Witaj
Gość

Wątek: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue  (Przeczytany 50488 razy)

  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #225 dnia: Październik 29, 2010, 06:55:37 pm »
Online gites ale dota jest masakryczna ...
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #226 dnia: Październik 29, 2010, 06:57:41 pm »


Bartz to Eternal tak?
jeżeli L2Net nie kłamie to gratz online
Czemu miałby kłamać ...
Typowo ta dota przygniata,online tak jak mówiłem 4-5k ;D
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #227 dnia: Październik 29, 2010, 06:59:30 pm »
Nie moge wejsc na strone od razu przekierowuje mnie na RPG. wtf?
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #228 dnia: Październik 29, 2010, 07:02:31 pm »
bfdr.eu normalnie jest dobrze jak ja wchodzę ;p
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #229 dnia: Październik 29, 2010, 07:10:36 pm »
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #230 dnia: Październik 29, 2010, 07:42:22 pm »
ONline bardzo dobry, prokast musiales chyba wejsc na x100 :D bo to niemozliwe, na starcie (o dziwo wystartowal rowno bez zadnego faila) wioski startowe byly zapchane totalnie, do teraz sa. Tak wiec online super, tylko te bewsy za 30 coinow... co to dla donata 70 zl na miesiac czy nawet 140 na 2 bewsy miesiecznie... :< Z reszta, to mozna za adene kupowac takze...


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #231 dnia: Październik 29, 2010, 08:28:56 pm »
dota jest slaba moim zdaniem:P
jesli mowicie ze dota duza  to jak mozna nazwac itemy itd ???

niektorzy gracze nie maja klanu wiec jak niby maja wbic powiedzmy krysza 14 ????

albo zaliczyc barakiela ??
to jest tylko ulatwienie, ta dota nie zepsuje tak rynku jak itemy  na rpg :)


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #232 dnia: Październik 29, 2010, 08:40:48 pm »
to jest tylko ulatwienie, ta dota nie zepsuje tak rynku jak itemy  na rpg :)

jakie itemy na rpg..?
jak sa krysze, enchanty za donate to pozdro z takim serwerem

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #233 dnia: Październik 29, 2010, 08:46:14 pm »
No cóż życzyłem dobrze temu serwerowi ale 3 rzeczy się niestety powtarzają ;p taka sama dotka jak na bfdj ,czyli znów po miesiącu będą ludzie z s80 na +10 ,online taki jak na bfdj to akurat + , po krótkim sprawdzeniu pare rzeczy pliki dużych zmian nie mają mam nadzieje że chociaż attri naprawili bo o tiacie możecie zapomnięc bo npc w sod nie działa ;p .

Czyli , jakby zmienili dote i naprawili insty na graci wkońcu to serwerek byłby naprawdę bardzo udany.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #234 dnia: Październik 29, 2010, 09:07:30 pm »
No cóż życzyłem dobrze temu serwerowi ale 3 rzeczy się niestety powtarzają ;p taka sama dotka jak na bfdj ,czyli znów po miesiącu będą ludzie z s80 na +10 ,online taki jak na bfdj to akurat + , po krótkim sprawdzeniu pare rzeczy pliki dużych zmian nie mają mam nadzieje że chociaż attri naprawili bo o tiacie możecie zapomnięc bo npc w sod nie działa ;p .

Czyli , jakby zmienili dote i naprawili insty na graci wkońcu to serwerek byłby naprawdę bardzo udany.

Nie jesteśmy na tyle głupi, Ty też nie żeby wierzyć w takie bajki.

Ot Ci stary dobry bfdr.eu

Stawiają serwer -> Zgarniają $$$$ -> wipe za pół roku -> nowy serwer.

Gościu, który to postawił ma głowę do interesów :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #235 dnia: Październik 29, 2010, 09:37:16 pm »
Skoro wiele klanów biegających od godziny 0 i tak odchodzi po 1,2,3 miesiącach, to z punktu widzenia biznesmena, po co stawiać serwer na dużo dłużej?
GodsKnowWho


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #236 dnia: Październik 29, 2010, 09:45:29 pm »
dota jest slaba moim zdaniem:P
jesli mowicie ze dota duza  to jak mozna nazwac itemy itd ???

niektorzy gracze nie maja klanu wiec jak niby maja wbic powiedzmy krysza 14 ????

