Witaj
Gość

Wątek: Który serwer? - proszę o rade.  (Przeczytany 12958 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 18, 2010, 09:45:47 pm »
ale jaka ciekawa zmiana na forum nastąpiła:P jak ja parę miesięcy temu odpisałem w podobnym temacie żeby człowiek szedł na lancer to zaraz się zleciało 10 stron ludzi żebym sobie szedł bo to dział eu/na:p a teraz to nie tylko radzą wszyscy ruoffa ale nawet privy stawiają wyżej niż tego na/eu :oops:

z tym, ze te pare miesiecy temu sytuacja na EU byla zupelnie inna niz teraz.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 18, 2010, 10:15:20 pm »
Generalnie sytuacja teraz jest do dupy a kiedys była lepsza i to widać nawet po ilości postów które gdzie sie pisze :P

 
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 19, 2010, 01:23:59 am »
Na ruoffie 76 robisz w ~miesiac z PA. Zaloze sie ze wiekszosc osob na priv gra wiecej od tych na ru i ofc za 2-3miesace zmiana serwera  :oops:

jesli sie zaczyna gre na takich servach jak celes/rpg/exi/relo
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 19, 2010, 05:00:55 am »
Na ruoffie 76 robisz w ~miesiac z PA. Zaloze sie ze wiekszosc osob na priv gra wiecej od tych na ru i ofc za 2-3miesace zmiana serwera  :oops:

jesli sie zaczyna gre na takich servach jak celes/rpg/exi/relo
z zbugowanym dexem na czele


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 19, 2010, 09:31:04 am »
Na ruoffie 76 robisz w ~miesiac z PA. Zaloze sie ze wiekszosc osob na priv gra wiecej od tych na ru i ofc za 2-3miesace zmiana serwera  :oops:

jesli sie zaczyna gre na takich servach jak celes/rpg/exi/relo
z zbugowanym dexem na czele

Omg a ktory pirat nie jest zbugowany? Piraty z l2 maja tyle samo wspolnego co pierdzenie z ukladaniem origami.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 19, 2010, 10:14:52 am »
Cytuj
z tym, ze te pare miesiecy temu sytuacja na EU byla zupelnie inna niz teraz.
była taka sama było tylko ciut więcej botów, graczy było tyle samo, a już wtedy było wiadomo że na/eu zdycha.
Upadek eu/na był pewny od momentu powstania ruoffa.
Ale jest też dobra nowina za rok dwa zostaną 1-2 serwery na/eu i tam ludzie będą sobie grali tak jak do dzisiaj grają w lineage 1:P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 10:19:26 am wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 19, 2010, 10:40:54 am »
obecnie juz chyba tak to wyglada, bot i equip a potem transfer zeby troche pograc, taki platny hr z x1 rate >.<
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 19, 2010, 03:25:22 pm »
Wszyscy pisza na/eu "death, umiera, nic sie nie dzieje", przy czym generalnie Ci "wszyscy" wcale tam nie graja :) warto to wziac pod uwage.
Ja gram na Lunie, najmniejszy online ze wszystkich serwerow, maly rynek, ciezko cokolwik dostac, na serwie nie za duzo adeny i wydaje sie kicha. A tak naprawde wyglada to tak: nie ma dnia bym nie mial pvp, czasem chcialbym miec jeden spokojny dzien by sobie pokoksac i by nikt nie przeszkadzal, niestety od dawna mi sie to nie przytrafilo, spokojnie jest tylko w labiryncie :P , ale przejdzmy do konkretow:
- najmniejszy online (nie za duzo botow, ostatnio cos glowy podnosza, ale niewielu, bardziej trainy pod farmienie materialow niz dla lvl) - koks jest bardzo szybki, poniewaz na spotach z mobami do lvl 76 jest pusto, kazdy znajdzie sobie dobre miejsce np. nasz biszop w nie cale 3 miesiace (bez bota) zrobil 78 lvl, bez const i grajac pare h dziennie, mysle 6 miesiecy to 81-82 lvl
- maly rynek - ciezko o kazdy material, a co za tym idzie o wszystko musisz postarac sie sam, okazuje sie ze ten spoil to wcale nie tak -_-'ana profesja :P, a z drugiej strony na dropie idzie zarobic.

