Witaj
Gość

Wątek: Odp: /epic phail - Shoutbox  (Przeczytany 239374 razy)

  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1600 dnia: Marzec 26, 2011, 08:53:44 pm »
nie nasza wina ze wszedzie widzisz prowokacje i zaczynasz pieprzyć głupio, pewnie jakby kazu napisał "oby nie taka jak na bfdj to było by ok?  :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1601 dnia: Marzec 26, 2011, 08:56:32 pm »
nie nasza wina ze wszedzie widzisz prowokacje i zaczynasz pieprzyć głupio, pewnie jakby kazu napisał "oby nie taka jak na bfdj to było by ok?  :D
moze napisze inaczej ;p
sa l2j projekty nad ktorymi pracuja developerzy danego srv na wlasny uzytek, takie pliki nie sa ogolno dostepne i sa zazwyczaj duzo lepsze niz te darmowe dostepne w sieci
wszyscy wiemy jacy sa admini na rpg wiec to jest raczej pewne ze oni sami tych plikow nie zrobia, wiec albo to bedzie free pack sciagniety z mxc albo cale to info to fake

mam nadzieje ze teraz zrozumiales ^^
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1602 dnia: Marzec 26, 2011, 09:09:30 pm »
ale nie zmienia to faktu, ze to nadal tylko l2j, nie wiem jak jest na dexie ale nawet jakby catalin prosił Naito o pliki to byś pisał ze są best of the best   :D osobiście wole grać na gf pts niż jakiś l2j, skoro juz trace czas na ta zjebana gre to przynajmniej na porzadnych plikach a nie imitacji L2.
co do rpg, to gdyby mieli odwalić kaszane z jakimis l2j to juz dawno by to zrobili.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1603 dnia: Marzec 26, 2011, 09:12:18 pm »
ale nie zmienia to faktu, ze to nadal tylko l2j, nie wiem jak jest na dexie ale nawet jakby catalin prosił Naito o pliki to byś pisał ze są best of the best   :D osobiście wole grać na gf pts niż jakiś l2j, skoro juz trace czas na ta -_-' gre to przynajmniej na porzadnych plikach a nie imitacji L2.
co do rpg, to gdyby mieli odwalić kaszane z jakimis l2j to juz dawno by to zrobili.

pograles pare miechow na rpg i zgrywasz kozaka, a cale zycie grales na l2j i nie narzekałeś, przestań na siłe bić piane do raziela, bo to jest zabawne tylko kiedy jest uzasadnione, w tym wypadku robisz za trolla
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1604 dnia: Marzec 26, 2011, 09:17:27 pm »
haha grałem na l2j, ty gościu zawsze jak próbujesz flejmować to robisz z siebie skonczonego cepa  :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1605 dnia: Marzec 26, 2011, 09:31:26 pm »
haha grałem na l2j, ty gościu zawsze jak próbujesz flejmować to robisz z siebie skonczonego cepa  :D

czekałem na twoją odpowiedź z niecierpliwością, jak widać nie przeliczyłem się co do poziomu :) to nie żaden flame, tylko zwrócenie uwagi, natomiast ty jak nie masz nic do powiedzenia, tak właśnie odpowiadasz.

btw, czemu zmieniłeś nicka, cycu766? :P
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1606 dnia: Marzec 26, 2011, 09:38:36 pm »
zwraca mi uwagę odnosnie poziomu gosc bliski bana na 2 koncie lold  :D
teraz uzasadnienie skąd ci sie wzieło ze grałem na l2j :shock: bo głupotą zaczynasz powoli przypominac PuFF'a który napisze cos debilnego i przypisuje to forumowiczom

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1607 dnia: Marzec 26, 2011, 10:36:35 pm »
zwraca mi uwagę odnosnie poziomu gosc bliski bana na 2 koncie lold  :D
teraz uzasadnienie skąd ci sie wzieło ze grałem na l2j :shock: bo głupotą zaczynasz powoli przypominac PuFF'a który napisze cos debilnego i przypisuje to forumowiczom
HE>all? pauo? skoncz pitolić dużo gadasz mało pokazujesz, jak gusdt czy tam glut jak on miał nie mam pamięci do paziów a co do ciebie nic nikomu nie przypisuje nie wstydząc się swoich wypowiedzi przede wszystkim nie  zmieniam nicków na forum bo mieli "pompę  z cwela" jak cos jeszcze chcesz pisać na mój temat to priv placku albo se topic załóż. 


