Witaj
Gość

Wątek: Wróć do Aden!  (Przeczytany 54714 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 23, 2017, 10:58:38 pm »
na moje, update na wyższe kroniki to podstawa w tych czasach ( dajmy na to co pół roku )
i nie ma tu co patrzeć na typów "i love interlude"...
przecież po pół roku ( z reguły szybciej ) na tego typu serwerach nie ma co do roboty... rozumiem, klan, ludzie, klimat... ale pamiętać trzeba o tym, że ludzi którzy do tego przywiązują uwagę będzie może z 15% z całej populacji serwera.... a jeśli online spadnie, bo wykruszy się kilka klanów, to z automatu serwer KAPUT...
updaty, zawsze będą dawały graczom motywację do dalszej gry ...
zastanówmy się przez chwilke... jest sobie side ... 4 miesiące pizga na łeb wszystko i wszystkich... nastaje sądny dzień i idą w piździec...
mijają 2 miesiące, serwer przechodzi przez aktualizację do wyższej kroniki, nowe rzeczy, pierdolstwa i chujostwa do robotki, % na to, że dany klan zechce wrócić na stare śmiecie moim zdaniem wzrósł, i to znacznie...

dodatkowo, musicie  popracować nad bonusami dla nowych graczy, ciężki temat, ale konieczny, bo bez tego serwer nie będzie pozyskiwał nowych graczy już miesiąc po otwarciu,
niech nikt nie mówi, że tak nie jest..... znam realia i mentalność graczy... 80% ludzi, nie wchodzi na serwery które stoją od miesiąca... po co się męczyć i pizgać godzinami, żeby choć troszkę nadrobić stracony czas... o wiele łatwiej jest znaleźć sobie mid rate na 2 tygodnie, bo po 2 tygodniach startuje coś nowego, coś interesującego, coś co może bez problemu zastąpić nam serwer o którym myśleliśmy....


chciałem coś jeszcze dopisać, ale zapomniałem ...

pozdrawiam

Bez zbędnego pierdol...a  100% racji :)
Voth : Old member Just4FuN


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 23, 2017, 11:46:41 pm »
na moje, update na wyższe kroniki to podstawa w tych czasach ( dajmy na to co pół roku )
i nie ma tu co patrzeć na typów "i love interlude"...
przecież po pół roku ( z reguły szybciej ) na tego typu serwerach nie ma co do roboty... rozumiem, klan, ludzie, klimat... ale pamiętać trzeba o tym, że ludzi którzy do tego przywiązują uwagę będzie może z 15% z całej populacji serwera.... a jeśli online spadnie, bo wykruszy się kilka klanów, to z automatu serwer KAPUT...
updaty, zawsze będą dawały graczom motywację do dalszej gry ...
zastanówmy się przez chwilke... jest sobie side ... 4 miesiące pizga na łeb wszystko i wszystkich... nastaje sądny dzień i idą w piździec...
mijają 2 miesiące, serwer przechodzi przez aktualizację do wyższej kroniki, nowe rzeczy, pierdolstwa i chujostwa do robotki, % na to, że dany klan zechce wrócić na stare śmiecie moim zdaniem wzrósł, i to znacznie...

dodatkowo, musicie  popracować nad bonusami dla nowych graczy, ciężki temat, ale konieczny, bo bez tego serwer nie będzie pozyskiwał nowych graczy już miesiąc po otwarciu,
niech nikt nie mówi, że tak nie jest..... znam realia i mentalność graczy... 80% ludzi, nie wchodzi na serwery które stoją od miesiąca... po co się męczyć i pizgać godzinami, żeby choć troszkę nadrobić stracony czas... o wiele łatwiej jest znaleźć sobie mid rate na 2 tygodnie, bo po 2 tygodniach startuje coś nowego, coś interesującego, coś co może bez problemu zastąpić nam serwer o którym myśleliśmy....


chciałem coś jeszcze dopisać, ale zapomniałem ...

pozdrawiam

Bez zbędnego pierdol...a  100% racji :)

