Witaj
Gość

Wątek: Miss click.  (Przeczytany 9348 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 2

  • I saw, u die!
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 10, 2011, 02:16:08 pm »
@Dexter
Fajny inglisz skill na HV by perfo, tak to jest jak na polskim serwerze nakazuje się używać angielskiego. :<


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 10, 2011, 03:04:58 pm »
Przebociłem pół stycznia i prawie cały luty po 10-20h na dobę, rzeczywiście jak ktoś chce to ma tam raj, da się wyciągnąć dziennie z takiego spoila do 2kkk. Support też 3x 79 lvl w parę dni, nawet main full wybocony 85/75/75/75,  wszystko poszło na allegro, konta/adena jakiś tysiak z tego wyszedł. xD Także ja nie wiem o jakim banhammerze mowa. Kiedy na announceach leciały teksty, że zaraz zbanują 500 kont za l2neta to mi się expał sh+ee, kiedy niby poleciały bany za manora to w tebe odbanowali nam w następne dni większość kont.
To to już w ogóle epic:
W katach całe bot pt przez tydzień regularnie spotykałem, wokół goddard czy na woa obok mojego bota trzy inne i jakiś tank, necrus, kradziej, wc x2 naginali po 24h na dobę.
PS. Nigdy nie wrócę na cerba przez zebaną freje.
To chyba nie jest powod do dumy?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 10, 2011, 03:41:31 pm »
Szczycić nie ma czym, ale jednak poniekąd udowodnił iż administracja wgl nie pilnuję botów.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Administrator
    • L2Cerberus Gaming Network
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 10, 2011, 07:39:30 pm »
Żałuje że w Ban List na stronie niema podanej daty zbanowania.
Widzielibyście wówczas ile ja sam dziennie kont banuje a już nie mówie o łączej ilości.
Złapany bot dostaje ban na wszystkie konta.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 10, 2011, 09:46:12 pm »
Żałuje że w Ban List na stronie niema podanej daty zbanowania.
Widzielibyście wówczas ile ja sam dziennie kont banuje a już nie mówie o łączej ilości.
Złapany bot dostaje ban na wszystkie konta.

Nie prościej było by zrobić jakiś system anty botowy niż tak się męczyć?
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 10, 2011, 11:52:51 pm »
@Dexter69

Mówię o banhamerze za oly. Ale to było zanim TB wyszło z b-grade dlatego możecie nie kojarzyć.

Co do reszty. To jest dokładnie to o czym mówiłem. Botowanie na l2c jest prawie tak samo łatwe jak na offie. Wystarczy ogarniać bota. Wpadali głównie ci którzy botowali na tzw. samobója. Administracja nie zdusiła botowania w zarodku i stało się jak się stało.

Im większy server tym więcej botów. I nie da się wszystkiego wyplewić.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 11, 2011, 12:48:09 am »
@Dexter69

Mówię o banhamerze za oly. Ale to było zanim TB wyszło z b-grade dlatego możecie nie kojarzyć.

Co do reszty. To jest dokładnie to o czym mówiłem. Botowanie na l2c jest prawie tak samo łatwe jak na offie. Wystarczy ogarniać bota. Wpadali głównie ci którzy botowali na tzw. samobója. Administracja nie zdusiła botowania w zarodku i stało się jak się stało.

Im większy server tym więcej botów. I nie da się wszystkiego wyplewić.

Pewnie że się nie da. Na pewno nie przy waszych środkach zaradczych. Nie zabrakło wam odwagi żeby wybanować czołówkę serwera za exploit na oli. Za to zabrakło wam odwagi i chęci żeby wybanować czołówke graczy serwera jadących na botach. Zbanuj za bocenie tzw. randoma. Każdy będzie miał to w du;ie. Ale zbanuj paru factorów z czołowych klanów za bocenie to zacznie się grożenie exodusem klanów których członkowie zostali zbanowani. Ogólna drama i emo rage. Po mojemu to daliście sobie siana dla świetego spokoju.
[


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • L2Cerberus Administrator
    • L2Cerberus Gaming Network
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 11, 2011, 11:04:34 am »
Pokażesz mi takiego factora jadącego na bocie lub jakąkolwiek jego postać to chętnie wlepie mu bana. Nie istotne czy to hero czy lider jakiegoś dużego klanu. Takich też się już banowało.
Groźby tego typu mam w d.... . Jak ktoś ma zamiar tak z nami pogrywać to z chęcią ułatwie mu zmiane serwera


