Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382646 razy)

  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1225 dnia: Czerwiec 08, 2008, 12:36:53 pm »
PeBe Glad może rozwalić maga z bananów + naładowania + obszarówka. I to takie trudne nie jest akurat. Banan zabija, obszarówka i naładowanie niweluje CP poty itp.

Do tego Riposte Stance i sam możesz mieć Vorta i slowa na sobie.

Do tego na Dashu Glad raczej spokojnie dojdzie do maga, nim ten zdąży odbiec.
Cytuj
Vort+slow wejdzie = gf i nie ma jak dobiec na tssa/dssa a banany mają za maly reuse na zabicie (/cppotspam) spsa

^^

Nadal uważam że jak wejdzie to gf jak nei to problem...
A banany mają długi reuse. Jeśli combo z banan+obszar. to max 3k to przecież to ma taki reuse że sps sobie w tym czasie wyleczy ze 2k cp, a jak glad spamuje rage to się nie rusza -  w tym czasie sps sobie bedzie odbiegał i nici ze stałego spamu albo dobiegnięcia do spsa.

Już nie licząc że sps w dc robe ma ladny spd (i cspd)
no a potem SpS dochodzi do wniosku ze jest debilem bo wystartowal w Oly w "non-class based" walce ...

0.o








A na oly to glad wymiata.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1226 dnia: Czerwiec 08, 2008, 06:38:52 pm »
No a jak SPS puszcza nuki, a przy tym biega, skacze, lata?



Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1227 dnia: Czerwiec 08, 2008, 06:54:35 pm »
PeBe Glad może rozwalić maga z bananów + naładowania + obszarówka. I to takie trudne nie jest akurat. Banan zabija, obszarówka i naładowanie niweluje CP poty itp.

Do tego Riposte Stance i sam możesz mieć Vorta i slowa na sobie.

Do tego na Dashu Glad raczej spokojnie dojdzie do maga, nim ten zdąży odbiec.
Cytuj
Vort+slow wejdzie = gf i nie ma jak dobiec na tssa/dssa a banany mają za maly reuse na zabicie (/cppotspam) spsa

^^

Nadal uważam że jak wejdzie to gf jak nei to problem...
A banany mają długi reuse. Jeśli combo z banan+obszar. to max 3k to przecież to ma taki reuse że sps sobie w tym czasie wyleczy ze 2k cp, a jak glad spamuje rage to się nie rusza -  w tym czasie sps sobie bedzie odbiegał i nici ze stałego spamu albo dobiegnięcia do spsa.

Już nie licząc że sps w dc robe ma ladny spd (i cspd)
no a potem SpS dochodzi do wniosku ze jest debilem bo wystartowal w Oly w "non-class based" walce ...

0.o








A na oly to glad wymiata.
chodzilo mi o to ze wy rozpatrujecie lol 1vs1 selfbuff walke na otwartym terenie ...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1228 dnia: Czerwiec 08, 2008, 07:30:37 pm »
Ta rozmowa byla przeniesiona z jakiegos innego topica gdzie napisałem że na pp buffie+wm+emp i coś podobnego dla gladziorka


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1229 dnia: Czerwiec 08, 2008, 08:00:21 pm »
A ja twierdziłem, że to się kończy zgonem dla SPA'a :P.


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1230 dnia: Czerwiec 15, 2008, 03:03:16 am »
Mam pytanie dotyczące questa na 2 profe glada ( 1 quest). Nie moge znaleźć w mihril minnes succubus queen. Jakieś porady, jak do niego dojść/gdzie on jest?


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1231 dnia: Czerwiec 15, 2008, 10:14:07 am »
Mam pytanie dotyczące questa na 2 profe glada ( 1 quest). Nie moge znaleźć w mihril minnes succubus queen. Jakieś porady, jak do niego dojść/gdzie on jest?