Również się zgadzam, ale nie jeden serwer próbował już update do nowszych kronik i nic z tego nie wyszło...
Niestety taka jest prawda, Update powinno być i działać, ale niestety jest inaczej :/

Co do bonusów dla newbie, na 100% jakieś będą, możecie też je tutaj zaproponować.
Oprócz tego planujemy eventy z nietypowymi nagrodami więc myślę że będzie ok :)



  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 24, 2017, 05:26:04 pm »
Ale marudy :D. Nie pasuje to nie gram i staram się nie jęczeć .. ale pasuje.
Dla mnie po 5 latach przerwy od L2 to będzie wspaniały etap a może dłuższa przystań więc dziękuję za zaproszenie. Jeśli chodzi o zmiany kronik to warto by było mieć jeszcze raz czas nacieszyć się każdą więc jest opcja głosowania a nawet jeśli będzie duży online rozdzielenia serwera na tych którzy chcą zostać i na tych którzy chcą pozwiedzać. Ja zwiedzałem od c4 do H5 i nie narzekam. Jeśli chodzi o całą listę zarzutów że buffy i takie tam to też każdy ma prawo wyboru. Jedni mają mniej czasu na grę i chcieli by mieć fajną zabawę a nie orkę z ekspieniem pierdyliona bufferów która prowadzi do zwyrodnień typu logowanie 10 boxów żeby się buffnąć czy common party na 3 zmiany 24 godziny na dobę. Do zobaczenia w grze!


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 24, 2017, 07:59:02 pm »
na moje, update na wyższe kroniki to podstawa w tych czasach ( dajmy na to co pół roku )
i nie ma tu co patrzeć na typów "i love interlude"...
przecież po pół roku ( z reguły szybciej ) na tego typu serwerach nie ma co do roboty... rozumiem, klan, ludzie, klimat... ale pamiętać trzeba o tym, że ludzi którzy do tego przywiązują uwagę będzie może z 15% z całej populacji serwera.... a jeśli online spadnie, bo wykruszy się kilka klanów, to z automatu serwer KAPUT...
updaty, zawsze będą dawały graczom motywację do dalszej gry ...
zastanówmy się przez chwilke... jest sobie side ... 4 miesiące pizga na łeb wszystko i wszystkich... nastaje sądny dzień i idą w piździec...
mijają 2 miesiące, serwer przechodzi przez aktualizację do wyższej kroniki, nowe rzeczy, pierdolstwa i chujostwa do robotki, % na to, że dany klan zechce wrócić na stare śmiecie moim zdaniem wzrósł, i to znacznie...

dodatkowo, musicie  popracować nad bonusami dla nowych graczy, ciężki temat, ale konieczny, bo bez tego serwer nie będzie pozyskiwał nowych graczy już miesiąc po otwarciu,
niech nikt nie mówi, że tak nie jest..... znam realia i mentalność graczy... 80% ludzi, nie wchodzi na serwery które stoją od miesiąca... po co się męczyć i pizgać godzinami, żeby choć troszkę nadrobić stracony czas... o wiele łatwiej jest znaleźć sobie mid rate na 2 tygodnie, bo po 2 tygodniach startuje coś nowego, coś interesującego, coś co może bez problemu zastąpić nam serwer o którym myśleliśmy....


chciałem coś jeszcze dopisać, ale zapomniałem ...

pozdrawiam

Bez zbędnego pierdol...a  100% racji :)

Również się zgadzam, ale nie jeden serwer próbował już update do nowszych kronik i nic z tego nie wyszło...
Niestety taka jest prawda, Update powinno być i działać, ale niestety jest inaczej :/

Co do bonusów dla newbie, na 100% jakieś będą, możecie też je tutaj zaproponować.
Oprócz tego planujemy eventy z nietypowymi nagrodami więc myślę że będzie ok :)

ja osobiście nie spotkałem na swojej drodze zbyt wielu serwerów które proponowały update kronik


co do bonusów, to na pewno jakieś shadow c / b grade / exp 100% na np 30 dni, oczywiście wszystko dopasowane do aktualnego stanu serwera,
dodatkowo można troszkę podpatrzeć classica, a dokładniej te bonusy które otrzymuje się co 1lvl, scrole na exp / buffy  itd itd.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 24, 2017, 08:09:59 pm »
Update kronik moim zdaniem to był by ciekawy pomysł . Też nie spotkałem wielu serwerów . Zawsze wydłuży to czas do End Game . Zawsze będzie się po kolei dążyć do najlepszych itemów , S,S80,S84 itp itd .


