Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 382609 razy)

  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1675 dnia: Październik 15, 2009, 08:56:19 pm »
To, że enemy byli jeszcze gorsi niz on nie znaczy jeszcze, ze tak sie powinno grac. Widywalem gorszych niz on, ale do najlepszych mu daleko.

Jakie błędy robi? Pytam z ciekawości.

Twierdząc najlepszych masz na myśli DanielDefo?

http://www.youtube.com/watch?v=_4VNNeYqcWM  :D


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1676 dnia: Październik 15, 2009, 11:09:04 pm »
To tak po kolei:
-bije bez ds i war cry
-nie laduje sie na maxa
-za malo obszarowek uzywa(powinien praktycznie przed kazdym tssem/dssem pakowac z aoe, zeby zmaxymalizowac dps)
-po tssie bije z dssa bez ladowania(fail)
-uzywa triple slasha xD
-w czesci z g final nie ma skilli na ele porobionych- a to duzy blad  :P

Co do tych dobrych duelistow z offa- rivell byl najlepszy za czasow IL(lepiej sie grac gladem nie da, to jest max, co mozna z glada wyciagnac-chyba, ze lepsze radary/boty do spamu cp itp xD). Daniel sie wyrobil ostatnimi czasy, ale na IL imo byl tylko lekko powyzej przecietnej.
...


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1677 dnia: Październik 16, 2009, 08:24:16 am »
To, że enemy byli jeszcze gorsi niz on nie znaczy jeszcze, ze tak sie powinno grac. Widywalem gorszych niz on, ale do najlepszych mu daleko.

Jakie błędy robi? Pytam z ciekawości.


Oprócz tego co napisał Scorpion to w dodatku, 0 (zero) myślenia w pvp. Mowa o akcji 2.20. Na początku bije jakiegoś TH, goni go pół mapy gdy obok niego stoi HE w DC i pauje z DB. Za chwile zmienia target na tego HE, gdy na plecach ma da, th i sws i nie dalego ee leczacego jego target. Za chilw znowu zmienia target na SR zamiast zabić pantere ktora go bije. Zabija sws (w między czasie zabili healera z jego pt). Ofc EE z wara nie stargetował ani razu bo i po co. W końcu po ponad 2 minutach zabija healera i sws...
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1678 dnia: Październik 16, 2009, 11:32:42 am »
No ja bledy od stony technicznej opisalem- wybierane tagety sobie darowalem, bo ze wybieral zle, to raczej ciezko nie zauwazyc.
...


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1679 dnia: Październik 16, 2009, 05:12:42 pm »
No ja bledy od stony technicznej opisalem- wybierane tagety sobie darowalem, bo ze wybieral zle, to raczej ciezko nie zauwazyc.

Nie wszyscy zauważyli, a tu dla przykładu filmik DanielaDefo z RUoffa. Nie jest to może imbapr0 duelist, ale uważam go za bardzo dobrego gracza i warto obejrzeć jak walczy.http://www.youtube.com/watch?v=hrtX964pVVA&feature=fvw
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1680 dnia: Październik 17, 2009, 01:55:16 am »
Daniel sie wyrobil, teraz imo gra b.dobrze. Targety tez czasem dziwne obieral, ale to raczej z racji tego, ze mial przewage w eq, wiec co by na cel nie obral i ilu by to cos nie mialo za soba healerow to i tak musialo by pasc.
Smaku mi narobil zwiastunem walk na oly, ale ponoc bana dostal i po odbanowaniu eq stracil.
...


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1681 dnia: Październik 17, 2009, 08:52:42 am »
Obejrzałem filmik Daniela i jakoś nie mam pojęcia czym się tak zachwycacie? 79 lvl (o ile dobrze widziałem), dobry sprzęt, postać mająca w miarę przyzwoity PDef + sprzęt wbiega w ludzi w gorszych ciuchach i na bank niższych lvlach. Toż nie dziwne, że ich rozwala. A chciałem zauważyć, że również nie zaczynał od healera - tak jaki mieliście zarzut do poprzedniego filmiku (akcja na Varce).
Wystarczy mi jeśli widzę, że glad rozwala kolesi jednym sonikiem.