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 11, 2011, 05:49:32 pm »
Pokażesz mi takiego factora jadącego na bocie lub jakąkolwiek jego postać to chętnie wlepie mu bana. Nie istotne czy to hero czy lider jakiegoś dużego klanu. Takich też się już banowało.
Groźby tego typu mam w d.... . Jak ktoś ma zamiar tak z nami pogrywać to z chęcią ułatwie mu zmiane serwera

nie potrzeby i tak polowa pojdzie na exa :D
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 12, 2011, 11:08:29 am »
Pokażesz mi takiego factora jadącego na bocie lub jakąkolwiek jego postać to chętnie wlepie mu bana. Nie istotne czy to hero czy lider jakiegoś dużego klanu. Takich też się już banowało.
Groźby tego typu mam w d.... . Jak ktoś ma zamiar tak z nami pogrywać to z chęcią ułatwie mu zmiane serwera

nie potrzeby i tak polowa pojdzie na exa :D

Tak samo jak poszli na rpg cluba i 5 innych, a ex potem pewnie znowu zrobi połączenie serwerów żeby starego podnieść.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 13, 2011, 09:47:14 am »
Cieszy taka zawziętość w zwalczaniu botów, szkoda tylko że wystarczy pójść na jakąkolwiek lokalizację i jest ich na pęczki, grupy botów nawet po kilka postaci biegajcych w kółko przez pół dnia. Ostatnie widziane przeze mnie na varce i pavel ruins.
Sam zawziętość na forum i pojedyncze bany na konta nic nie da w przypadku braku dobrego antibot system, a jest to plaga na serwerze, szkoda grać i szkoda serwera.


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 13, 2011, 12:10:29 pm »
Cieszy taka zawziętość w zwalczaniu botów, szkoda tylko że wystarczy pójść na jakąkolwiek lokalizację i jest ich na pęczki, grupy botów nawet po kilka postaci biegajcych w kółko przez pół dnia. Ostatnie widziane przeze mnie na varce i pavel ruins.
Sam zawziętość na forum i pojedyncze bany na konta nic nie da w przypadku braku dobrego antibot system, a jest to plaga na serwerze, szkoda grać i szkoda serwera.

Tak się składa że posiadamy nowego anti-bota, nie jest on real time anti-bot bo taki zaraz został by wykryty i poprawiony przez twórców l2neta. Spisuje się bardzo dobrze. Zobaczymy w niedalekiej przyszłości jak będzie wyglądać sprawa botowania.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 13, 2011, 06:06:27 pm »
od kiedy działa, bo jeszcze do zeszłego tygodnia mój spoiler farmił sopy w branded przez 42h non stop ;)
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 13, 2011, 07:07:48 pm »
o tym custom anty bocie była mowa już tygodnie temu ;x


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 4

  • Phoenix Forevah
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 13, 2011, 11:29:22 pm »
Pokażesz mi takiego factora jadącego na bocie lub jakąkolwiek jego postać to chętnie wlepie mu bana. Nie istotne czy to hero czy lider jakiegoś dużego klanu. Takich też się już banowało.
Groźby tego typu mam w d.... . Jak ktoś ma zamiar tak z nami pogrywać to z chęcią ułatwie mu zmiane serwera

nie potrzeby i tak polowa pojdzie na exa :D

Tak samo jak poszli na rpg cluba i 5 innych, a ex potem pewnie znowu zrobi połączenie serwerów żeby starego podnieść.

Tylko, ze na exie cos sie dzieje, admin nie robi update'ow raz na miesiac, ktore przynosza wiecej bugow niz poprawek. O fakcie nienaprawionych bugow od grudnia 2010 nie wspomne ...

Wtedy jak ludzie szli na rpg jeszcze mysleli, ze jest jakas nadzieja dla cerba dlatego wrocili, teraz ? zwatpili totalnie.
Phoenix Knight lv. 86 !!
   
"Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać."


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -1

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 14, 2011, 01:23:17 am »
Najsmieszniejsze, sa te wasze tlumaczenia, nie za bardzo sie tlumaczycie jak na GMow ? Pytajac sie NASZEGO ALLY, czyli LostSoul czy chcieli by zmienić server dostalismy odpowiedz: Nie, bo wpakowalismy duzo pieniedzy w ten server, zeby kupic sety+++. Jak dla mnie wystarczajaca odpowiedz od v-cl'a LSow... A o tych punktach oly nie wspomne, bo sam sie pytalem ile punktow mial Humburglar na slb'ku i dostalem do 15 minut dokladna ilosc pkt tego gracza.

$ > gameplay

 :oops:

allegro, e-bay>?