Wiele klanow farmi RB, szczegolnie te w GC, kolo Heine itp. musisz naprawde je szybko zabic, bo inaczej nie tylko RB masz na plecach ale i przeciwnika :)

Jesli chodzi o ruoffa wedlug mnie swietna sprawa, pewnie gdybym teraz sam zaczynal to tam bym wyladowal, ale tylko z jednego powodu, ja znam cyrylice, srednio jezyk, wiec dla mnie bylo by to proste, natomiast jesli ktos nie zna przynajmniej tego alfabetu to wspolczuje, dla wielu ludzi jest to powod dla ktorego nigdy sie nie zdecyduja na ruoffa. 


Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 19, 2010, 04:09:57 pm »
Cytuj
nasz biszop w nie cale 3 miesiace (bez bota) zrobil 78 lvl, bez const i grajac pare h dziennie, mysle 6 miesiecy to 81-82 lvl

ilosc expa potrzebnego z 79 na 80 jest taka jak w sumnei z 1 na 79 wiec 81 to troche ciezko bedize mial dobic (ofc w miedxzyczasie quescik na +- 30% lvlu)
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 19, 2010, 05:57:38 pm »
Zgadza sie, ale xp idzie szybciej, poniewaz sa fajne spoty: dla magow dino, dla DD GC lub green, ponadto spokojnie w jedno party bijesz RB odnawiajac vita, Labiryn z ktorego srednio mam 2,2kk xp (jakies 10 min), SoI (schodzimy ponizej 10 min), jesli sie nie myle to po 76 vitalty schodzi wolniej, co jakis czas event (teraz wiekszosc maja jako jedna z nagrod vit), tak ze nie jest tak zle :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 19, 2010, 06:41:04 pm »
co rozumiesz przez labirynt?

co do ruoffa p


Jesli chodzi o ruoffa wedlug mnie swietna sprawa, pewnie gdybym teraz sam zaczynal to tam bym wyladowal, ale tylko z jednego powodu, ja znam cyrylice, srednio jezyk, wiec dla mnie bylo by to proste, natomiast jesli ktos nie zna przynajmniej tego alfabetu to wspolczuje, dla wielu ludzi jest to powod dla ktorego nigdy sie nie zdecyduja na ruoffa. 



umiem napisac privet vsem, cyrylicy nie rozumiem, pol roku juz chyba jestesmy w rosyjskim klanie - nie masz czego wspolczuc to naprawde nie przeszkadza :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 19, 2010, 07:16:03 pm »
co rozumiesz przez labirynt?
Kamaloka, the Labyrinth of the Abyss

umiem napisac privet vsem, cyrylicy nie rozumiem, pol roku juz chyba jestesmy w rosyjskim klanie - nie masz czego wspolczuc to naprawde nie przeszkadza :)
to szczerze podziwiam, to juz tylko krok do przejscia ne serwer koreanski :P
a tak powaznie, wielu ludzi lubi bawic sie w klan, chce byc zorientowanym w tym co sie dzieje tak w klanie jak i na serwie, bez znajomosci chocazby podstaw jezyka uwazam to za mozliwe, ale moge sie mylic :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 19, 2010, 07:54:46 pm »
co rozumiesz przez labirynt?
Kamaloka, the Labyrinth of the Abyss
u nas to laba bodajze sie zwie - chyba dlatego nie skojarzylem :)

umiem napisac privet vsem, cyrylicy nie rozumiem, pol roku juz chyba jestesmy w rosyjskim klanie - nie masz czego wspolczuc to naprawde nie przeszkadza :)
to szczerze podziwiam, to juz tylko krok do przejscia ne serwer koreanski :P
a tak powaznie, wielu ludzi lubi bawic sie w klan, chce byc zorientowanym w tym co sie dzieje tak w klanie jak i na serwie, bez znajomosci chocazby podstaw jezyka uwazam to za mozliwe, ale moge sie mylic :)
sa 4 pl klany wiec jak ktos bardzo chce miec znajomy jezyk to nie ma problemu a zorientowani co sie dzieje na serwie chcac nie chcac musimy byc bo to jednak klan z top 3 tego serwa

