Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382808 razy)

  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1550 dnia: Sierpień 19, 2009, 04:43:23 pm »
Witam. Gram na HR (x5000..) i zacząłem grać od wczoraj duelistem (po raz pierwszy w życiu :P). I nie mam pojęcia jakie buffy dla niego wybierać. Najpierw summony jak polecacie? Gift/Blessing Seraphim & Queen? Oraz czy lepiej G.Might czy G.Shield :D. Trochę takie dołujące pytania a nigdy nie grałem tą postacią. Aha, i jakiej agumentacji szukać?

Dziękuje za pomoc :)
caspar0



  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1551 dnia: Sierpień 19, 2009, 04:56:53 pm »
Witam. Gram na HR (x5000..) i zacząłem grać od wczoraj duelistem (po raz pierwszy w życiu :P). I nie mam pojęcia jakie buffy dla niego wybierać. Najpierw summony jak polecacie? Gift/Blessing Seraphim & Queen? Oraz czy lepiej G.Might czy G.Shield :D. Trochę takie dołujące pytania a nigdy nie grałem tą postacią. Aha, i jakiej agumentacji szukać?

Dziękuje za pomoc :)
caspar0
Glad największy DMG robi skillami, oczywiście Gmighta nie bierzesz (chyba że do expa), do pvp zawsze gshield. Co do giftów to nie wiem, ale chyba ten na patk od warlocka. Agumentacja - szukaj refresha (w Gracii Final bardzo fajny), jakiegoś fajnego pasywa, +1 str albo czegoś takiego.


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1552 dnia: Sierpień 19, 2009, 09:47:34 pm »
Dzięki wielkie :)
(serwer g2 jeśli to ważne)

a jakie dye proponujecie?? (set Dynasty Heavy Force Master)


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1553 dnia: Sierpień 19, 2009, 09:55:35 pm »
Dzięki wielkie :)
(serwer g2 jeśli to ważne)

a jakie dye proponujecie?? (set Dynasty Heavy Force Master)

+5 str - dex  ew. do tego +con -dex ale to już zależy co kto lubi :)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1554 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:01:34 pm »
Odejmować od dex'a? Hm, myślałem że u glada cryty są dosyć ważne :P, no ale ja tam nic o gladzie w sumie nie wiem :). Grałem nim chwilę to użytkownicy light'a i robe'a jak dadzą podejść do glada to jest 99% pewności że klikną po chwili "To village" :P


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1555 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:06:35 pm »
Odejmować od dex'a? Hm, myślałem że u glada cryty są dosyć ważne :P, no ale ja tam nic o gladzie w sumie nie wiem :). Grałem nim chwilę to użytkownicy light'a i robe'a jak dadzą podejść do glada to jest 99% pewności że klikną po chwili "To village" :P

Za krytyki ze skilli odpowiada STR :)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1556 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:12:05 pm »
caspar <- naaab ;D

a jeszcze takie pytanko,  jakie są skille warte używania w pvp (kolejność jeśli można xD)
ja startuje na stage 8 to: tss,dss,sonic focus (do 7),tss,dss i biję już normalnie.
Nie jestem specjalnie w temacie jeśli chodzi o glada  :( :( :(

Dzięki wszystkim za pomoc :)


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1557 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:19:48 pm »
caspar <- naaab ;D

a jeszcze takie pytanko,  jakie są skille warte używania w pvp (kolejność jeśli można xD)
ja startuje na stage 8 to: tss,dss,sonic focus (do 7),tss,dss i biję już normalnie.
Nie jestem specjalnie w temacie jeśli chodzi o glada  :( :( :(

Dzięki wszystkim za pomoc :)

Sonic buster (?) -->tss->dss

Mass banan-->banan-->i w zwarciu to co wyżej

I oczywiscie po 78 gdy pvp trwa raczej ladujemy sie sonic rage :)

regularami bic w ogóle nie polecam :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 10:21:46 pm wysłana przez KaeriN »


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1558 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:26:20 pm »
czyli Sonic Rage (x8) i dobiec a jeśli nie to Sonic Rage & Sonic Blaster spam?
a z warciu tss,dss, ładowanie rage, tss, dss? bić samymi skillami bez zwykłych uderzeń mieczyków?

