Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355295 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1000 dnia: Maj 07, 2008, 02:33:46 pm »
zawsze można znalesc moby co nie wala magie jak dla mnie to jednak mj jest ważniejszy, bo pvp się jednak zdarza tak czy inaczej a tam bez maja to się tylko na stunie stoi zresztą i na pve def>m.defa
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1001 dnia: Maj 07, 2008, 03:12:02 pm »
imo szkoda kasy na mj jew jak masz phoenix +3 lepiej wbij 76+ i zrob od razu tateo
SWARM


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1002 dnia: Maj 08, 2008, 01:08:52 am »
wiadomo ze im więcej m.defa tym lepiej ale jak nie masz kasy to i słabsza może być tylko że u dagera to moim zdaniem najpierw przydało by się kupić armor(mj) potem bizu a, a bron to w sumie nawet z krisem można biegać do 76 lvl i wtedy AS zrobić sobie
:shock:
dokladnie

1.mdef
2. pancerz
3. bron

w takiej kolejnosci sie martwimy

na niskich lvl przewaznie nie ganiamy zbyt czesto na pvp to w zasadzie do 70+ mozna spokojnie w doomie biegac (+dex <3) i z krisem+focus tez wyzyjemy (na 65 ciagle sie przyjemnie expi, potem sie siedzi i tak w pt a w pt ludzie najpierw chca hex potem chca dmg od ciebie ;> )
a m def to chocby zeby w spokoju na vos pojsc eab/ewb podrobic jest piekielnie potrzebny (full mj bez bufka na mdef i czasem robia sie problemy z mobkami walacymi non stop magia)
:shock:

Zacznijmy od kilku przeświadczeń jakie są na tym forum:
Pierwsze - Kris mastah dagger do PVE... Powiem szczerze, zobaczcie sobie jakie DPSy macie na przeciętnych buffkach z Krisem i Demonem oraz BO i Separatorem. CrtDmg>Focus jeżeli chodzi o DPS w PvE. Pomine to, że jest coś takiego teraz jak Counter Dagger Mastery, które ma każdy Dagger po 40lvl. Selfbuff który wrzuca się na nas automatycznie jak robimy coś daggerem. Jezeli się odpala taki selfbuff, to podczas niego zużycie many wynosi 1/4 bazowego, czyli na dobrą sprawę, daggerowi od CT1+ opłaca expic się na Blowach...a to następny aspekt dla którego CRTDmg>Focus. BTW. Wg opisu z passiva na CrtDmg SA w passive buffach u charów, jest dopisek, że to SA zwiększa także Landrate blowów. Pewnie nie jakoś dużo, no ale zawsze. A jeżeli już naprawde naprawde naprawde, macie jakieś skrzywienie, to istnieje coś takiego jak A grade broń z Focusem, a nie przesiadywanie z Krisem. To, że SSB jest tanio to jedno, to, że róznica w DPS jest duża, to 2, a najważniejsza sprawa, że DPS zmienia także to, ile dostaniemy HP z VRki, a to based buff dla daggerów na expa, więc jak ekonomicznie to....DemonDagger+OE, a jeżeli koniecznie Focusa, to BO+Focus, a jeżeli po ludzki, to Separator.
Druga sprawa, to jakaś hierarchia wartości o przeświadczenie o tym, że chodzimy zabijac magów...
Panowie, postawmy sprawe jasną. W expie zawsze najważniejsza jest broń(są wyjatki, ok, ale nie u daggerów). Broń to DPS, to tempo zabijania mobów, a wkońcu tempo expienia. Proste i logiczne. Potem w kolejności jest Armor, bo dagger wszystko bierze na klate i nie może za bardzo po dupsku dostawac, bo sie nie wyrobi na expie. Więc GG ganiania w Doom na 70lvl, pobiegac możemy po CH z takim Pdefem. Mdef też fajna sprawa, ale 90% mobów jest niemagicznych więc jednak Pdef>Mdef. PVP to inna Polka, co nie zmienia faktu, że dalej dobry dagger zmienia najwięcej i kosztuje najwięcej. A podejścia do maga i tak praktycznie nie mamy jakoś do naszego 78lvl to raz, a 2, że i tak musimy walic z zaskoczenia. Możemy miec teteo+6 set i tak zejdziemy na Vortex+Crusher+2 bułki na przeciętnych buffach od dobrego 79SH or w/e. Tak, my go możemy zabic na jednego backstaba, ale w praktyce jak ktoś się ogarnia i widzi, że do niego biegniemy, to tego backstaba tak łatwo się nie wsadza.
Co do spotów:
LOL at VoS...to nuker spot
LOL at BS...to nuker/archer spot.
LOL at FotD...to archer spot.
Dagger ma expic albo z jakimś bufferem na plecach(najlepiej kilkoma)na IoP, ale zanim taki level dobije i powiedzmy przekroczy 60lvl powinien skoncetrowac się na próbowaniu sklecenia party w raptem 4 miejsca:
1. Rift
2. Pagan
3. MoS
4. Cata/Necro
Rift: Dagger+BD+SwS/DD(jakby duo nie dawało rady)i bufferzy out of party.
Pagan&MoS: Dagger+BD+WC+EE+Dagger/SwS. Jeżeli skład da się zredukowac to go redukujmy i mamy lepszy exp.
Cata/Necro: Opłacalne są tylko jeżeli można jakoś wyredukowac support lub miec go out of party. Czyszczenie sal w duo z BD jest ok, ale na wyższych levelach jest cieżko, z drugiej strony, cata/necro dają jakąś płynnośc wyboru sal. Można np. znaleźc sobie jakieś dwa sąsiadujące duże roomy z jakimiś jeszcze wyjściami na korytarze i taki przeciętny dagger z bd z dobrym bufferm oop(WC+EE, czy tam SE+PP)spokojnie mogą sobie takie sale czyścic mając exp na poziomie 3osobowego rifta z tym, że jeszcze są z tego nienajgorsze profity no i w takie cata można naprawdę władowac się na 12godzin+, kwestia żeby dużo SSów naciągnąc.



