Witaj
Gość

Wątek: Dark Avenger [DA]  (Przeczytany 315876 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #675 dnia: Listopad 10, 2007, 01:55:41 am »
ten bash build tylko dla sk/tk lub DA z stun enchantowanym na recovery. Chociaz robaic ten build myslalem o TK,Sk i palku ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #676 dnia: Listopad 10, 2007, 03:05:21 pm »
Przeciwnika ma mj/boss jewlery i sobie w dupe wsadz ten build.

+1

(ale mam cos dzisiaj zesrany humor...)


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #677 dnia: Listopad 10, 2007, 03:25:09 pm »
Jezeli tylko koxasz tallum>MJ.Jezeli koxasz i bawisz sie w pvp mj>tallum. -10 Con to jest -10% stun ressist a mj da ci +50%.
skąd masz takie info odnośnie wpływu cona na podatnosc na stuna? (nie mówię, że jest coś źle, tylko po prostu mnie zawsze zastanawiało jak to wygląda). Czy jest to jakaś zależnosc liniowa? czy oznacza to, że DE na czysto ma 32% na odparcie stuna/ human fighter 40% a destro z mj heavy 95%? (+lionheart + bonus rasowy)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #678 dnia: Listopad 10, 2007, 03:46:44 pm »
Cytuj
skąd masz takie info odnośnie wpływu cona na podatnosc na stuna? (nie mówię, że jest coś źle, tylko po prostu mnie zawsze zastanawiało jak to wygląda). Czy jest to jakaś zależnosc liniowa? czy oznacza to, że DE na czysto ma 32% na odparcie stuna/ human fighter 40% a destro z mj heavy 95%? (+lionheart + bonus rasowy)

To nie tak liczysz.Masz bazowo DE 14% + 50% z MJ.Czyli masz tak:

80%(shield stun/bash lub spark cubic)/14%=70%
70%/50%=35%
I ostatnia roznica to lvl skilla do wyuczenia(skill enchantowany na +1 ma 76 lvl i co 3 lvl rosnie o 1 lvl) podzielic przez twoj lvl.

I tak po podliczeniu wyjdzie nam 33%.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #679 dnia: Listopad 10, 2007, 04:02:07 pm »
jeszcze jedno pytanie i daje Ci spokój :P
skąd wiesz, że DE ma bazowo 14%?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #680 dnia: Listopad 10, 2007, 04:50:42 pm »
Bo ma modyfikator CON 1.14 :P


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #681 dnia: Listopad 10, 2007, 05:27:28 pm »
Daaamn Ryl nie powiem wiedze masz :D
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #682 dnia: Listopad 11, 2007, 12:34:35 am »
Czasem sie przydaje w PvP.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #683 dnia: Listopad 11, 2007, 10:46:00 am »
Ta...Ryl przed stunem siedzi z kartką i ołówkiem i wylicza szanse : P
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #684 dnia: Listopad 11, 2007, 12:27:41 pm »
Nie no ja moge to liczyc juz w pamieci ale jak widze ze ma enchantowane na +9 to wiem np. ile razy okolo stun shot wejdzie.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #685 dnia: Listopad 11, 2007, 12:33:31 pm »
a jaki będzie miał modyfikator CON DE jak dodam mu 4? (na AW mam +4con).


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #686 dnia: Listopad 11, 2007, 12:37:22 pm »
18 :P


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #687 dnia: Listopad 11, 2007, 09:09:44 pm »
Widze,ze wiekszosc z was preferuje sworda z focus(po krotkim namysle macie w 100% racje).Buff focus lvl 3 jest rowny focus w sword?I jezeli posiadamy taki buff z ch czy w zestawieniu z focus w sworda focus nadal bedzie taki sam jak bez buffa?


Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #688 dnia: Listopad 11, 2007, 10:50:27 pm »
i focus ze sworda i buff focus dodaja ... nie ma tak ze jezeli masz jeden to drugi ci nie dodaje ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #689 dnia: Listopad 11, 2007, 10:53:18 pm »
Miecz dajmy ze mamy 85 critical,teraz miecz dodaje nam 86 razem mamy 171
Miecz z Health i mamy focus 3 czyli daje to nam 111


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #690 dnia: Listopad 12, 2007, 03:15:54 pm »
Ryltar niczym kalkulator :DWielkie dzieki.No to teraz jescze jakie dye do pvp?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #691 dnia: Listopad 12, 2007, 04:16:48 pm »
Osobiscie proboje zalatwic dla swojego HK dye +5 str -5 con i +4 wit -4 int ale cos sie spieprzylo na serwie i 7s trwa prawie 4 tygodnie xD


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #692 dnia: Listopad 12, 2007, 09:57:48 pm »
I sprawdzaj sie te daje?Jak jest z INT czy hamstring wchodzi duzo rzadziej?I czy shackle tez jest zalezy od INT(wydaje mi sie ze nie ale pytam dla pewnosci)


Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #693 dnia: Listopad 12, 2007, 09:59:43 pm »
shackle nie zalezy od INT


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #694 dnia: Listopad 12, 2007, 10:15:16 pm »
Wchodzi rzadziej ale po to enchantujesz na Chance.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #695 dnia: Listopad 20, 2007, 08:12:39 am »
siemka Panowie i Panie ^^,

co myslicie o bulidzie:  Da 79 Interlude, IC set, FB z focus, tataze +4wit - 4int oraz +5dex -5str, od cna nie odejmuje bo to atut ludzkich wojow natomiast str nadrabiam enchantem (fb focus +10), chodzi oczywiscie o bulid pvp

czekam na refleksje


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #696 dnia: Listopad 20, 2007, 09:10:24 am »
siemka Panowie i Panie ^^,

co myslicie o bulidzie:  Da 79 Interlude, IC set, FB z focus, tataze +4wit - 4int oraz +5dex -5str, od cna nie odejmuje bo to atut ludzkich wojow natomiast str nadrabiam enchantem (fb focus +10), chodzi oczywiscie o bulid pvp

czekam na refleksje

Moja refleksja: podbiega SpS79 z AM+10, sprzedaje ci 3 latary + 2 razy woda i leżysz.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #697 dnia: Listopad 20, 2007, 09:24:15 am »
Cytuj
Moja refleksja: podbiega SpS79 z AM+10, sprzedaje ci 3 latary + 2 razy woda i leżysz.

...przesadzasz...Ice Vortex,Frost,Surrender,cancel i wtedy woda ^^ Takiego komba nic nie przeżyje xD

Co do buildu,Jak masz boss jewlery lub dostęp do CH lub EE(ressist shock) to bierz IC jak nie to może MJ i +4 str +4 dex +4 wit lub jeżeli uważasz że tracisz za dużo HP to bierz +5 str +4 wit.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #698 dnia: Listopad 20, 2007, 01:07:54 pm »
Cytuj
Moja refleksja: podbiega SpS79 z AM+10, sprzedaje ci 3 latary + 2 razy woda i leżysz.

...przesadzasz...Ice Vortex,Frost,Surrender,cancel i wtedy woda ^^ Takiego komba nic nie przeżyje xD

Co do buildu,Jak masz boss jewlery lub dostęp do CH lub EE(ressist shock) to bierz IC jak nie to może MJ i +4 str +4 dex +4 wit lub jeżeli uważasz że tracisz za dużo HP to bierz +5 str +4 wit.

sorki ale biorac pod uwage to co napisaliscie to nie zdaze podbiec i leze wiec w czym ma mi pomoc zmniejszenie HP jeszcze albo zwiekszenie str skoro i tak nie dobiegne, poza tym przesadzacie, boss jaw nie mam ale mam S+ na dodatek DA ma pasywne na m def i ma iron willnawet z focusem w broni mam 8-9kk hp ---> btb mam zawsze a songi prawie zawsze, mysle ze powinienem dojsc ze tak sie wyraze a jak juz dojde to sps moze se pomarzyc o wygranej, ale to moje skromne zdanie, probuje zrobic bulid jak najbardziej uniwerslany aco za tym idzie p atk nadrabiam enchantami dajac do dexa zeby predzej nieco dobiec do przeciwnikow, miec nieco wieksze kryry acc itp - nie ma postaci idealnej, bardzo latwo podac bulid z któr moge miec najwielksze problemy ale istotniejsze jest ze na 800 osob na serwie spsow 79 z AM na +10 jest moze DWOCH :)

prosze o bardziej profesjonalna opinie, czy tenbulid jest dobry w tych warunkach i w porownaniu z innym bulidami DA, czy naprawde warto miec speed 154 kosztem +200 p atk - moze pierw dobiegne, potem bede sie martwil biciem i powerem ???

pozdro


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #699 dnia: Listopad 20, 2007, 01:33:39 pm »
Cytuj
sorki ale biorac pod uwage to co napisaliscie to nie zdaze podbiec i leze wiec w czym ma mi pomoc zmniejszenie HP

A no tak bo Zadaniem Tanka jest zabijac magów sorry.Polecam Sube Archera.

