Witaj
Gość

Wątek: [EU] Problem z 4game  (Przeczytany 5892 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

[EU] Problem z 4game
« dnia: Grudzień 11, 2011, 02:42:06 pm »
Zainstalowałam 4game, pobrałam l2, zalogowałam się, wszystko śmiga jak powinno. Wyłączam kompa na noc, włączam go z powrotem rano i... 4game nie widzi, że w ogóle mam jakieś l2 na dysku (tzn. jak kliknę na 4game prawym klawiszem, to nie mam opcji Lineage 2 EU, a jak samodzielnie wejdę na stronę logowania w przeglądarce, to nawet nie mam okienka "play"). Reinstal pogramu pomaga, wszystko znowu działa jak należy, tyle że tylko do następnego restartu kompa.
Ktoś ma może pomysł co z tym zrobić? Na razie mi to aż tak nie przeszkadza, ale podejrzewam, że ten stan nie utrzyma się za długo -,-.

PS. nie wyłączanie kompa na noc odpada, moja machina jest za głośna xD.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: Problem z 4game
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2011, 07:43:58 pm »
To hibernuj zamiast wyłączać :P


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: [EU] Problem z 4game
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2011, 08:45:17 am »
Zainstalowałam 4game, pobrałam l2, zalogowałam się, wszystko śmiga jak powinno. Wyłączam kompa na noc, włączam go z powrotem rano i... 4game nie widzi, że w ogóle mam jakieś l2 na dysku (tzn. jak kliknę na 4game prawym klawiszem, to nie mam opcji Lineage 2 EU, a jak samodzielnie wejdę na stronę logowania w przeglądarce, to nawet nie mam okienka "play"). Reinstal pogramu pomaga, wszystko znowu działa jak należy, tyle że tylko do następnego restartu kompa.
Ktoś ma może pomysł co z tym zrobić? Na razie mi to aż tak nie przeszkadza, ale podejrzewam, że ten stan nie utrzyma się za długo -,-.

PS. nie wyłączanie kompa na noc odpada, moja machina jest za głośna xD.
- Ja 4 game nie odpalam, on sie i tak sam odpali jak wejdziesz na strone https://eu.4game.com/lineage2/install/ i sie zalogujesz, ikonki play tez nie ma na dzień dobry, tylko masz sign in, logujesz i wtedy masz play. A jak dalej masz jakoś inaczej co mnie dziwi skoro wszystko ładnie pięknie zrobiłaś (no ale innova troche błędów dałą więc zawsze coś może byc na rzeczy ale większość które im się zarzuca to własne błędy użytkowników) to przed ponowną instalką spróbuj opcji fix game jak to nie pomoże to zostaje ci cieszyć się realnym zyciem poza l2 :)
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [EU] Problem z 4game
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2011, 08:34:16 pm »
Zainstalowałam 4game, pobrałam l2, zalogowałam się, wszystko śmiga jak powinno. Wyłączam kompa na noc, włączam go z powrotem rano i... 4game nie widzi, że w ogóle mam jakieś l2 na dysku (tzn. jak kliknę na 4game prawym klawiszem, to nie mam opcji Lineage 2 EU, a jak samodzielnie wejdę na stronę logowania w przeglądarce, to nawet nie mam okienka "play"). Reinstal pogramu pomaga, wszystko znowu działa jak należy, tyle że tylko do następnego restartu kompa.
Ktoś ma może pomysł co z tym zrobić? Na razie mi to aż tak nie przeszkadza, ale podejrzewam, że ten stan nie utrzyma się za długo -,-.

PS. nie wyłączanie kompa na noc odpada, moja machina jest za głośna xD.
- Ja 4 game nie odpalam, on sie i tak sam odpali jak wejdziesz na strone https://eu.4game.com/lineage2/install/ i sie zalogujesz, ikonki play tez nie ma na dzień dobry, tylko masz sign in, logujesz i wtedy masz play. A jak dalej masz jakoś inaczej co mnie dziwi skoro wszystko ładnie pięknie zrobiłaś (no ale innova troche błędów dałą więc zawsze coś może byc na rzeczy ale większość które im się zarzuca to własne błędy użytkowników) to przed ponowną instalką spróbuj opcji fix game jak to nie pomoże to zostaje ci cieszyć się realnym zyciem poza l2 :)

Mam autologowanie na stronie, więc "pod krasnoludem" (xD) mam tylko puste pole. Próbowałam wczoraj fix game, ale nic nie pomogło, 4game znowu dzisiaj udaje, że nie mam l2 na dysku xD. No to pozostaje mi tylko reinstalować program dopóki, dopóty starczy mi cierpliwości ~~.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 1

Odp: [EU] Problem z 4game
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2011, 04:46:43 pm »
A nie masz przypadkiem jakiegoś flash blocka zainstalowanego? Mam to samo, wchodzę na stronę - pusto, wyłączam flash block i odświeżam stronę i mam play.
Life is brutal and full of zasadzkas :)

Never interrupt your enemy when he is making a mistake :)