Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382629 razy)

  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1525 dnia: Sierpień 13, 2009, 12:31:05 pm »
Opłaca się wbijać skille na element więcej niż +1 skoro taka mała różnica jest?


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1526 dnia: Sierpień 13, 2009, 02:21:35 pm »
Opłaca się wbijać skille na element więcej niż +1 skoro taka mała różnica jest?
jezeli masz zamiar powbijac je do +15-20 to tak, jezeli do +9, nie bardzo


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1527 dnia: Sierpień 13, 2009, 04:08:48 pm »
+0, a +1 100% dmg wiecej przy 300 element weap, +1 a +10 - mala roznica

Diego pisał coś o 76% bonusu .


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1528 dnia: Sierpień 13, 2009, 04:16:14 pm »
+0, a +1 100% dmg wiecej przy 300 element weap, +1 a +10 - mala roznica

Diego pisał coś o 76% bonusu .

Tyle to chyba jest z bronią 150.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1529 dnia: Sierpień 13, 2009, 04:20:14 pm »


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1530 dnia: Sierpień 13, 2009, 04:22:39 pm »
75% bonusu jest z bronią 150, 100% z bronią 300
I'm offline.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1531 dnia: Sierpień 13, 2009, 04:33:31 pm »
Zajrzyj sobie do tematu, który przytoczyłem to wyczytasz dokładnie, że "300 attack attribute vs. 0 defense = 72.68%" by Diego Vargas. 


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1532 dnia: Sierpień 13, 2009, 06:33:09 pm »
Zajrzyj sobie do tematu, który przytoczyłem to wyczytasz dokładnie, że "300 attack attribute vs. 0 defense = 72.68%" by Diego Vargas. 

http://www.l2guru.com/forum/showpost.php?p=3024083&postcount=12

Przeczytaj ten post i zobaczysz że mamy racje twierdząc że 300 atribut = ~99%. A co Diego liczył to dokładnie nie wiem, sądząc po poście torongila to jakiś przyrost siły obrażeń (?) a nie jego wzrost względem nie elementarnego ataku.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1533 dnia: Sierpień 13, 2009, 10:11:59 pm »
Zajrzyj sobie do tematu, który przytoczyłem to wyczytasz dokładnie, że "300 attack attribute vs. 0 defense = 72.68%" by Diego Vargas. 


Cytuj
Format = Attribute,Damage
1,6210
[...]
300,12347


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1534 dnia: Sierpień 14, 2009, 01:05:10 am »
Czyli że przy 300 mamy 100% zwiększonych obrażeń i basta! :P


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1535 dnia: Sierpień 14, 2009, 12:32:15 pm »
A przy 6 resista spada to do 75% ;)
...


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1536 dnia: Sierpień 14, 2009, 05:34:21 pm »
Witam, przejrzałem już bardzo dużo wypowiedzi na temat Dyes dla Glada i wnioskuję że aby dobrać optymalne należy wziąć pod uwagę nie tylko styl gry ale również noszony sprzęt. Chciałbym prosić kogoś kto zna się na tym lepiej niż ja, żeby mi poradził jakie Dyes założyć pod PvP. Duelista 78, Tallum Heavy set, TallumBlade*DLE+4
Myślałem o +5 STR/-5 DEX , +4 CON/-4 DEX. (z tego co obliczyłem DEX jest najmniej przydatną cechą)
Kronika: Interlude
kaaaaaaa


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1537 dnia: Sierpień 14, 2009, 05:37:52 pm »
Dobrze obliczyłeś i dobre dye wybrałeś ^_^



  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1538 dnia: Sierpień 16, 2009, 09:54:30 am »
Gdzie najlepiej expić glada na 67 lvlu ?? Dodam że CH mamy w Rune. Próbowałem na forest of death ale exp tam słaby. Lepiej wziąć buffa/heala do party i lecieć gdzieś daleko czy lepiej solo z buffkami z CH gdzieś niedaleko spawna. Do tej pory jadę drugą metodą i na jednym rebuffie (20min) wyrabiałem 17% solo na VoS (lvl66=>67) dużo/mało? oceńcie , exp rate x7
//Dodam że mam całkiem niezły sprzęcik, tallum heavy set, duale keshe+4, biżu Phoenix+1/2
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2009, 10:08:30 am wysłana przez Lamilek »
kaaaaaaa


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1539 dnia: Sierpień 16, 2009, 11:13:03 am »
Gdzie najlepiej expić glada na 67 lvlu ?? Dodam że CH mamy w Rune. Próbowałem na forest of death ale exp tam słaby. Lepiej wziąć buffa/heala do party i lecieć gdzieś daleko czy lepiej solo z buffkami z CH gdzieś niedaleko spawna. Do tej pory jadę drugą metodą i na jednym rebuffie (20min) wyrabiałem 17% solo na VoS (lvl66=>67) dużo/mało? oceńcie , exp rate x7
//Dodam że mam całkiem niezły sprzęcik, tallum heavy set, duale keshe+4, biżu Phoenix+1/2

Na FotD zły exp  :| ?

