Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355251 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 19, 2007, 04:58:15 pm »
To tylko ja czy znowu pojawil sie gracz ktory bedzie wszystkich krytykowal i jechal po nich bo "gra na offie"?



  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 19, 2007, 05:17:10 pm »
To tylko ja czy znowu pojawil sie gracz ktory bedzie wszystkich krytykowal i jechal po nich bo "gra na offie"?



Przecież Marc1n też gra na offie.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #227 dnia: Kwiecień 19, 2007, 05:53:32 pm »
poki co to krytykuje DREADEDYAUTJA, a my tu prowadzimy ożywioną dyskusje na temat AW, przedtem to ten temat miał kilka stron a teraz już 12 :D i zapewne będzie więcej.
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 19, 2007, 06:29:16 pm »
Cytuj
Przecież Marc1n też gra na offie.

Ale mi chodzi oto ze kilka razy tu sie pojawili tacy z seri "bede po was jechal bo gowno wiecie i nie graliscie na offie".Juz mi sie Tibia przypomniala -_-



  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 19, 2007, 06:39:03 pm »
Cytuj
Przecież Marc1n też gra na offie.

Ale mi chodzi oto ze kilka razy tu sie pojawili tacy z seri "bede po was jechal bo gowno wiecie i nie graliscie na offie".Juz mi sie Tibia przypomniala -_-



A lepiej gadac o privach gdzie na kazdym wszystko dziala inaczej ? I pozniej gosc z priv'a X krzyczy, ze jego ultimate evasion dodaje mu 100 evasion a ten z Y mowi, ze mu dodaje 999 ;o A potem jest flejm bo obaj maja racje ;]


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 19, 2007, 07:05:50 pm »
Cytuj
- trick (AW/TH)
- switch (TH/PW)
- bluff
- Mortal Strike (AW/PW)
- Dash (TH)
- Escape Shackle
- Sand Bomb
- Ultimate Evasion
- Veil
Trick spoko. 1 vs 1 się sprawdza, lub jak widzisz, że ktoś ma Ciebie stargetowanego. Z haste przecież i tak 2 razy w ciągu dobiegnięcia nie dasz rady go wcisnąć. PvP z daggerem. Jak masz daggera z Haste(76lvl), to walka z daggerami innymi(bo w sumie mogą tylko oni walić tricka/switcha)wygląda zupełnie inaczej. Mortal Strike self-buff. 2 minuty działa, co Ty chesz spamować :?: Non stop na nim biegać, czy co :?: Dash'a nie mam. Escape Shackle - uwalnia z arresta/shackle od BD/SwS/TK/SK/Pala/DA, a z nimi i tak nie wygrasz. Sand Bomb - i wali się jednego na PvP praktycznie. UE - zaaajebiście długi Cooldown, nic to nie zmienia. Zamiast 10 minut co będziemy mieli, heh :?: Veil na PvP działa, bo coś mi sie nie widzi...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 19, 2007, 09:25:09 pm »
Trick spoko. 1 vs 1 się sprawdza, lub jak widzisz, że ktoś ma Ciebie stargetowanego. Z haste przecież i tak 2 razy w ciągu dobiegnięcia nie dasz rady go wcisnąć. PvP z daggerem. Jak masz daggera z Haste(76lvl), to walka z daggerami innymi(bo w sumie mogą tylko oni walić tricka/switcha)wygląda zupełnie inaczej. Mortal Strike self-buff. 2 minuty działa, co Ty chesz spamować :?: Non stop na nim biegać, czy co :?: Dash'a nie mam. Escape Shackle - uwalnia z arresta/shackle od BD/SwS/TK/SK/Pala/DA, a z nimi i tak nie wygrasz. Sand Bomb - i wali się jednego na PvP praktycznie. UE - zaaajebiście długi Cooldown, nic to nie zmienia. Zamiast 10 minut co będziemy mieli, heh :?: Veil na PvP działa, bo coś mi sie nie widzi...


No wlasnie... walka z daggerami innymi : kto pierwszy odpali bluff/switch/trick ? Ten co ma crit. dmg czy ten z haste ? Selfbuff bo selfbuff, spamowac go nie wyspamujesz ale masz szybszy reuse dzieki haste tak ? Czasami zdarza sie, ze konczy sie jedno pvp i zaczyna sie drugie a ty jestes w dupie. Escape shackle uwolni z arresta i da Ci szanse, zeby uciec tak ? Sand Bomb jeden na pvp ? No to widze, ze ty tylko 1vs1 grasz ;o  UE - zajebiscie dlugi cooldown na ktorego zajebista dlugosc wplywa zajebisty atk.speed. Veila wymienilem jako skill fizyczny, a nie skill pvp ; o Wrzuc swoje filmiki tak btw. ogladniemy. Mhm opowiesz mi o Lethal Blow w koncu ? Bo chce wiedziec czy jest sens z Toba dyskutowac czy nie ; o Co z Focus Death ? Doczytales juz ?


