Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382636 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1125 dnia: Kwiecień 14, 2008, 01:58:06 pm »
na 45 lvl mozna mało force naładowac a im weecej force masz tym mocniej bijesz, prawdziwa sile bedzie widac dopiero jak bedziesz mógl sie zaldowac na 7
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1126 dnia: Kwiecień 14, 2008, 02:49:13 pm »
Cytuj
Wiecie co dzisiaj testowałem Glada na hi racie. Jednak nie traci na full buffach za dużo Razz. Spokojnie ownuje łuczników jeszcze 13k hp mi zostaje hehe. Mam nadzieję że z magami też da rade mam 2k m.defa to nie powinno być problemu, chyba że z sorckiem. Tak pisze jakby ktoś się zastanawiał nad gladem... Very Happy
Doświadczenia z hr pozostaw dla siebie- na normalnym serwie na mass pvp glad to tylko kupa mięsa i nic wiecej.
...


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1127 dnia: Kwiecień 14, 2008, 03:50:25 pm »
na 45 lvl mozna mało force naładowac a im weecej force masz tym mocniej bijesz, prawdziwa sile bedzie widac dopiero jak bedziesz mógl sie zaldowac na 7

Do C5 (bo na takim serwerze gram) też to się odnosi? Bo słyszałem że od właśnie tej kroniki skille nie zużywają maxymalnej ilości załadowań tylko określoną ich liczbę przypisaną każdej umiejętności, za to obrażenia są takie same i modyfikatorem jest tylko p atck (buffy, atak broni + reszta bonusów) oraz poziom skilla.
Azure Gaming x5:
sps 72+


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1128 dnia: Kwiecień 14, 2008, 04:10:38 pm »
Scorpion ja nie mówie że jest dobry na mass tylko że w 1vs1 to nie wiem o co ci biega. A po 2 już się przekonałem że Glad<Tyrant+Dynasty Fist SA Crit.Stun. Tyrciuch z takimi fistami pokonuje każdego meele fightera i tu nawet buffy i dynasty bizuteria z resistem na stuna nie pomaga.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1129 dnia: Kwiecień 14, 2008, 07:05:50 pm »
1vs1 z bd/sws/wc na plecach? mhm...
...


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1130 dnia: Kwiecień 14, 2008, 07:15:19 pm »
na 45 lvl mozna mało force naładowac a im weecej force masz tym mocniej bijesz, prawdziwa sile bedzie widac dopiero jak bedziesz mógl sie zaldowac na 7

Do C5 (bo na takim serwerze gram) też to się odnosi? Bo słyszałem że od właśnie tej kroniki skille nie zużywają maxymalnej ilości załadowań tylko określoną ich liczbę przypisaną każdej umiejętności, za to obrażenia są takie same i modyfikatorem jest tylko p atck (buffy, atak broni + reszta bonusów) oraz poziom skilla.

Tak to odnosi się do C5 też. Jak już napisałeś skille nie zużywają maksymalnej ilości na ładowań, ale dmg z tych skill nadal jest zależny od ilości naładowań.
The Abyss x3|Duelist|76+


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1131 dnia: Kwiecień 15, 2008, 12:50:06 am »
Czyli im wiecej naladowan tym wiekszy DMG TSSa wiec jest po co koxac;D Ja na 61 lvlu w tallumie heavy, +5str-5con, sls*sls+5 i full buffie pp lvl 56 TSSem zadaje obrazenia siegajace do 9k na moobach bialych w cata/necro moobom bialym/zielonym a mam force lvl 5...
AyGo


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1132 dnia: Kwiecień 15, 2008, 07:23:07 am »
z tego co wiem to bodajze od c4/c5 (glowy sobie uciac nie dam moze wczesniej) ladowania nie maja juz wplywu na dmg ze skilla... od c1 do bodajze c3 im wiecej naladowan tym wiekszy dmg (typ. 5 naladowan mocny banan) ale trzeba bylo sie ladowac od poczatku... teraz liczy sie tylko lvl skilla i jego Powaahh... no i podatek SSowski :P
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1133 dnia: Kwiecień 15, 2008, 08:38:15 am »
z tego co wiem to bodajze od c4/c5 (glowy sobie uciac nie dam moze wczesniej) ladowania nie maja juz wplywu na dmg ze skilla... od c1 do bodajze c3 im wiecej naladowan tym wiekszy dmg (typ. 5 naladowan mocny banan) ale trzeba bylo sie ladowac od poczatku... teraz liczy sie tylko lvl skilla i jego Powaahh... no i podatek SSowski :P