Są na samym końcu,
http://www.l2portal.com/Maps/Dungeons/images/Dwarf%20Dungeon%202%20(Mithril%20Mines)_png.jpg
Pomieszczenie nr. 4 o ile się nie myle tam w tym 'kółku'.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1232 dnia: Czerwiec 20, 2008, 01:02:54 am »
Witam mam pytanie odnosnie dyow dla Duelista 82 lvl, gram na serwerze everlast ct1 biegam w tallumie +6,skille mam na +9,jednego dya jestem pewien mianowicie +4 con -4 dex nie wiem tylko jaki dobrac nastepny...


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1233 dnia: Czerwiec 20, 2008, 08:02:21 am »
Eeee -4 Dex +4 Con :o Jak już to -4 Dex +4 Str...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1234 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:34:01 am »
chodzi mi oczywiscie o dye do pvp,a moja bron to tallum*dle +4


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1235 dnia: Czerwiec 20, 2008, 11:20:24 am »
dye tylko +5str -5con inne sa zou dla glada
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1236 dnia: Czerwiec 20, 2008, 12:42:55 pm »
Cytuj
dye tylko +5str -5con inne sa zou dla glada
+5str+4con -9dex i jest fajnie. Takie miałem właśnie na everku x30 i szło ładnie.
...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1237 dnia: Czerwiec 20, 2008, 12:51:18 pm »
Cytuj
dye tylko +5str -5con inne sa zou dla glada
+5str+4con -9dex i jest fajnie. Takie miałem właśnie na everku x30 i szło ładnie.

Bo na everku gracze są... słabi najczęściej...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1238 dnia: Czerwiec 20, 2008, 03:13:10 pm »
gdzies ktorys gracz pisal ze na offie panuje moda na -dex +str con ale pewnie sa slabi  :?


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1239 dnia: Czerwiec 20, 2008, 04:35:08 pm »
Tam była mowa o BD
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1240 dnia: Czerwiec 20, 2008, 04:51:06 pm »
No właśnie nie dawno doszedłem do wniosku, że lepiej jest +4STR +4CON -8 DEX . Dlaczego? na PVP masz masę HP, masę CP i do tego często będziesz miał częste cryty. Kilka tysięcy HP idzie na zaledwie ok. 15 speed'a i 30atk. speed'a, więc skoro 15 speed'a i 30atk. speeda ma się stracić na rzecz ok. 2000 HP, to się to na prawdę opłaca. Na full buffie będziesz miał 10k HP :D , normalnie coś  ponad 5k. Tych wszystkich liczb nie jestem pewien, bo trudno zapamiętać te wszystkie liczby :wink: .Radzę wejść na kalkulator , tam sobie wszystko posprawdzaj.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1241 dnia: Czerwiec 20, 2008, 04:56:04 pm »
więc skoro 15 speed'a i 30atk. speeda ma się stracić na rzecz ok. 2000 HP, to się to na prawdę opłaca.
ja bym tego nigdy na 2k hp nie zamienil, ale co kto lubi


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1242 dnia: Czerwiec 20, 2008, 08:06:18 pm »
więc skoro 15 speed'a i 30atk. speeda ma się stracić na rzecz ok. 2000 HP, to się to na prawdę opłaca.
ja bym tego nigdy na 2k hp nie zamienil, ale co kto lubi
to jest banous do krytola,+p atak+cp +hp


Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1243 dnia: Czerwiec 20, 2008, 08:41:35 pm »
więc skoro 15 speed'a i 30atk. speeda ma się stracić na rzecz ok. 2000 HP, to się to na prawdę opłaca.
ja bym tego nigdy na 2k hp nie zamienil, ale co kto lubi
to jest banous do krytola,+p atak+cp +hp
i tak bym nie zamienil

