Witaj
Gość

Wątek: Internet bezprzewodowy  (Przeczytany 5964 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Internet bezprzewodowy
« dnia: Sierpień 02, 2010, 11:37:21 am »
Witam,

Piszę z takiego powodu iż mam problem z internetem, jest nim Orange Freedom pro z modemem  :beksa: jest on limitowany dlatego postanowiłem zerwać umowę. Chciałbym się was zapytać czy znacie jakiś dobry internet (bezprzewodowy) bo niestety kablem nie mogę sobie podłączyć :<

Czytałem różne fora ale nie znalazłem nic ciekawego dlatego postanowiłem tu napisać. Dodam że jest to miasto (Zamość) więc problemów z sygnałem nie powinny być

Z góry dzięki za odpowiedzi.


Pozdrawiam,
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2010, 11:42:06 am »
Na pewno nie polecam Ci playa , mimo iż jest tani ze stosunkowo dużym limitem, to jednak obsluga klienta, predkosc, zasieg, podejscie do reklamacji , obslugi serwisowej itp. jest poprostu smieszne.

Polecic Ci nic nie moge, ale po 2 latach uzywania Playa, na pewno moge Ci go stanowczo odradzic. Co do internetu bezprzewodowego bez limitu, to chyba takowych niema, kiedyś w na TVN TURBO widzialem jak sie polaczyc z netem za pomoca satelity< czy czegos takiego> ale bylo to dawno i nie pamietam, musisz poczytac.

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2010, 11:43:50 am wysłana przez KaeriN »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2010, 11:59:55 am »
Kilku moich znajomych kiedys wzielo sobie internet wlasnie z takich sieci i ich wysmialem jak zobaczylem jak im to dziala :) Jesli chodzi o bezprzewodowy to jakas radiowke sobie zalatw, jesli w okolicy dziala taka firma.


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2010, 12:07:56 pm »
sam internet jescze bym zniósl ale w playu maja tak zalosne podejscie do klienta ze glowa mala.

przez ostatnie 2 miechy mialem z 4 razy modem na gwarancji, nigdy nie dostalem modemu zastepczego , mimo iz mam go zapewnionego w umowie, za kazdym razem naprawa modemu trwala ponad tydzien, zawsze bylo napisane w opisie naprawy "wymiana na nowy" jednakze nowy modem chodzil najdluzej 3 dni po czym jebał sie w ten sam sposób, kiedy poszedlem oddac modem do ostatniej naprawy, napisalem wypowiedzenia umowy, dostalem telefon po jednym dniu , iz modem jest uszkodzony mechanicznie i gwarancja nie zostaje uwzgledniona, co ciekawe kazda reklamacja, konczyla sie odpowiedzia z Warszawy, ze to nie ich sprawa, tylko danego punktu, i ze bardzo ale to bardzo przepraszaja. zenada jak chuj.

Jescze raz dla potomnych , jebac playa !

Pzdr


@Ryane

ze mnie tez się smiali jak to wziołem :P


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2010, 12:11:57 pm »
Znajomy mi kiedys wspominal, ze zalapal sie na testy jakiegos bezprzewodowego internetu z cyfrowego polsatu. Niby 20mbit i chwalil ze w miare dobrze chodzi.


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 1

  • Dwarf Power
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 02, 2010, 01:41:49 pm »
Jeśli chodzi o sieci bezprzewodowe to chyba najlepszą opcją będzie radiówka.
Pzdr, Widel



  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2010, 02:07:51 pm »
Tylko Neostrada!!   Neo FTW!!1
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2010, 02:21:47 pm »
Znajomy mi kiedys wspominal, ze zalapal sie na testy jakiegos bezprzewodowego internetu z cyfrowego polsatu. Niby 20mbit i chwalil ze w miare dobrze chodzi.

tak muchos Polsat ma coś takiego tylko tak samo jest limitowany. Chyba pomyślę nad tą radiówką, jestem ciekaw tylko czy się to dobrze sprawuje.
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 02, 2010, 02:34:43 pm »
w porownaniu do kablowych pewnie gorzej, ale jak korzystales z netów typu orange,play,bc itp. To pewnie bedziesz zadowolony z radiówki, zawsze to nie trzeba sie pierdolic, i martwic czy styknie limitu, czy bedziesz przez tydzien z netem 2kb/s


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 02, 2010, 02:48:53 pm »
Ja uzywam radiowki i jestem bardzo zadowolony. Transfer mam staly, a nawet czasem sciaga mi 3 x szybciej niz powinno :)


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 02, 2010, 02:52:01 pm »
tak średnio ile kb/s ci się ściąga?
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 02, 2010, 02:58:21 pm »
Mam 2 mbit i sciaga srednio 250kb/s, upload ok 130kb/s. Lecz czesto sciagajac z torrentow leci mi po 600kb/s :) Do tego mam dostep do sieci Direct Connect gdzie sciagam predkoscia ~2mb/s. Ale to glownie zalezy od firmy, ktora sie tym zajmuje. Znajomy mial kiedys taka radiowke ze max mu sciagalo 80kb/s a tez mial 2mb.