Myha i Alchard mieli racje i załadowania MAJĄ znaczenie. Wczoraj sprawdzałem i z banana mają 2 załadowania uderzyłem za około 550 z trzema obrażenia w tego samego moba wzrosły do ponad 750. Z obszarówkami było identycznie.

Azure Gaming x5:
sps 72+


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1134 dnia: Kwiecień 15, 2008, 02:12:23 pm »
ladowania nie maja juz wplywu na dmg ze skilla

Nie wypowiadaj sie jesli nie grales gladem od C5 w gore, bo dmg zalezy od zaladowania. Dostac bananem z 3 a 7 ladowan (ew. 8 ) to jest roznica..
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 02:13:56 pm wysłana przez kargo »
"To be or not to be, that is question"

eXtreme x7 - Glad[76] + sub [PR]
Supreme x15 - HE[78] / Destro[78] / SH[78] / SWS [72] + Sorc[76] / WL [75]
Abyss x7 - Necro[72]
Abyss x10 - Glad[65]



  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1135 dnia: Kwiecień 15, 2008, 05:13:07 pm »
Nie ma co tutaj gadać gladiator w IL jest jedną z najlepszych postaci do PVP. Od C4 też była siła zależna od załadowania ,tylko że wszystkie znikały. Przykładowo ,ładujesz sie do 7 walisz blaster i nie masz już załadowań .Tylko ,że bardzo mocno walniesz :wink: .
Nie robiłem żadnych doświadczeń :D na temat skilli glada do załadowań ,ale z samego expienia widać było dużą różnicę :wink:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 06:03:03 pm wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1136 dnia: Kwiecień 15, 2008, 10:30:31 pm »
Odnośnie załadowań, czytałem wypowiedź Diego Vargasa (duelist z retaila), który pisał, że przy przejściu z IL na CT1 trochę zmienili dmg ze skilli. Dmg przy 7 załadowaniach jest trochę mniejszy niż był w IL, z kolei przy 8 jest większy niż przy 7 w IL :P


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1137 dnia: Kwiecień 16, 2008, 02:09:33 pm »
uhhh... czyli tak. Jak załaduje się na 7 (w IL) i walne za 2.5k to w CT1 walne za 2k? Ale jak się załaduje na 8 to walne za 3k? dobre zrozumiałem :P ?
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1138 dnia: Kwiecień 16, 2008, 02:20:49 pm »
Tak, na tej zasadzie :)

Chociaż nie wiem jak dokładnie procentowo zmienia się dmg, bo tego nie napisał :P


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1139 dnia: Kwiecień 16, 2008, 06:03:52 pm »
Nie no ja to przecież tylko tak obrazowo pokazałem :D .Przecież nie będę instalować CT1 ,żeby sobie zobaczyć ile tam wychodzi i jeszcze robić obliczenia :D :D .Czyli... na IL będzie glad silniejszy ,ale na mniejszym lvl'u ,a w CT1 będzie silniejszy na wyższym :D chociaż nie koniecznie :wink: (jest to różnica chyba 4 lvl'i :D )
Mam pytanie na ktorym lvl'u dostaje się good mode? :wink:

/raczej "god mode" :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2008, 04:58:18 pm wysłana przez Frohike »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1140 dnia: Kwiecień 17, 2008, 03:10:49 pm »
"god mode" ,czyli Sonic Barrier na 79lvl
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2008, 04:48:46 pm wysłana przez Alchard »
The Abyss x3|Duelist|76+