wole stare, dobre +5str-5con, bo -2dex i tak od IC bedzie :x


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1244 dnia: Czerwiec 20, 2008, 08:50:36 pm »
Cytuj
Bo na everku gracze są... słabi najczęściej...
Taa bo gdzie indziej sa lepsi- jak sie ogląda filmy z offa to aż żal patrzec, ze takich debili ktoś mógł na świat wydać.
No i traci sie raczej około 10 speeda, a efekt końcowy to około 9k hp i 6,7k cp na 79 lvlu.
Poza tym z tego, co na guru piszą to ten setup jest teraz w modzie- wieć raczej nie jest zły.
Cytuj
i tak bym nie zamienil

wole stare, dobre +5str-5con, bo -2dex i tak od IC bedzie

Bula- trzeba iść z duchem czasu xD Ale setup z -5 con nie jest zły- tyle, że z gladem/tyrem na -dex nie dasz rady- a to zawsze frajda skopać kogoś grającego tą samą klasą co ty :P
...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1245 dnia: Czerwiec 20, 2008, 09:32:44 pm »
Cytuj
Bo na everku gracze są... słabi najczęściej...
Taa bo gdzie indziej sa lepsi- jak sie ogląda filmy z offa to aż żal patrzec, ze takich debili ktoś mógł na świat wydać.
No i traci sie raczej około 10 speeda, a efekt końcowy to około 9k hp i 6,7k cp na 79 lvlu.
Poza tym z tego, co na guru piszą to ten setup jest teraz w modzie- wieć raczej nie jest zły.

Ale prawda jest taka, że Everek posiada niższą "średnią umiejętności gracza" niż większe servery.

Cytuj
Bula- trzeba iść z duchem czasu xD Ale setup z -5 con nie jest zły- tyle, że z gladem/tyrem na -dex nie dasz rady- a to zawsze frajda skopać kogoś grającego tą samą klasą co ty :P

Podejrzewam, że z moimi DYEami +3STR +2STR /-3CON -2DEX bym miał większe szansę pojechać kogoś z -9DEX/+CON +STR, nie mówiąc już o innych klasach, które niekoniecznie chcą być non stop w zwarciu. No ale ja gram Tyrkiem. Jak walczę z magiem to często być, a nie być to kwestia wklepaniu 1-2 skilli więcej, niby z +CON mamy więcej czasu, ale z -DEX możemy nie mieć okazji użycia tych skilli... Teraz latam w Tallumie hv i jestem chory jak muszę za kimś poganiać, a -9DEX to podobna różnica (na oko) jak ta ze straty bonusu ze zbroi light.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1246 dnia: Czerwiec 20, 2008, 09:43:14 pm »
No widzisz ty grasz tyrkiem- a jemu szkoda tego speeda, bo on moze cokolwiek dogonic(poza tym rabbit+wolf robia swoje)
Glad jest zółwiem i nawet dash tego nie zmienia- gram juz troche gladem i sie z tym pogodziłem xD


...


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1247 dnia: Czerwiec 20, 2008, 09:45:44 pm »
więc skoro 15 speed'a i 30atk. speeda ma się stracić na rzecz ok. 2000 HP, to się to na prawdę opłaca.
ja bym tego nigdy na 2k hp nie zamienil, ale co kto lubi
to jest banous do krytola,+p atak+cp +hp
i tak bym nie zamienil

wole stare, dobre +5str-5con, bo -2dex i tak od IC bedzie :x
-5 con jest lipa duzo hp/cp tracisz
najlepiej zejsc  +str - dex


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1248 dnia: Lipiec 04, 2008, 12:06:09 am »
witam ponownie ciekawi mnie jedna sprawa,a mianowicie kolega mi mowil ze gdy wbije duale s na +7 zwiekrzy (zwiększy) mi sie atak speed czy to prawda ?

Omagat...
/Fro
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2008, 03:46:16 am wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #1249 dnia: Lipiec 04, 2008, 12:58:56 am »
witam ponownie ciekawi mnie jedna sprawa,a mianowicie kolega mi mowil ze gdy wbije duale s na +7 zwiekrzy mi sie atak speed czy to prawda ?
nie?