Witaj
Gość

Wątek: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.  (Przeczytany 7272 razy)

  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« dnia: Styczeń 05, 2012, 03:02:50 pm »
Info o SS lagach:

https://forum.4game.com/showthread.php?t=4837
Ja -_-' i co  przez trzy dni wolnego z ss lagami mam biegać? :l Nie miałem zamiarau no life mode on ale pograć nieco dłużej. A tak to zostaje mi wyjście ze znajomymi które już miałem zaplanowane i nic więcej... ewentualnie woskowanie fury bo już mi schodzi stara powłoka heh

no ofence ale tak mi się skojarzyło (przez to woskowanie fury)
możesz jeszcze iść na siłkę podpakować biceps  :D


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2012, 03:06:02 pm »
Heh taaa.. jak się ma spoko furę to można woskować  8) (sam na nią zarobiłem!) Btw już zabieram się za siłkę od 2 miechów i jakoś nie mogę się przełamać  :beksa: Bo laiki myslą że na siłke tylko łyse pały chodzą z niższym iq psa (bez urazy dla psa  :) ) A do tego dochodzi regularna dieta... no i tu schody się zaczynają dla ektomorfika. Teraz to mnie możecie jechać jak tak bardzo tego pragniecie! Mam to w d...  :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 03:09:13 pm wysłana przez Ulquiora »


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2012, 03:08:36 pm »
siłka jest dla debili :D
złap sie w lato do pracy na budowie, ale takiej typowej budowie a nie jakies wykonczeniowki, to zobaczysz jak przypakujesz przez miesiac ;p


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2012, 03:17:28 pm »
a potem 2 miechy bedziesz chodzil poskrecany.

Gl



TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2012, 03:31:45 pm »
Utrzymywanie kondycji i wyglądu, a nie rozrastanie wszerz :P
Regularna dieta? Po prostu selekcja jedzenia i brak głodowania.
Dziwne podejście mają co niektórzy :D
I tu się mylisz kolego! Taki ektomorfik musi jeść 4x więcej w ciągu dnia.
http://www.sfd.pl/Robimy_mase__fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html  Tu masz pięknie all napisane co trzeba a co nie, napiszę najważniejsze:
1) Należy doprowadzić do dużego nadmiaru kcal w diecie
2) w miarę wysoki poziom węglowodanów w diecie pozwoli dostarczy turbo doładowania zapobiegającego katabolizmowi mięśni
3) zmniejszenie aktywności poza siłownią, unikanie aktywności sportowych i ciężkich prac
4)Krótkie i intensywne sesje treningowe o umiarkowanej ilości w tygodniu

A teraz najlepsze, przykładowa dieta na dzień:
Śniadanie: Omlet z 3 jaj z płatkami owsianymi/ Owoc i orzechy
Śniadanie 2: Pieczeń wołowa/Kalafior/ Ryz brązowy/ Oliwa z oliwek
Posiłek 3: Pierś z kurczaka/ Ziemniaki w mundurkach/ Olej lniany/ Surówka warzywno - owocowa
Obiad: Mintaj/ Ryz brązowy/ Sałata/ Oliwa z oliwek
Posiłek <przed treningowy&gt: Carbo/ Wpc
Posiłek <po treningowy&gt: Carbo/ Wpc
Posiłek do 1h po treningu: Pierś z kurczaka/ Ryż/ Pomidor
Kolacja: Ser półtłusty/ Płatki owsiane/ Owoc
Na noc: Tuńczyk/ ser chudy/ odżywka oparta na kazeinie

Mało no nie? To jest cholernie duże poświęcenie jak się chce mieć figurę. Nie będę pisał czemu tyle i takie potrawy a nie inne, zbyt dużo bym musiał wyjaśniać a to nie jest odpowiedni dział do tego (tego linka co ci dałem tam masz wszystko all git opisane na tym forum), a swoją drogą od wall of text jest Alarion a nie ja!  :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 03:33:20 pm wysłana przez Ulquiora »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2012, 03:37:02 pm »
siłka jest dla debili :D
złap sie w lato do pracy na budowie, ale takiej typowej budowie a nie jakies wykonczeniowki, to zobaczysz jak przypakujesz przez miesiac ;p

Siłka jest także dla tych co chcą coś ze sobą zrobić.


Twój punkt paczenia jest całkiem całkiem - dla idiotów.


