Witaj
Gość

Wątek: Dark Avenger [DA]  (Przeczytany 314719 razy)

  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1400 dnia: Sierpień 15, 2008, 10:53:03 pm »
Co do enchantu...

Shield Stun chyba tylko na koszt i reuse... oczywiscie najlepiej enchantowac na reuse... ;] mam na +10
Potem Hamstrind na +9 (szansa) i Shackle na +10 (szansa) :) Mniej wiecej na rowni powinno sie enchantowac :P
...a na samym koncu UD na +10 :O (czas) - jako ze gram jeszcze na IL... enchantowanie UD po to by chodzic oplaca sie ?? Przeciez skoro marny speed to i tak niewiele sie zdziala...
...co do panterki... to enchantujesz jak nie masz juz co enchantowac i masz expa i SP wolne... Szczerze powiedziawszy niewiele to daje... nawet nie pamietam ile jest roznicy miedzy na +0 a +6 (na tyle mam) - gdzies powinienem miec screeny z tego zbiegu...



  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • Nieoficjalny funklub DA ;)
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1401 dnia: Sierpień 15, 2008, 11:13:19 pm »
ta, mozliwosc poruszania sie na UD to bardzo zly pomysl  :shock:
o lol nawet nie wiedziałem że jest coś takiego  :P
1. jaki trzeba mieć enchant ud żeby można było chodzić na nim? bo to dużo zmienia
2. heh, trochę to chyba przesadzili (a nawet w kosmos przesadzili)
+1 i juz mozesz chodzic ... tylko wtedy masz BARDZO malo speeda :D

ohoho to widze ze duzo sie zmienilo od mojego ostatniego grania :) widze ze trzeba bedzie wrocic do gry i nadrobic straty :D

Co do enchantu...

Shield Stun chyba tylko na koszt i reuse... oczywiscie najlepiej enchantowac na reuse... ;] mam na +10
Potem Hamstrind na +9 (szansa) i Shackle na +10 (szansa) :) Mniej wiecej na rowni powinno sie enchantowac :P
...a na samym koncu UD na +10 :O (czas) - jako ze gram jeszcze na IL... enchantowanie UD po to by chodzic oplaca sie ?? Przeciez skoro marny speed to i tak niewiele sie zdziala...
...co do panterki... to enchantujesz jak nie masz juz co enchantowac i masz expa i SP wolne... Szczerze powiedziawszy niewiele to daje... nawet nie pamietam ile jest roznicy miedzy na +0 a +6 (na tyle mam) - gdzies powinienem miec screeny z tego zbiegu...

a od czego masz Shackle na +10 ??? :) acha mam tez male pytanie do kwadrta umiesz chlopie uzywac opcji "edytuj"??


Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1402 dnia: Sierpień 15, 2008, 11:43:57 pm »
Cytuj
enchantowanie UD po to by chodzic oplaca sie ?? Przeciez skoro marny speed to i tak niewiele sie zdziala...
oj zdziala sie :)

Dragonzil ... na zadnym privie jeszcze nie widzialem tej opcji zeby mozna bylo enchantowac UD na decrease penalty :P
Cytuj
...co do panterki... to enchantujesz jak nie masz juz co enchantowac i masz expa i SP wolne... Szczerze powiedziawszy niewiele to daje... nawet nie pamietam ile jest roznicy miedzy na +0 a +6 (na tyle mam) - gdzies powinienem miec screeny z tego zbiegu...
do CT1 albo 1.5 albo Gracii od +1 do +9 nic nie daje, dopiero +10 cos dodaje, a w ktorejs z tych kronik powinno sie to zmienic


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1403 dnia: Sierpień 16, 2008, 10:39:19 am »
Cytat: Dragonzil
acha mam tez male pytanie do kwadrta umiesz chlopie uzywac opcji "edytuj"??

Ze niby co ci nie pasuje ??
Zupa byla za slona ??

@bula: zyje niestety dopiero w erze IL :(
I na razie nie wyobrazam sobie ile mozna by zdzialac gdyby mozna bylo sie poruszac na UD :P
Jak ma ktos namiar na jakis filmik z oly gdzie cos takiego bylo by pokazane to ja z checia bym zobaczyl :P



Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1404 dnia: Sierpień 16, 2008, 10:45:09 am »
Jak ma ktos namiar na jakis filmik z oly gdzie cos takiego bylo by pokazane to ja z checia bym zobaczyl :P
http://files.filefront.com/Olymp+TheHauntedwmv/;10220390;/fileinfo.html


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1405 dnia: Sierpień 16, 2008, 02:55:03 pm »
No tak nawet nawet to wyglada :]
Zobaczy sie moze kieeeedys w praniu ;]
Ciekawe ile gosc mial wyenchantowane to UD...

Co do filmiku: podobal mi sie ten lolHK bez Phisical Mirror :| i shield slam ktory wchodzi na niego chyba za kazdym razem...



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1406 dnia: Sierpień 16, 2008, 05:24:58 pm »
teraz okazuje się, że nawet summoner to postać spokojnie do rozwalenia przez HK


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1407 dnia: Sierpień 16, 2008, 07:26:01 pm »
Osobiscie nie wiem jak na CT1 czy CT2...
...na Interlude jak summoner posiada summona z 3 profki jest to yh... niemozliwe... albo trzeba miec za wroga totalnego idiote albo miec wiecej szczescia niz rozumu :P

PS: Jak wyglada walka HK vs Summonerzy na CT2 ?? ;]



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1408 dnia: Sierpień 16, 2008, 07:35:40 pm »
Osobiscie nie wiem jak na CT1 czy CT2...
...na Interlude jak summoner posiada summona z 3 profki jest to yh... niemozliwe... albo trzeba miec za wroga totalnego idiote albo miec wiecej szczescia niz rozumu :P

PS: Jak wyglada walka HK vs Summonerzy na CT2 ?? ;]
1.walczyłem raz z elemental summonerem (obaj byliśmy na 79) i z magnusem zostało mi 1,5k hp. dlaczego? bo mial pecha^^, liczył na betray i ani razu mu nie wszedło
da się wygrac walke z summonerem tylko trzeba mieć trochę szczęścia i trzeba wiedzieć co robic - wejdzie betray - od razu vengeance itd...
2.jeżeli to end game, to spacerek, jeżeli lvle 79 to spoko, jeżeli 76 w dół - prawie nie do wygrania dla da (to z własnego doświadczenia  8))


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1409 dnia: Sierpień 16, 2008, 08:46:34 pm »
Jak ma ktos namiar na jakis filmik z oly gdzie cos takiego bylo by pokazane to ja z checia bym zobaczyl :P
http://files.filefront.com/Olymp+TheHauntedwmv/;10220390;/fileinfo.html

3/4 to jakies lole nie przeciwnicy, prawie nikt mental shielda nawet nie uzywal(no chyba ze teraz mental shield gowno daje :p ), polowa gania bez celu i tylko w pysk obrywa.

btw shield of faith az taki przekoxany skill jest ze destro na frenzy+zealot ucieka? :shock:


Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1410 dnia: Sierpień 16, 2008, 09:03:08 pm »
Jak ma ktos namiar na jakis filmik z oly gdzie cos takiego bylo by pokazane to ja z checia bym zobaczyl :P
http://files.filefront.com/Olymp+TheHauntedwmv/;10220390;/fileinfo.html

3/4 to jakies lole nie przeciwnicy, prawie nikt mental shielda nawet nie uzywal(no chyba ze teraz mental shield gowno daje :p ), polowa gania bez celu i tylko w pysk obrywa.

btw shield of faith az taki przekoxany skill jest ze destro na frenzy+zealot ucieka? :shock:
a na vengeance bys tanka bil? :D zeby oberwac stunem/slamem ? :D


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1411 dnia: Sierpień 16, 2008, 09:03:44 pm »
ten skill jest przekoxany :P ale trwa 15 sekund, daje tobie i panterce (wszystkim w drużynie) około 1000 p defa i 800 m defa (nie pamiętam dokładnie ile więc mnie poprawiajcie)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2008, 11:37:55 am wysłana przez Kwadrat »


Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1412 dnia: Sierpień 16, 2008, 09:08:32 pm »


3/4 to jakies lole nie przeciwnicy, prawie nikt mental shielda nawet nie uzywal(no chyba ze teraz mental shield gowno daje :p ), polowa gania bez celu i tylko w pysk obrywa.

btw shield of faith az taki przekoxany skill jest ze destro na frenzy+zealot ucieka? :shock:
Cytuj
ten skill jest przekoxany :P ale trwa 15 sekund, daje tobie i panterce (wszystkim w drużynie) około 1000 p defa i 800 m defa (nie pamiętam dokładnie ile więc mnie poprawiajcie)
daje duzo wiecej niz 1000/800 ... to jest jak UD(effect 2) albo Veng(effect 3), nie pamietam


btw DIO, teraz obejrzalem jeszcze raz i zauwazylem ze to nie byl sam SoF, tylko UD+SoF+AI :D to nawet z frenzy+zealot+otb ciezko na to cos poradzic ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2008, 09:19:56 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1413 dnia: Sierpień 16, 2008, 09:20:23 pm »
...a jaki ma to reuse ??



Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1414 dnia: Sierpień 16, 2008, 09:21:34 pm »
...a jaki ma to reuse ??
jak ud/veng, da sie tego uzywac razem z UD/veng


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1415 dnia: Sierpień 16, 2008, 09:43:05 pm »
Przeglądając forum napotkałem sie na 2 build,który lepiej sprawdza sie na oli?
+5 STR -5 CON +4 WIT -4 INT?
+4 str -4 dex +4con -4 dex +4 wit -4 int
Od której kroniki mozna enchantowac skille z 3 profy?
Żeby uzyć skill na 2h miecz i duale trzeba posiadac ten sprzet czy dostajemy go podczas transformacji?


Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1416 dnia: Sierpień 16, 2008, 09:49:27 pm »
-8dex jest stanowczo zly :>

od CT1.5(a moze od gracii?) mozna enchantowac skille z 3rd

nic nie dostajesz, trzeba miec swoje xD


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1417 dnia: Sierpień 16, 2008, 10:17:03 pm »
czy skille na 2h miecz i duale przydają sie w pvp,czy po prostu się ich nie używa?


Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1418 dnia: Sierpień 16, 2008, 10:22:42 pm »
czy skille na 2h miecz i duale przydają sie w pvp,czy po prostu się ich nie używa?
Dev'a pytaj, on to testowal! :P


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1419 dnia: Sierpień 16, 2008, 10:43:21 pm »
Dev jak to jest? :DZadają konkretny dmg i jest sens uzywac ich w pvp?


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1420 dnia: Sierpień 16, 2008, 10:44:30 pm »
W pvp sa nieco srednie, w pve calkiem fajne. Przy odrobinie szczescia mozna polozyc z zaskoczenia mage usera, na reszte klas vangaurd jest bezuzyteczny :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1421 dnia: Sierpień 17, 2008, 11:35:28 am »
-8dex jest stanowczo zly :>

-8 dex wg mnie nie jest zły gdyż:
1.na oli i tak nie ma problemu z nukerami i argumentacja że HK do nich nie dobiegnie jest przesadzona :P
2:HK z -dex ma dużo większe szanse z HK -con (a to się liczy najbardziej)
3:z tym buildem gra się bardzo fajnie :D (strata w a. speeda jest malutka a p. atak sporo większy, więc nie dość że jest to dobry build na oli to jeszcze niezły na pvm i na rb)

PS. każdy postrzega swoją postać inaczej, miej to na uwadze Bombadill :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2008, 11:38:47 am wysłana przez Kwadrat »


Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1422 dnia: Sierpień 17, 2008, 11:56:21 am »
-8dex jest stanowczo zly :>
-8 dex wg mnie nie jest zły gdyż:
1.na oli i tak nie ma problemu z nukerami i argumentacja że HK do nich nie dobiegnie jest przesadzona :P
slow+fire vort albo cancel + frost bolt + ice vort i masz po walce, chyba ze z krytami z luku bedziesz mial farta


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1423 dnia: Sierpień 17, 2008, 12:28:19 pm »
moze Kwadrat liczy na stuna ze jak masz go na +10 bedzie wchodził jeden za drugim :)  niestety na offie jest to nierealne

-8dex jest stanowczo zly :>

-8 dex wg mnie nie jest zły gdyż:
1.na oli i tak nie ma problemu z nukerami i argumentacja że HK do nich nie dobiegnie jest przesadzona :P
2:HK z -dex ma dużo większe szanse z HK -con (a to się liczy najbardziej)
3:z tym buildem gra się bardzo fajnie :D (strata w a. speeda jest malutka a p. atak sporo większy, więc nie dość że jest to dobry build na oli to jeszcze niezły na pvm i na rb)

PS. każdy postrzega swoją postać inaczej, miej to na uwadze Bombadill :)

skoro uważasz że -8dex nie jest zły, masz prawo tak uważać

dla mnie +4dex -4con to podstawowe deye...
dodatkowo, jesli masz IC to jeszcze tracisz te -2dex... ciakawe jak się gra na bulidzie majać -10dex :)  to pozostaje Ci 20, tak ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2008, 12:38:02 pm wysłana przez Warker »


Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #1424 dnia: Sierpień 17, 2008, 02:38:14 pm »
niestety na offie ludzie maja wyenchantowane skille i stuny wchodza jeden za drugim :D