Witaj
Gość

Wątek: Booki 81 z Gracii  (Przeczytany 1375 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Booki 81 z Gracii
« dnia: Listopad 14, 2010, 04:45:49 pm »
Dobra, mam pytanie , potrzebuje wykupić booka z 81 lvl z gracii Deflect Magic.
Mam juz wszystkie itemki z Tiata (SoD).Potrzebuje teraz te drugie itemki co leca z SoI ( HoS) .
Słyszałem ze jest sposób zeby to wyfarmić szybciej , SoI można robić raz na dobę, czyli 30 itemków dziennie , a to zajęło by mi miesiąc  :beksa:
Także słyszał ktoś o innych sposobach?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Booki 81 z Gracii
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2010, 04:55:23 pm »
Dobra, mam pytanie , potrzebuje wykupić booka z 81 lvl z gracii Deflect Magic.
Mam juz wszystkie itemki z Tiata (SoD).Potrzebuje teraz te drugie itemki co leca z SoI ( HoS) .
Słyszałem ze jest sposób zeby to wyfarmić szybciej , SoI można robić raz na dobę, czyli 30 itemków dziennie , a to zajęło by mi miesiąc  :beksa:
Także słyszał ktoś o innych sposobach?
Kup od farmerów najszybszy sposób :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Booki 81 z Gracii
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2010, 06:47:52 pm »
Jezeli ostatnimi czasy sie nic nie zmienilo to SOI 9 osobowe mozna robic tyle razy ile sie chce pod warunkiem, ze nie bedzie sie ubijalo twin-bossow w ostatnim pokoju.