Utrzymywanie kondycji i wyglądu, a nie rozrastanie wszerz :P
Regularna dieta? Po prostu selekcja jedzenia i brak głodowania.
Dziwne podejście mają co niektórzy :D
I tu się mylisz kolego! Taki ektomorfik musi jeść 4x więcej w ciągu dnia.
http://www.sfd.pl/Robimy_mase__fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html  Tu masz pięknie all napisane co trzeba a co nie, napiszę najważniejsze:
1) Należy doprowadzić do dużego nadmiaru kcal w diecie
2) w miarę wysoki poziom węglowodanów w diecie pozwoli dostarczy turbo doładowania zapobiegającego katabolizmowi mięśni
3) zmniejszenie aktywności poza siłownią, unikanie aktywności sportowych i ciężkich prac
4)Krótkie i intensywne sesje treningowe o umiarkowanej ilości w tygodniu

A teraz najlepsze, przykładowa dieta na dzień:
Śniadanie: Omlet z 3 jaj z płatkami owsianymi/ Owoc i orzechy
Śniadanie 2: Pieczeń wołowa/Kalafior/ Ryz brązowy/ Oliwa z oliwek
Posiłek 3: Pierś z kurczaka/ Ziemniaki w mundurkach/ Olej lniany/ Surówka warzywno - owocowa
Obiad: Mintaj/ Ryz brązowy/ Sałata/ Oliwa z oliwek
Posiłek <przed treningowy&gt: Carbo/ Wpc
Posiłek <po treningowy&gt: Carbo/ Wpc
Posiłek do 1h po treningu: Pierś z kurczaka/ Ryż/ Pomidor
Kolacja: Ser półtłusty/ Płatki owsiane/ Owoc
Na noc: Tuńczyk/ ser chudy/ odżywka oparta na kazeinie

Mało no nie? To jest cholernie duże poświęcenie jak się chce mieć figurę. Nie będę pisał czemu tyle i takie potrawy a nie inne, zbyt dużo bym musiał wyjaśniać a to nie jest odpowiedni dział do tego (tego linka co ci dałem tam masz wszystko all git opisane na tym forum), a swoją drogą od wall of text jest Alarion a nie ja!  :P

Zostaw ich mr. Ulquiora - 90% tych ludzi co pisze takie bzdety woli po prostu siedzieć w domu, bo nie chce im się dupska ruszyć, żeby poćwiczyć :D - a już mały % z tych 10% wie co znaczy np.
ektomorfik (W skrocie typ budowy ciala w ktorym o wiele ciezej zbudowac miesnie, nie mniej jednak nie ma czegos takiego ze sie nie da ich zbudowac - zajmuje to wiecej czasu, ale coz lepiej powiedziec ze sie nie da i zostawic sprawy tak jak sa)








Ograniczaj się dalej - Marudź, że nie da się czegoś zrobić.


p.s

Jak dla mnie debilem jest ktos kto kieruje sie zdaniem innych i nie ma wlasnego. To czy ktos cwiczy czy nie to jego wlasna sprawa - liczy sie to na "+".

Tak naprawde to zazdrosc was zjada i tyle.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 03:44:54 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 05, 2012, 03:40:10 pm »
Nie ma to jak pisanie na temat ... ale skoro tak to zrobimy maly mix silka i L2
wiec tak bez obrazy ale takie teksty w stylu zbieram sie na silownie no ale dieta itp itd to jest tak samo jak zaczne chodzic na pvp jak wbije 85 i zdobede full r grade set i jeszcze troche atri do broni bo bez tego to pvp jest do dupy.
Tak pewnie myslisz co nie? Bez dobrej diety silka jest do dupy...
kilka slow od siebie:Powiem Ci tak kiedys tez mialem problemy z budowaniem masy a teraz przy wzroscie 193 cm i wadze jakiejs 118kg 2 miesiace temu mam teraz stabilne 108 kg  to bez diety tylko tak jak ktos napisal - selekcja tego co jesz. Z tego co jem wyrzucilem fast foody, cukier (czasem w potrawach sie zdarza) i chipsy. Nie jem tez slodyczy...  Wiesz ile sie na ta silownie zbieralem? 15 minut ! Wzialem prysznic spakowalem dresy i buty i poszedlem... Jesli myslisz ze choroba Cie ogranicza to sie mylisz- mam astme od urodzenia(flame go go go), a cwicze (i to ostro sztuki walki/kosz/asg-wbrew pozorom wiecej biegania niz myslisz itp) od malego wiec to troszke jak z dysortografia- choroba lenistwa i tyle... Jedynym ograniczeniem jakie widze u Ciebie jest lenistwo-nie choroba... bo raczej juz nauczyles sie z tym zyc.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 03:47:10 pm wysłana przez OsamaInAden »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 05, 2012, 03:45:51 pm »
Nie ma to jak pisanie na temat ... ale skoro tak to zrobimy maly mix silka i L2
wiec tak bez obrazy ale takie teksty w stylu zbieram sie na silownie no ale dieta itp itd to jest tak samo jak zaczne chodzic na pvp jak wbije 85 i zdobede full r grade set i jeszcze troche atri do broni bo bez tego to pvp jest do dupy.
Tak pewnie myslisz co nie? Bez dobrej diety silka jest do dupy...
kilka slow od siebie:Powiem Ci tak przy wzroscie 193 cm i wadze jakiejs 118kg 2 miesiace temu mam teraz stabilne 108 kg  to bez diety tylko tak jak ktos napisal - selekcja tego co jesz. Z tego co jem wyrzucilem fast foody, cukier (czasem w potrawach sie zdarza) i chipsy. Nie jem tez slodyczy...  Wiesz ile sie na ta silownie zbieralem? 15 minut ! Wzialem prysznic spakowalem dresy i buty i poszedlem... Jesli myslisz ze choroba Cie ogranicza to sie mylisz- mam astme od urodzenia(flame go go go), a cwicze (i to ostro sztuki walki/kosz/asg-wbrew pozorom wiecej biegania niz myslisz itp) od malego wiec to troszke jak z dysortografia- choroba lenistwa i tyle... Jedynym ograniczeniem jakie widze u Ciebie jest lenistwo-nie choroba... bo raczej juz nauczyles sie z tym zyc.




+1, tak naprawde jak ktos chce to nie musi miec diety(chociaz ona pomaga), nie musi chodzic na basen(pomaga), na silownie itd. Wystarczy zaczac od biegania, brzuszkow, przysiadow, pompek itd. itd.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 03:47:29 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2012, 03:57:42 pm »
Cieszy mnie to że są jeszcze ludzie, którzy wiedzą co chcą i realizują to. Trza cos ze sobą robić a nie tylko l2/ piwko/ praca. Tak nie można  :beksa:
Osamainaden teraz to u mnie kwestia tygodnia jak zacznę, all suple, sprzęt, dieta ułożona jest także start niebawem. A wcześniej nie było hajsu bo wszystko ładowałem w pewną ważną dla mnie rzecz
Btw. ss lagi teraz są czy nie ma co logować się?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 04:00:20 pm wysłana przez Ulquiora »


Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 05, 2012, 04:14:12 pm »
Na temat siłowni proszę założyć dział w offtopie.... następne posty pójdą w kosz.


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2012, 04:14:39 pm »
Cieszy mnie to że są jeszcze ludzie, którzy wiedzą co chcą i realizują to. Trza cos ze sobą robić a nie tylko l2/ piwko/ praca. Tak nie można  :beksa:
Osamainaden teraz to u mnie kwestia tygodnia jak zacznę, all suple, sprzęt, dieta ułożona jest także start niebawem. A wcześniej nie było hajsu bo wszystko ładowałem w pewną ważną dla mnie rzecz
Btw. ss lagi teraz są czy nie ma co logować się?
Jezeli masz jakis problem z ulozeniem diety/treningu lub masz jakiekolwiek pytania polecam http://forum-kulturystyka.pl/ bardzo duzo ogarnietych ludzi i sporo przydatnych tematow.


ss lagi sa od 18
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 04:17:39 pm wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 05, 2012, 04:21:10 pm »
dieta to jest najglupsza wymowka jaka moze byc, ja chodze na silke i nie mam zadnej specjalnej diety, ale lubie pocwiczyc, bo dobrze sie czuje po silownii. tez jestem dosyc oporowy jezeli chodzi o mase, ale po 1,5 roku widac efekty.
i tak najlepsi sa typy, ktorzy przychodza na silke, biora cholera wie jaki ciezar, ale nie maja pojecia o technice cwiczenia i robia sobie wiecej krzywdy niz pozytku. jak mowi moj trener, najpierw sie walczy z technika, pozniej z ciezarem

/wybaczcie offtop, nie widzialem Acid, ze napisales ;p
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2012, 04:28:44 pm »
ktoś tu pisał że siłownia jest dla łysych dresów wśród moich znajomych panuje podobna opinia na temat l2 że jest to gra dla skretyniałych debili w okularach po 10 lat :) także różni ludzie różne opinie <3
edit żeby nie było offtopu to ci z innovy to są jakieś barany że muszą sie prosić koreańców żeby ss lagi znikły trolololol taki głupi priv server jak rpg szybciej się uporał z ss lagami i to bez pomocy koreańców :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 04:31:55 pm wysłana przez ome1 »


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2012, 04:40:01 pm »
tak, miej 180cm wzrostu 55 kg wagi nawcinaj sie supli i koksu a potem idz na siłke. to ma sens
---
edit do l2:
powiedzmy że: jak bys wynajmował hale, czy jakis budynek i zaszły by jakies usterki techniczne, cos nie teges, nie z twojej winy, to bral bys sie za naprawianie tego?
ja bym poprostu wymagal od dzierżawcy naprawienia tego, proste. tak samo postępuje Innova z plikami gry, oni tylko udostepniaja to pod swoja marka a reszta spraw techniczynch, suport, jakies zgrzyty naprawy robia koreańce z NCszitu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 04:45:26 pm wysłana przez asdf1movie »


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 05, 2012, 04:50:54 pm »
Utrzymywanie kondycji i wyglądu, a nie rozrastanie wszerz :P
Regularna dieta? Po prostu selekcja jedzenia i brak głodowania.
Dziwne podejście mają co niektórzy :D
I tu się mylisz kolego! Taki ektomorfik musi jeść 4x więcej w ciągu dnia.
http://www.sfd.pl/Robimy_mase__fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html  Tu masz pięknie all napisane co trzeba a co nie, napiszę najważniejsze:
1) Należy doprowadzić do dużego nadmiaru kcal w diecie
2) w miarę wysoki poziom węglowodanów w diecie pozwoli dostarczy turbo doładowania zapobiegającego katabolizmowi mięśni
3) zmniejszenie aktywności poza siłownią, unikanie aktywności sportowych i ciężkich prac
4)Krótkie i intensywne sesje treningowe o umiarkowanej ilości w tygodniu

A teraz najlepsze, przykładowa dieta na dzień:
Śniadanie: Omlet z 3 jaj z płatkami owsianymi/ Owoc i orzechy
Śniadanie 2: Pieczeń wołowa/Kalafior/ Ryz brązowy/ Oliwa z oliwek
Posiłek 3: Pierś z kurczaka/ Ziemniaki w mundurkach/ Olej lniany/ Surówka warzywno - owocowa
Obiad: Mintaj/ Ryz brązowy/ Sałata/ Oliwa z oliwek
Posiłek &lt;przed treningowy&gt: Carbo/ Wpc
Posiłek &lt;po treningowy&gt: Carbo/ Wpc
Posiłek do 1h po treningu: Pierś z kurczaka/ Ryż/ Pomidor
Kolacja: Ser półtłusty/ Płatki owsiane/ Owoc
Na noc: Tuńczyk/ ser chudy/ odżywka oparta na kazeinie

Mało no nie? To jest cholernie duże poświęcenie jak się chce mieć figurę. Nie będę pisał czemu tyle i takie potrawy a nie inne, zbyt dużo bym musiał wyjaśniać a to nie jest odpowiedni dział do tego (tego linka co ci dałem tam masz wszystko all git opisane na tym forum), a swoją drogą od wall of text jest Alarion a nie ja!  :P

http://www.youtube.com/watch?v=ysgqbFkuKzo

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 05, 2012, 04:55:39 pm »
Utrzymywanie kondycji i wyglądu, a nie rozrastanie wszerz :P
Regularna dieta? Po prostu selekcja jedzenia i brak głodowania.
Dziwne podejście mają co niektórzy :D
I tu się mylisz kolego! Taki ektomorfik musi jeść 4x więcej w ciągu dnia.
http://www.sfd.pl/Robimy_mase__fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html  Tu masz pięknie all napisane co trzeba a co nie, napiszę najważniejsze:
1) Należy doprowadzić do dużego nadmiaru kcal w diecie
2) w miarę wysoki poziom węglowodanów w diecie pozwoli dostarczy turbo doładowania zapobiegającego katabolizmowi mięśni
3) zmniejszenie aktywności poza siłownią, unikanie aktywności sportowych i ciężkich prac
4)Krótkie i intensywne sesje treningowe o umiarkowanej ilości w tygodniu

A teraz najlepsze, przykładowa dieta na dzień:
Śniadanie: Omlet z 3 jaj z płatkami owsianymi/ Owoc i orzechy
Śniadanie 2: Pieczeń wołowa/Kalafior/ Ryz brązowy/ Oliwa z oliwek
Posiłek 3: Pierś z kurczaka/ Ziemniaki w mundurkach/ Olej lniany/ Surówka warzywno - owocowa
Obiad: Mintaj/ Ryz brązowy/ Sałata/ Oliwa z oliwek
Posiłek &lt;przed treningowy&gt: Carbo/ Wpc
Posiłek &lt;po treningowy&gt: Carbo/ Wpc
Posiłek do 1h po treningu: Pierś z kurczaka/ Ryż/ Pomidor
Kolacja: Ser półtłusty/ Płatki owsiane/ Owoc
Na noc: Tuńczyk/ ser chudy/ odżywka oparta na kazeinie

Mało no nie? To jest cholernie duże poświęcenie jak się chce mieć figurę. Nie będę pisał czemu tyle i takie potrawy a nie inne, zbyt dużo bym musiał wyjaśniać a to nie jest odpowiedni dział do tego (tego linka co ci dałem tam masz wszystko all git opisane na tym forum), a swoją drogą od wall of text jest Alarion a nie ja!  :P

http://www.youtube.com/watch?v=ysgqbFkuKzo

sry za offtop ale dieta daje tylko dużo wtedy kiedy siedzisz nic nie robisz,trzymasz się jej i ćwiczysz.
Ja bez specjalnej diety kiedy zacząłem ćwiczyć ofc z odżywkami^^ w 3tyg 10 kg masy,w sumie przez 2 lata na siłowni przytyłem nie spełna 25 kg.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 05, 2012, 05:07:53 pm »
Info o SS lagach:

https://forum.4game.com/showthread.php?t=4837
Ja -_-' i co  przez trzy dni wolnego z ss lagami mam biegać? :l Nie miałem zamiarau no life mode on ale pograć nieco dłużej. A tak to zostaje mi wyjście ze znajomymi które już miałem zaplanowane i nic więcej... ewentualnie woskowanie fury bo już mi schodzi stara powłoka heh

no ofence ale tak mi się skojarzyło (przez to woskowanie fury)
możesz jeszcze iść na siłkę podpakować biceps  :D

Albo iść do szkoły i "podpakować" trochę szare komórki


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 05, 2012, 05:46:58 pm »
sry za offtop ale dieta daje tylko dużo wtedy kiedy siedzisz nic nie robisz,trzymasz się jej i ćwiczysz.
Ja bez specjalnej diety kiedy zacząłem ćwiczyć ofc z odżywkami^^ w 3tyg 10 kg masy,w sumie przez 2 lata na siłowni przytyłem nie spełna 25 kg.
10 kg w 3 tygodnie? Nieźle cie zalało, pewnie gainery brałeś?

Co do diety: amator o predyspozycjach ekto nie musi aż tak się trzymać specjalnej diety: po prostu dużo jeść.

P.S.
Innova nie failuje, innova > all.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 05, 2012, 06:11:06 pm »
Ja bez specjalnej diety kiedy zacząłem ćwiczyć ofc z odżywkami^^ w 3tyg 10 kg masy
chyba tłuszczowej.


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 05, 2012, 08:43:50 pm »
sry za offtop ale dieta daje tylko dużo wtedy kiedy siedzisz nic nie robisz,trzymasz się jej i ćwiczysz.
Ja bez specjalnej diety kiedy zacząłem ćwiczyć ofc z odżywkami^^ w 3tyg 10 kg masy,w sumie przez 2 lata na siłowni przytyłem nie spełna 25 kg.
10 kg w 3 tygodnie? Nieźle cie zalało, pewnie gainery brałeś?

Co do diety: amator o predyspozycjach ekto nie musi aż tak się trzymać specjalnej diety: po prostu dużo jeść.

P.S.
Innova nie failuje, innova > all.

A co ma gainer do zalania ? to zwykle zarcie w proszku.

jakos nie chce mi sie wierzyc w te 10 kg w 3 tygonie
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 05, 2012, 08:50:18 pm »
Ja bez specjalnej diety kiedy zacząłem ćwiczyć ofc z odżywkami^^ w 3tyg 10 kg masy
chyba tłuszczowej.