albo zaliczyc barakiela ??
to jest tylko ulatwienie, ta dota nie zepsuje tak rynku jak itemy  na rpg :)

weź opuść to forum bo piszesz pierdoły, mówisz że RPG zapchany cyrylicą, grałeś tam?
kolorków nie da się zmienić? da się, tylko Ty nie umiesz -.-
lolcommunity? wtf?
super dota i normalny gracz nie ma szans się wybić? ja tam 300zł zarobiłem nie wkładając ani grosza i grając 1 miesiąc...
kazdym npc jest jezyk rosyjski i angielski? weź poszukaj polskiego z polskimi npc, najlepiej niech czytają tekst...
nicki krzaczaste? fajnie, ale nie ma ani 1 bo są zabronione
dota na itemy? hahahaha, na itemy to masz na twoim BFDE, na RPGu nie ma

xDawid, płacą ci za bycie idiotą czy ty tak specjalnie?

Stawiają serwer -> Zgarniają $$$$ -> wipe za pół roku -> nowy serwer.
nawet na innych forach tak się userzy wypowiadają, a wy wierzycie w super uber pro serwer i tylko jedziecie po RPGu jak się da,
przypomina mi się jak wstawał Certus i Nova, wszyscy flejmowali Novę i pisali że Certus uber pro zgarnie graczy z Novy, i co?
Nova 2,5k online, Certus 200 fulllol2jbugged,



  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #237 dnia: Październik 29, 2010, 10:06:37 pm »
Wkurzyl sie :<


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #238 dnia: Październik 29, 2010, 10:31:16 pm »
w sumie bfd zawsze miala najlepsza dote imo

btw zjebali vita
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #239 dnia: Październik 29, 2010, 10:55:02 pm »
Hejka

Moje szefostwo zdecydowało w ostatnim momencie, że klan nie idzie na bfde i jak czytam wasze posty to się z tego cieszę.
Nasza mała grupka idzie pograć na http://l2assassin.com.pl/pl/index.php
Może ktoś z Was tam gra i wie jak tam jest?


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #240 dnia: Październik 29, 2010, 11:35:51 pm »
Assassin? Stamtad wszyscy juz pouciekali :P
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #241 dnia: Październik 30, 2010, 12:55:53 am »
Hejka

Moje szefostwo zdecydowało w ostatnim momencie, że klan nie idzie na bfde i jak czytam wasze posty to się z tego cieszę.
Nasza mała grupka idzie pograć na http://l2assassin.com.pl/pl/index.php
Może ktoś z Was tam gra i wie jak tam jest?

Bylismy, zobaczylismy, ucieklismy. Tyle w tym temacie ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #242 dnia: Październik 30, 2010, 07:50:15 am »
Zapraszam do gry ,a dotki nie ma aż tak masakrycznej jak na innych lol serwerach .dynasty armory i te sprawy ;D


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #243 dnia: Październik 30, 2010, 08:02:43 am »
dota jest slaba moim zdaniem:P
jesli mowicie ze dota duza  to jak mozna nazwac itemy itd ???

niektorzy gracze nie maja klanu wiec jak niby maja wbic powiedzmy krysza 14 ????

albo zaliczyc barakiela ??
to jest tylko ulatwienie, ta dota nie zepsuje tak rynku jak itemy  na rpg :)

weź opuść to forum bo piszesz pierdoły, mówisz że RPG zapchany cyrylicą, grałeś tam?
kolorków nie da się zmienić? da się, tylko Ty nie umiesz -.-
lolcommunity? wtf?
super dota i normalny gracz nie ma szans się wybić? ja tam 300zł zarobiłem nie wkładając ani grosza i grając 1 miesiąc...
kazdym npc jest jezyk rosyjski i angielski? weź poszukaj polskiego z polskimi npc, najlepiej niech czytają tekst...
nicki krzaczaste? fajnie, ale nie ma ani 1 bo są zabronione
dota na itemy? hahahaha, na itemy to masz na twoim BFDE, na RPGu nie ma

xDawid, płacą ci za bycie idiotą czy ty tak specjalnie?