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1141 dnia: Kwiecień 17, 2008, 09:05:48 pm »
Och tam ,jedna literka :D .No racja "good mode" nawet nie pasuje :D "god mode" lepiej :D .No to się trochę popytam was :wink:
1. Żeby mieć sonic barrier muszę mieć 3rd profe? (dualiste)
2. Na jakim lvl'u mogę zrobić 3rd profe?
3. Gdzie znaleźć poradnik na 3rd profe glada (najlepiej ,żeby było po Polsku ,ale ja będzie po angielsku to też może być :wink:)

Heh ,niby takie proste pytania ale zawsze mnie to męczyło :P .Jedni mówią ,że na 73 lvlu ,a drudzy mówią ,że na 76 lvl  ,tak że już nic nie rozumiem :D .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1142 dnia: Kwiecień 17, 2008, 09:49:08 pm »

Och tam ,jedna literka :D .No racja "good mode" nawet nie pasuje :D "god mode" lepiej :D .No to się trochę popytam was :wink:
1. nie klase wariora musisz miec
2. 73 hs 74 varka/ketra 76 glowny q?
3.
To jest opis zadania potrzebnego do wykonania by stac sie Duelista. Jak bylo wczesniej podane 3 czesci tego zadania, lub moze wiecej, beda podobne do innych zadan tego typu.

1. Zadanie sie rozpoczyna u Grand Master Sedrick w Aden (Gildia wojownikow).

2. Potem trzeba sie udac do Doctor Arena w Koloseum.

3. Potem trzeba sie udac do Goracych Zrodel (Hot Springs) i pogadac z Chef Donath.

- Wymaga od nas dostarczenia Ice Crystal (Krysztalki Lodu) i Top Quality Meat (Mieso Najwyzszej jakosci)

4. Idziemy do Chef Jeremy w Hot Springs (Gorace Zrodla) i bierzemy zadanie "The Finest Ingredients - Part 1"

- Polujemy na HotSprings Atrox, HotSprings HotSprings Atroxspawn, HotSprings Bandersnatchlings, HotSprings Nepenthes (wszystko zyje w okolicach Goracych Zrodel) az nazbieramy po 50 kazdego, wrocimy do Chef Jeremy, a on da nam Krysztalek Lodu.

5. Udajemy sie pozniej na Farme Bestii (Beast Pastureland) i musimy wykrasc owe mieso, a by to zrobic, to trzeba zagadac do Beast Herder Tunatun i wziac zadanie na oswojenie zwierzaka (Bring up with love) i na mieso najwyzszej jakosci (Top Quality Meaty) i je wykonac prawie do konca. Gdy zwierze bedzie juz na stopniu III, to trzeba go zabic. Wtedy otrzymamy questowy item Top Quality Meat.

- Podstawy do "szkolenia" naszych bestii:
1) Kupujemy trochę Golden Spice od Feed Sellers, którzy są dookoła Beast Farm.
2) Dodajemy zakupione Golden Spice na pasek.
3) Jeżeli na Farmie spotkamy zwierzaka, które chcemy "szkolić" (Cougar, Kookaburra lub Buffalo) - zaznaczemy je i używamy Golden Spice.
4) Jeżeli Spice zadziała bestia zacznie rosnąć (3 rozmiary, 4 poziomy bestii). Jeżeli usłyszymy "trained buffalo" będzie to oswojone buffalo, jeżeli jednak uslyszymy "alpine buffalo" będzie to górskie buffalo.

6. Wracamy potem do Chef Donath. Po rozmowie z nim mamy sie udac do Doctor Arena.

7. Od niego otrzymamy Stone Commune i mamy sie udac do pierwszej Tabliczki Wizji (Tablet of Vision), ktora znajduje sie na poludnie od Wiezy Zuchwalosci (Tower of Insolence) i mamy sie z nia skontaktowac.

8. Tabliczka nam powie ze trzeba sie udac do Doliny Swietych (Saint's Valley) i mamy znalezc druga Tablice Wizji. Tablica znajduje sie na polnoc Doliny.