I czym tu się podniecać?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1682 dnia: Październik 17, 2009, 09:59:33 am »
Witam
wiem ze temat byl przerabiany gdzies w tych 85 stronach, ale gram na serverze pvp i mam dostepny kazde dye jakie sa jetsem na 85lvl to jakich dye najlepiej uzywac?


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1683 dnia: Październik 17, 2009, 01:09:45 pm »
Obejrzałem filmik Daniela i jakoś nie mam pojęcia czym się tak zachwycacie? 79 lvl (o ile dobrze widziałem), dobry sprzęt, postać mająca w miarę przyzwoity PDef + sprzęt wbiega w ludzi w gorszych ciuchach i na bank niższych lvlach. Toż nie dziwne, że ich rozwala.

brawo odkryłeś sens robienia frapsów xD


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1684 dnia: Październik 17, 2009, 08:19:23 pm »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1685 dnia: Październik 18, 2009, 04:25:52 am »
Mnie tam tssy po 4,5k w daggerow w s grade podniecaja w uj, do tego wtedy jeszcze nie mial duelist spirit na +, no i bez final secret byl . I 1,8k z tssa w paladyna na ai tez robi wrazenie. Poza tym nie chodzi tu o to, ze zabija, tylko o to, jak zabija- wyprowadza dobre combo, w porownaniu do omawianego wczesniej lolka.
Po prostu gra gladem tak, jak sie grac powinno. Osobiscie mnie to nie rusza, bo to norma(a 3 lata grania gladem za soba tez robia swoje), ale fajnie sie oglada, a przecież o to we frapsach chodzi.
...


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1686 dnia: Październik 19, 2009, 05:01:22 pm »
1) Dostał glad jakiegoś kopa po interlude?
2) Jakie dye włożyć na end game (vasper etc.)
3) Zaczyna coś działać na większych ustawkach?


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1687 dnia: Październik 19, 2009, 06:27:34 pm »
1) Dostał glad jakiegoś kopa po interlude?
Oprócz tego że bije gdzieś 160% mocniej w porównaniu do IL, TSS odnawia się w 4 sekundy, blaster w 2 i dostał focusa którym się ładuje od razu z 0 do 8 to chyba nie  :D

Cytuj
2) Jakie dye włożyć na end game (vasper etc.)

Nie grałem w tej kronice end game gladem, ale chyba się nic nie zmienia, a zwłaszcza że już - dex nie bedzie opóźniał reuse skilli to -9dex/+5str,+4con

Cytuj
3) Zaczyna coś działać na większych ustawkach?

Niby może podbiec na SM i zatłuc healera i jeszcze może z 2/3 nuków o ile go nie stargetują, ale raczej rewelacji nie będzie. Za to w gank pt radzi sobie świetnie.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1688 dnia: Październik 28, 2009, 08:50:23 pm »
Witam. Mam nadzieję że w dobrym temacie piszę , jak nie to proszę mnie poprawić...

Więc tak... zamierzam grać Gladem na serverze x10-15 Gracia final... I tutaj sie zastanawiam tylko nad jednym... Jak takim Gladem ogarnąć z kasą na EQ?? Każdy znajomy z innego servera (x50 xP) Pisał że na low/midle ratach Glad to Kox jak cholerka... To to wiem ale kurcze ni cholerki nie wiem jak nim zarabiać.. Jakieś pomysły (Oprocz manora) ??




  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1689 dnia: Październik 28, 2009, 09:35:20 pm »
Siedź na rynku - kup tanio spredaj drogo.Znajdź jakiś klan który pomoże Ci w grze.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1690 dnia: Październik 29, 2009, 07:22:58 am »
Widze zle przeczytałeś... MI chodzi JAK ZAROBIĆ gladem a w "kup tanio sprzedaj drogo"... raczej mija się z celem.. nie rajcuje mnie jakieś 10kk zarobku (w tym czekanie miesiąc aż się sprzeda)...