A masz!
/Fro
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2008, 03:28:43 pm wysłana przez Frohike »
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1003 dnia: Maj 08, 2008, 07:45:10 am »
Cytuj
LOL at VoS...to nuker spot

Niekoniecznie tylko nuker spot. Sa tam między innymi mobki x2 HP holy więc można pobawić sie w banish. No a na tarcze + mdef tanka duzo te moby nie będą robic ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1004 dnia: Maj 08, 2008, 09:35:37 am »
na vos sie dobrze z lukiem gania, bufki od pp i jazda, zwlaszcza ze mobki glupie i jezeli rpobujemy do nich dobiec z dagerme dosc wczesnie zaczynaja nukowac, atakowany dystansowo same ida na full kontakt



76 aw w mj light na bufach wc 74 z kris+4+focus (ktory mozna kupic za 30kk jak sie dobrze poszuka) 541 patc

76 aw w mj na bufach wc 74 lvl z bo +focus (1 ewa kosztuje w przedziale 20-30kk :D ) 591 patc

na tym lvl war chant dodaje cos kolo 30 patc :D skoro nie widac prawie w ogóle roznicy w dps z uwagi na war chant wiec jakim cudem bedzie drastycnzie widac roznice w dps miedzy kris a bo gdzie roznica patc  wynosi 50 ?

tak zgadzam sie ze bronie z cd sa lepsze w pve ale czy koniecznie to sie musi oplacac? przyklad dexa

Latwiej dostac DD+ mortal strike (dawniej might mortal) niz demon dager czysty lub z cd (popyta taki) a skladanie przy obecnej cenie recept i keyow moze podniesc koszty o nawet 50% wzgledem ceny sztyletu gotowego+sa + jakis enchant

separator z SA to wydatek 300kk, za tyle mozna angel slayera poskladac(i jeszcze pare kk zostanie) lub jest to kolo 60% kosztow SA do takie angela

poza tym od biedy mozna zrobic oe crystal dager ;> tylko wada to ze trzeba ganiac co godzine do miasta po ss :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1005 dnia: Maj 08, 2008, 09:46:48 am »
na vos sie dobrze z lukiem gania, bufki od pp i jazda, zwlaszcza ze mobki glupie i jezeli rpobujemy do nich dobiec z dagerme dosc wczesnie zaczynaja nukowac, atakowany dystansowo same ida na full kontakt



76 aw w mj light na bufach wc 74 z kris+4+focus (ktory mozna kupic za 30kk jak sie dobrze poszuka) 541 patc

76 aw w mj na bufach wc 74 lvl z bo +focus (1 ewa kosztuje w przedziale 20-30kk :D ) 591 patc

na tym lvl war chant dodaje cos kolo 30 patc :D skoro nie widac prawie w ogóle roznicy w dps z uwagi na war chant wiec jakim cudem bedzie drastycnzie widac roznice w dps miedzy kris a bo gdzie roznica patc  wynosi 50 ?