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 24, 2017, 10:13:02 pm »
Update kronik moim zdaniem to był by ciekawy pomysł . Też nie spotkałem wielu serwerów . Zawsze wydłuży to czas do End Game . Zawsze będzie się po kolei dążyć do najlepszych itemów , S,S80,S84 itp itd .
I dużo lokacji do obadania, dużo nowych zadań, nowe RB, skille taka wycieczka przez świat L2. Raz na rok po wakacjach odpalić następną kronikę jako drugi serwer a starych wyjadaczy przenieść miesiąc po starcie żeby nowi mieli szansę okrzepnąć.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 25, 2017, 11:58:34 pm »
Nie ma updateów, bo serwery nie żyją wystarczająco długo.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 26, 2017, 03:04:28 am »
Nie ma updateów, bo serwery nie żyją wystarczająco długo.
i teraz chciałbym usłyszeć konkretne plany co wy chcielibyście zrobić by temu zaradzić, zamiast pytać się o wszystko mały odsetek graczy

musicie mieć jakąś wizję? skoro zaczęliście się reklamować, chyba nie macie podejścia typu 'zróbmy low interluda a reszta jakoś się potoczy, w końcu polski serwer to napewno wszyscy z forum będą tu grać i zostaną na dłużej'

będe to wałkował do skutku, powprowadzajcie ciekawe rozwiązania (czyli nic innego jak customy) i dopiero wtedy dawajcie bete
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 4

  • :)
    • ew
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 26, 2017, 07:59:04 am »
W dzisiejszych czasach niestety trzeba walczyć o gracza. Bez dobrego pomysłu, customów, masy eventów się nie obejdzie. Gram w L2 dziadzieć lat i widziałem masę startów, które kończyły się klapą. Po części nie jest to też wina administracji a graczy, tzw skoczków. Którzy zmieniają serwery co dwa tygodnie.
Osobiście nie lubię Interlude (nudna kronika) i nie zagrał bym na niej, ale szacunek dla administracji za chęci i wyzwanie jakiego się podjęli. Każdy projekt jaki by nie był zasługuje na uwagę, a czy okaże się strzałem w dziesiątkę ?. Tego nie wie nikt ani administracja, ani gracze.
Powodzenia z projektem :)


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 26, 2017, 12:49:14 pm »
A ja chciałbym przeczytać że jeśli będą gracze to serwer będzie stał na tyle długo że update kroniki jest niewykluczone.
Chciałbym też przeczytać przybliżoną datę startu.



  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 26, 2017, 12:57:33 pm »
A ja chciałbym przeczytać że jeśli będą gracze to serwer będzie stał na tyle długo że update kroniki jest niewykluczone.
Chciałbym też przeczytać przybliżoną datę startu.

Przybliżona data startu:
Zakończą się Beta Testy, będzie data startu, bubla nie włączę... Chcecie szybciej start? Pomóżcie w testach, wystarczy że każdy dziennie zrobi questa... Albo złożycie PT na jakiegoś Epika...


Serwer będzie stał tak długo aż na liczniku online nie pojawi się 0 przez dłuższy czas, wtedy zrobimy Dump Bazy i uruchomimy na słabszej maszynie by nie ponosić nie potrzebnych kosztów, następny serwer będzie traktowany tak samo i łączony z poprzednim. Cos jak RPG ze swoimi x15.


Co do update, nie ma problemu z samym update kroniki, problem jest z plikami, kolejny jest Kameal i dużo dużo pracy by to wszystko współgrało jak trzeba, nie wykluczone że pół roku albo więcej pracy nad przygotowaniem plików, ale to muszę dogadać z developerem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2017, 05:07:11 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 26, 2017, 08:05:55 pm »
Vmare [ virtual machine ]  będzie banowalne, jeśli odpali?