- Zeby sie z nia skontaktowac trzeba zabijac pilnujace ja Anioly (Guardian of Forbbiden Knowledge). Postac na 76 lvl ma je na kolor bialy i sa pasywne ale socjalne. Trzeba je bic poki nie wypadnie questowy item Renosence Amulet - 2 (wczesniej dostajemy Renosence Amulet - 1). Po ich wybiciu gadamy z Tablica.

9. Udajemy sie potem troche na wschod od wejscia do Obozu Orkow Ketra. Czeka tam trzecia Tablica Wizji i pierwszy powazny Boss do zabicia. Gdy tam dotrzemy (zalecam isc po gorach) i sie z nia skontaktujemy, to pojawi sie Ancient Swordmen Iron.

- Mamy z nim walczyc w pojedynke. Nie moze nam nikt pomagac, nie mozemy byc w party, nie mozemy byc leczeni. Jest skubany twardy, jesli nie wie jak go zabic. Wczesniej dostalismy ksiazke Legend of Swordmaster Iron i w tej ksiazce jest napisane jak go zabic. Wystarczy go stunowac Hammer Crushem a potem dojezdzac go TSS-em. Gdy ma stuna istnieje DUZA szansa ze jego defensywa spadnie do normalnych rozmiarow. Inaczej on jest niedopokonania - ma duzo pdefa i szybki regen zycia. Po jego zabiciu otzrymuje Renosence Amulet - 3.

10. Trzecia tablica kaze nam wracac do mista Rune i pogadac z Grand Magiste Valdis, ktory znajduje sie w bibliotece (katedra). On nam powie, ze by zdobyc Renosence Amulet - 4 trzeba zdobyc Divine Stone of Wisdom.

- By to zrobic to trzeba wykonac zadanie Alliance with Ketra Orcs (wymagane do lvl2 wlacznie) polegajace na zdobyciu 100 (czesc 1),a pozniej 300 (czesc 2) trofeow z przeciwnikow Ketra czyli Vakra Sillenos (mozna rowniez wziac sojusz z Silenosami).

11.Po skonczeniu zadania Alliance with Ketra Orcs czesci 2 wroc do Ketra's Messenger Wahkan (Ketra Orc Outpost) i wez zadanie "Magical Power of Water".

- Wykonaj zadanie: Magical Power of Water - Part 1
Nastepnie idz do Ketra Orc, lekko po prawej w srodku Ketra Orc Outpost i znajdz NPC o imieniu Asefa. Od tej pory nie mozesz atakowac Ketra Orc ani nie mozesz byc w party z bijacym sie z nimi wiec na czas przebywania w tej okolicy wyjdz z party (innych Ketra Orc atakowac moga) Oddaj jej p[rzedmiory Questowe i idz kup Key of Thief. Musisz isc do obozu Sillenosow i znalesc skrzynke (kompas wskaze droge). Haaczyk w tym taki, ze nie mozesz zabic po drodze zadnego, nie mozesz nawed zaatakowac, ba nie mozesz nawet byc w party ktore je leje bo dostaniesz klatwe i musisz sie wrocic do Asefy i ja zdjac. Wiec idz za jakims SILNYM party (mam na mysli SILNE!), wejdzcie i znajdzcie przedmiot ze skrzynki i odnies do Asefy. Otrzymasz upragniony Divine Stone of Wisdom. Uwaga - na raz moze wykonac zadanie tylko 1 osoba w "grupie" wiec upewnij sie ze jako jedyny otworzysz, inni chetni musza czekac lub brac zadanie kiedy indziej).

12. Odnies kamien do Valdisa a on Cie wysle do czwartej Tablicy Wizji. Tablet of Vision jest zlokalizowany niedaleko drogi laczacej Ketra Orc Outpost a Garden of Beast niedaleko domu Silenosow.

