Witaj
Gość

Wątek: Nowy serwer - Flame, Screeny, Pogaduchy, Spam  (Przeczytany 88376 razy)

  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 26, 2012, 03:25:26 pm »
Gracia final dobra kronika, ale H5 jest dla mnie o wiele ciekawsza. IMO H5 + customy takie jak nieinstancjowane epiki, ew. instancje mogą zostać z mniejszymi dropami, a epiki nienstancjowane mają te 50% dropa epika i byłoby git. Jedna arena olimpijska ta otwarta i ewentualnie fontanna, steal divinity może kraść buffa, ale zmienia czas skradzionego buffa na powiedzmy 30 sekund, reus w miarę sensowny, 3-5 minut, blinki powinny zostać usunięte moim zdaniem... tak samo reuse rush impacta ustawić na taki jaki mają np. gladiatorzy. Cieszyłbym się jeszcze z 10 minutowego cova/powa i innych + dance/song z 4-5 minut :D Raty jak najbardziej x7-10.
No nie przesadzajmy :). Generalnie masz rację, Gf jest niezła ale nie ma w ogóle balansu pvp. W h5 wszystko jest gites, jedynie na oly są słabsi i mocniejsi, ale jak na L2 to jest ok. Steal divinity ma kraść normalnie, żeby slh brał moją force meditation i składał się na hita :D .
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 26, 2012, 03:44:11 pm »
gites powiadasz ?:D nie powiedziałbym tyrek niszczy wszystko czy to pvp czy pve tank na full bufie to samo ciśnie wszystko... daleko od gites


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 26, 2012, 04:11:07 pm »
To polecam granie na ogarniętych serverach, a nie śmiesznych low rate L2j.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 26, 2012, 04:21:14 pm »
spoko jak dla Ciebie ru off i l2.ws to l2j to  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 26, 2012, 04:31:11 pm »
chyba za dużo na l2j się nagrałeś
Really?

jedynie to steal divinity boli

Mi na przykład i wielu osobom nie podoba się rozwiązanie żółtków i na pewno zgadzają się, że ten super-pr0 skill powinien mieć konkretnego reusa i ukradziony buffek powinien trwać też jakiś tam określony czas. Przytoczę mój przykład z olimpiady. Na tanku załączam UD na m. def, 3 sekundy później, pach - dziękuję UD spalone i nic z tego nie masz, całą walkę gonisz taki szajs z myślą, że wejdzie stun albo wygrasz na DMG, a tymczasem blink - steal divinity - blink - steal divinity - ... - ... .

Impacty u doombringera też są OP bo może tym spamować do końca many, jaki w tym sens, skoro inni DDcy dostali reuse 15 sekund?

Instance/Non-Instance epiki też dobra sprawa, bo albo jesteś za słaby, grasz w jedno CP i nie masz co liczyć na bitwę o epika to idziesz na instancję i masz mizerną szansę na biżuterię, a jak grasz w super klanie, który ma cele i jest gotowy na takie starcia to bijecie się o fryte/freye czy co innego i jak wygracie to bijecie epika z wysoką szansą na jego drop. IMO nie głupie i lepsze niż stricte instancje.

