Witaj
Gość

Wątek: maly dmg  (Przeczytany 2414 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

maly dmg
« dnia: Listopad 11, 2010, 12:11:12 pm »
Witam. Ten temat jest lekkim aktem desperacji.
Przeczytalam wiele poradnikow i nie wiem ktory element gry wplywa na moj niski dmg.
Dodam ze gram na serwerze adenagate l2j x15 freya. Zanim zaczelam gre na tym serwerze moja gra ogolnie zakonczyla sie spory czas temu na kronice interlude.
Do tej pory nie narzekalam na to jak mi sie gra, jednak na lvlu 80 napotykam pewien opor. W opisywaniu problemu skupie sie na subie jaka jest tyrek. Otoz postac jest ubrana w set moirai. Bron to demon splintery. Bizka w trakcie skladania rowniez moirai a polowa commonowy mj.
W armor wsadzilam poki co kamyki divine i dark.
I tu zaczynaja sie schody. Ide na wyspe hb i bije pierwsze moby. Jest ok. Bije mobka dosc dlugo ale da sie zniesc. Dalej ide na moba Arcane Scout. Bije go przez 5 minut ale nie odczuwam go jakos szczegolnie tylko tyle ze jest dlugi. Mysle sobie tak ma byc jest ok bedzie duzo expa. W miedzyczasie widze jak przybiega tank (postac ktora zawsze uwazalam za damageless) i zabija 5 mobow po czym idzie a ja dalej z tym scoutem na plecach bije i bije.
Kolejny przyklad rzeczy ktora mnie dziwi. Spoilujac w fog widzialam kolejnego tanka w talumie z bronia s ktory solowal embera. Nie moglam zrozumiec jak to sie dzieje. Na barakielu rb zabil sam tyrant. W jego buffach nie widzialam nic szczegolnego tylko tyle ze od czasu bil kamaela po jeden srogi buff, ale on i tak nie byl non stop. Rowniez tego nie ogarnialam.
W ktorym miejscu robie blad? Czy jest to kwestia kamykow w broni? Moby na hb maja dark ataki, czy powinnam na nie wsadzic w bron diviny chociaz tyrek powinien dodawac sobie do fire? Dodam ze buffy na serwerze sa godzinne (poza pojedynczymi typu queen blessing).  Moze jest to kwestia jakichs nowych skilli o ktorych nie mam pojecia? Dodam ze na expa ide na bufie od wc 79, bd 76 i sws 76. Nie mam skilli klanowych
Z gory dziekuje za rady.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2010, 12:23:59 pm wysłana przez fantasia »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: maly dmg
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2010, 12:26:39 pm »

Spoilujac w fog widzialam kolejnego tanka w talumie z bronia s ktory solowal embera. Na barakielu rb zabil sam tyrant.  Rowniez tego nie ogarnialam.


Tak można podsumować wszystko...


W ktorym miejscu robie blad?
Wybrałeś strasznie słaby server. :P

A czemu Ty nie możesz solować na hb, czy też embera/barakiela to nie wiem - ale to nie jest dziwne.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: maly dmg
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2010, 12:34:14 pm »
Mnie to bardzo bardzo bardzo zdziwilo. W przypadku embera koles padal i wracal co chwile i bil dalej, przy barakielu jednak raz padl w ciagu calego raidu.
W kazdym razie glownie chodzilo mi o to zeby dowiedziec sie czy to gra sie tak zmienila czy serwer jest kosmiczny (w zasadzie od poczatku traktuje go jak highrate) ^^


