Witaj
Gość

Wątek: Głupi problem!  (Przeczytany 2055 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Głupi problem!
« dnia: Marzec 02, 2007, 07:31:00 pm »
Cześć mam mały dylemat może wam to sie wydać głupie ale ja tego nie wiem.
1.da sie coś włączyć żeby w PvP nie trzeba było tak klikać na przeciwnika tylko żeby tłukł automatycznie?
2.Co to za wiadomości które wyświetlają sie na pomarańczowo i jak je pisać?

Bądźcie dla mnie wyrozumiali  :bag:


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Głupi problem!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2007, 07:54:26 pm »
Cześć mam mały dylemat może wam to sie wydać głupie ale ja tego nie wiem.
1.da sie coś włączyć żeby w PvP nie trzeba było tak klikać na przeciwnika tylko żeby tłukł automatycznie?
2.Co to za wiadomości które wyświetlają sie na pomarańczowo i jak je pisać?

Bądźcie dla mnie wyrozumiali  :bag:


1. Nie wiem ja akurat nie znam, ale może jest
2. na Mu online mówiło się na to ADS. Jest to wiadomość którą widzi kazdy w danym regionie (np. giran i giran teritory) wpisujesz ją używając "!" a zatem przykładowo !WTS cośtam cośtam.... oczywiście "!" nie widać jest to tylko komenda taka jak /sit albo coś....

edit: Nie musisz pisać tekstów typu Nie besztajcie mnie jestem nowy i się nie znam, bo każdy był kiedyś nowy i nie sądze żeby ktoś coś obraźliwego pisał bo to noobowskie i bezsensowne :) tak więc loozik :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2007, 08:04:20 pm wysłana przez Daab »


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Głupi problem!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2007, 10:02:28 pm »
na to zeby atakowac od razu z wcisnietym ctrl nie trzymajac wcisnietego ctrl jest jakas specjalna komenda w macro tyle ze ja probuje rozne kombinacje tych komend juz cos od tygodnia jednak jak na razie zadna z nich nie dzialala poprawnie, wiec tez dolaczam sie do tego pytania :)
jak ktos wie jaka komende nalezy wpisac w makro to bylbym wdzieczny o podanie jej;p
infinite........................


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Głupi problem!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2007, 10:07:59 pm »
na to zeby atakowac od razu z wcisnietym ctrl nie trzymajac wcisnietego ctrl jest jakas specjalna komenda w macro tyle ze ja probuje rozne kombinacje tych komend juz cos od tygodnia jednak jak na razie zadna z nich nie dzialala poprawnie, wiec tez dolaczam sie do tego pytania :)
jak ktos wie jaka komende nalezy wpisac w makro to bylbym wdzieczny o podanie jej;p
ale prezcież nie da się ustawić makra tak żeby działo jak np. shoty 0_o .


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Głupi problem!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2007, 12:23:55 pm »
wpisać w macro /forceattack, wstawić sobie na F1, potem wystarczy /target nick_przeciwnika lub kliknąć na niego (wystarczy raz!) i nacisnąć F1... niestety, nie da się zrobić macro na zaznaczanie przeciwników, chyba że na ten sam cel... ^^

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Głupi problem!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2007, 03:17:54 pm »
.. lub np. /forceuseskill prominence - tak pisze w "pomocy", tyle ze to nie dziala :?
infinite........................


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

  • Кто не рискует тот не пьет шампанского;]
Odp: Głupi problem!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2007, 10:16:31 pm »
Może ktoś pokusilby sie o stworzenie jakiegos mini-poradnika w pisaniu makr??:D Na pewno pomoże to wielu playerom:)
Мудрый в горы не пойдет - мудрый горы обойдет;]


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Głupi problem!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2007, 11:21:20 pm »
Może ktoś pokusilby sie o stworzenie jakiegos mini-poradnika w pisaniu makr??:D Na pewno pomoże to wielu playerom:)
Menu> help > command tam masz wszystkie komendy albo na http://lineage2.bo.pl/infopage.php?id=91 wystarczy je użyć w makro ;)

edit(do Shillien Guardian): zapomniałbym....  SZUKAJ nie boli http://forum.lineage2.bo.pl/index.php?topic=6089.msg64197#msg64197 :)

edit2(do Acerius) szukaj naprawde NIE boli = cytat z powyższego linku
Cytuj
przydatne komendy:
/useskillforce  /useshortcutforce - uzycie skilla jakbys przytrzymal ctrl, czyli bij innych bez polamania palcow i akrobacji ctrl+f12 Smile

/delay x - opoznienie x sekund.

makro dla dual boxerow :
/delay 50
/trade ewentualnie /party

czyli masz czas na przelaczenie klientow a twoja druga postac "da" ci trade/party dopiero po ustalonym czasie
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2007, 11:26:45 pm wysłana przez Daab »