Może na BF idź i sobie weź bij mobki x3/x4 hp, masz buffy z ch + heal od mobka którego nakarmisz.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1540 dnia: Sierpień 16, 2009, 11:14:29 am »
heh na FotD to jeden z lepszych spotow do expa...spokojnie tam expasz do 78..

Moze 1 mob daje malo expa, ale one szybko padaja i wychodzisz na tym lepiej niz na wiekszosci spotow na tym lvlu.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1541 dnia: Sierpień 16, 2009, 11:43:01 am »
heh na FotD to jeden z lepszych spotow do expa...spokojnie tam expasz do 78..

Moze 1 mob daje malo expa, ale one szybko padaja i wychodzisz na tym lepiej niz na wiekszosci spotow na tym lvlu.

Zwłaszcza, że najsilniejszy mob ma tam 73 lvl.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1542 dnia: Sierpień 16, 2009, 01:37:09 pm »
Tyle że nie jestem w stanie bić tam[FotD] za szybko mobków bo łatwo można nadziać się na grupkę i paść. No chyba że nie bije tego co trzeba. Może ktoś pamięta nazwy mobów? i w której części FotD mniej więcej ich szukać
kaaaaaaa


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1543 dnia: Sierpień 16, 2009, 02:48:58 pm »
Na FotD zły exp  :| ?

Może na BF idź i sobie weź bij mobki x3/x4 hp, masz buffy z ch + heal od mobka którego nakarmisz.

Czas wykarmienia mobka + zabicia go jest stosunkowy długi w stosunku do zdobywanego expa.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1544 dnia: Sierpień 16, 2009, 03:21:59 pm »
mozesz isc na swamp of screams jak grasz na nowszych kronikach i spokojnie ogarniac na deteccie :P

a solo na vos odpada bo to nie spot dla klas meele QQ
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1545 dnia: Sierpień 16, 2009, 05:48:00 pm »
Na FotD zły exp  :| ?

Może na BF idź i sobie weź bij mobki x3/x4 hp, masz buffy z ch + heal od mobka którego nakarmisz.

Czas wykarmienia mobka + zabicia go jest stosunkowy długi w stosunku do zdobywanego expa.

No jeżeli mu FotD nie pasuje to w sumie jedyne dobre expowisko blisko Rune. Zawsze może iść na BS lub pierwsze moby na WOA.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1546 dnia: Sierpień 16, 2009, 07:05:56 pm »
Na FotD jest dobry exp ale o odpowiedniej porze. Raz są undeady, na nich się średnio opłaca expić, a później pojawiają się zwierzaczki :D (netoperki i pająki) to na nich jest zarąbisty exp, tylko nie pamiętam w jakiej porze jakie moby są.

Imho wg. mnie exp w kata > all (max 2-3 osoby w pt)

Nie wiem na jakiej kronice grasz, ale jeśli są u was improved baby pety to zrób sobie buffalo i wytrenuj do 75lvla (szybko idzie) i możesz expić solo w kata, albo znajdź jakiegoś kolege SE/WC i jazda.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1547 dnia: Sierpień 18, 2009, 06:50:09 pm »
Najlepszym expowiskiem okazało się FotD(Mana Herby b.pomagają) w nocy kiedy są pająki i nietoperze :) Dzięki wielkie
Teraz staję przed kolejnym dylematem, bo niedługo bede miał za duży lvl na FotD i nie wiem gdzie teraz.
Chciałbym dalej solo z buffem z CH(Rune) koxać.
Gdzie od 72 lvl'u expić? [Interlude]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2009, 06:57:53 pm wysłana przez Lamilek »
kaaaaaaa


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1548 dnia: Sierpień 18, 2009, 09:00:20 pm »
heh na FotD to jeden z lepszych spotow do expa...spokojnie tam expasz do 78..

Moze 1 mob daje malo expa, ale one szybko padaja i wychodzisz na tym lepiej niz na wiekszosci spotow na tym lvlu.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1549 dnia: Sierpień 19, 2009, 12:45:58 am »
IMO tez FoD... wychodzisz z CV przez brame i potem skrecasz w prawo na taka mala drozke... i do gory do tableta (taki kamien stoi na srodku) najlepszy Vampire spot:) a potem to juz tylko kill kill i kill :D