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 02, 2010, 03:01:24 pm »
Mam 2 mbit i sciaga srednio 250kb/s, upload ok 130kb/s. Lecz czesto sciagajac z torrentow leci mi po 600kb/s :) Do tego mam dostep do sieci Direct Connect gdzie sciagam predkoscia ~2mb/s. Ale to glownie zalezy od firmy, ktora sie tym zajmuje. Znajomy mial kiedys taka radiowke ze max mu sciagalo 80kb/s a tez mial 2mb.

no nic to pewnie będzie radiówka ^^ znalazłem już dostawcę. Najgorsza instalacja 350zł : < no ale...
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 1

  • Dwarf Power
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 02, 2010, 03:12:01 pm »
U mnie na radiówce ściąga 250kb (w nocy 400kb) +/- przy 2 mb ,w ogóle na mojej wsi to jest aktualnie najlepsza oferta, lepsza prędkością i ceną od netii czy tpsa. Instalacja mnie kosztowała coś 250-300zł, ale to było 3 lata temu  :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2010, 03:14:02 pm wysłana przez Widel »
Pzdr, Widel



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 02, 2010, 03:28:08 pm »
Ja akurat placilem 400zl. Lecz i tak to jest najlepsze rozwiazanie. My w domu nie uzywamy telefonu stacjonarnego i majac Neostrade 1mb musialem placic dodatkowo za linie co lacznie wychodzilo mi o jakies 30zl drozej niz za radiowke 2mb :)


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 02, 2010, 04:21:03 pm »
Dzieki Rynae za otworzenie nowego wyboru , rowniez Mi.


Daj se plusa :D


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 02, 2010, 04:57:28 pm »
Ja osobiście używam neostradę, ale taka z naprawdę dobrym łączem kosztuje dosyć dużo.

Obsługa klienta jest taka sobie. Jak zgubiłem USB firmy Sagem, żadne inne urządzenie nie dało się skonfigurować do modemu, albo za słabo łapało sygnał. Musiałem załatwiać oryginalnego Sagema, z czym tepsa się dosyć ociągała, no i oczywiście musiałem trochę zapłacić :)
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 02, 2010, 06:59:40 pm »
Ja jak mialem neostrade to po 2 miesiacach kupilem sobie router, ktory dzialal bez zarzutu :) Z neostrada jest taki problem, ze w malych miejscowosciach czesto sa ograniczenia i ja np u siebie moge zabrax max 2mb w czasie gdy radiowka oferuje juz 8mb :P Kaerin nie da sie sobie dawac plusa :P


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 02, 2010, 07:04:22 pm »
Ja jak mialem neostrade to po 2 miesiacach kupilem sobie router, ktory dzialal bez zarzutu :) Z neostrada jest taki problem, ze w malych miejscowosciach czesto sa ograniczenia i ja np u siebie moge zabrax max 2mb w czasie gdy radiowka oferuje juz 8mb :P Kaerin nie da sie sobie dawac plusa :P
Pheonix, Hermit.oni.mogą.to.zrobić :P
+.zasluzony:)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 02, 2010, 08:17:49 pm »
Kaerinowi powinno się dać plusa już za samego avka i sygne.
Ja jak mialem neostrade to po 2 miesiacach kupilem sobie router, ktory dzialal bez zarzutu :) Z neostrada jest taki problem, ze w malych miejscowosciach czesto sa ograniczenia i ja np u siebie moge zabrax max 2mb w czasie gdy radiowka oferuje juz 8mb :P Kaerin nie da sie sobie dawac plusa :P
+1 a po za tym cholernie droga jest w porównaniu do innych łącz
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 02, 2010, 11:04:25 pm »
Też mam radiówkę. Swoją drogą, kto mi powie o co chodzi. Ostatnio strasznie wolno wczytują mi się strony, no wiadomo, pewnie wolniej chodzi czy coś. Problem w tym, że strony otwierają mi się po kilku sekundach, a jak coś ściągam z np megauploadu to po 360 jadę spokojnie ;x
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 02, 2010, 11:08:09 pm »
Jakiej przeglądarki używasz? :D W firefoxie np. można jobla dostać przy ładowaniu pagead/googleadservices itp.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 02, 2010, 11:20:44 pm »
Moze usuniecie cookies pomoze.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 03, 2010, 01:27:02 am »
Gubi pakiety albo masz wysoki ping
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 03, 2010, 01:51:05 am »
Ja korzystam z radiowki od 4 lat  i jestem zadowolony w miare poza predkoscia w stosunku do ceny.
Teraz od pazdziernika decyduje sie na 2 internet bezprzewodowy tym razem \.

Skoro play'a odradzacie to co powiecie o pozostalych?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.