Witaj
Gość

Wątek: Świeży start  (Przeczytany 4515 razy)

  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Świeży start
« dnia: Sierpień 23, 2018, 05:57:41 pm »
hej.
Z uwagi na promocję postanowiłem dać szanse serwerowi. Pewnie odpadnę za kilkanaście dni ale może się uda.
Powiedzcie mi czy jak jest z klasami? Każda jest użyteczna i można nią grać czy na jakieś szkoda czasu.
Jak z gladem, deską, dagerem ?


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Świeży start
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2018, 07:07:29 pm »
ktoś tam krzyczał że w tym update daggerzy mocni, ale nie gram tym i nie znam się to się wypowiem ,co może sprowokuje kogoś do sensowniejszej riposty. Jeśli fighterem to polecam + pp na start jako i mi polecano do tego jakieś d grade sword/blunt +8/10 i do 40 lvla idzie gładko i tempo raczej nie zniechęci. spoty: 20+ abandoned camp 30+ ant nest


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Świeży start
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2018, 10:14:16 am »
Teraz jest even, to możesz C grady ubrać od razu ( chyba, że się mylę ). Daggerem bez CP - powodzenia ;D, deska i tyrant wiadomo, najlepszy koks solo ( z pp na plecach, najlepiej oczywiście OOP ), ale w endgame na wszystkich największych daily pvp, takimi klasami jest po prostu zajebiście ciężko. Ale zanim wbijesz 78 to może się jeszcze wiele zmienić ;) GL&HF


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Świeży start
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2018, 03:23:49 pm »
Pewnie odpadnę za kilkanaście dni ale może się uda.
zapewne tak będzie, jeżeli nie masz z kim grać
co w tym przypadku wiąże się z wybraniem klasy do solo, co w sumie nie ma sensu ale skoro sie uparłeś

oprócz tego co było już powiedziane, summoner + support na plecy i coś ugrasz, jeżeli chcesz sobie 'pożyć' serwerem w tym community, jeżeli coś znaczyć, już niekoniecznie ten wybór bym polecił
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Świeży start
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2018, 03:41:40 pm »
Jak ktoś do farmy z PPkiem na plechach poleca inną klase niż Tyrek to albo sie nie zna albo jest chujem IMO :D


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Świeży start
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2018, 04:27:09 pm »
Witam, Żeby nie tworzyć kolejnego tematu zapytam tutaj. Czy jest możliwa do wybrania rasa kamael na tym servie? jaki jest max lvl? Czy dropią herby? Czy skille są z H5?


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Świeży start
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2018, 08:28:53 pm »
Nie ma herbów
Nie ma kamaeli
Nie ma skilli z h5


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Świeży start
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2018, 09:18:25 am »
na jakiej kronice jest oparty serwer??


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Świeży start
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2018, 11:43:07 am »
Ogólnie jest oparty na Kronikach czyli wczesnych odsłonach gry. Jedną z  największych  różnic jest bardzo ciekawie przebudowany system SA do broni,np w każdej broni miożesz mieć dowolne sa,. Położono bardzo duży  nacisk na profitowanie gry zespołowej, w zakresie szybkości expa chyba najbardzjej jak dotychczas.  Z powrotem można i opłaca się krafcić , zbierać matsy, spellbooki są potrzebne i cenne , do dropią rzadko etc.Są katakumby ale nie ma systemu seven sign ani AA   Nie ma na przykład subclass,, A grade to top grade Ale są, na przykład  niektóre skille z późniejszych wersji gry jak np CC [ Counter Critical  i inne.] Max level to 85... możesz spojrzeć na filmiki kabulka który gra 2 lata i dobija 80 czy dobił już, to  może będzie jako taki wyznacznik jak wiele xp potrzeba na tych lvlach.. Jeśli miałbym komuś polecać to fanom IT, bo interlude przy classicu wypada jak gra demo.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2018, 03:04:27 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Świeży start
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2018, 03:50:04 pm »
No akurat jestem fanem Interlude może coś z tego będzie i nie znudzi mi się szybko :D Teraz tylko kwestia wyboru postaci jak zwykle niełatwy wybór.
Jeszcze jedno pytanko mam czy przedstawione skille na L2wiki są zgodne z Skelth?
Z góry dzięki za informacje o serwie dużo pomogły ;)


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Świeży start
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 20, 2018, 04:05:57 pm »
No akurat jestem fanem Interlude może coś z tego będzie i nie znudzi mi się szybko :D Teraz tylko kwestia wyboru postaci jak zwykle niełatwy wybór.
Jeszcze jedno pytanko mam czy przedstawione skille na L2wiki są zgodne z Skelth?
Z góry dzięki za informacje o serwie dużo pomogły ;)

Tak skille z tej https://l2wiki.com/classic/Main_Page są aktualne.