 30, 2008, 03:40:15 pm »
Cienight
Rivell
Defo (DanielDefo)

z tym, że Cienight zabija tylko low lvlowców nie mogę się do końca zgodzic (choc zapewne troche prawdy w tym jest) - czasem nawija sie jakis archer w S gratach. To po pierwsze. Po drugie Cienight nie korzysta z programów spamujących CP, używa potek, ale ręcznie. Po trzecie Cienight ma gorszy sprzęt (Defo i Rivell mają wysoko OE duale S). Po czwarte Cienight był CHYBA pierwszy który tak kosił i który kręcił frapsy jak ownuje - przynajmniej o nim słyszałem najpierw i po piąte - Rivell gra na IL i ma 79 - w odróżnieniu od Cienighta ma dasha i nieśmiertelnosc.

edited:
po szóste Rivell ma (dopiero teraz zwróciłem uwagę) epic biżu - świetna akcja jak dolatuje do niego destro na frenzy, który zgarnął po drodze pare ragów i jednego banana i zabija się sam (wszedł krytyk za 3k) - nie ma żadnego buffa na rd, tak wiec albo epic bizu albo augument (nie wiem czy jest z rd, z augumentami mam do czynienia od niedawna i połowa nie działa jak powinna ;p)
po siódme - zwróccie uwage na buff Cienighta a na buff Rivella. Cienight albo w 99% albo nawet i w 100% (dawno oglądałem) nie ma dance, song. Rivell czasem ma.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2008, 04:24:35 pm wysłana przez Yoker »


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1079 dnia: Marzec 30, 2008, 09:34:41 pm »
Cytuj
po piąte - Rivell gra na IL i ma 79 - w odróżnieniu od Cienighta ma dasha i nieśmiertelnosc.
I ma ss boost na skillach- dlatego od il gladem sie lajtowo ownuje :P

Cytuj
po szóste Rivell ma (dopiero teraz zwróciłem uwagę) epic biżu
Czy cienight nie miał boss biżu to nie wiadomo. Poza tym w sumie boss bizu wiele nie daje gladowi(pomaga, ale nie stanowi o jego sile)

Cytuj
po siódme - zwróccie uwage na buff Cienighta a na buff Rivella. Cienight albo w 99% albo nawet i w 100% (dawno oglądałem) nie ma dance, song. Rivell czasem ma.
Zauważ, że przeciwnicy Rivella tez maja bd+sws, wiec ma jeszcze gorzej niz Cienight(walki na pp/ch buffie to najlepsze okolicznosci dla glada- jak sie pojawia sws robi sie ciężko)

...


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1080 dnia: Marzec 31, 2008, 01:12:57 am »
Cytuj
po piąte - Rivell gra na IL i ma 79 - w odróżnieniu od Cienighta ma dasha i nieśmiertelnosc.
I ma ss boost na skillach- dlatego od il gladem sie lajtowo ownuje :P

Cytuj
po szóste Rivell ma (dopiero teraz zwróciłem uwagę) epic biżu
Czy cienight nie miał boss biżu to nie wiadomo. Poza tym w sumie boss bizu wiele nie daje gladowi(pomaga, ale nie stanowi o jego sile)

Cytuj
po siódme - zwróccie uwage na buff Cienighta a na buff Rivella. Cienight albo w 99% albo nawet i w 100% (dawno oglądałem) nie ma dance, song. Rivell czasem ma.
Zauważ, że przeciwnicy Rivella tez maja bd+sws, wiec ma jeszcze gorzej niz Cienight(walki na pp/ch buffie to najlepsze okolicznosci dla glada- jak sie pojawia sws robi sie ciężko)


