Witaj
Gość

Wątek: Pliki .rar  (Przeczytany 2280 razy)

  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Pliki .rar
« dnia: Listopad 22, 2010, 08:09:31 am »
Witam , mam problem lekko z innej beczki , ale nie wiedziałem gdzie zadać pytanie więc odnoszę się tutaj . Całkiem niedawno miałem Format dysku , od tamtego czasu gdy pobieram różne pliki .rar (takie które trzeba rozpakować albo coś) to chcą być otwierane tylko poprzez Internet Explorer i teraz nie wiem , jak z powrotem zrobić , bym mógł wejść normalnie w plik .rar i go rozpakować . Ktoś miał już kiedyś taki problem ?? Co ja mam zrobić ??


Odp: Pliki .rar
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2010, 08:35:49 am »
ppm na plik > otworz za pomoca > wybierz program z listy (rar) i zaznacz aby zawsze uzywal tego programu. Mam nadzieje, ze nie zapomniales zainstalowac rara. ;)


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Pliki .rar
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2010, 10:36:28 am »
No właśnie nie mam pliku rar do wyboru . Mam wyłączone ukrycie rozszerzeń a więc po zmienieniu końcówki na .rar zawsze otwiera mi Internetem Explorerem i nie wiem , jak to naprawić .


Odp: Pliki .rar
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2010, 10:45:26 am »
No właśnie nie mam pliku rar do wyboru . Mam wyłączone ukrycie rozszerzeń a więc po zmienieniu końcówki na .rar zawsze otwiera mi Internetem Explorerem i nie wiem , jak to naprawić .
Zainstalowales w ogole rara? Jesli masz go zainstalowanego, a nie ma go na liscie, kliknij opcje przegladaj i ustaw recznie sciezke do rara.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Pliki .rar
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2010, 07:29:53 pm »
Właśnie chyba nie mam rara zainstalowanego . Da się to gdzieś pobrać z internetu a potem zainstalować ??


Odp: Pliki .rar
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2010, 08:01:02 pm »
http://www.winrar.pl/winrar/pobierz


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Pliki .rar
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2010, 08:58:15 pm »
Dziękuję bardzo , jestem bardzo wdzięczny .


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Pliki .rar
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2010, 11:57:21 am »


Po zainstalowaniu winrara automatycznie będzie rozpoznawał rozszerzenie .rar i otwierał w tym programie.
Archeage <3