Jakieś porady macie dla mnie ? (wiem manor dobry zysk ale co poza tym :P ?)


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1691 dnia: Październik 29, 2009, 07:31:01 am »
Widze zle przeczytałeś... MI chodzi JAK ZAROBIĆ gladem a w "kup tanio sprzedaj drogo"... raczej mija się z celem.. nie rajcuje mnie jakieś 10kk zarobku (w tym czekanie miesiąc aż się sprzeda)...

Jakieś porady macie dla mnie ? (wiem manor dobry zysk ale co poza tym :P ?)

Manor? Glad to klasa melee więc mu łatwo siać ziarenka. Poza tym exp w miejscach gdzie są Q na recki/matsy, dzieki czemu oprócz expa i dropów będziesz mieć dodatkowy zarobek. Może spróbuj jeszcze w cata do pt się wkręcić (czasami się uda znaleźć) i tam ma Q na blanki + AA + całekiem niezła szansa na full dropa. Zakładam, że grasz bez klanu.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1692 dnia: Październik 29, 2009, 08:03:07 am »
@Medion93 lol, man, to ja widzę, że to Ty masz problem z czytaniem. Albo wyrażaniem swoich myśli. Pytałeś:
(...)JAK ZAROBIĆ gladem (...)
dostałeś najlepszą odpowiedź z możliwych, i kręcisz nosem. A że Ciebie nie rajcuje handel, to już Twój problem.
Najlepsze sposoby zarobku - jakąkolwiek postacią to:
- handel
- manor
- kraft
- OE
krasie mogą dorzucić selfcraft lub spoil.
A że trzeba swoje wysiedzieć, no cóż. Urok tej gry.
Kiedy przyjmiecie do wiadomości, że w normalnym L2, normalnie grając, nie da się zarobić expem/farmą porządnej kasy na wszystko. Bo nawet jak przy postaciach 80+ w np. duo w dark roomie w Pagan (mowa o oficjalu) można wyciągnąć 15-30 kk dziennie + (jak szczęście) coś z full dropa to gdzie to do _bilionów_ adeny potrzebnych na przynajmniej S80, epików itd. O szotach, potach nie wspominając.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 09:26:12 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1693 dnia: Listopad 05, 2009, 08:45:28 pm »
jakie subki robic dla glada (chodzi o certyfikaty)
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1694 dnia: Listopad 05, 2009, 09:17:35 pm »
wg mnie knight ud / warrior haste / boost cp


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1695 dnia: Listopad 06, 2009, 01:26:02 am »
Nic dodac, nic ujac ;)
...


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1696 dnia: Listopad 06, 2009, 07:56:28 am »
chyba ze nie grasz na Graci Final, to wtedy celestial zamiast boost cp
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1697 dnia: Listopad 06, 2009, 12:07:07 pm »
Kilka osób mówiło, że te celestial działa po staremu mimo zmian w GF. LFC (najlepiej z ofa albo ru ofa)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1698 dnia: Listopad 08, 2009, 11:39:13 pm »
wg mnie knight ud / warrior haste / boost cp
Hmm powie mi ktoś czemu haste z warriora skoro w GF atk.spd. nie wpływa na reuse skilli?
Co takiego się stało z celestialem w GF?
The Abyss x3|Duelist|76+


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator [Glad]
« Odpowiedź #1699 dnia: Listopad 09, 2009, 12:10:57 am »
Cytuj
Hmm powie mi ktoś czemu haste z warriora skoro w GF atk.spd. nie wpływa na reuse skilli?
Hmm bo od pewnego czasu glad stal sie dobry w pve, w fog czy na HB spokojnie moze robic za głównego dd z racji detect weakness. W połączeniu z warrior haste expi sie nim naprawde przyjemnie, a lvli i sp na oe skilli nigdy za wiele. Poza tym w sumie nic ciekawego inne suby mu nie daja.
...