Cytuj
albo zwiekszenie str skoro i tak nie dobiegne,

Z twoim buildem dostałes +3% speed i tyle samo % bloku(z IC już licze) a straciłeś 6% p.atk.Podbiegniesz dasz stun i co dalej? Ja w MJ na czysto wale krytyki w magów za 500-700 a złuku dochodzi do 1,6k.

Cytuj
DA ma pasywne na m def i ma iron willnawet z focusem w broni mam 8-9kk hp

8-9kk HP? My gadamy o L2? Chyba 8-9k.Ja wyciągam(mam ze soba 3 bronie) z DLE 10k HP.

Cytuj
mysle ze powinienem dojsc ze tak sie wyraze a jak juz dojde to sps moze se pomarzyc o wygranej

Nawet ten twój bonus do speed ci nic nie da w walce z SPS.Ja tym combosem co opisałem(a mam nerfniety cancel i sie dłużej rzuca taki foch adminów) daggerzy nie dobiegają do mnie a co dopiero tank.-65% speeda boli i tobie juz nawet +10 DEX nie pomoże.Zresztą na cholere się ładujesz na Magów,lej inne postacie ja tylko walcze z magami jak musze(co innego ze 60% serwa to magowie,30% to daggerzy lub archerzy a 10% to wojowie w tym 12 Tanków yey[mówie o takich co grają jeszcze normalnie jak ja]) wystarczy zrobić duo z daggerem/archerem i niech on ściąga maga.Ja z bula tak robie i jak na razie Duo jest genialne.

Cytuj
probuje zrobic bulid jak najbardziej uniwerslany

To go nie zrobisz.Nie da sie robić pół DD pół mięsa armatniego bo będziesz do dupy we wszystkim.

Cytuj
aco za tym idzie p atk nadrabiam enchantami dajac do dexa zeby predzej nieco dobiec do przeciwnikow

Kup sobie łuk,jeżeli ktoś ciebie kituje to wyciągasz go i mu ładujesz w plecy(magowie i inne postacie h2h) tylko z łucznikami nie próbuj bo ja już tak zrobiłem :P(ale przeżyłem bo zwiał ^^ Miałem Dance of Shadow na sobie).

Cytuj
miec nieco wieksze kryry acc itp

DEX ma to do siebie że wpływa na dużo współczynników ale daje małe bonusy.

Cytuj
prosze o bardziej profesjonalna opinie, czy ten bulid jest dobry w tych warunkach i w porownaniu z innym bulidami DA

Też kiedyś myślałem że ładowanie w DEX to coś dobrego.Szybko się poprostu przekonałem że nie warto i lepiej ładować w STR lub STR i DEX kosztem CON.Tanka nie robi ilość HP tylko jego P.def a tego zmienisz tylko buffami i zmianą armoru.Ja mam DD build i od miesiąca w PvP nie padłem.Zazwyczaj albo przeciwnik zdechnie albo się znudzi :P Kiedy inne postacie dostają za np.1400 ja dostane za 1k(a to już różnica).Nie wiem czy grasz na HR ale jak tak to kup sobie Draconic z Focus(sam nad nim pracuje ale pierw nobless),jeżeli przeciwnik ucieka to mu ładujesz z łuku.STR się przyda bo szybciej koxasz i coś zrobisz więcej niż stać jak debil i ładować hate,Ty z tym dye masz 154 speed a bez niego masz 149,jak dla mnie to ta różnica jest za mała żeby coś dała.Osobiście uważam że DEX jest dla daggerów i Archerów bardziej przydatny bo oni bardziej bazują na tych atrybutach które dodaje dex niż tank.