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 14, 2011, 02:34:14 pm »
o tym custom anty bocie była mowa już tygodnie temu ;x

O tym nie bylo i nie będzie nigdy mowy.

Pokażesz mi takiego factora jadącego na bocie lub jakąkolwiek jego postać to chętnie wlepie mu bana. Nie istotne czy to hero czy lider jakiegoś dużego klanu. Takich też się już banowało.
Groźby tego typu mam w d.... . Jak ktoś ma zamiar tak z nami pogrywać to z chęcią ułatwie mu zmiane serwera

nie potrzeby i tak polowa pojdzie na exa :D

Tak samo jak poszli na rpg cluba i 5 innych, a ex potem pewnie znowu zrobi połączenie serwerów żeby starego podnieść.

Tylko, ze na exie cos sie dzieje, admin nie robi update'ow raz na miesiac, ktore przynosza wiecej bugow niz poprawek. O fakcie nienaprawionych bugow od grudnia 2010 nie wspomne ...

Wtedy jak ludzie szli na rpg jeszcze mysleli, ze jest jakas nadzieja dla cerba dlatego wrocili, teraz ? zwatpili totalnie.
O fakcie bugów nienaprawionych od stycznia 2006 na kazdym l2j tez nie wspominaj. Nikt nikogo nie trzyma na sile.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 4

  • Phoenix Forevah
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 14, 2011, 07:00:25 pm »
Tylko te bugi co sa na cerbie sa main bugami, ktorych konca naprawienia nie widac. Przykro mi, ale taka jest prawda, moze nie uwiezysz ale jest to obiektywne zdanie duzej czesci servera.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 07:03:26 pm wysłana przez Arsey »
Phoenix Knight lv. 86 !!
   
"Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać."


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 14, 2011, 07:15:37 pm »
Tylko te bugi co sa na cerbie sa main bugami, ktorych konca naprawienia nie widac. Przykro mi, ale taka jest prawda, moze nie uwiezysz ale jest to obiektywne zdanie duzej czesci servera.
To po co tu grales jak tyle bugow??? Idz tam gdzie ich nie ma.
Gralem wczesniej na serwerze bardzo znanym.Jeden wielki bug. Kamaloki nie dzialaly. A jak juz cos dzialalo to tylko za donate.... Porazka totalna. Na cerberusie mi sie podoba. Faktycznie botow duzo troche. Ale po pierwsze to widac kampanie przeciwko botom. A po drugie to nie wina serwera tylko ludzi na nim grajacych.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 4

  • Phoenix Forevah
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 14, 2011, 07:34:45 pm »
Stwierdzam tylko to co widze i co widza ludzie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 11:34:53 pm wysłana przez Arsey »
Phoenix Knight lv. 86 !!
   
"Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać."


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Miss click.
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 27, 2011, 05:47:57 pm »
Do Arseya: to przez takich graczy jak ty jest tak a nie inaczej. Masz status hero od dobrych kilku miesięcy, a w tym czasie widziałem cie może 3 razy poza granicami miasta. Farmisz tylko oly i nic więcej. Trudno żeby się to nie nudziła. L2 to mass pvp nie pewna forma singiel player`a :P.

Fakt jest kilka irytujących bugów(zwłaszcza zły balance skilli, miejscami fatalna geodata)na serwerze, ale nie jest tak zle. To co będzie na l2ex nie będzie na pewno lepsze ponieważ to czysty l2j, a od tych plików lepsze są nawet pliki dexa. W dodatku gram w ta grę dość długo i od dawna panowała opinia ze extreme to coś na poziomie dragon network.   


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Miss click.
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 27, 2011, 08:02:22 pm »
Do Arseya: to przez takich graczy jak ty jest tak a nie inaczej. Masz status hero od dobrych kilku miesięcy, a w tym czasie widziałem cie może 3 razy poza granicami miasta. Farmisz tylko oly i nic więcej. Trudno żeby się to nie nudziła. L2 to mass pvp nie pewna forma singiel player`a :P.

Fakt jest kilka irytujących bugów(zwłaszcza zły balance skilli, miejscami fatalna geodata)na serwerze, ale nie jest tak zle. To co będzie na l2ex nie będzie na pewno lepsze ponieważ to czysty l2j, a od tych plików lepsze są nawet pliki dexa. W dodatku gram w ta grę dość długo i od dawna panowała opinia ze extreme to coś na poziomie dragon network.

dokladnie! na kazdym l2j przecierz jest 100% retail drop, fray'a raid, zaken jako instancja, etc :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith