Witaj
Gość

Wątek: Vesper Noble Enhance Stone&Vesper Noble Set  (Przeczytany 2953 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Vesper Noble Enhance Stone&Vesper Noble Set
« dnia: Październik 22, 2010, 08:26:56 pm »
Witam wszystkich,
Jak w temacie chciałbym się dowiedzieć skad wziąć owe kamyki? Czytałem, że można je farmić na SODzie, ale szczerze jeszcze nigdy tam ni byłem-Można farmić tam solo?? Ewentualnie są jakieś questy na takowe kamyczki?
Kolejne pytanie, czy po upgrade vesper light armorka do vesper noble zmieniają się jakieś statystyki seta? oczywiście oprócz możności noszenia pelerynki:> Pytam ponieważ wyczytałem na oficjalnej stronce "Vesper armor can be upgraded to Vesper Noble armor using the Vesper Noble Enhance Stone. Vesper Noble armor gives additional stat increases and allows for the use of a cloak. ", jeśli faktycznie statystyki się zmieniają to proszę o wyszczególnienie
Dzięki
PZDR


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Vesper Noble Enhance Stone&Vesper Noble Set
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2010, 11:54:52 am »
Tak będąc szczerym to nigdy się nie spotkałem z tym, żeby Vesper Noble dodawało jakiekolwiek statystyki oprócz tego co podałeś - noszenia pelerynki...

Co do SOD .. Jeżeli dobrze to odczytałem jako Seed of Destruction to myślę z tego co wiem to solo to tam nawet nie idzie wejść. Gdzieś się obijało o uszy, że potrzeba 3x full party w CC (Command Chanel) no ale ile w tym prawdy i odniesienia do serwerów offowych.. To już trza pytac innych :)


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Vesper Noble Enhance Stone&Vesper Noble Set
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2010, 12:19:03 pm »
Najprosciej z questow na SOD/SOI jak seed jest w defense mode. Oczywiscie nie da sie farmic kamykow solo.

Vesper light:

+1 STR
+1 DEX
-2 CON
+5.57 % P. Atk
+5.57 % Atk. Spd
+5.57 % MP Recovery Rate
+347.4 Max MP

Vesper noble light:
+1 STR
+1 DEX
-2 CON
+5.57% P. Atk
+5% Atk. Spd.
+5% MP Recovery Rate
+354 Max MP
Evasion +3 points
Power of inflicted Critical Hits increased by 172 points
Resistance against Paralysis +50%
Cloak can be equipped

Zmiany w statystykach dotycza H5, jedynym bonusem we freya jaki daje noble vesper armor jest mozliwosc noszenia cloaka.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Vesper Noble Enhance Stone&Vesper Noble Set
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2010, 01:00:37 pm »
Wielki dzięki za odpowiedzi :>