Z tym covem może przesadziłem, bo 5 minut to w miarę długo, dance/song też dosyć tam trwają, ale ja daję tylko swoją wizję takiego serwerka H5, a moje pomysły i tak nie zostaną wprowadzone na tym erpegu :)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 26, 2012, 04:34:30 pm »
spoko jak dla Ciebie ru off i l2.ws to l2j to  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
W takim razie nie rozumiem czemu piszesz, że tyr i tank ciśnie wszystko. Co do pve to się zgodzę, ale w pvp nie odstają tak mocno od reszty klas (głównie open).
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 26, 2012, 04:42:37 pm »
Zgadzam się z kolegą wyżej. Na oly tyrek wyprzedzi wszystko i na dmg wygra lub tymi kulkami zabije, tank zresztą to samo ze wszystkimi prawie profesjami wygrywa, ale na open pvp to nie tank zadaje główny dmg już :)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 26, 2012, 04:56:07 pm »
Cezary93, chodzi o to że rpg to nie jest jakiś custom l2j gdzie możesz sobie wybrać config serwera,
tutaj wybierasz raty i na tym koniec, reszta jest retail like- no może pomijając jeszcze donate.
Fakt że steal divinity strasznie niszczy zabawe czasami, na rpg x15 po mergu był taki kamael, nie pamietam juz jego nazwy ale mial zielony nick i kilka setów s80 z róznymi resistami i na oly byl poprostu nie do zaje..., przynajmniej ja daggerem nie potrafiłem ani razu z nim wygrać.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 26, 2012, 05:11:19 pm »
Jak sie ogarnia gre to ta kronika jest bardzo fajna, wiadomo pewnych zreczy sie nie pzreskoczy ale nie ma co marudzic, na low lvl pvp zerki i slh faktycznie utrduniaja pvp, rush do 83 lvl i 2 zerkow i 2 slh na klan robi masakre na pvp, ale za to na end game juz tak nie daja przewagi, ba nawet sie zmienialo setup na end game bo zerk byl useless jak pol servera mialo zakena i oly epiki
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 26, 2012, 05:17:41 pm »
Ja jeszcze chciałem dodać jedną rzecz (przepraszam za offtop). Nie jarajcie się frapsami lub wrażeniami z offa/dobrych servów. Każdy zobaczy jakiegoś w chu wyfarmionego koxa, i powie, że jego klasa jest przegięta, nie ma balansu, QQ, życie jest bez sensu. Tak powstał GoD nawiasem mówiąc. Pograjcie najpierw na pvp serverach L2off każdą klasą (ja mam za sobą 18 i z każdego rodzaju klas po kilka) i zobaczcie jak to faktycznie wygląda. Jedyne klasy nie objęte balansem pvp to Bd,wc,pp moim zdaniem, ale za to są przydatne na pve, no i w końcu są klasami support. Jeżeli sprzeciwiacie się balansowi H5  (kamień, papier, nożyce), to pomyślcie w ten sposób: Gdyby każda klasa była na równi z resztą, miała takie same szanse w 1vs1 i na open, etc, to wtedy wygrywałby tylko największy farmer spośród nich. A tak to mamy haka na każdego. I nie trzeba tracić życia, żeby móc coś ugrać na pvp, które jest w końcu najważniejszą rozrywką tej gry. Nie twierdzę, że off to słaby server, ale jednak oglądając frapsy Muertego/K1ll3ra (ruoff) widać, że offy to kopalnia farmerów, którzy nie wiedzą co zrobić do końca ze swoją klasą, gdy mają już cały sprzęt pod nosem. Oczywiście ja wtedy, gdy wychodziła h5 też nic nie ogarniałem, ale zmierzam do tego, że w chwili obecnej nie można za wyrocznię uważać offa, na którym grało się rok temu, w czasach gdy H5 dopiero wychodziła.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 26, 2012, 05:33:27 pm »
Cieszyłbym się jeszcze z 10 minutowego cova/powa i innych + dance/song z 4-5 minut :D Raty jak najbardziej x7-10.

W jakim celu?
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 26, 2012, 05:39:11 pm »
to niech sobie powbija cova i dance na +15/30 i po sprawie,
dla mnie cały ból tej kroniki to 100% rate steal divinity, ale podsumowując +/- w porównaniu do dalszych kronik, to i tak gf wypada najlepiej.

btw. mam nadzieję że bedzie multibox jak na poprzednich serwerach rpg  :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 05:43:25 pm wysłana przez Prokrastynator »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 26, 2012, 05:47:08 pm »
Na end game SD nie boli ;p
6k many magician will, clarity+25 i wiesz jak sie fajnie bffuje WC ;p
Bez wiekszego recharge mialem mane na 10min mass pvp, na 9v9 tylko z magami czasem brakowalo many, sps/sorc to dopiero jest ból z cancelem.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 26, 2012, 05:48:35 pm »
bardziej chodziło mi o oly