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1608 dnia: Marzec 26, 2011, 11:56:30 pm »
PuFF jak juz kiedys pisałem z gównem intelektualnym nie dyskutuje dlatego nie odpisze na to co napisałeś,
ChillenSaint doczekam się do uzasadnienia czy zbliżasz się do poziomu PuFF'a?

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1609 dnia: Marzec 27, 2011, 12:35:19 am »
PuFF jak juz kiedys pisałem z -_-' intelektualnym nie dyskutuje dlatego nie odpisze na to co napisałeś,
ChillenSaint doczekam się do uzasadnienia czy zbliżasz się do poziomu PuFF'a?
Ey ale on tylko ci wypisuje to wszystko o co tak walczyłeś kilka miechów temu na nicku cycek, nie pamiętasz? A i twoja gadka w stylu "nikt nie musi znać mojego nicku na rpg" ciągle mnie bawi. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1610 dnia: Marzec 27, 2011, 09:57:33 am »
Rickert jak tam forma? dalej przypominasz posturą moja 13 letnią kuzynkę?   hahaha
skoro cie bawi nie ujawnienie nicku to gratuluje poczucia humoru, no ale czego mozna było sie spodziewac po autorze ran kłutych.
a tak btw ale sie nagle barachła zleciało, PuFF, gutsd, Rickert, sama elita  hahaha
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 10:00:29 am wysłana przez Prokrastynator »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1611 dnia: Marzec 27, 2011, 10:23:56 am »
Rickert jak tam forma? dalej przypominasz posturą moja 13 letnią kuzynkę?   hahaha
skoro cie bawi nie ujawnienie nicku to gratuluje poczucia humoru, no ale czego mozna było sie spodziewac po autorze ran kłutych.
a tak btw ale sie nagle barachła zleciało, PuFF, gutsd, Rickert, sama elita  hahaha
Ale nadal nic nie pokazałeś po za próba flejmu, wiadomo nadal jesteś zerem znów zmienisz nick bo cie zaczną cisnąc znowu na forum.
Już wiesz czym jest Lancer nadal privem? Błaźniłeś się na tym forum od 1 posta co każdy może zobaczyć klikając  historie twoich postów sa na poziomie 11 latka łucznik jest fajny bo ja nim gram i oglądam frapsy troyza ale on ma eq +++++ 85/75x3 full epic skille +++++ i bije lol randomów co widać nawet w jednym z ostatnich frapsów. A co do osoby Rickerta on mnie broni :O? on widząc twoja głupotę porostu próbuje wykrzesać z ciebie troszkę mądrości.


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1612 dnia: Marzec 27, 2011, 11:03:28 am »
ahaha PuFF prosze cie nie pisz nic o mądrości  :D
zresztą z powodu skrajnego debilizmu, każdy twój post musi zaakceptowac moderator przed opublikowaniem, gf
Cytat: PuFF
dlaczego uwarzasz ze stoje na nizinach edukacji?
temat z łucznikami osoby które nie doszukują sie flejmu w kazdym temacie i nie przeinaczali moich słow w he>all to zrozumieli, jedynie ludzie pokroju DonKa co jak sie okazało nie wiedzial nawet jak windstorm działa i cepy z zawodówki takie jak ty, co juz w ogóle nic nie rozumieją  :D miały powodu do hate'u
a co do mojego nicka to konto zostało załozone na z dupy nick cycu766 zeby napisac 1 post, a ze zostałem tu dłuzej to zmieniłem na jakis normalny, zostawiając zreszta sygne, avatar itp.. pomijając juz fakt ze wystarczy kliknac w moj profil i tam jest nazwa uzytkownika, także tylko taki półmózg jak ty mógł pomyslec co innego.