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 26, 2017, 09:23:14 pm »
Vmare [ virtual machine ]  będzie banowalne, jeśli odpali?

Tak w S-guardzie Vmare są banowane, ale nie sprawdzałem czy to działa



  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 01, 2017, 06:39:10 pm »
A czy rozważenie możliwości odpalenia dodatkowego windowa tzn.  finalnie main +2 wchodzi w ogóle w grę? W ankiecie prowadzi main +1 ale za pozostałymi opcjami również jest sporo głosów, także pytam czy bylibyście skłonni do jakiegoś kompromisu [ np miesięczny abonament ], tak jak to próbujecie robić odnośnie np rat serwera
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 07:06:02 pm wysłana przez alfheimr »


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 01, 2017, 08:17:26 pm »
A czy rozważenie możliwości odpalenia dodatkowego windowa tzn.  finalnie main +2 wchodzi w ogóle w grę? W ankiecie prowadzi main +1 ale za pozostałymi opcjami również jest sporo głosów, także pytam czy bylibyście skłonni do jakiegoś kompromisu [ np miesięczny abonament ], tak jak to próbujecie robić odnośnie np rat serwera

10 grudnia kończy się ankieta wtedy usiądziemy i będziemy rozmawiać na ten temat ;)



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 22, 2017, 01:34:23 pm »
Żaden nolife nie zagra na serwerze jeśli nie będzie miał pewności że postoi on wystarczająco długo by opłacało się poświęcać mnóstwo swojego cennego czasu na granie na nim ( prędzej pójdzie na takiego classica niż tutaj ).

Ja jestem nolifem który może poświęcić wiele godzin dziennie na granie. Niestety szlag mnie trafia kiedy serwer na którym gram pada a ja tracę owoce swojej ciężkiej pracy ( tak tak siedzenie przy kompie od rana do wieczora czy to się komuś podoba czy nie też jest rodzajem pracy tyle ze nie przynosi żadnych zysków poza satysfakcją z gry). Grałem na wielu serwerach a ostatnio na l2 Dawn. Serwer stał nieco ponad 2 lata a ja grałem tam ponad rok.  Nie bez powodu serwer był chwalony na forum ( grało się na nim fantastycznie wspaniali ludzie i klimat a administrator dbał by wszystko dobrze funkcjonowało i znał się na rzeczy ) Niestety na koniec pokazał swoje prawdziwe oblicze  czyli po prostu olał graczy. Zamknął serwer mimo ze grało na nim jeszcze jakieś 200 może nawet 300 osób. Nie miałbym żalu gdyby online na serwerze sam naturalnie spadł do wartości niegrywalnej i z tego powodu serwer zostałby zamknięty. Wystarczyło że z serwera odeszły 2 topowe klany. I nie pomogły prośby wielu graczy na forum serwera by jednak zmienił zdanie i nie wyłączał go. Jaki był prawdziwy powód takiej decyzji można się jedynie domyślać ( może mu się znudziło prowadzenie go, może chciał odejść w chwale z dużym online na serwerze a może miał jakieś sprawy osobiste). Dla mnie to wszystko jest nieistotne. Liczy się tylko to że zostałem za przeproszeniem w dupie i straciłem bezpowrotnie mnóstwo czasu . Planowałem dołączyć do jakiegoś topowego klanu powalczyć o zamki epiki ( doświadczyć gry na tym wyższym poziomie). I akurat w momencie kiedy byłem prawie gotowy dołączyć do jakiegoś fajnego klanu ( wiadomo trzeba wykoksać postać ubrać ją w s graty zrobić sube i nobla ) dowiaduje się że serwer ma być zamknięty bo jak to określił admin formuła projektu wyczerpała się. Tak szlag mnie trafił i stwierdziłem że l2 definitywnie umarło.