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 26, 2012, 05:49:57 pm »
No jak napisałem pewnych spraw sie nie przeskoczy.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 26, 2012, 05:54:33 pm »
Jestem jak najbardziej za GF, H5 jest dla mnie po prostu już za łatwy, za łatwo o dobre EQ. Z drugiej strony klasy są bardziej zbalansowane.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 26, 2012, 05:59:28 pm »
Zgadzam sie z Cezarym, mamy 2012 rok i kazdy jakies dosiwadczenie ma i wie mniej wiecej co bylo zle a co sie sprawdzilo, oczywiscie, ze przy takich zmianach to by juz nie bylo oryginalne, ale czy oryginalne zawsze bylo dobre? : P

Druga sprawa, ze to nigdy nie bedzie mialo miejsca, ale mimo tego wszystkiego i tak najbadziej chyba GF lubie.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 26, 2012, 06:08:32 pm »
to niech sobie powbija cova i dance na +15/30 i po sprawie,
problem w tym, że songi/dance wbijało się zawsze na koszt, a vitality na czas, więc trochę komplikuje sprawę :P jak zreszta napisałem, twierdzę że nie jest to potrzebne do szczęścia aczkolwiek ułątiwłoby to troszkę grę

@Up
Na finalu też nie masz problemu ze sprzętem, farma w Stakato Nest, matów od ciula, nic tylko wyciągać z varki/ketry recki i kuć :D ew. pofarmić torszkę shardy i palić dynasty :P zresztą na H5 nie jest też tak kolorowo na niskich ratach, ja swojego moirai heavy na exie x5 kułem ze 2 tygodnie siedząc i farmiąc non stop, bo tyle faili zaliczyłem (7x spodnie, 5x hełm xd)

Jedyne jeszcze czego brakuje w H5 to katek/nekropolii na 85 lvl, bo bić niebieskie mobki na końcu FP/DO to rzygać mi się już chce :D
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 26, 2012, 06:23:16 pm »
z shardami to sie mozna zaje... jak cos to hb i atody

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 26, 2012, 06:48:25 pm »
Nie dotrwałem nigdy do SoA na Gracii Final. Jak tam się sprawa ma? Bo na H5 w jedno party meele jedną grupkę, a czasem nawet dwie się trzymało z palcem w dupie, a na GF jak to było? :D
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 26, 2012, 09:01:15 pm »
Ja na exie przestałem grać zaraz po wejściu H5. Wystarczyło mi to, że musiałem bić rbki by wydropić Forgotten Scrolle, a Ci je mieli ze zwykłych lokacji. Poza tym wprowadzenie A-Grade do Luxury to też trochę lipa. Kiedyś w C4 to posiadając już C-Grade seta było fajnie, nie mówiąc już o B.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 26, 2012, 09:33:59 pm »
Kiedy x5 wstawał od razu na Freyi, chyba że mówisz o dziesiątkach.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 27, 2012, 07:22:45 am »
haha co mam beke jak to czytam
nagrali się co niektórzy za bardzo na lol serwerach, na GF nigdy nie było lajtowo ale jak się ogarnie "normalne" pt to i nawet z randomami mozna dobrze powalczyć

a bardziej niż slh czy zerkami na oly przejmowałbym się mega sfarmionymi tankami na których czasem nie ma mocnych

a jak ktoś chce pociupać trochę na GF i potestować postacie to wbijać www.l2toxic.com (x50, pvp)

@Razielku będę miał sprawę do Ciebie!


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 27, 2012, 09:48:03 am »
Kiedy x5 wstawał od razu na Freyi, chyba że mówisz o dziesiątkach.

x5 wstawał dwa razy i dwa razy umarł.  :P Grałem na Arii.:)


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer - glosowanie na raty i kronike.
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 27, 2012, 04:15:48 pm »
Gracia final low rate July gogogo nolife
CPU: AMD Athlon II X4 640 3,0GHz  GPU: ASUS EAH6850 DirectCU  SSD: OCZ AGILITY 3 60GB
MOBO: MSI 770-G45 HDD: Samsung F3 HD502HJ  RAM:Kingston 2x2GB 1333MHz CL9 PSU: OCZ StealthXStream2 600W
Microsoft SideWinder X4 :: Razer DeathAdder :: Philips SHP2000