Dobrze zrozumiałem? :D


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1559 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:36:42 pm »
czyli Sonic Rage (x8) i dobiec a jeśli nie to Sonic Rage & Sonic Blaster spam?
a z warciu tss,dss, ładowanie rage, tss, dss? bić samymi skillami bez zwykłych uderzeń mieczyków?

Dobrze zrozumiałem? :D
Tak w miarę :)

Oczywiście odpalamy duelist spirit oraz War Cry i w zaleznosci od przeciwnika LionHeart :) Jeżeli walczymy z postaciami debufujacymi możemy odpalić riposte :)
Do ładowania sie używamy podczas pvp sonic rage. (max do 7)
Gdy przeciwnik stoi od nas w odleglości 40 walimi sonic buster (?)-->TSS--->DSS--->rage xX->i od nowa kombo
Gdy przeciwnik stoi od nas w odleglosci 600 ale daży do zwarcia to mass banan->banan->i to co wyżej
Gdy przeciwnik stoi od nas na 900+ to sonic movie i dażymy do wlepienia delikwentowi TSS-->dss(?)--->rage xX---> mass banan-->banan
Tak, bijesz tylko skillami.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1560 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:38:45 pm »
Aha wielkie dzięki :)
a mass banan to -> ?? :D


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1561 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:41:41 pm »
Aha wielkie dzięki :)
a mass banan to -> ?? :D

Sonic Storm :)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1562 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:48:31 pm »
Dziękować :)
ide na serwer sprawdzić jak mi pójdzie :D


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1563 dnia: Sierpień 20, 2009, 12:20:32 am »
Cytuj
Do ładowania sie używamy podczas pvp sonic rage. (max do 7)
Gdy przeciwnik stoi od nas w odleglości 40 walimi sonic buster (?)-->TSS--->DSS--->rage xX->i od nowa kombo
Gdy przeciwnik stoi od nas w odleglosci 600 ale daży do zwarcia to mass banan->banan->i to co wyżej
Gdy przeciwnik stoi od nas na 900+ to sonic movie i dażymy do wlepienia delikwentowi TSS-->dss(?)--->rage xX---> mass banan-->banan
Tak, bijesz tylko skillami.
Nie klepiemy po tssie dssa od razu, tylko ladujemy sie do maxa i wbijamy ponownie buster+dss, a jak mamy storma to tez mozna wplesc. Spam obszarowek to podstawa, jesli enemy ma cp-poty a my chcemy go szybko wykonczyc( w sumie na g final mag zejdzie na tss+dss bez zadnego bonusowego ladowania, wiec duzo zalezy od buffa. Glupio wpakowac tss+ dss w maga, a ten nie padnie i zanim sie ponownie naladujemy jest kaplica)
Im wiecej busterow w walce wpakujesz miedzy glownymi skillami tym lepiej, bo sonic buster nie dosc, ze nie zzera ladunkow, to na dodatek ma najkrótszy czas castu skilla(ulamek sekundy z w miare znosnym attack speed), a imo lepiej zawsze wpakowac 4k dmg zamiast 3k w praktycznie identycznym czasie.

...


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1564 dnia: Sierpień 20, 2009, 12:23:09 am »
a z warciu tss,dss, ładowanie rage, tss, dss?
nie, meele aoe->tss->4x rage->meele aoe(jezeli juz masz reuse, jak nie to nastepny punkt)->dss->3x rage i od nowa


@up
nie zauwazylem ze nastepna strona jest ;>>


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1565 dnia: Sierpień 20, 2009, 11:21:34 am »
a takie jeszcze pytanko.. Biegać na zerku czy nie?  :shock: i jeśli możecie to jakie songi i dance są najlepsze do walki ? (max 14 ;D). na razie biegam: Water,Warding,Earth,Life,Vitality,Renewal,Champion,Wind,Light,Fury,Fire,Inspiration,Warrior,Vampire.


Aha, i co to jest? ---> meele aoe  :shock: xD


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1566 dnia: Sierpień 20, 2009, 12:19:36 pm »
a takie jeszcze pytanko.. Biegać na zerku czy nie?  :shock: i jeśli możecie to jakie songi i dance są najlepsze do walki ? (max 14 ;D). na razie biegam: Water,Warding,Earth,Life,Vitality,Renewal,Champion,Wind,Light,Fury,Fire,Inspiration,Warrior,Vampire.


Aha, i co to jest? ---> meele aoe  :shock: xD
pogrubione są zbędne


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1567 dnia: Sierpień 20, 2009, 12:28:44 pm »
Jeśli walczysz z magami to bez zerka, kontra reszta wg uznania.

