Witaj
Gość

Wątek: Problem Logowania  (Przeczytany 1870 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Problem Logowania
« dnia: Kwiecień 06, 2011, 03:14:37 pm »
Witam mam taki problem ze nie mogę się zalogować jakbym wpisywał żle pasy a dobrze je wpisuje. Mam dobrego clienta Freya mam podmienionego hosta i wkleiłem system wiec wszystko powinno być dobrze ale jednak nic nie jest dobrze. Słyszałem ze trzeba abdejtować clienta tym checking files wiec zrobiłem to oraz od nowa wszystko porobiłem co trzeba i dalej to samo. Byłbym wdzięczny z jakąkolwiek pomoc


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Problem Logowania
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2011, 03:36:12 pm »
Witam mam taki problem ze nie mogę się zalogować jakbym wpisywał żle pasy a dobrze je wpisuje. Mam dobrego clienta Freya mam podmienionego hosta i wkleiłem system wiec wszystko powinno być dobrze ale jednak nic nie jest dobrze. Słyszałem ze trzeba abdejtować clienta tym checking files wiec zrobiłem to oraz od nowa wszystko porobiłem co trzeba i dalej to samo. Byłbym wdzięczny z jakąkolwiek pomoc

checking files z uploadował Ci klienta do High Five. Dlatego jest opcja iż nie możesz się połączyć.

Zainstaluj Frey-e jeszcze raz wklej host z cerberusa jak nie pomoże, to wtedy usuwasz system aktualny i wrzucasz ten od Cerberusa w tym momencie powinno śmigać.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Problem Logowania
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2011, 03:50:57 pm »
tylko ze tak wlasnie mialem na poczatku i nic nie smigalo


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Problem Logowania
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2011, 04:33:56 pm »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Problem Logowania
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 06, 2011, 04:42:03 pm »
ok Dzieki sprobuje z tym clientem

post 2

A może byś mogo podać dobrego linka do rejestracji na server bo może coś nie tak jest z moim kontem.

I jeszcze takie pytanko czy moze byc pare wpisow w pliku host ? Czy robi to jakąś różnice bo mam 3 linijki wraz z tym z tego servera

post 3

Ten client do ktorego dałes link to wersja PTS a on niby nie jest dobry na ten server. Przynajmniej tak wyczytalem w innym wątku tego tematu

post 4

Ja nie wiem jak wy sie wbijacie na ten server bez problemów gdy ja to jakoś za żadne skarby nie mogę połączyć

/GenesiZ
Edytuj posty...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 03:38:48 pm wysłana przez GenesiZ »