Witaj
Gość

Ankieta

Jaki sub do WC

Destro
Tyrant
Overlord

Wątek: WC/OL ??  (Przeczytany 7293 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

WC/OL ??
« dnia: Styczeń 11, 2007, 03:03:31 pm »
Jak uwazacie oplaca sie zrobic do WC suba OL ???


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2007, 03:25:57 pm »
raczej nie, gdyz duzo buffkow beda takie same mastery maja chyba te same a warcry sie sklei, wiec nie ma co...lepiej tyrant wez
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2007, 06:16:45 pm »
normalnie nie da sie wybrac subki OLa ani WSa niezaleznie kim sie gra, na dragonie to mozliwe? ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2007, 06:34:37 pm »
A no tak zapomnialem...ol-a sie nie wezmie...chyba ;p nie wiem jak ejst na dragonie ale raczej nie
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2007, 07:06:45 pm »
Na retailowa sie nie da, na DN jak najbardziej tak.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2007, 07:20:52 pm »
a jezeli zrobil bym suba destro mial bym hp z niego  jezeli moja pierwsza klasa to WC ???


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2007, 08:25:14 pm »
tak, moglbys przelaczac czy chcesz miec HP i reszte statsow OLa czy WC
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:17:16 pm »
a czym sie roznia staty OL od WC? obydwa magi ;p ja ostatnio wbilem na suba OL a gram tyrantem, rzeeznia :D


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:21:49 pm »
WC to nie mag

WC= 3/4 fighter , 1/4 mag
OL=3/4 mag,  1/4 fighter


WC leje przewaznie z blunta czasami draina pusci, postac pół support
OL leje drainem i debuffy, dobry support wzgledem CP i HP, dobre buffy
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:23:40 pm »
lol! ale staty sa takie same! omfg, tak samo passywy! :| sa tylko skille aktywne rozne omfg omfg taka jest prawda o_O robiac wc/ol tracimy calkowicie na postaci i zostaja nam tylko active


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:25:42 pm »
staty ol m atak ma wiekszy..gdyz uzywa BOMT-a, a WC elysiana czy inny blunt, a OL na 78 ma Arcana Power..więc ownuje z debuffami, lecz nie na DN ;)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:37:31 pm »
A tak swoja droga..... wc/ol jest w deske  :P
Zarabiste buffy (CoV, CoS) + pelny buff + cuda takie jak arcane power i z odpowiednio dobranym sprzetem debuffy beda siadac... no i odnawianie CP ^^


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:41:09 pm »
no ok ale WC/Tyrant to jest dopiero w "deske"


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:59:44 pm »
WC/Tyrant - maszynka
WC/Destro - Terminator
WC/OL - jezeli maja inne armor mastery, moze byc postac, jezeli nie, dupna.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 12, 2007, 07:11:55 pm »
Ale WC/OL rozwali WC/tyranta tak samo WC/ destro raczej tez bym nie mial problemu


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 12, 2007, 07:34:47 pm »
O_______________O, mega pwn3d wiesz co to jest tyrant full buffed + soul cry? O_____________O chyba nei widziales tyrant/ork mag O___________________O to co teraz powiedziales to rzeznia, napewno rozwali w szczegolnosi ze tyrant po subie na wc moze nosic heavy ;] 1,2k p defa, 500 crit rate, 1,5+-k atk speed, 2+k p atk... ile razy mam to jeszcze powtarzac?! nawet jak go zrootujesz to cie bedzie jebal drainem za 400 i force blaster, force rage i tyle lezysz :D uwierz mi :D


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 13, 2007, 08:50:28 am »
Ale dostaje roota silenca i slowa to tylko tymi kulkami mnie moze jechac a ja go drainem jade po wiecej niz 1k no to lol :)


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 13, 2007, 11:40:46 am »
Nie wiem czy pamietacie szumne zapowiedzi Drejka, o tym ze te same mastery beda sie laczyc. Podawal to na przykladzie Pal/DA. Zreszta tak samo bylo z Mg/Woj i jego duzym atakiem. Nic nie wiadomo.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 13, 2007, 11:54:26 am »
Nie wiem czy pamietacie szumne zapowiedzi Drejka, o tym ze te same mastery beda sie laczyc. Podawal to na przykladzie Pal/DA. Zreszta tak samo bylo z Mg/Woj i jego duzym atakiem. Nic nie wiadomo.

No i tak jest :) Takie same mastery sie lacza...bylaby przesada gdyby bylo inaczej..;]
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2007, 01:06:36 pm »
Ale dostaje roota silenca i slowa to tylko tymi kulkami mnie moze jechac a ja go drainem jade po wiecej niz 1k no to lol :)

own3d ja magowi z kulki fullbuffed jade po 2k+ dmg ^^ a z force rage po 400 wiec n/c ;p taki wc/ol zdazy pasc zanim mi draina wladuje, po za tym z takim castingiem jak ma wc/ol to ja zdaze cp odnowic 3razy xD


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 15, 2007, 03:16:44 pm »
Taki wc/ol bedzie mial na buffach ponad 1,3k cast speedu.... serio nie zdazy rzucic draina? :]


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 2

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 16, 2007, 05:42:06 pm »
wc/ol raczej subek niczego kakretnego nie dostanie. Mastery zadnego bonusika nie doda jedynie super support jezeli chodzi o buffki, i odnawianie cp. Na statach Ol'a bedzie mial jedynie troszke wiecej cp i nic poza tym. Lepiej tu wypada kabinacja z tyrantem albo destroyerem.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 17, 2007, 01:16:26 pm »
Taki wc/ol bedzie mial na buffach ponad 1,3k cast speedu.... serio nie zdazy rzucic draina? :]

ale co z tego ze on rzuci draina ktory walnie mnie za 1k?! rotfl, ol ma na 78 lvlu niecale 4k hp i 2k cp wiec sry ale jak ja walne mu za 2k na poczatku to juz nie ma cp a potem to juz kwestia chwili ^^ po za tym zauwaz ze podczas uderzania z force rage moze byc przerwanie castingu ;p wiec ^^


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 17, 2007, 03:26:53 pm »
Ja napisze to co wiem z doświadczenia, ol bez subka kładzie nawet subnięte postacie, ja bym dodał destro i jechal dalej na statach ol(więcej hp i ciekawe skille) a ol/wc jest jeśli się niemyle to dobrze prowadzony posprząta każdego, nawet z silent cię sprzątnie z łuku/blunta xD poza tym masz full buffa(nawet emp) i boskie staty(zwłaszcza p def i ilość hp+cp)
Jak ci wsadzi stuna to za ten czas machnie sobie na full cp.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 17, 2007, 05:48:22 pm »
Root na tankow, daggerow, destrow, tyrantow, gladow i wszystko co bije zmiejsca. potem drain, drain,drain gf. na magow silence, chyba ze on dostranie pierwszy ale watpie z MENem jakie ma taki ol/wc trudno mu cos magicznego wrzucic. na lucznikow ma pare fajnych debuffkow no i sleep oczywiscie to se wtedy cp odnowi. nie wiem z kim on moze przegrac, moze z jakims lucznikiem/summonerem albo tankiem/lucznikiem. albo z nekro/kimstam. raczej wieksozsc walk wygrywa. tylko trzeba umiec grac. taki ol/wc raczej lepszy na pvp 1 vs 1 niz takie mass pvp bo castinga faktycznie nie ma zbyt wysokiego i dmg tez jakis boski nie jest a dostanie 2 krytyki w plery i lezy. w 1 vs 1 zmiecie prawie kazdego
infinite........................