13. Teraz mamy sie udac do Master Felix w Goddard

14. Teraz musisz zabic 700 stworkow zanim pojawi sie stworek questowy. Najlepsze miejsce to okolice Shrine of the Loyal (Wall of Argos). Mobkow jest malo, na duzym obszarze ale od bolu mozna je bic samemu wiec potki w kieszen, bron w lape i jazda.
Patrz do ekwipunku, bo w momencie, gdy zabijesz 700-tnego mobek i wpadnie ci do plecaka 7000tny item questowy pojawi sie Archon of Halisha. I tu jedna zasada. NIE mozesz byc leczony lub aurowany a takze nikt nie moze tknac twojego mobka bo inaczej on zniknie a ty bedziesz musiec zabijac 700 mobow od nowa. OSTROZNIE wiec bo pomylka duzo kosztuje. Nie jest trudny i buffy otrzymane przed walka umozliwia wygrana (Wyglada jak Bloody Sniper z LoA).

15. Po zabiciu znajdziesz item questowy Renosence Amulet - 5 oraz pojawi ci sie nowe zadanie odnalesc piaty juz Tablet of Vision. Znajduje sie ostro na lewo (polnoc) od wejscia do Wall of Argos.

16. Kaza teraz isc do Lasu Umarlych (Forest of Dead) i skonaktowac sie z szosta tablica, ostatnia - znajduje sie ona na polnoc od Rune ale na zachod od srodka Lasu.

17. Po skonczeniu z nia rozmowy pojawi sie potwor, ktory bije jakiegos czlowieka.

- Radze a by miec na sobie duzo aur, ktore zwiekszaja atack speed oraz Energy Stone by ladowanie focusow zajmowalo jak najmniej czasu. Od razu gdy sie pojawi trzeba mu wsadzic TSS-a, TS-a, DSS-a i pobic go troche normalnie, jak nie zniknie to poprawic TSS-em. Po tych ciosach powinien zniknac i trzeba SZYBKO pogadac z czlowiekiem, z ktoym bil sie potwor, bo moze on szybko tez zniknac.

18. Potem trzeba pogadac jeszcze raz z Tablica Wizji i wrocic do Grand Master Sedrick w Aden. On nas wygrodzi (dostanie sie 3kk EXP'a, 5kk Aden i Book of Giants - potrzebna do enchantu skilli) i nada nam tytul najpotezniejszego wojownika Aden, tytul Duelisty!

Gratulacje,
Fechmistrz Anhelius.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1143 dnia: Kwiecień 17, 2008, 10:36:38 pm »
Wielki plus dla Derneth'a !Naprawdę pomogłeś mi :wink: .

Och tam ,jedna literka :D .No racja "good mode" nawet nie pasuje :D "god mode" lepiej :D .No to się trochę popytam was :wink:
1. nie klase wariora musisz miec
Ejj ,no spokojnie :D ,tak się tylko pytałem.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1144 dnia: Kwiecień 18, 2008, 03:21:39 pm »
Cześć, mam kilka pytań o Gladiatora. Z tego co czytałem, to na C4 i 5 był słabiutki (zwłaszcza na C4), ale za to stał się bardzo silny na Interlude. I tutaj moje pytanie, jak jest z nim na CT1Kamael, jakieś znaczne zmiany? Zastanawiałem się nad zrobieniem Gladiatora i Destroyera, wiem że Destro został mocno nerfnięty, i chcę wiedzieć jak jest z gladem? Jakieś duże zmiany? Dobrze radzi sobie w pvp?


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1145 dnia: Kwiecień 18, 2008, 03:41:03 pm »
glad od C5 w gore jest coraz lepszy w 1vs1 pvp, sonic move + sonic barrier czynia z duelista postac wysmienita do 1vs1 czy nawet 1vs2 bo ma duzo hp/cp


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1146 dnia: Kwiecień 18, 2008, 03:48:18 pm »
Nooo chociaż trudno powiedzieć czy jest lepszy w IL czy w CT1 :wink:
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1147 dnia: Kwiecień 18, 2008, 03:49:13 pm »
8 ladunkow > 7 ladunkow


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1148 dnia: Kwiecień 18, 2008, 05:38:31 pm »
Tak, ale 7 ładunków w IL >7 ładunków w CT1 :wink:
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1149 dnia: Kwiecień 18, 2008, 07:02:44 pm »
pr0 gald a raczej duelist utrzymuje max zaladunki na konkretne skille