Niedawno dowiedziałem się o projekcie L2 Emi i będę szczery : Gdyby nie fakt że współpracujecie z największym polskim forum L2 nie zawracałbym sobie tym nawet głowy. Wobec tego istnieje jednak drobna iskierka nadziei na dobrą zabawę na waszym serwerze. Ta nadzieja wymaga oczywiście zaufania ( a o to dzisiaj trudno) Ja należę do ludzi dla których dane słowo (obietnica ) jest ważniejsze niż góra pieniędzy. Wystarczy jasna czytelna deklaracja umieszczona tutaj i na stronie głównej waszego serwera ( w języku polskim i angielskim). Treść takiej deklaracji powinna być następująca (lub podobna ) :

1) OŚWIADCZAM IŻ JEST TO POWAŻNY PROJEKT PRZEWIDZIANY NA CO NAJMNIEJ 2 LATA LUB EWENTUALNIE DŁUŻEJ BEZ    ŻADNEGO WIPE.

2) OŚWIADCZAM RÓWNIEŻ ŻE BEZ WZGLĘDU NA WPŁYWY Z DOTACJI ORAZ ILOŚĆ GRACZY ONLINE NA SERWERZE BĘDZIE ON STALE WŁĄCZONY PRZEZ TEN CZAS ( POMIJAJĄC CZAS POTRZEBNY NA KONSERWACJE LUB USUNIĘCIE EWENTUALNYCH AWARI).

3) OŚWIADCZAM IŻ NIE WYKLUCZAMY  PRZEDŁUŻENIA DZIAŁALNOSCI SERWERA JEŚLI GRACZE NADAL BĘDĄ ZAINTERESOWANI NASZYM PROJEKTEM.

Czyli w sumie chcę gwarancji że co najmniej przez 2 lata będę mógł sobie u was nolajfić i szlag mnie nie trafi. Jeżeli taka deklaracja pojawi się pod moim postem i na stronie głównej serwera zyskacie moje zaufanie ( podejrzewam że nie tylko moje). Wtedy finalną wersje serwera odwiedzę na pewno ( może nawet potestuję bete choć nie znam się na tym za bardzo).


A jeśli chodzi o tą wypowiedź

Asgota napisał :

Serwer będzie stał tak długo aż na liczniku online nie pojawi się 0 przez dłuższy czas, wtedy zrobimy Dump Bazy i uruchomimy na słabszej maszynie by nie ponosić nie potrzebnych kosztów, następny serwer będzie traktowany tak samo i łączony z poprzednim. Cos jak RPG ze swoimi x15.

To nie do końca wiem jak mam ją rozumieć.

Czy to znaczy że jak na serwerze będę grał chociażby tylko ja ( online wiekszy niż 0 ) to go nie zamkniecie ?
I co to znaczy ze następny serwer będzie łączony z poprzednim ?  (nie kumam)


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 22, 2017, 03:31:22 pm »
Cytuj
Wystarczy jasna czytelna deklaracja umieszczona tutaj i na stronie głównej waszego serwera ( w języku polskim i angielskim). Treść takiej deklaracji powinna być następująca (lub podobna ) :

1) OŚWIADCZAM IŻ JEST TO POWAŻNY PROJEKT PRZEWIDZIANY NA CO NAJMNIEJ 2 LATA LUB EWENTUALNIE DŁUŻEJ BEZ    ŻADNEGO WIPE.

2) OŚWIADCZAM RÓWNIEŻ ŻE BEZ WZGLĘDU NA WPŁYWY Z DOTACJI ORAZ ILOŚĆ GRACZY ONLINE NA SERWERZE BĘDZIE ON STALE WŁĄCZONY PRZEZ TEN CZAS ( POMIJAJĄC CZAS POTRZEBNY NA KONSERWACJE LUB USUNIĘCIE EWENTUALNYCH AWARI).