tak zgadzam sie ze bronie z cd sa lepsze w pve ale czy koniecznie to sie musi oplacac? przyklad dexa

Latwiej dostac DD+ mortal strike (dawniej might mortal) niz demon dager czysty lub z cd (popyta taki) a skladanie przy obecnej cenie recept i keyow moze podniesc koszty o nawet 50% wzgledem ceny sztyletu gotowego+sa + jakis enchant

separator z SA to wydatek 300kk, za tyle mozna angel slayera poskladac(i jeszcze pare kk zostanie) lub jest to kolo 60% kosztow SA do takie angela

poza tym od biedy mozna zrobic oe crystal dager ;> tylko wada to ze trzeba ganiac co godzine do miasta po ss :D
Co do VoSu - za mało expa, a za mocne magiczne moby. Nukerem się tam nie zawsze opłaca bic, a je dwu-hituje, a dageerem to tragedia.
Co do twoich ekonomicznych spostrzeżeń - gratuluje mega udanej ekonominiki servera którą super się sugerujesz. A twoje liczeniu DPSu, to takie pro jest, jak sam P.atak podajesz huhu.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1006 dnia: Maj 08, 2008, 12:02:34 pm »
no fakt ekonomia troche dziwna gdy koszt zlozenia broni s moze byc nizszy niz bron top a +sa ;> ale coz tak bywa i nie ma co marudzic, podalem tylko przyklad ze nie koniecznie sie musi oplacac inwestowanie w bronie a :p

na vos juz pisalem ze z lukiem sie bardzo przyjemnie expi, i malo expa mobki nie daja, prosty przyklad do porownania to fg, na fg tylko doom knighty zblizaja sie iloscia expa do mobkow z vos reszta daje prawie polowe mniej expa i w sumie wiecej ludzi widuje sie expiacych na fg niz na vos ;> ale co tam

rift jest do dupy miejscem bo manora nie ma :D

patc podalem prosto z kalkulatora :p, ja wiem ze jak dodamy cova, bd, valor i inne badziewie to racja patc bedzie spory ale ja wole rozmawiac o zwyklym farmerze aa w katach a nie mega pr0 pvp super hero z feed-u :p, fakt ze pisze ze dps najwazniejszy ale tak naprawde to czy zabije jednego moba w ciagu 3 minut wiecej czy mniej nie robi mi tak naprawde wielkiej roznicy

Marc1n ja zawsze kombinuje z nietypowymi akcjami i co inaczej moge zrobic z postacia niz pisze na "madrych" stronach i pozniej wszedzie oglaszam swoje wnioski :D

a i tak wszyscy wiedza ze SK>all


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1007 dnia: Maj 08, 2008, 12:11:05 pm »
Nie ma mowy żeby VOS był miejscem dla jakiegokolwiek fightera poza SK/DA, tam moby w wiekszosci maja resist na psyhical attack ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1008 dnia: Maj 08, 2008, 03:40:11 pm »
Pomine to, że jest coś takiego teraz jak Counter Dagger Mastery, które ma każdy Dagger po 40lvl. Selfbuff który wrzuca się na nas automatycznie jak robimy coś daggerem. Jezeli się odpala taki selfbuff, to podczas niego zużycie many wynosi 1/4 bazowego, czyli na dobrą sprawę, daggerowi od CT1+ opłaca expic się na Blowach...

Marc1n dostaje plusa za ten post (za ogólnie przydatne informacje dla każdego daggera), ale skomentuje ten fragment.

Po pierwsze to jest Chance, a nie Counter buff (bo aktywuje się, kiedy my atakujemy), a po drugie skoro ta wypowiedź odnosi się do kwestii CritDmg vs Focus, to wypada powiedzieć, że buff aktywuje się podczas crita, więc z Focusem mamy większą szansę, że buff się uaktywni. Z kolei z CritDmg mamy większy dmg z blowa, więc niech każdy bierze co lubi :P


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1009 dnia: Maj 08, 2008, 05:20:13 pm »
Pomine to, że jest coś takiego teraz jak Counter Dagger Mastery, które ma każdy Dagger po 40lvl. Selfbuff który wrzuca się na nas automatycznie jak robimy coś daggerem. Jezeli się odpala taki selfbuff, to podczas niego zużycie many wynosi 1/4 bazowego, czyli na dobrą sprawę, daggerowi od CT1+ opłaca expic się na Blowach...