Te songi/dance, które pogrubił Sknerus usuń, zamiast nich bierz te z resistami na elementy czyli: song of storm guard, song of elemental, song of invocation, dance of alignment, dance of aqua guard i ostatni to albo dance of earth guard albo song of flame guard.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1568 dnia: Sierpień 20, 2009, 01:15:49 pm »
fire i inspiration nie wazne? o.O aa no tak zapomnialem ze na waszych serwach sa mp potki i glad zawsze ma mane a poza tym to nie robi roznicy czy -_-'nie crita za 4k czy 2x tyle
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1569 dnia: Sierpień 20, 2009, 01:19:44 pm »
fire i inspiration nie wazne? o.O aa no tak zapomnialem ze na waszych serwach sa mp potki i glad zawsze ma mane a poza tym to nie robi roznicy czy -_-'nie crita za 4k czy 2x tyle
no na "moim serwie" nie ma mp potek, bo nie gram w l2, chyba pan mądraliński nie wie, że buffy na crit dmg nie zwiększają dmg ze skilli glada/tyrka


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1570 dnia: Sierpień 20, 2009, 01:55:47 pm »
fire i inspiration nie wazne? o.O aa no tak zapomnialem ze na waszych serwach sa mp potki i glad zawsze ma mane a poza tym to nie robi roznicy czy -_-'nie crita za 4k czy 2x tyle
no na "moim serwie" nie ma mp potek, bo nie gram w l2, chyba pan mądraliński nie wie, że buffy na crit dmg nie zwiększają dmg ze skilli glada/tyrka
pan madralinski niewie ale jak gladowi/tyrkowi sie skonczy mana to stoja jak debile i patrza co sie dzieje
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1571 dnia: Sierpień 20, 2009, 01:57:04 pm »
fire i inspiration nie wazne? o.O aa no tak zapomnialem ze na waszych serwach sa mp potki i glad zawsze ma mane a poza tym to nie robi roznicy czy -_-'nie crita za 4k czy 2x tyle
jak glad nie ma many to uzywa elixir albo ma na plecach rechargera, eot


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1572 dnia: Sierpień 20, 2009, 02:07:58 pm »
pan madralinski niewie ale jak gladowi/tyrkowi sie skonczy mana to stoja jak debile i patrza co sie dzieje
nie mówiłem nic o tyrku poza tym że jego skille tak samo jak glada nie zależą od crit dmg

jak glad nie ma many to uzywa elixir albo ma na plecach rechargera, eot
qft


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1573 dnia: Sierpień 20, 2009, 03:37:35 pm »
fire i inspiration nie wazne? o.O aa no tak zapomnialem ze na waszych serwach sa mp potki i glad zawsze ma mane a poza tym to nie robi roznicy czy -_-'nie crita za 4k czy 2x tyle

lulz widzę kolejny pro glad, focusa też bierzesz żeby ci kryty ze skilli częściej siadały? :>

glad bez mp, powinien znaleźć spokojne i ciche miejsce i siąść na chwile żeby regnąć mp, użyć elixiru albo mieć rechargera na plecach, bicie z regularów gladem na mass to epic fail.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1574 dnia: Sierpień 20, 2009, 05:01:43 pm »
fire i inspiration nie wazne? o.O aa no tak zapomnialem ze na waszych serwach sa mp potki i glad zawsze ma mane a poza tym to nie robi roznicy czy -_-'nie crita za 4k czy 2x tyle

lulz widzę kolejny pro glad, focusa też bierzesz żeby ci kryty ze skilli częściej siadały? :>

glad bez mp, powinien znaleźć spokojne i ciche miejsce i siąść na chwile żeby regnąć mp, użyć elixiru albo mieć rechargera na plecach, bicie z regularów gladem na mass to epic fail.
ja chociaz nie zakladam 5 tysiecy tematow z pytaniami jak ty o kazdej klasie :) focusa biore na pvp bo niemam overbuffa atm a przydaje sie do regularow :)

BTW co do regularow to powiedz to Defo na cadmusie ktory crituje ludzi wiecej niz ty daggerem bijesz blowem QQ (wiem ze smieszny przyklad ale czasem trzeba bic regularami a nie jak ty zakladasz ze na wieksze pvp zawsze ci starczy many)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2009, 05:05:13 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...