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: maly dmg
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2010, 12:38:37 pm »
Witam. Ten temat jest lekkim aktem desperacji.
Przeczytalam wiele poradnikow i nie wiem ktory element gry wplywa na moj niski dmg.
Dodam ze gram na serwerze adenagate l2j x15 freya. Zanim zaczelam gre na tym serwerze moja gra ogolnie zakonczyla sie spory czas temu na kronice interlude.
Do tej pory nie narzekalam na to jak mi sie gra, jednak na lvlu 80 napotykam pewien opor. W opisywaniu problemu skupie sie na subie jaka jest tyrek. Otoz postac jest ubrana w set moirai. Bron to demon splintery. Bizka w trakcie skladania rowniez moirai a polowa commonowy mj.
W armor wsadzilam poki co kamyki divine i dark.
I tu zaczynaja sie schody. Ide na wyspe hb i bije pierwsze moby. Jest ok. Bije mobka dosc dlugo ale da sie zniesc. Dalej ide na moba Arcane Scout. Bije go przez 5 minut ale nie odczuwam go jakos szczegolnie tylko tyle ze jest dlugi. Mysle sobie tak ma byc jest ok bedzie duzo expa. W miedzyczasie widze jak przybiega tank (postac ktora zawsze uwazalam za damageless) i zabija 5 mobow po czym idzie a ja dalej z tym scoutem na plecach bije i bije.
Kolejny przyklad rzeczy ktora mnie dziwi. Spoilujac w fog widzialam kolejnego tanka w talumie z bronia s ktory solowal embera. Nie moglam zrozumiec jak to sie dzieje. Na barakielu rb zabil sam tyrant. W jego buffach nie widzialam nic szczegolnego tylko tyle ze od czasu bil kamaela po jeden srogi buff, ale on i tak nie byl non stop. Rowniez tego nie ogarnialam.
W ktorym miejscu robie blad? Czy jest to kwestia kamykow w broni? Moby na hb maja dark ataki, czy powinnam na nie wsadzic w bron diviny chociaz tyrek powinien dodawac sobie do fire? Dodam ze buffy na serwerze sa godzinne (poza pojedynczymi typu queen blessing).  Moze jest to kwestia jakichs nowych skilli o ktorych nie mam pojecia? Dodam ze na expa ide na bufie od wc 79, bd 76 i sws 76. Nie mam skilli klanowych
Z gory dziekuje za rady.

Spoilujac w fog widzialam kolejnego tanka w talumie z bronia s ktory solowal embera. Na barakielu rb zabil sam tyrant.  Rowniez tego nie ogarnialam.


Tak można podsumować wszystko...


W ktorym miejscu robie blad?
Wybrałeś strasznie słaby server. :P

A czemu Ty nie możesz solować na hb, czy też embera/barakiela to nie wiem - ale to nie jest dziwne.

On-topic: kosmiczny-lol-priv

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: maly dmg
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 11, 2010, 12:55:19 pm »
Arimas ma rację.
Jeszcze zapytam. Jakiego totemu używasz?


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: maly dmg
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 11, 2010, 12:58:56 pm »
EEE... solo na HB?
Coś się w frei zmieniło? Bo w CT2.2 jak je biliśmy to po 1k dmg robiły (na fullbufie).

Zrób screena swojej postaci (z otwartym inventory i character (tam gdzie p.atak widać))
Fajnie by było jakby Ci jakiś typ co tak ownuje też zrobił takiego screena.

I tank nie jest już taki bezużyteczny jak we wcześniejszych kronikach. Ma ze 3 UD, odbija dmg (ze skili i magii) i ogólnie nikt go nie lubi bić. Ma też lethala, ale to tylko na undeady.

Na HB moby są wrażliwe na holy. i IMO 150 holy da Ci dużo więcej niż 170 fire na nie.