Marc1n dostaje plusa za ten post (za ogólnie przydatne informacje dla każdego daggera), ale skomentuje ten fragment.

Po pierwsze to jest Chance, a nie Counter buff (bo aktywuje się, kiedy my atakujemy), a po drugie skoro ta wypowiedź odnosi się do kwestii CritDmg vs Focus, to wypada powiedzieć, że buff aktywuje się podczas crita, więc z Focusem mamy większą szansę, że buff się uaktywni. Z kolei z CritDmg mamy większy dmg z blowa, więc niech każdy bierze co lubi :P
Dobra, niech będzie, Critical/Counter Dagger Mastery, no ale nic... W praktyce co do aktywacji. 2 razy odpalił mi sie ten skill przy rzucaniu HEXa, co do tego czy na krycie czy nie - nie patrze logi praktycznie, co najwyżej czy siadł HEX, ale na dobrą sprawę, tja, może byc tak, że dużo większa szansa jest na krycie, a na regularze jest znikoma.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1010 dnia: Maj 09, 2008, 11:15:54 pm »
Latwiej dostac DD+ mortal strike (dawniej might mortal) niz demon dager czysty lub z cd (popyta taki) a skladanie przy obecnej cenie recept i keyow moze podniesc koszty o nawet 50% wzgledem ceny sztyletu gotowego+sa + jakis enchant

separator z SA to wydatek 300kk, za tyle mozna angel slayera poskladac(i jeszcze pare kk zostanie) lub jest to kolo 60% kosztow SA do takie angela
Ok, DD z mortal strike się widuje więcej niż z CD, nie zapomnijmy jednak, że są o wieeeeeeele droższe. DD +3cd można w chwili obecnej kupic w Giran za 95kk

separator z SA to wydajek min. 350kk a może nawet i 400. Czysty SS kosztuje ok. 120-140, kryształy 12lvl są obecnie drogie jak cholera.
Nie wiem jak chcesz złożyc asa za 300kk skoro sama recka kosztuje ponad 200, nie zapomnij, że jeszcze może się nie udac.
300kk to mniej jakies 40% kosztu wpakowania SA do S grade.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1011 dnia: Maj 10, 2008, 01:51:24 am »
Ach te niesamowite wybryki ekonomiki :P
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1012 dnia: Maj 10, 2008, 09:15:31 am »
Ach te niesamowite wybryki ekonomiki :P
właśnie, że nie. Dex ma najlepszą ekonomię ze wszystkich prv serwerów, na których dotychczas grałem (zapewne dlatego, że jest najstarszy i ma najniższe rate)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1013 dnia: Maj 10, 2008, 09:36:42 am »
Yoker recka na AS 200kk, matsy z manora, i 50kk na keye i ewentualne jakies brakujace pojedyncze sztuki jakiegos mata i jak sie uda masz AS za 250kk ;> (kumpel fisty s na 68 lvl sobie poskladal tak kombinujac), jak sie nie uda przy obecnej cenie s grade to jeszcze oplaca sie skladac drugi raz ;> bo ciagle jestesmy duuuuzo do przodu z kasa

tak wiem ze mortal strike jest duzo drozszy ale przewaznie zadko sie widuje takie cos na sell na serwerach na ktorych takie "badziewie" zostalo a ja przez tydizen widzialem z 5 dd+ms a  ani jedengo dd+cd (wczoraj jakies sie pojawily)

ta 300kk to niech bedzie 50% kosztu SA w s grade bo wczoraj za 600 widzialem jakas 13 :p (100 w jedna czy 100kk w druga strone jzu nie wnikajmy w drobne szczegoly)
[offtop mode off na temat gospodarki dexa]

Marc1n nie wiem czy ja slepy jestem ale roznica w dps srednio nabufowanego dagera majacego bronie tego samego grade i jedna z focus druga z cd jest na korzysc cd w ilosci moze nawet 2 pkt? :D to mniej niz 1% roznicy dmg , chyba ze ty uzywasz popierajacego inna partie kalkulatora niz ja :D