Stawiają serwer -> Zgarniają $$$$ -> wipe za pół roku -> nowy serwer.
nawet na innych forach tak się userzy wypowiadają, a wy wierzycie w super uber pro serwer i tylko jedziecie po RPGu jak się da,
przypomina mi się jak wstawał Certus i Nova, wszyscy flejmowali Novę i pisali że Certus uber pro zgarnie graczy z Novy, i co?
Nova 2,5k online, Certus 200 fulllol2jbugged,

AMR  ja jestem "idiota"????
smieszny jestes
Po twoich postach widac twoj iloraz inteligencji :) niestety nie mam zamiaru zniżać sie do twojego poziomu i obrazac innych
Piszesz ze rpg jest taki pro tylko nie chce ci przypominac jak na poczatku mnozyli np recki na s grade, powiedzmy przy 1 wyciagnieciu 10. Trzeba bylo tu wejsc, ja np przy 5k online w dniu startu mialem 0 laga. Wiec skoncz walic smuty z rpg jest najlepszy itd. Serwer international stworzony przez rosjan zawsze bedzie serwerem rosyjskim, litwinski litwinskim itd. Kolejne ale mowiles ze sie da zmienic kolorki ???Prosilem 2 tygodnie i pytalem jak to zrobic na asteriosie a ty pro, sie nie wypowiedziales wiec napisze tak "zamknji dziob bo widac ze troche ci szkodzi duze mowienie"
Ja wole taka dote z comunity ktore mi odpowiada. Kazdy ma swoje zdanie i powinienes to uszanowac. Kazdy kto ma kase na rpg ma przewage minimum miesiac nie farmiac prawie wcale osiagnie to co ty. Tu niestety tak nie ma.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2010, 08:04:49 am wysłana przez xDawid »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #244 dnia: Październik 30, 2010, 10:34:34 am »
Wiec skoncz walic smuty z rpg jest najlepszy itd.

Bo jest,
na rpg nie ma doty na itemy (pomijajac jakies smieszne czapki) jedynie na ciastka na vita, które można miec również za głosowanie na serwer,
a skoro tu jest dota na blessed enchanty, to tylko czekać jak pojawią sie czołgi w setach +10 z broniami świetlnymi Jedi +16 i wiecej (pomijajac juz trade'y za te enchanty i krysze)
Piszesz że te kryształy, qi na nobla to tylko ułatwienie, no i własnie źle, nie każdy random może mieć nobla i krysze od strzała, na tym polega naturalna równowaga na serwerze, dla jakiś random klanów taki bews czy krysz 13 to bardzo cenny item, a tutaj? dota i masz.
A z tym czepianiem sie że serwer rosyjski to nie wiem o co ci chodzi, serwer jest international stworzony przez rosjan, stronka jest po angielsku, npc sa po angielsku, takze w czym problem? :shock:

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 30, 2010, 11:15:09 am »
dota jest slaba moim zdaniem:P
jesli mowicie ze dota duza  to jak mozna nazwac itemy itd ???

niektorzy gracze nie maja klanu wiec jak niby maja wbic powiedzmy krysza 14 ????

albo zaliczyc barakiela ??
to jest tylko ulatwienie, ta dota nie zepsuje tak rynku jak itemy  na rpg :)

weź opuść to forum bo piszesz pierdoły, mówisz że RPG zapchany cyrylicą, grałeś tam?
kolorków nie da się zmienić? da się, tylko Ty nie umiesz -.-
lolcommunity? wtf?
super dota i normalny gracz nie ma szans się wybić? ja tam 300zł zarobiłem nie wkładając ani grosza i grając 1 miesiąc...
kazdym npc jest jezyk rosyjski i angielski? weź poszukaj polskiego z polskimi npc, najlepiej niech czytają tekst...
nicki krzaczaste? fajnie, ale nie ma ani 1 bo są zabronione
dota na itemy? hahahaha, na itemy to masz na twoim BFDE, na RPGu nie ma

xDawid, płacą ci za bycie idiotą czy ty tak specjalnie?

Stawiają serwer -> Zgarniają $$$$ -> wipe za pół roku -> nowy serwer.
nawet na innych forach tak się userzy wypowiadają, a wy wierzycie w super uber pro serwer i tylko jedziecie po RPGu jak się da,
przypomina mi się jak wstawał Certus i Nova, wszyscy flejmowali Novę i pisali że Certus uber pro zgarnie graczy z Novy, i co?
Nova 2,5k online, Certus 200 fulllol2jbugged,