Tak,+30% critical wcale nie pomaga Gladowi.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1081 dnia: Marzec 31, 2008, 04:22:49 pm »
Cytuj
Tak,+30% critical wcale nie pomaga Gladowi.
A co ci daje critical, jak bijesz ze skilli? Potrzebne to tak gladowi do pvp jak TH dance of mystic...
...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1082 dnia: Marzec 31, 2008, 05:02:22 pm »
czyli calosc sprowadza sie do tego ze cienight z slabszym sprzetem, gorszymi bufami z palcem w dupie kosi 1 vs 9 a Rivell z lepszym sprzetem, lepszymi bufami czasem miewa problemy w 1 vs 3 (ma i akcje 1 vs party ale nie jak cienight ze mu cp prawie nie spada :p tylko Rivellowi to sie nawet potrafia do hp dobrac, nie wiem jakies cuda w tym l2 )


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1083 dnia: Marzec 31, 2008, 09:03:06 pm »
Slabszy sprzet sprowadza sie do roznicy w dualach miedzy +4 a +7/+8(co praktycznie nie robi roznicy w skillach)
Nie wiem tez gdzie tam cienight zabil 9 osobowe pt :D No i jak juz pisalem- walka na buffie to niekorzystana sytuacja dla glada, jak sie pojawia sws w pt wroga.
...


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1084 dnia: Marzec 31, 2008, 11:06:02 pm »
że gladowi epic bizu nie da tak duzo jak archerowi to musze sie generalnie zgodzic, nie zmienia to faktu, ze wciaz dostanie niezlego kopa - baium, zaken, valakas, antharas b. sie przyda gladowi.
Przeciwnicy Cienighta tez czasem mieli jakis lepszy buff - chociazby w 2giej akcji - mieli jakiegos BD na boxie/ walkerze, rzucil on przynajmniej 4 dance. Jako, ze party bylo mieszane zakladalbym, ze 2x magiczne + fire + fury.
odnosnie duali - mowisz, ze roznica w dmg ze skilli jest mala pomiedzy +4 a np. +8? sam nigdy nie testowalem i intryguje mnie to.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1085 dnia: Kwiecień 01, 2008, 02:15:31 am »
Slabszy sprzet sprowadza sie do roznicy w dualach miedzy +4 a +7/+8(co praktycznie nie robi roznicy w skillach)

Rivell miał duale +14, Cienight +4, może +5

odnosnie duali - mowisz, ze roznica w dmg ze skilli jest mala pomiedzy +4 a np. +8? sam nigdy nie testowalem i intryguje mnie to.

Diego Vargas pisał kiedyś, że testował z innym Gladem dmg. Diego miał duale +4/+5 a tamten jakoś +12/14. Różnica dmg w postać w IC +3 = 300 dmg (buffy PP). Więc w robe pewnie z 700.

Poza tym nie wiem, gdzie wy widzicie w filmach Cienighta jak napada tylko ludzi w b grade... ja tam widzę (mówie o drugim filmie) pare akcji jak wypada na łuczników w draconic armor i wali bananem za 1,3k i z rage za 400 (mass pvp, więc nie mówcie, że łucznik nie miał buffów, a jeśli nawet nie miał to jego problem)... względnie napada dwóch hero i zabija jednego, a drugi ucieka... Poza tym film Rivella to IL czyli 50% boost do reuse skilli + god mode + dash, no i Rivell miał 2lv więcej (bonus np do ochrony przed debuffami). Nie wiem czy Cienight miał boss jewelry, ale wiem, że Rivell miał "przynajmniej" Tezze czyli -10% do reuse skilli (to o to "rozbił" się ten Destro).

No i na koniec, do tych buffów. Oczywiste jest, że Gladowi najlepiej walczy się jak przeciwnicy nie mają earth/cov/valor, więc nie płaczcie, że Cienight walczy z gorzej zbuffowanymi przeciwnikami, to nawet niejako plus dla gracza, że idzie "ownować" tam, gdzie jego klasa spisuje się najlepiej. Jakoś nikt nie płacze, że dagger bije tylko tych słabszych, a nie porywa się na end game party samemu mając tylko buffy od PP.


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1086 dnia: Kwiecień 01, 2008, 10:29:48 pm »
jakie dyes dla duala?