40 lat temu mieli Komorowskiego, dzisiaj mamy PuFF'a  hahaha
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 11:14:50 am wysłana przez Prokrastynator »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1613 dnia: Marzec 27, 2011, 11:27:22 am »
ahaha PuFF prosze cie nie pisz nic o mądrości  :D
zresztą z powodu skrajnego debilizmu, każdy twój post musi zaakceptowac moderator przed opublikowaniem, gf
Cytat: PuFF
dlaczego uwarzasz ze stoje na nizinach edukacji?
temat z łucznikami osoby które nie doszukują sie flejmu w kazdym temacie i nie przeinaczali moich słow w he>all to zrozumieli, jedynie ludzie pokroju DonKa co jak sie okazało nie wiedzial nawet jak windstorm działa i cepy z zawodówki takie jak ty, co juz w ogóle nic nie rozumieją  :D miały powodu do hate'u
a co do mojego nicka to konto zostało załozone na z dupy nick cycu766 zeby napisac 1 post, a ze zostałem tu dłuzej to zmieniłem na jakis normalny, zostawiając zreszta sygne, avatar itp.. pomijając juz fakt ze wystarczy kliknac w moj profil i tam jest nazwa uzytkownika, także tylko taki półmózg jak ty mógł pomyslec co innego.


40 lat temu mieli Komorowskiego, dzisiaj mamy PuFF'a  hahaha
Po 1 jak pokazujesz kogoś błędy to najpierw popraw swoje dyslektyku zdanie zaczynamy z dużej litery... a co do twoich wypocin jak na obecny stan rzeczy mało bardzo mało pokazałeś próbujesz nawiązać jakaś dyskusje ale ci nie wychodzi, mówisz jestem fajny ale nie masz nic na poparcie tej tezy. Tylko opadasz powili na dno, mowie ci już 2 raz masz coś do mnie to priv placku ew se załóż temat i żuć rękawica a nie tutaj się wypłakujesz.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1614 dnia: Marzec 27, 2011, 11:47:09 am »

temat z łucznikami osoby które nie doszukują sie flejmu w kazdym temacie i nie przeinaczali moich słow w he>all to zrozumieli, jedynie ludzie pokroju DonKa co jak sie okazało nie wiedzial nawet jak windstorm działa i cepy z zawodówki takie jak ty, co juz w ogóle nic nie rozumieją  :D miały powodu do hate'u
a co do mojego nicka to konto zostało załozone na z dupy nick cycu766 zeby napisac 1 post, a ze zostałem tu dłuzej to zmieniłem na jakis normalny, zostawiając zreszta sygne, avatar itp.. pomijając juz fakt ze wystarczy kliknac w moj profil i tam jest nazwa uzytkownika, także tylko taki półmózg jak ty mógł pomyslec co innego.

Stek bzdur, ale skoro już się czepiasz panie idealny ortografii, to pół mózg piszę się osobno.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1615 dnia: Marzec 27, 2011, 12:07:38 pm »

temat z łucznikami osoby które nie doszukują sie flejmu w kazdym temacie i nie przeinaczali moich słow w he>all to zrozumieli, jedynie ludzie pokroju DonKa co jak sie okazało nie wiedzial nawet jak windstorm działa i cepy z zawodówki takie jak ty, co juz w ogóle nic nie rozumieją  :D miały powodu do hate'u
a co do mojego nicka to konto zostało załozone na z dupy nick cycu766 zeby napisac 1 post, a ze zostałem tu dłuzej to zmieniłem na jakis normalny, zostawiając zreszta sygne, avatar itp.. pomijając juz fakt ze wystarczy kliknac w moj profil i tam jest nazwa uzytkownika, także tylko taki półmózg jak ty mógł pomyslec co innego.