Który serwer? - proszę o rade.
jesli zaczynasz to Lancer :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 22, 2010, 09:18:30 pm »
Jedynym rozsadnym serwerem jest Teon. Konczac gre mozna zarobic 3x wiecej niz np na lollunie czy na franzie.. :)


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 23, 2010, 12:49:00 am »
Jedynym rozsadnym serwerem jest Teon. Konczac gre mozna zarobic 3x wiecej niz np na lollunie czy na franzie.. :)
zaczynajac na teonie oszczedzasz na transferze pomiedzy serwerami :D


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 23, 2010, 10:57:31 am »
Jak ja zaczynalem przygode na privie to tylko bartz byl heavy...

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 23, 2010, 06:08:38 pm »
jak mozna niby grac za darmo na ruoffie ? sry bo nie czaje ocb nigdy nie gralem na offie xd
:o


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 23, 2010, 07:38:02 pm »
Jedynym rozsadnym serwerem jest Teon. Konczac gre mozna zarobic 3x wiecej niz np na lollunie czy na franzie.. :)

Ale wybotować się jest 3x trudniej niż na lollunie ;p.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 23, 2010, 10:18:17 pm »
jak mozna niby grac za darmo na ruoffie ? sry bo nie czaje ocb nigdy nie gralem na offie xd

Ruoff jest za free, wszystko jest aktualnie itp itp... ale wszystko jest po rusku :P RuOFF a tu STATUS ile gdzie ludzi :) porównywalnie STATUS eu/na
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 10:44:48 pm wysłana przez Elenestir »




  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 24, 2010, 09:20:37 am »
ale jaka ciekawa zmiana na forum nastąpiła:P jak ja parę miesięcy temu odpisałem w podobnym temacie żeby człowiek szedł na lancer to zaraz się zleciało 10 stron ludzi żebym sobie szedł bo to dział eu/na:p a teraz to nie tylko radzą wszyscy ruoffa ale nawet privy stawiają wyżej niż tego na/eu :oops:

Z tym, że prawie nikt z offa EU (a przynajmniej z Teona) tu nie pisze, więc opinie są całkowicie jednostronne i najczęściej wygłaszane przez osoby, które nie wiedzą o czym mówią. Jak się poszło na lolserver typu Luna, czy Franz, które od startu były skazane na fail, to potem tak jest. Natomiast na Teona nawet przychodzą nowi gracze, którzy zaczynają tu od zera (nie wiem czy rekompensują upływ starych, ale ostatnio ludzi na serwerze jakby więcej - i nie mówię tu o transferach), botów na spotach jest dużo mniej niż było rok temu - do tego stopnia, że nie są one uciążliwe - a polityka ciągle żywa.  Duże klany biją się o epiki, średnie o zamki, a małe o fortece i ch. I jest dużo legit graczy, również z levelami 81+
Dominująca na tym forum opinia, że "każdy" na offie/Teonie botuje to tylko potwierdzenie powiedzenia "każdy sądzi po sobie" :)

Co do zaczynania od początku, to w tej chwili i exp i zarabianie kasy są bardzo łatwe i ktoś kto teraz zaczyna ma dużo łatwiej, niż ktoś, kto zaczynał w C5, czy Interlude. A jak już się dobije to 78, dalej idzie z górki ;)


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 24, 2010, 04:37:02 pm »
Odświeżę trochę temat.

Chcę zacząć swoją przygodę na offie. Zastanawiam się nad serwerem - teon albo luna. Na którym najlepiej jest zacząć grę i dlaczego?

15 dniowy prepaid wystarczy, by zaktywować cd-key? Czy trzeba jednak ten 30 dniowy kupić?



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 24, 2010, 05:37:07 pm »
Wybotować się - Luna - umierający serwer, dużo wolnych spotów.
Grać live tylko Teon.