AMR  ja jestem "idiota"????
smieszny jestes
Po twoich postach widac twoj iloraz inteligencji :) niestety nie mam zamiaru zniżać sie do twojego poziomu i obrazac innych
Piszesz ze rpg jest taki pro tylko nie chce ci przypominac jak na poczatku mnozyli np recki na s grade, powiedzmy przy 1 wyciagnieciu 10. Trzeba bylo tu wejsc, ja np przy 5k online w dniu startu mialem 0 laga. Wiec skoncz walic smuty z rpg jest najlepszy itd. Serwer international stworzony przez rosjan zawsze bedzie serwerem rosyjskim, litwinski litwinskim itd. Kolejne ale mowiles ze sie da zmienic kolorki ???Prosilem 2 tygodnie i pytalem jak to zrobic na asteriosie a ty pro, sie nie wypowiedziales wiec napisze tak "zamknji dziob bo widac ze troche ci szkodzi duze mowienie"
Ja wole taka dote z comunity ktore mi odpowiada. Kazdy ma swoje zdanie i powinienes to uszanowac. Kazdy kto ma kase na rpg ma przewage minimum miesiac nie farmiac prawie wcale osiagnie to co ty. Tu niestety tak nie ma.


Nie jestem zadnym obronca rpg-club ale .. nie ma co porownywac tych dwoch serwerow. Pliki off daja znaczna przewage na korzysc rpg-club. Oczywiscie ten tez ma swoje mankamenty, jak to dupowanie gc i recek na poczatku x5. Mam nadzieje ze na x15 juz tego bledu nie bedzie ... Ale dziurawe pliki L2DC od bfde + mega dota ... po co grac?:>
playaction.pl - wszystko czego potrzebujesz do swojej konsoli :)


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 30, 2010, 11:19:55 am »
Po co grać hmm myślę że dla funn do czasu aż Rpg nie wstanie !  8)
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 30, 2010, 11:48:23 am »
No kurde serwerek fajny, spoko online nie na lagów tylko z tymi enchantami przesadzili za dote.


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 30, 2010, 12:25:37 pm »
Serwer żal,zero klimatu jak dla mnie. Kto ma kasę to ma przewage. Wbija 20 lvl wysyla smsa ma 1 profke,dobija 40 lvl wysyla smsa ma 2 profke i tak samo jest z 3 profką. Koleś na shoucie pokazuje po 2h że ma 7kk adeny, super. Kto nie zdonatuje, jest w plecy z lvlem , z kasą i ze sprzetem. Admini otworzyli ten serwer żeby zarobić na idiotach , bo jaki jest sens grać na takim serwerze ??? Wolę wbić na jakiś x1000 i mieć to samo bez doty i bawić się lepiej i nie wkurwiać się że dostaje po dupie od donatora. A nad serwerem w ogóle nie pracowali bugi typu : stoją 2 moby na DV i 1 zabijesz a 2 już nawet nie targetniesz. Kolejny server FAIL.  Zostaje jedynie RPG x15 :)


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 30, 2010, 01:49:14 pm »
Serwer żal,zero klimatu jak dla mnie. Kto ma kasę to ma przewage. Wbija 20 lvl wysyla smsa ma 1 profke,dobija 40 lvl wysyla smsa ma 2 profke i tak samo jest z 3 profką. Koleś na shoucie pokazuje po 2h że ma 7kk adeny, super. Kto nie zdonatuje, jest w plecy z lvlem , z kasą i ze sprzetem. Admini otworzyli ten serwer żeby zarobić na idiotach , bo jaki jest sens grać na takim serwerze ??? Wolę wbić na jakiś x1000 i mieć to samo bez doty i bawić się lepiej i nie -_-'ć się że dostaje po dupie od donatora. A nad serwerem w ogóle nie pracowali bugi typu : stoją 2 moby na DV i 1 zabijesz a 2 już nawet nie targetniesz. Kolejny server FAIL.  Zostaje jedynie RPG x15 :)

Dramatyzujesz jak dla mnie...
Po 1 - 1 profka = 1 credit coin... Wysylasz smsa za 3,66 (ale drogo) i masz 2 coiny -> fakt mega przewaga na proofe ktora i tak sie robi 15 minut =DDDDDDD
Po 2 - koles pokazuje 7kk, no faktycznie... krasiek co sie dorobil na szotach xD sam u niego kupowalem...
2 proofa? masz Q za 3kk... a u kamaeli sie robi ja 20 minut
A ten bug o ktorym piszesz, to jest bug graficzny, ktos zabil tego moba wczesniej a u Ciebie on stoi, robisz relog i po sprawie - i tak mi sie jeszcze takie cos nie przytrafilo ale ok.
I tak dla wiekszosci osob jest to pewnie oczekiwanie na rpg i tyle w tym temacie.