A tak dla jaj: zmień serwer na ru-offa ;P

/EDIT: NO CHYBA, że jesteś fajną dziewczyną - wtedy możesz dorzucić jeszcze swoje zdjęcie ^^
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2010, 01:00:57 pm wysłana przez br2yd4l »

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: maly dmg
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 11, 2010, 02:08:09 pm »
@Arimas
Racja, nie zwróciłem uwagi. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: maly dmg
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 11, 2010, 02:49:45 pm »
Mimo, że gram na Ruoffie i nie przepadam za bardzo za privami to jednak polecał bym serwer pokroju RPG-club, oni mają chociaż PTS G.final a nie jakieś "coś" bo chyba inaczej nie idzie tego nazwać


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: maly dmg
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 11, 2010, 03:01:59 pm »
Kolega gra na adenagate i tam summon palka ma chyba z 500k hp, a zombik necro koło 300k.  :o


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: maly dmg
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 11, 2010, 03:47:00 pm »
drogi kolego uciekaj póki jeszcze możesz z tamtego serwera dobrze Ci radzę

powody dlaczego:
- raz było tak że summony były nie do zabicia ponieważ miał po xxx k hp
-niektórzy solują rbeki albo biorą je na hita jakimś cudem
-był przypał że ludzie mieli bronie znacznie więcej niż +20
-kopiowanie vipów (waluty z lol gm shopa)
-kopiowanie normalnych itemów
-brak reakcji gmów i chęci na zmiany (mają wy... fiu fiu)

może się coś zmieniło ale nie sądzę


Odp: maly dmg
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 11, 2010, 03:58:13 pm »
drogi kolego uciekaj póki jeszcze możesz z tamtego serwera dobrze Ci radzę

powody dlaczego:
- raz było tak że summony były nie do zabicia ponieważ miał po xxx k hp
-niektórzy solują rbeki albo biorą je na hita jakimś cudem
-był przypał że ludzie mieli bronie znacznie więcej niż +20
-kopiowanie vipów (waluty z lol gm shopa)
-kopiowanie normalnych itemów
-brak reakcji gmów i chęci na zmiany (mają wy... fiu fiu)

może się coś zmieniło ale nie sądzę

Koleżanko :wink:


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: maly dmg
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 11, 2010, 04:21:43 pm »
Hmmm nie spodziewalalam sie cudow po tym serwerze - prywatne l2j na dosc sporym rate. Chcialam to jednak potraktowac jako wprowadzenie do nowej kroniki. Niektore rzeczy sprawialy ze siedzialam przy pc z wytrzeszczonymi oczami przez 5 min myslac 'jak on to zrobil'. Najwyrazniej trafilam na niewlasciwy serwer i naucze sie tu wiecej zgubnych rzeczy niz madrych ^^
Dziekuje za pomoc w kazdym razie. znalazlam tu nieco przydatnego info (jak np to zeby wpakowac divine)


A co do totemu jaki uzywam to hawka, chyba ze hp w dol to zalot+bizon.


http://i54.tinypic.com/5mw9vl.jpg - statystyki
A armor czysty moirai lekki jeszcze niewyenchantowany klata+buty na 4 lvlu holy, helm spodnie rece na 4 dark. Z augu fisty +8.3 pataku. (bron bez atrybutow ale wbije holy bo mam nadmiar kamieni). W inventory zadnego itemu ktory mialby wplyw na statystyki. Ofc screen robiony bez zadnego bufa.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: maly dmg
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 11, 2010, 05:24:24 pm »
kurcze źle że nie wziąłeś buffa na którym biłeś, no brak atrybutu część winy tłumaczy zapewne

a co ag mowa to grałem tam bo miałem fajną zabawę i poznałem spoko ekipę zaraz po starcie ale jak już zaczęli cudaczyć tak ostro to uciekłem w popłochu  :)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: maly dmg
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 11, 2010, 05:28:05 pm »
OMG nie pisz -eś do kobiety :D

Proponuję zrobić certyfikaty - nie widziałem, żebyś o nich wspominała :)


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: maly dmg
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 12, 2010, 05:03:46 pm »
Nie widać jakie masz bufy i sprzęt, ale troche mało tego p.ataku

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: maly dmg
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 12, 2010, 05:10:05 pm »
weź dodaj screena z ekwipunkiem + buff na jakim bijesz bo będziemy tak gdybać i gdybać


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: maly dmg
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 12, 2010, 11:05:24 pm »
No i ofkorz fote sylwetki dla jury administracyjnego :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...