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1087 dnia: Kwiecień 01, 2008, 10:45:26 pm »
jakie dyes dla duala?
zapewne +4 int i +4 wit


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1088 dnia: Kwiecień 05, 2008, 07:56:36 pm »
Witam. To mój pierwszy post na tym forum, ale przeglądam juz od jakiegoś czasu.

Mam mianowicie kilka pytań.

1. Jak oglądałem filmiki na tym live pvp to ci wszyscy gladzi i duellisci mieli od groma hp. ja mam jedynie 4200 HP i 3700 CP na 73 lvl. Czy po zmianie profy na duellista zwiekszy sie ilość hp? (kumpel Overlord ma na 78 ok. 5000 HP, tak btw)

2. Mój glad strasznie powoli biega. Jak widzę, że wszyscy tak ganiają a mój wlecze się jak żólw. Jest jakiś sposób, zeby to porawić?

3. No i takie pytanie juz an przyszłosć. Chodzi mi ogólnie o system subklas - rozmawiałem w grze z różnymi kolesiami, jedni mówili, ze jest za jednym zamachem np. Tyrant(od poczatku) i Warcryer(sub), a inni, zę się przełącząmy między tyrantem a warcryerem. Jak to z tym jest? I czy np. bladedancer dla Glada dobrą subklasą by był?:P

z góry dzięki


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1089 dnia: Kwiecień 05, 2008, 08:49:52 pm »
Witam.

1. Według l2calc Glad na 73 (bez buffów, dye, etc) powinien mieć 4692 HP i 4088 CP. Jeśli masz dye -con to ilość HP i CP się zmniejsza. Na filmikach z livepvp biegają głównie goście 78/79 lvl z dualami Tallum Blade*Dark Legion's Edge, których SA daje: Max HP +15%, Max MP +20%, Max CP +30% - dodaj do tego buffy, skille klanowe i Glad będzie miał bardzo dużo HP i CP.

2. Glad ogólnie jest wolny. Żeby szybciej biegał możesz zrobić mu dye +dex. Oczywiście buffy (ww2, song of wind, zerk2, hero zerk) też pomogą.

3. Expisz postać do 75, robisz quest i możesz sobie wybrać postać na subklassę (Glad nie może jedynie OL i WS i Kamaeli zrobić). Postać na subie będzie miała 40 lvl. Nie będziesz mógł w jednym momencie używać skilli z main klasy i subki, każda postać to osobna klasa. Przełączać między main/subą można się u Grand Magistra. BD dla Glada to dobra subka bo nie będziesz musiał wydawać kasy na osobny sprzęt ^^


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1090 dnia: Kwiecień 05, 2008, 09:14:34 pm »
Ok. dzięki

I jeszcze jedno co do subklas. Teraz planuję zmienić z Glada na Duelista, to moja subklasą będzie duelist, czy np. bede mógł sobie dodatkowo wziąc Bladedancera?

[btw. Co lepsze Bladedancer, czy DarkAvenger? chodzi mi głównie o pvp]


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1091 dnia: Kwiecień 05, 2008, 09:19:05 pm »
1.duelist to 3 klasa gladiatora
2.bd lepszy 1000x
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1092 dnia: Kwiecień 05, 2008, 10:20:49 pm »
bd>da w pvp?  :shock:


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1093 dnia: Kwiecień 05, 2008, 10:38:51 pm »
bd>da w pvp?  :shock:
w mass pvp ;) bardziej przydatny niz DA ...


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1094 dnia: Kwiecień 05, 2008, 10:51:27 pm »
Witam. To mój pierwszy post na tym forum, ale przeglądam juz od jakiegoś czasu.

Mam mianowicie kilka pytań.