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 19, 2007, 09:25:39 pm »
co do bw że jest lepszy na pvp to sie zgodze daje wiecej defa, + do c.speed i m.def, doom do pvp daje tylko +1 evasion, troszke do reuse skili, ze 1-2% do blow land rate i jakies 3 speed, jak dla mnie te bonusy z bw są o wiele ciekawsze do pvp ale do pve lepsze jest doom

a co do haste w angle sleyer to jak dla mnie lipa te 7% wiecej atack speeda nawet nie bedzie zauważalne w reuse skili ile one sie szybciej odnowia 0.2 sekundy na blow, może 0.5 na tricku szybicej a i to nie wiem czy to tyle da, ja wole walic nawet po te 200 wiecej z blowa niz liczyc na przyspieszenie reuse kóre wydaje mi sie jest nawet nie zauważalne, na ful bufie te 7% ziewksza speed z 870 na 930 niby 60 ale to tak jak pisze w ruse skili to niezauwazalna ruznica nawet jest, a bez bufa ten bonus jest jeszcze mniejszy
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 19, 2007, 09:41:46 pm »
co do bw że jest lepszy na pvp to sie zgodze daje wiecej defa, + do c.speed i m.def, doom do pvp daje tylko +1 evasion, troszke do reuse skili, ze 1-2% do blow land rate i jakies 3 speed, jak dla mnie te bonusy z bw są o wiele ciekawsze do pvp ale do pve lepsze jest doom

a co do haste w angle sleyer to jak dla mnie lipa te 7% wiecej atack speeda nawet nie bedzie zauważalne w reuse skili ile one sie szybciej odnowia 0.2 sekundy na blow, może 0.5 na tricku szybicej a i to nie wiem czy to tyle da, ja wole walic nawet po te 200 wiecej z blowa niz liczyc na przyspieszenie reuse kóre wydaje mi sie jest nawet nie zauważalne, na ful bufie te 7% ziewksza speed z 870 na 930 niby 60 ale to tak jak pisze w ruse skili to niezauwazalna ruznica nawet jest, a bez bufa ten bonus jest jeszcze mniejszy


Uwierz mi, ze jest roznica miedzy 870 a 930 atk.speed ;] Wezcie pod uwage tez jedno ;] Jak nie trafisz z pierwszego skilla z tym swoim dodatkowym 200 dmg, to przeciwnik wywali wam szybciej drugiego skilla ;o Przy dmg. rzedu 2000 dmg z backstaba na full buffie (bez kryta) to 200 dmg nie robi roznicy ;o Za to odpalenie szybciej niz przeciwnik drugiego skilla robi ;]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2007, 09:45:11 pm wysłana przez Pshepyoor »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:04:39 pm »
Pshepyoor, odpowiedziałem w temacie o daggerach:
Cytuj
No wlasnie... walka z daggerami innymi : kto pierwszy odpali bluff/switch/trick ? Ten co ma crit. dmg czy ten z haste ? Selfbuff bo selfbuff, spamowac go nie wyspamujesz ale masz szybszy reuse dzieki haste tak ? Czasami zdarza sie, ze konczy sie jedno pvp i zaczyna sie drugie a ty jestes w dupie. Escape shackle uwolni z arresta i da Ci szanse, zeby uciec tak ? Sand Bomb jeden na pvp ? No to widze, ze ty tylko 1vs1 grasz ;o  UE - -_-'iscie dlugi cooldown na ktorego -_-'ista dlugosc wplywa -_-'isty atk.speed. Veila wymienilem jako skill fizyczny, a nie skill pvp ; o Wrzuc swoje filmiki tak btw. ogladniemy. Mhm opowiesz mi o Lethal Blow w koncu ? Bo chce wiedziec czy jest sens z Toba dyskutowac czy nie ; o Co z Focus Death ? Doczytales juz ?
1st - ja PVP zaczynam od HEX, jak mam czas to i PB. Zresztą, zalezy z kim. Potem leci detarget na wroga i za plecy. Na jego detarget mam swoje macro z targetem na niego(mówimy o 1 vs 1 przygotowanym pvp, na mass inna bajka), jak wrzuci zawczesnie, to zmarnuje. Tricka wrzucam przy wrogu zazwyczaj, chodź to zależy. Teraz tak. Kiedy w Dagger vs Dagger High LvL chcesz wwalić drugiego DeTargeta :?: Deadly ma szybszy reuse niż twój Trick, a nie jest najszybszym blowem. Nikt nie bedzie czekał na twojego Tricka u daggerów. To marnowanie czasu. Szczególnie AW. PW ma szybszy Reuse, TH ma dwa detargety. Jak źle to rozplanujesz, czyli poczekasz na tricka za dużo, to juz go nie wsadzisz...
Jezeli masz jakies osobiste wątki, to gg: 8599804
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #235 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:16:54 pm »
Jednak umiesz gadac z sensem ale to co podales to tylko jedna sytuacja. Do pvp musisz sie dostosowywac w jego trakcie. Jeden plan nie jest nigdy uniwersalny :] Jesli chodzi o mnie EOT. Nie bede tu zagladal, zeby mnie nie korcilo czasem kogos poprawiac ;o


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:17:58 pm »
Cytuj
A lepiej gadac o privach gdzie na kazdym wszystko dziala inaczej ?