Po prostu w dobrym okresie trenowałem(miałem chyba jakieś 17 lat wtedy)+dużo dobrych suplementów,wcześniej byłem strasznie chudy 170cm i ledwie 60kg wagi.wbrew wszystkim teorią nie trenowałęm w zime tylko w lato.Pamiętam jeszcze że akurat wtedy moja mamuśka wyjechała na miesiąc za granice i na przywoziła mi mase ciuchów,niestety w nic nie wszedłem.

EDIT:Może 3 to przesadziłem ale napewno zmieściłem się z tym w miesiącu.


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 05, 2012, 08:52:12 pm »
Ja bez specjalnej diety kiedy zacząłem ćwiczyć ofc z odżywkami^^ w 3tyg 10 kg masy
chyba tłuszczowej.

Po prostu w dobrym okresie trenowałem(miałem chyba jakieś 17 lat wtedy)+dużo dobrych suplementów,wcześniej byłem strasznie chudy 170cm i ledwie 60kg wagi.wbrew wszystkim teorią nie trenowałęm w zime tylko w lato.Pamiętam jeszcze że akurat wtedy moja mamuśka wyjechała na miesiąc za granice i na przywoziła mi mase ciuchów,niestety w nic nie wszedłem.

EDIT:Może 3 to przesadziłem ale napewno zmieściłem się z tym w miesiącu.
no chyba nie chcesz nam wmowic ze to bylo faktycznie 10 kg i to masy miesniowej...
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 05, 2012, 08:55:29 pm »
Ja bez specjalnej diety kiedy zacząłem ćwiczyć ofc z odżywkami^^ w 3tyg 10 kg masy
chyba tłuszczowej.

Po prostu w dobrym okresie trenowałem(miałem chyba jakieś 17 lat wtedy)+dużo dobrych suplementów,wcześniej byłem strasznie chudy 170cm i ledwie 60kg wagi.wbrew wszystkim teorią nie trenowałęm w zime tylko w lato.Pamiętam jeszcze że akurat wtedy moja mamuśka wyjechała na miesiąc za granice i na przywoziła mi mase ciuchów,niestety w nic nie wszedłem.

EDIT:Może 3 to przesadziłem ale napewno zmieściłem się z tym w miesiącu.
no chyba nie chcesz nam wmowic ze to bylo faktycznie 10 kg i to masy miesniowej...

Czy ja w jakim kolwiek poście napisałem że to było 10kg czystej masy mieśniowej?Nie napisałem tak bo niestety tak się nie da,zawsze z szybkim przyrostem mięsni pojawi się także znaczny wzrost tkanki tłuszczowej.Nie mówiąc już o dużej ilości wody wpompowanej w mięsnie po kreatynie :)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 05, 2012, 09:30:44 pm »
-_-' byłbyś z top jednych z -_-' genem jak byś zalogował się na forum sfd. Jak by tam usłyszeli 10kg czystego mięcha w 2 tyg to by się działo  :D Ważne że są chęci.
Ktoś zaznaczył że ekto nie musi się trzymać za bardzo wyznaczonej diety.. owszem, ale trzeba obowiązkowo w ciągu dnia zabrać tyle węglowodanów, białka, tłuszczu ile potrzeba (tłuszcz u ekto bardzo mało). Nie można być nigdy głodnym, można sobie pozwolić i to nie raz na niezdrowe jedzenie typu pizza, kebab co ja bardzo lubię (dagrasso mm)  :D Ta stronka pomoże wam w ułożeniu diety na masę:
http://www.sfd.pl/Dieta_na_mas%C4%99__dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebuj%C4%85cych!-t240536.html

A ci co gadają po co dieta itp.. można i bez. Tylko efekty roczne tej oto os. bez diety, taka druga os. z dobrze rozplanowaną dietą uzyska to samo w 3 miesiące? Już nie mówiąc jaki duży plus dla zdrowia  :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 09:35:22 pm wysłana przez Ulquiora »


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja na temat siłowni/ćwiczeń/diety.
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 06, 2012, 02:22:34 am »
A co ma gainer do zalania ? to zwykle zarcie w proszku.


Więcej węgli = więcej tłuszczu przy nieodpowiednim odżywianiu. Proste, ale chyba nie dla każdego.

Ja jestem bardziej endo i muszę uważać co jem, bo czasami po jakiś świętach potrafi mnie lekko zalać, ale ogólnie masa mięśniowa idzie ładnie w górę. Wolę być bardziej endo niż takim sucharem, któremu nawet ciężko utrzymać wagę, a co dopiero rosnąć.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 02:27:35 am wysłana przez Pyroman »