Witaj
Gość

Wątek: Kolejny problem z odpaleniem Lina...  (Przeczytany 2658 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« dnia: Marzec 08, 2011, 09:36:31 pm »
Witam.
Moja historia wyglada mniej wiecej tak, ze najpierw sciagnalem Gracie Epiloge (tak jak jest napisane w dziale "Jak sie polaczyc") i probowalem odpalic ja na rozne sposoby, niestety bezskutecznie. Po zorientowaniu sie w sytuacji, sciagnalem Freye. Zainstalowalem, updateowalem i znow na kazdy sposob jaki tylko znalazlem na forum probowalem odpalic(usuwanie lini z hosta, podmienianie plikow itd.) Potem zainstalowalem freye bez updatowania(odpalalem przez L2.bin zmianione na L2.exe) i rowniez na kazdy sposob probowalem sie polaczyc... Moglby ktos ktorko i zwiezle napisac jaki jest aktualny sposob na podlaczenie sie do gry?? Ew jak zwalczac najczestsze bledy??(gameguard error, totalna zacinka kompa przy logowaniu itp) Z gory dzieki


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2011, 10:06:26 pm »
skoro update'owałeś freyę no to wgrało Ci się h5 !!, które na pewno nie działa na serverze na którym grasz. Dobrze by było jakbyś rzucił linkiem servera. Ale jeśli jest tak jak w pierwszym zdaniu to sprawa wyjaśniona.

p.s.spoko nick :)


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2011, 10:24:17 pm »
Sciagnalem freye juz w wersji high five, wiec wnioskuje ze z updatem czy bez i tak nie podziala... Moglby kros zarzucic linkiem do clienta dzialajacego na tym serwie? Bo juz sciagnalem 10 GB na marne i mnie normalnie zaraz trafi. Przy okazji napiszcze czy go updatowac czy nie...

Dzieki za info i za wildcarda - pomogl z gameguardem ale i tak gra wiesza mi kompa ;)

Czekam z niecierpiwoscia na odpowiedzi i z gory dzieki!

Dodam jeszcze, ze usiluje zaczac gre na cerberusie x7, bo widze ze mi topica przeniesli ;p
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2011, 10:32:53 pm wysłana przez Zajonc »


Odp: Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2011, 10:50:35 pm »
Zatem jeszcze raz, dla ścisłości... Jakiego klienta szukasz?


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2011, 11:12:25 pm »
No wlasnie, moderator przenoszac ten temat do ogolnego HELPU zabil chyba szanse na uzyskanie satysfakcjonujacej odpowiedzi, bo osoby nie grajace na cerberusie, tylko na innych serwerach raczej nie beda wiedzialy jak mi pomoc akurat w przypadku cerberusa. A odpowiadajac na Twoje pytanie - szukam klienta, ktory nadaje sie do gry wlasnie na cerberusie. Oprocz tego chcialbym wiedziec czy mam go updateowac czy nie i czy robic jakies inne magiczne sztuczki w przypadku konkretnych bledow(typu gameguard error, different protocol, czy np scinanie kompa)


Odp: Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2011, 11:45:04 pm »
Zatem przenoszę topic tam gdzie jego miejsce, a modka działu proszę o usunięcie odnośników tego topica w dziale Cerberusa.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2011, 11:41:46 am »
I jak? Poradzi ktos cos?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2011, 09:21:58 pm »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 09, 2011, 10:43:54 pm »
Temat do zamkniecia, juz sobie poradzilem. Ale tak na przyszlosc - poprawcie temat "jak sie podlaczyc", bo szczerze to on tylko komplikuje a nie pomaga. Przede wszystkim nie Gracia tylko Freya, no i napiszcie ze wystarczy wrzucic systema od sakaszli'ego i wszystko bedzie smigac, a nie takie dochodzenie i pieprzenie sie ze wszystkim. Pozdro


  • Banned
  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 2

  • I saw, u die!
Odp: Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 09, 2011, 10:54:02 pm »
Temat do zamkniecia, juz sobie poradzilem. Ale tak na przyszlosc - poprawcie temat "jak sie podlaczyc", bo szczerze to on tylko komplikuje a nie pomaga. Przede wszystkim nie Gracia tylko Freya, no i napiszcie ze wystarczy wrzucic systema od sakaszli'ego i wszystko bedzie smigac, a nie takie dochodzenie i pieprzenie sie ze wszystkim. Pozdro
A co, tobie ręce uschły od pracy w polu, że nie możesz sam tego zrobić i czekasz, aż mod to zrobi za ciebie? :)


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

  • Fuck yea !
Odp: Kolejny problem z odpaleniem Lina...
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 12, 2011, 11:49:38 am »
skoro update'owałeś freyę no to wgrało Ci się h5 !!, które na pewno nie działa na serverze na którym grasz. Dobrze by było jakbyś rzucił linkiem servera. Ale jeśli jest tak jak w pierwszym zdaniu to sprawa wyjaśniona.

p.s.spoko nick :)
Mi zrobilo update do H5 i jakos na cerbie gram :O