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1014 dnia: Maj 10, 2008, 10:47:35 am »
Marc1n: nie każdy biega z full bufem a naprzykład na bufie pp+dance focus>crt.dmg w dps
nie każdy ma kasę żeby sobie kupić od razu na 61 mj i a bron, i nie każdy tez od 61-76 tylko expi ja na przykład spora cześć czasu pvpuje na tych lvl i dlatego o wiele bardziej wole sobie kupić mj i bizu A a z bronią biegać z krisem na +4-5 na ss i tak nazbieram do tego 70 lvl max choć znam wielu ludzi co z krisem expili do 76 a nawet dalej i jakoś nie narzekali za bardzo

w ogóle (w ogóle!) wydaje mi sie ze masz dość dziwne podejście jak nie masz perfect party to w ogóle (w ogóle!) z miasta nie wychodzisz?
przeciętny gracz cova przed 76 lvl na expie raczej nie widuje, na bufera oop nie każdy tez może sobie pozwolić, nie od dziś wiadomo tez ze bd i sws wola jednak iść sobie do party łuczników i często jesteśmy zmuszeni expic tylko z jakimś buferem
oczywiście każdy by chciał expic zawsze optymalnie ale rzeczywistość jest ciut inna niestety jak bym ja miał zawsze czekać na te perfect party to bym chyba z miasta raz na tydzień wychodził

Orty :(
/Fro
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2008, 02:33:15 pm wysłana przez Frohike »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1015 dnia: Maj 10, 2008, 11:14:43 am »
Ach te niesamowite wybryki ekonomiki :P
właśnie, że nie. Dex ma najlepszą ekonomię ze wszystkich prv serwerów, na których dotychczas grałem (zapewne dlatego, że jest najstarszy i ma najniższe rate)
Ale dalej jest z kosmosu ta ekonomika.
Cytuj
Marc1n nie wiem czy ja slepy jestem ale roznica w dps srednio nabufowanego dagera majacego bronie tego samego grade i jedna z focus druga z cd jest na korzysc cd w ilosci moze nawet 2 pkt?  to mniej niz 1% roznicy dmg , chyba ze ty uzywasz popierajacego inna partie kalkulatora niz ja
No, ale dalej CD robi więcej DMG w PvE też(czym słabsze buffki, tym Crd Dmg robi więcej DPS, na pp buff/unbuff różnica jest największa)+jest lepszy w PvP. Nie mówie, że różnica ogromna jest, ale jest. Zresztą, Separator non-SA+1 ma więcej dps niż Bloody+Focus, a to jest lol już...
Marc1n: nie każdy biega z full bufem a naprzykład na bufie pp+dance focus>crt.dmg w dps
nie każdy ma kasę żeby sobie kupić od razu na 61 mj i a bron, i nie każdy tez od 61-76 tylko expi ja na przykład spora cześć czasu pvpuje na tych lvl i dlatego o wiele bardziej wole sobie kupić mj i bizu A a z bronią biegać z krisem na +4-5 na ss i tak nazbieram do tego 70 lvl max choć znam wielu ludzi co z krisem expili do 76 a nawet dalej i jakoś nie narzekali za bardzo

w ogóle wydaje mi sie ze masz dość dziwne podejście jak nie masz perfect party to w ogóle z miasta nie wychodzisz?
przeciętny gracz cova przed 76 lvl na expie raczej nie widuje, na bufera oop nie każdy tez może sobie pozwolić, nie od dziś wiadomo tez ze bd i sws wola jednak iść sobie do party łuczników i często jesteśmy zmuszeni expic tylko z jakimś buferem
oczywiście każdy by chciał expic zawsze optymalnie ale rzeczywistość jest ciut inna niestety jak bym ja miał zawsze czekać na te perfect party to bym chyba z miasta raz na tydzień wychodził

Szczerze? Jak sobie pościelicie, tak się wyśpicie. Jeżeli robi sobie ktoś Dyesy -STR od początku na daggerze, to kicha a nie kox z takim daggerem i PvP na takich lol LVLach też jest najzwyczajnie śmieszne(Sam się o tym przekonałem). Też męczyłem się expem kiedyś, ale jak zacząłem dogadywac się z ludzmi i offerowac ludziom swój czas i dobre propozycje na party, to i support się znalazł. Buffera swojego nie mam, ma 15lvl wannabePP teraz, wszystko z czym expiłem, to czyjeś postaci. A taki BD, no cóż, Duo w rifcie z BD to dla BD naprawdę dobry kox, szczególnie, że poza kupnem DimensionalFragmentów nie ma się czym przejmowac. Wcale nie przesadzam, ale na moim BD68 w Rifcie mam lepszy exp w DUO niż w FoGu na AoE magów. Inna sprawa, że lepiej posiedziec i poskładac sobie party i iśc w dobrym party expic 2-3 godziny, niż w niewiadomo czym cały dzień siedziec, bo to najzwyczajniej strata czasu. Co do Focus vs. CrtDmg - jak napisałem, wg. kalkulatora który nie kłamie delikatnie sie mylisz...a jezeli zapatrujesz się na PvP na niskich levelach, to wręcz masz pół zdania tak a drugie na opak, jezeli chcesz robic PvP i miec Focus zarazem. Aha, co do buff:
(LOLno_vicious_stanceLOL)Za to kocham daggera, że można robic PvP nawet nie na fullbuffie i "Ninja everywhere", wręcz denerwuje mnie, jakby za mną leciało całe party na Daggerze, bo wtedy trace mobilnośc, co nie zmeinia faktu, że na PvE to zawsze szukam jak najlepszej kombinacji, żeby bylo najefektywniej. Ale to normalne chyba?
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1016 dnia: Maj 10, 2008, 01:21:44 pm »
czy nie sadzicie ze miec ss+crt dmg a AS+dmg to jest dosyc maly boost? chodzi mi o to ze na pvp to i tak wiele nie zmienia te pare pkt z sa
moze lepiej latac z ss i zaoszczecidz cos kasy i kupic jakiegos epica?