Nie wiem czy zauwazyles ale to nie jest strona tylko o Retialu wiec gracze z privow moga tez sie wypowiadac...Juz to mowilem wczesniej...jak wam nie pasuje to zapraszam na L2 Polska...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:20:05 pm »
Pshepyoor, GL
Ryltar, życzenie Lineage2.pl/forum, to jest prawie jak obrażanie kogoś... na tamto forum nie ma już słów poprostu... Jakto forum to lipa, to L2.pl, to Czateria :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:21:43 pm »
Cytuj
A lepiej gadac o privach gdzie na kazdym wszystko dziala inaczej ?

Nie wiem czy zauwazyles ale to nie jest strona tylko o Retialu wiec gracze z privow moga tez sie wypowiadac...Juz to mowilem wczesniej...jak wam nie pasuje to zapraszam na L2 Polska...

Ale jaki jest sens klocic sie na temat privow na ktorych roznie skille dzialaja :o ?

Marc1n ktory lvl btw ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2007, 10:24:07 pm wysłana przez Pshepyoor »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:25:05 pm »
Powiem tak. Pomiędzy grupą ludzi, którzy grają na privach i nie wiedzą nic o L2 jest nie mała grupa ludzi którzy grę znają. Wszystkich aspektów gry nikt nie zna, więc każdy służy wymianą wiedzy. Jeżeli coś sie nie zgadza z privami i retkiem, gracze z retka(w tym ja), starają sie jakos porównać i wytłumaczyc jak jest, żeby ktos nie miał złych przekonań o grze. Jednocześnie, prowadzę podprogową reklamę retaila :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #240 dnia: Kwiecień 21, 2007, 03:22:54 pm »
Up :)
Moje małe pvp z HE z klanu :)
http://www.sendspace.com/file/z1onyg
...na razie nie umiem edytowac dobrze filmików, ale mam nadzieje, że nie jest źle do końca :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #241 dnia: Kwiecień 21, 2007, 03:53:06 pm »
jakby sie ten HE ogarnął i odbiegł po stunie to bys przegrał na 99 % :P
poza tym hmm filmik trwa 1.16 a 30 sec w tym to napisy, niezbyt to ciekawie wyglada, nad tym popracuj :P muzyka to kwetia gustu, więc sie nie wypowiadam :)
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #242 dnia: Kwiecień 21, 2007, 04:05:05 pm »
Nie nagrywałem takich jak odbiega HE bo...kończyły się za szybko, na niekorzyść HE. Zresztą, każdy u nas łucznik mówi, że ruszanie się jak wali sie do daggera, to największa głupota :) Po co nadstawiać plecy, jak nie trzeba ? Jakto mówią, znajomi Sagitariusi: "Jak zaczniemy odbiegać, to żeby nas zabić, nie musi nawet nam walić detargeta" :)
Mało tego, nie ma jak odbiec, bo regularami we mnie nie trafi, wystarczy, że gralibyśmy z wyreusowanymi skilami, z UE i moim Mortal Strikiem...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2007, 04:23:27 pm wysłana przez Marc1n »
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #243 dnia: Kwiecień 21, 2007, 05:57:26 pm »
logiczne, ze podczas walki z daggerem powinien stać w miejscu tyle tylko, że jak stałes na stunie to naprawde jakby odbiegł na to 600 i stamtąd ładował to by wygrał i tyle, bo jak się wybudziłeś ze stuna to miałes 700 hp i nie sądze że zdążyłbys go połozyć, jeżeli nie stałby obok Ciebie
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 21, 2007, 07:37:04 pm »
Cytuj
...na razie nie umiem edytowac dobrze filmików

To sie ucz ^^ JA zropbilem pare i wychodza coraz lepiej :P


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 21, 2007, 09:54:57 pm »
Ale w czasie odbiegania, zmarnuje czas na oddanie conajmniej jednego shota więcej. Jeżeli nie wierzysz, ok. pokaże filmiki w których potrafi mi zostać pół CP i czasami HE leży, tylko, żeby potem ni było, że wybieram takie, w których mam farta. Ten był wyrównany, dlatego go obrobiłem ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 21, 2007, 10:21:23 pm »
ale ja wierze :) przecież każdy wie że dagger >>>> archer w 1 vs 1 (nie na full buffie :s)
ale oczywiscie filmiki z chęcią zobacze :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2007, 10:58:50 pm wysłana przez Yezo »
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 21, 2007, 10:53:47 pm »
Archer czy Dagger i tak was Tank OWNUJE :P

Dawaj next film tylko nie dawaj 33 sekund napisow ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 21, 2007, 11:00:19 pm »
Ok, tylko dorwe laptopa, ale to dopiero jutro :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 22, 2007, 10:51:33 am »
Up :)
Moje małe pvp z HE z klanu :)
http://www.sendspace.com/file/z1onyg
...na razie nie umiem edytowac dobrze filmików, ale mam nadzieje, że nie jest źle do końca :)

:O

jak chcesz to ci pomogę bo już się trochę na tym znam ^^
Lineage 2 Classic EU