3) OŚWIADCZAM IŻ NIE WYKLUCZAMY  PRZEDŁUŻENIA DZIAŁALNOSCI SERWERA JEŚLI GRACZE NADAL BĘDĄ ZAINTERESOWANI NASZYM PROJEKTEM.

swietny pomysl daje okejke


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 22, 2017, 06:01:45 pm »
Cytuj
I co to znaczy ze następny serwer będzie łączony z poprzednim ?  (nie kumam)

Pomysł zaczerpnięty z Themega.ru .. gdy online na serwerze spada a spadnie bo na każdym spada powstaje nowy projekt o podobnym rate i gdy zacznie się dziać to co ma miejsce na każdym il czyli online spada serwery zostaną połączone ...


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 22, 2017, 06:03:58 pm »
Cytuj
I co to znaczy ze następny serwer będzie łączony z poprzednim ?  (nie kumam)

Pomysł zaczerpnięty z Themega.ru .. gdy online na serwerze spada a spadnie bo na każdym spada powstaje nowy projekt o podobnym rate i gdy zacznie się dziać to co ma miejsce na każdym il czyli online spada serwery zostaną połączone ...
jestem pewny ze themega.ru robilo cos takiego przed ncsoftem, rofl


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 22, 2017, 06:40:04 pm »
Cytuj
I co to znaczy ze następny serwer będzie łączony z poprzednim ?  (nie kumam)

Pomysł zaczerpnięty z Themega.ru .. gdy online na serwerze spada a spadnie bo na każdym spada powstaje nowy projekt o podobnym rate i gdy zacznie się dziać to co ma miejsce na każdym il czyli online spada serwery zostaną połączone ...

Czyli jeśli zostanę na serwerze do końca  to  nie będę musiał zaczynać od początku i wszystko co osiągnąłem nie przepadnie tylko znajdzie się w nowym projekcie ? Dobrze to interpretuje ?  Sorry ale musze mieć pewność że wszystko dobrze zrozumiałem. Kolejnego upadku serwera nie przeżyje ( samobójstwo pewne ;p)


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 22, 2017, 07:02:21 pm »
Server 1 z czasem umiera z powodu spadku online, rozpoczynamy wtedy pracę nad kolejną edycją czyli serwerem o nazwie Server 2 po pewnym czasie server ponownie umiera śmiercią naturalną więc przenosimy wszystkie postacie etc z Servera 2 na Server 1

Inaczej... Server 1 + Server 2 = Server 1 a w miejsce Servera 2 pojawi się kolejna nowa edycja.



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 22, 2017, 07:14:59 pm »
Czyli będziecie przenosić ocalałych graczy (po spadku online) na kolejne nowsze wersje tego samego serwera ?


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 22, 2017, 07:19:48 pm »
Nie do końca tak jak chyba myślisz :P spróbuje jeszcze raz, jak nie dam rady to wbij na discorda i wytłumaczę...

"Mamy rok 2020" (dla przykładu ofc)

Server 1 - Start 1.01.2018
Server 2 - Start 1.01.2019
Server 2 - Start 1.01.2020 <- właśnie startuje

Server 1 i Server 2 Zostają połączone przed startem Servera 3 kiedy server 3 też umrze, wtedy dołączy do grona i będziemy mieli: Server 1 oraz Server 2 i Servera 3 w JEDNYM i ofc rusza 4...



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 22, 2017, 07:59:20 pm »
Czyli łączycie starszą wersje z nowszą i tak powstaje nowy serwer  i tak w kółko . Inaczej sobie tego wytłumaczyć nie umiem. Dzięki za próbę wyjaśnienia mi tych skomplikowanych mechanizmów.  Chyba nadal nie wszystko skapowałem ale nie o to chodzi. Co do discorda to nie korzystałem nigdy z niego i miałbym problem na początku ( co i jak). Doceniam wasza prace i nie chcę zawracać głowy. Jedyne co mi jest potrzebne żeby bez oporów u was zagrać to świadomość że dopóki prowadzicie projekt L2 Emi wszystkie moje postacie i osiągnięcia które wypracuję są niezagrożone nicością. Wersja serwera na której gram jest nie istotna liczy się dobra zabawa.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 22, 2017, 08:26:43 pm »
Raczej chodzi o to, że ocalali gracze będą przenoszeni do bazowego, a nowy serwer będzie zaczynać od zera.