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1017 dnia: Maj 10, 2008, 01:24:49 pm »
Marc1n, ładny lethal :)

czy nie sadzicie ze miec ss+crt dmg a AS+dmg to jest dosyc maly boost? chodzi mi o to ze na pvp to i tak wiele nie zmienia te pare pkt z sa
moze lepiej latac z ss i zaoszczecidz cos kasy i kupic jakiegos epica?

S grade weapon i armor możesz 'enchantować' dodając jakiś żywioł, np. Fire i dostajesz konkretnego boosta do dmg (mogę się mylić bo zacofany jestem :P )


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1018 dnia: Maj 10, 2008, 02:06:09 pm »
dobra mniejsza o merytoryczne dyskusje, kazdy farmi tak jak farmic lubi :P

Marc1n widze tam u ciebie mortal strike, czyli jest jakis sens uzywania tego na wysokim lvl? bo power tego niby nie jest wielki, lethali w opisie tego tez nie widac :D a i dmg niby cudny w porownaniu do reszty tez jakis taki mizerny

chodzi moze o to ze lepiej walnac gownianego blowa niz bic regularami czy moze razem z cd w as daje calkiem niezly rezultat?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1019 dnia: Maj 10, 2008, 02:48:13 pm »
dobra mniejsza o merytoryczne dyskusje, kazdy farmi tak jak farmic lubi :P

Marc1n widze tam u ciebie mortal strike, czyli jest jakis sens uzywania tego na wysokim lvl? bo power tego niby nie jest wielki, lethali w opisie tego tez nie widac :D a i dmg niby cudny w porownaniu do reszty tez jakis taki mizerny

chodzi moze o to ze lepiej walnac gownianego blowa niz bic regularami czy moze razem z cd w as daje calkiem niezly rezultat?
Mortal Blow w sensie? Niech sobie jest na pasku, lepiej go tam wrzucic, niż regulary w sumie. Na FocusDeath, z tyłu z VS DMG może nie rewelacyjny, ale zawsze jakiś tam jest.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1020 dnia: Maj 10, 2008, 08:32:43 pm »
Lepsze 1k niż nic, nie uważacie ? ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1021 dnia: Maj 10, 2008, 09:41:28 pm »
często więcej zada się normalnym hitem niż tym blowem poza 1v1 praktycznie się nie uzywa go(zresztą i na 1vs1 jest raczej nieopłacalny) jest choć przyznam ze ja tez mam go na pasku takie skrzywienie zawodowe:P
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1022 dnia: Maj 10, 2008, 10:08:39 pm »
myha wiecej normalnym hitem nie zadasz gdyz musialbys dodawac bufki na crt dmg, dodajac bufki na crt dmg automatycznie zwiekszasz dmg z blowa :p


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1023 dnia: Maj 10, 2008, 10:45:18 pm »
Na FocusDeath, z tyłu z VS DMG może nie rewelacyjny, ale zawsze jakiś tam jest.
Imo już lepiej regularem bić niż tym blowem, bo na regulary działają attribute stone'y, a na ten skill nie. Idę o zakład, że jak się ma 150 elemental p.atk w broni to crit z regulara > dmg z tego blowa ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #1024 dnia: Maj 10, 2008, 11:47:31 pm »
Sprawdze...szansa na wejście mortal blowa > szansa na kryta na przeciętnym buffie(takim jak biegam)
HATE ME MOAR!