Stek bzdur, ale skoro już się czepiasz panie idealny ortografii, to pół mózg piszę się osobno.
http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&hs=uO8&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&q=p%C3%B3%C5%82+m%C3%B3zg&btnG=Szukaj&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=   :P
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1616 dnia: Marzec 27, 2011, 01:41:19 pm »
hehe pisałem że wszyscy trzej siebie warci  :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1617 dnia: Marzec 27, 2011, 02:13:30 pm »

temat z łucznikami osoby które nie doszukują sie flejmu w kazdym temacie i nie przeinaczali moich słow w he>all to zrozumieli, jedynie ludzie pokroju DonKa co jak sie okazało nie wiedzial nawet jak windstorm działa i cepy z zawodówki takie jak ty, co juz w ogóle nic nie rozumieją  :D miały powodu do hate'u
a co do mojego nicka to konto zostało załozone na z dupy nick cycu766 zeby napisac 1 post, a ze zostałem tu dłuzej to zmieniłem na jakis normalny, zostawiając zreszta sygne, avatar itp.. pomijając juz fakt ze wystarczy kliknac w moj profil i tam jest nazwa uzytkownika, także tylko taki półmózg jak ty mógł pomyslec co innego.

Stek bzdur, ale skoro już się czepiasz panie idealny ortografii, to pół mózg piszę się osobno.

Ups, chyba nie. Kocham jak ludzie sobie cisną po tym, jak się coś pisze.  :D
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1618 dnia: Marzec 27, 2011, 02:40:35 pm »

Tyle w temacie  :P


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1619 dnia: Marzec 27, 2011, 03:33:32 pm »
hehe pisałem że wszyscy trzej siebie warci  :D

No już nie przesadzaj i nie stawiaj mnie w jednym rzędzie z pufem i rikertem, to gorsza obraza niż pojazd po matce.. QQ

co do uzasadnienia (Czegoś tam?) - poszedłem spać, wybacz że nie spędzam przed kompem tyle czasu :) pisałeś gdzieś tam że grasz od c4, czy nawet wcześniej, zakładam że nie grałeś na EU, bo miałbyś w tedy z 5 lat. Więc? musiałeś grać na jakiś l2j, nie ma bata..

a co do poziomu: bliski bana na drugim koncie(mam tylko jedno btw Oo), bo nie mam cierpliwości do baranów i nie potrafię trzymać języka za zębami, Ot co.

@Puff: już ci kiedyś pisałem, że "stoisz na nizinach edukacji" i nie chce mi się nawet reagować na to trollowanie :)
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1620 dnia: Marzec 27, 2011, 03:44:00 pm »
Rickert jak tam forma? dalej przypominasz posturą moja 13 letnią kuzynkę?   hahaha
skoro cie bawi nie ujawnienie nicku to gratuluje poczucia humoru, no ale czego mozna było sie spodziewac po autorze ran kłutych.
a tak btw ale sie nagle barachła zleciało, PuFF, gutsd, Rickert, sama elita  hahaha


Widzę że na forum tylko ludzi ciśniesz, widząc twoje wypowiedzi mogę stwierdzić że gówno grasz w l2 a szukasz ludzi na których możesz się wyżyć



btw Ujawnienie prawdziwego nicku nie jest taki śmieszne już w pewnym wieku może bawić dzieci w wieku od 12-16 lat


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1621 dnia: Marzec 27, 2011, 03:46:24 pm »
ChillenSaint od interlude a nie c4, chyba mnie z kims pomyliłeś

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1622 dnia: Marzec 27, 2011, 03:48:39 pm »
ChillenSaint od interlude a nie c4, chyba mnie z kims pomyliłeś

same, musiałeś zaczynać na l2j, więc o to ta spina
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1623 dnia: Marzec 27, 2011, 03:58:40 pm »
Cytuj
Po 1 jak pokazujesz kogoś błędy to najpierw popraw swoje dyslektyku zdanie zaczynamy z dużej litery... a co do twoich wypocin jak na obecny stan rzeczy mało bardzo mało pokazałeś próbujesz nawiązać jakaś dyskusje ale ci nie wychodzi, mówisz jestem fajny ale nie masz nic na poparcie tej tezy. Tylko opadasz powili na dno, mowie ci już 2 raz masz coś do mnie to priv placku ew se załóż temat i żuć rękawica a nie tutaj się wypłakujesz.

To mu pojechałeś  :noob:


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1624 dnia: Marzec 27, 2011, 04:05:45 pm »
ChillenSaint od interlude a nie c4, chyba mnie z kims pomyliłeś

same, musiałeś zaczynać na l2j, więc o to ta spina

lold były pliki it l2off

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi