Witaj
Gość

Wątek: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue  (Przeczytany 50508 razy)

  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 28, 2010, 09:07:49 am »
podobno ktos z ka strzelil z dupy :P ze to arcanum
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 28, 2010, 09:22:34 am »
Najlepszy trick arcanuma tak czy siak : http://img691.imageshack.us/f/shot00004s.png/ podawanie się za mnie żeby oscamić ludzi od nas ach to było smiechowe czasy :D

Skad pewnosc ze to wlasnie Arcanum ? ;O Kazdy mogl scamowac...


Nawet nie bede komentowal bo wszyscy wiedza ze Felek to trol ;o


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 28, 2010, 10:06:18 am »
Hmm jak na razie od nas ma byc kolo 30-40 osob, ile z tego wyjdzie zobaczymy ^^
Nawet epicki DraG bedzie imba spoilem xD oczywiscie to nie zadne Remendy zeby nie bylo zadnych pomyslow aby wiazac mnie z farmerami xD
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2010, 10:10:46 am wysłana przez FlaameZ »


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 28, 2010, 10:26:38 am »
jh0ri załóżmy klan 9 osobowy 24/7 :D A tak to nie ma żadnego dobrego pl klanu ,który wybiera się na ten serwer .
CP LF
-ee
-bp
-bd

Jako taki klan mam a z wyżej wymienionych raczej pogral bym bd ale na Asteriosie obrzydł mi do reszty wiec odpada ;p
SH i tylko SH no chyba że nekro .  :afro:
Тихий!!! Тихий!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 28, 2010, 11:26:17 am »
Co ty mówisz bdkiem zajebiście się gra jak nie ma DB ,a tu niestety jest ;P Tak czy inaczej densy trwaja 2min


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 28, 2010, 12:39:25 pm »
zastanawiam sie czy sps+se (se+turn/clarity/trance/major heal) BOX bedzie ladnmie sobie farmil solo zeby wyfarmic sobie amke, pozniej na pi. gdzie najlatwiej na epilogu wziac kamyki fire/water spsem? (iop chyba odpada ze wgledu na resist)

czy bardzo duza roznica jest pomiedzy sh+box a pomiedzy sps+box? Nie chodzi mi o pvp bo akurat wolalbym walczyc spsem ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 28, 2010, 02:27:35 pm »
Najlepszy trick arcanuma tak czy siak : http://img691.imageshack.us/f/shot00004s.png/ podawanie się za mnie żeby oscamić ludzi od nas ach to było smiechowe czasy :D

Skad pewnosc ze to wlasnie Arcanum ? ;O Kazdy mogl scamowac...


Nawet nie bede komentowal bo wszyscy wiedza ze Felek to trol ;o

/fail nie wiem kim jesteś polaczku ale nie arcanumem bo arcanum ma inny nick na tym forum także gz komuś pomysłu :D

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 28, 2010, 04:48:16 pm »
Najlepszy trick arcanuma tak czy siak : http://img691.imageshack.us/f/shot00004s.png/ podawanie się za mnie żeby oscamić ludzi od nas ach to było smiechowe czasy :D

Skad pewnosc ze to wlasnie Arcanum ? ;O Kazdy mogl scamowac...


Nawet nie bede komentowal bo wszyscy wiedza ze Felek to trol ;o

/fail nie wiem kim jesteś polaczku ale nie arcanumem bo arcanum ma inny nick na tym forum także gz komuś pomysłu :D
Fail,emotki + nazywanie kogos polaczkiem jest smieszne szczegolnie ze robisz to Ty xxxFelekxxx pozdro.
asd


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 28, 2010, 05:46:16 pm »
lf CP online ile wlezie, klasa do ustalenia.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 28, 2010, 05:47:03 pm »
loled na waszych argumentach i pisaniu że BFDE > RPG,  hahaha

wybór serwera:

RPG > chcesz grać na działających plikach? zmierzyć się z "najlepszymi" i nie wku-.-wiać że quest na recki nie działa, poznajesz grę, jak jesteś randomem to quitujesz po 3dniach bo ktoś ma już 78lv a Ty dopiero skończyłeś 1 profesje i mówisz OMG DONATOR.

BFDE > l2j jest dalej l2jotem, wszyscy reprezentują taki sam poziom gry (noob = pro, na forum też) i piszą coś o czym nie mają pojęcia tzn. RPG zasyfiony cyrylicą(wtf od kiedy? daj screen), nicki w grze z cyrylicą(wtf od kiedy? daj screen), co do party, to prawda, ruskie na wejściu do każdego pt napie-.-dalają kto skąd jest, jak ktoś odezwie się RUS to leci spam cyrylicy(pozdro randomy).

aha, i był sobie taki klan, bodajże BMF który jest BAARDZO chwalony przez parę osób które znam, że klan pro itp, ale czy to nie jest klan który potrafi grać tylko na polskich serwerach z polskim poziomem gry? jeżeli się nie mylę to na RPGu zawitali i faila zaliczyli bo zbyt wysoki poziom tam organizacji klanów jest...



  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 28, 2010, 06:17:16 pm »
loled na waszych argumentach i pisaniu że BFDE > RPG,  hahaha

wybór serwera:

RPG > chcesz grać na działających plikach? zmierzyć się z "najlepszymi" i nie wku-.-wiać że quest na recki nie działa, poznajesz grę, jak jesteś randomem to quitujesz po 3dniach bo ktoś ma już 78lv a Ty dopiero skończyłeś 1 profesje i mówisz OMG DONATOR.

BFDE > l2j jest dalej l2jotem, wszyscy reprezentują taki sam poziom gry (noob = pro, na forum też) i piszą coś o czym nie mają pojęcia tzn. RPG zasyfiony cyrylicą(wtf od kiedy? daj screen), nicki w grze z cyrylicą(wtf od kiedy? daj screen), co do party, to prawda, ruskie na wejściu do każdego pt napie-.-dalają kto skąd jest, jak ktoś odezwie się RUS to leci spam cyrylicy(pozdro randomy).

aha, i był sobie taki klan, bodajże BMF który jest BAARDZO chwalony przez parę osób które znam, że klan pro itp, ale czy to nie jest klan który potrafi grać tylko na polskich serwerach z polskim poziomem gry? jeżeli się nie mylę to na RPGu zawitali i faila zaliczyli bo zbyt wysoki poziom tam organizacji klanów jest...

Niektórzy idą na bfde dlatego że niemają czasu nolifić by gonić czołowe clany z rpg bo i tak mają z nimi nikłe szanse, jeśli wiedzą że na bfde mogą się wybić a na rpg nie to pójdą na bfde proste. Dajmy na to np. remedy mieli ally z bmf itp. wiedzą jak gra bmf i wiedzą że bmf dostał 2 x po dupie na rpg to poprostu niechcą się ośmieszać tylko chcą pokazać że potrafią ale na równym poziomie :) , mam nadzieje że zrozumiale to napisałem :p.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 28, 2010, 06:51:42 pm »
loled na waszych argumentach i pisaniu że BFDE > RPG,  hahaha

wybór serwera:

RPG > chcesz grać na działających plikach? zmierzyć się z "najlepszymi" i nie wku-.-wiać że quest na recki nie działa, poznajesz grę, jak jesteś randomem to quitujesz po 3dniach bo ktoś ma już 78lv a Ty dopiero skończyłeś 1 profesje i mówisz OMG DONATOR.

BFDE > l2j jest dalej l2jotem, wszyscy reprezentują taki sam poziom gry (noob = pro, na forum też) i piszą coś o czym nie mają pojęcia tzn. RPG zasyfiony cyrylicą(wtf od kiedy? daj screen), nicki w grze z cyrylicą(wtf od kiedy? daj screen), co do party, to prawda, ruskie na wejściu do każdego pt napie-.-dalają kto skąd jest, jak ktoś odezwie się RUS to leci spam cyrylicy(pozdro randomy).

aha, i był sobie taki klan, bodajże BMF który jest BAARDZO chwalony przez parę osób które znam, że klan pro itp, ale czy to nie jest klan który potrafi grać tylko na polskich serwerach z polskim poziomem gry? jeżeli się nie mylę to na RPGu zawitali i faila zaliczyli bo zbyt wysoki poziom tam organizacji klanów jest...

Niektórzy idą na bfde dlatego że niemają czasu nolifić by gonić czołowe clany z rpg bo i tak mają z nimi nikłe szanse, jeśli wiedzą że na bfde mogą się wybić a na rpg nie to pójdą na bfde proste. Dajmy na to np. remedy mieli ally z bmf itp. wiedzą jak gra bmf i wiedzą że bmf dostał 2 x po dupie na rpg to poprostu niechcą się ośmieszać tylko chcą pokazać że potrafią ale na równym poziomie :) , mam nadzieje że zrozumiale to napisałem :p.

jeżeli mają taki zamiar, to nie muszą chyba flejmować RPGa...


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 28, 2010, 08:26:45 pm »
AMR mowisz ze l2j nadal bedzie l2jotem ???
to ci dam przyklad ze serwer l2j dluzej sie trzyma niz wiele serwerow off

Jest to np l2ex ktory przezyl nie 1 nie 2 serwery offowe ktore wykorowaly
wszystko zalezy od administracji i tego czy serwer przyciagnie ludzi do siebie czy odepchnie


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 28, 2010, 08:36:53 pm »
loled na waszych argumentach i pisaniu że BFDE > RPG,  hahaha

wybór serwera:

RPG > chcesz grać na działających plikach? zmierzyć się z "najlepszymi" i nie wku-.-wiać że quest na recki nie działa, poznajesz grę, jak jesteś randomem to quitujesz po 3dniach bo ktoś ma już 78lv a Ty dopiero skończyłeś 1 profesje i mówisz OMG DONATOR.
to sobie tam noł lajfuj dalej cyborgu ja gram w l2 1-2 godzinki for fun a nie bede zapier i gonił topowe klany,zauważ ze takich ludzi jest mase więc ogarni dupsko i pomyśl o tym ze nie każdy jest cyborgiem.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #164 dnia: Październik 28, 2010, 09:06:20 pm »
Poleci mi to na freya?
Тихий!!! Тихий!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 28, 2010, 09:09:37 pm »
Yaaaa!
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 28, 2010, 09:11:10 pm »
Yaaaa!

?? Poleci czy nie ;'p

Bo przy uruchamianiu piszę mi coś takiego "your protocol version is ..."
Тихий!!! Тихий!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 28, 2010, 09:45:07 pm »
LF BD do pt .Godziny gry :16-23 .W sobotę i niedzielę na ile czas pozwoli
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2010, 09:51:59 pm wysłana przez dejv »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 28, 2010, 09:54:06 pm »
Yaaaa!

?? Poleci czy nie ;'p

Bo przy uruchamianiu piszę mi coś takiego "your protocol version is ..."

Powinno ci poleciec na freyi ale z tego co pamiętam błąd z protocolem zależy od wersji czyli misz masz


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 28, 2010, 10:01:45 pm »
OL / female Slh / PW LF CP.
Studencki online + wieloletnie doświadczenie.
Wymagania od CP: Dojrzałe, bez dramy.

Btw...do wszystkich napalonych, miejcie świadomość że są to pliki L2DC, gdzie przy end game jest tak wiele żle działających, lub w ogóle nie działających rzeczy, że PVP w małym stopniu przypomina L2. Swoją opinię czerpię ze sporego stażu na Bfdj / cerberusie gdzie na przykład przez 2 miesiące trzeba było robić drame na forum o landrate backstaba i takie pierdoły jak critical blow.
Wasting time since 2004
Ru off.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 28, 2010, 10:27:54 pm »
To pobieram GE
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2010, 10:30:36 pm wysłana przez jh0ri »
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 28, 2010, 10:53:18 pm »
AMR mowisz ze l2j nadal bedzie l2jotem ???
to ci dam przyklad ze serwer l2j dluzej sie trzyma niz wiele serwerow off

Jest to np l2ex ktory przezyl nie 1 nie 2 serwery offowe ktore wykorowaly
wszystko zalezy od administracji i tego czy serwer przyciagnie ludzi do siebie czy odepchnie

no bo są ludzie którzy mają wywalone czy grają na gównianych plikach czy nie, więc trzymał się długo,
są też serwery off które nie są off tylko l2j (administracja lubi kłamać ;))

loled na waszych argumentach i pisaniu że BFDE > RPG,  hahaha

wybór serwera:

RPG > chcesz grać na działających plikach? zmierzyć się z "najlepszymi" i nie wku-.-wiać że quest na recki nie działa, poznajesz grę, jak jesteś randomem to quitujesz po 3dniach bo ktoś ma już 78lv a Ty dopiero skończyłeś 1 profesje i mówisz OMG DONATOR.
to sobie tam noł lajfuj dalej cyborgu ja gram w l2 1-2 godzinki for fun a nie bede zapier i gonił topowe klany,zauważ ze takich ludzi jest mase więc ogarni dupsko i pomyśl o tym ze nie każdy jest cyborgiem.

poczytałbyś o co chodzi mi... po prostu nie lubię jak ktoś flejmuje inny serwer nie mając o nim pojęcia, ja dobrze rozumie ludzi którzy nie mają czasu na grę i grają gdzieś gdzie jest łatwiej, ale nie rozumie już tych którzy grają na serwerach gdzie jest łatwiej i mówią że są zajebiści tak jakby grali na offie...


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 29, 2010, 08:01:56 am »
Szukam CP 24/7 =) Chetnie zagram BD =) PM na gg 11038716


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 29, 2010, 10:25:07 am »
Czemu gdy chce wejsc na strone BFDE przekierowywuje mnie na rpg-club? Moglby  ktos hostnac patcha i dac linka do rejesracji?


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 29, 2010, 10:30:20 am »
Prawdopodobnie kombinowales cos z rpg juz.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,38453.0.html

To powinno byc rozwiazanie dla Ciebie