1. Jak oglądałem filmiki na tym live pvp to ci wszyscy gladzi i duellisci mieli od groma hp. ja mam jedynie 4200 HP i 3700 CP na 73 lvl. Czy po zmianie profy na duellista zwiekszy sie ilość hp? (kumpel Overlord ma na 78 ok. 5000 HP, tak btw)

2. Mój glad strasznie powoli biega. Jak widzę, że wszyscy tak ganiają a mój wlecze się jak żólw. Jest jakiś sposób, zeby to porawić?

3. No i takie pytanie juz an przyszłosć. Chodzi mi ogólnie o system subklas - rozmawiałem w grze z różnymi kolesiami, jedni mówili, ze jest za jednym zamachem np. Tyrant(od poczatku) i Warcryer(sub), a inni, zę się przełącząmy między tyrantem a warcryerem. Jak to z tym jest? I czy np. bladedancer dla Glada dobrą subklasą by był?:P

z góry dzięki

1.Nie martw się ,też się tym martwiłem. I wydawało mi się ,że na 3rd profie dostane coś do CP i HP no ale jeszcze trzeba trochę poczekać :wink:
2.To samo mam .W IL dostaje się dash więc to już nie będzie problem (chyba ,że już grasz na IL). Mój też tak wolno biegał ,to żeby aż tak długo to nie trwało kupowałem haste potion i te drugie takie zielone na speed atak i szybkie bieganie. Całkiem to dużo dawało :D .
3.Nie jestem pewien (nigdy nie miałem suby [jeszcze :wink:]) ,ale chyba trzeba przełączać pomiędzy jedną i drugą. Też się zastanawiałem nad bd .Napisze wam moje zdanie o subach dla glada (ale przykozaczyłem :D )
glad/wk dobry do pvp, a może nawet pve (hmm.. nigdy nie patrzyłem na to z tej strony :P )
glad/pp dobry do pvp i pve
glad/Da dobry do pve
glad/Pal dobry do pve

Na czym ci zależy na Pve czy Pvp?Ja osobiście bym brał pp albo wk. Kociarze są silni  :wink: .Tyle ,że biorąc pp nie będziesz już nigdy się prosić o buffki.
To jest tylko moje zdanie odnośnie suby dla glada.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1095 dnia: Kwiecień 05, 2008, 11:07:41 pm »
Napisze wam moje zdanie o subach dla glada (ale przykozaczyłem :D )
glad/wk dobry do pvp, a może nawet pve (hmm.. nigdy nie patrzyłem na to z tej strony :P )
glad/pp dobry do pvp i pve
glad/Da dobry do pve
glad/Pal dobry do pve

Na czym ci zależy na Pve czy Pvp?Ja osobiście bym brał pp albo wk. Kociarze są silni  :wink: .Tyle ,że biorąc pp nie będziesz już nigdy się prosić o buffki.
To jest tylko moje zdanie odnośnie suby dla glada.

Nie jesteśmy ciekawi subklas na twoim serwerze. Jak grasz na Dragonie to pisz w swoim dziale te mądrości.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1096 dnia: Kwiecień 05, 2008, 11:19:57 pm »
coshoo ubiegłeś mnie, Geravius nie czytaj nawet posta Zovi, a już napewno go nie słuchaj. Założę się, że ma teraz jeszcze większy problem z subkami.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1097 dnia: Kwiecień 07, 2008, 01:56:56 pm »
No to nie czytajcie tego. Może jego akurat to interesuje?!Dział gladiator nie sprowadza się tylko do gladiatora na oficjalnym serwerze czy na EPI albo Supreme! Tak to prawda ,mam problem z subkami ,ale co ciebie w ogóle to obchodzi?! Moja sprawa i moje subki ,jeżeli pomogłem to się cieszę ,jeżeli nie to nie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2008, 02:00:08 pm wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1098 dnia: Kwiecień 07, 2008, 02:10:29 pm »
jest dzial do tego specjalnie stworozny zeby nie denerwowac ludzi co graja w l2


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1099 dnia: Kwiecień 07, 2008, 05:25:54 pm »
Ja tylko odpowiadam i staram się odpowiadać na pytania  :wink:
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)