Witaj
Gość

Wątek: SZUKAM ZGRANEJ EKIPY  (Przeczytany 3030 razy)

  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

SZUKAM ZGRANEJ EKIPY
« dnia: Sierpień 16, 2010, 04:45:16 pm »
Jak w temacie , szukam , zbieram ekipe na infinity aion http://infiniteaion.com/index2.php , chce zaczac tu grac lecz do dobrej zabawy na poziomie potrzebne jest min 4-5 osob aktywnych , jesli ktos chcialby zaczac ze mna tam grac piszcie na pm badz tu w temacie , zalatwie ts i gwarantuje dobra zabawe / Zatem czekam

Serwer na ktorym chce zaczac gre to Siel z ratami x 1, reszte szczegolow podam zainteresowanym.
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: SZUKAM ZGRANEJ EKIPY
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2010, 06:34:08 am »
Niema sensu zaczynac na tym serwie :) byly tam dwa spore ogarniete klany serwer siel strona Elyos (drugi sklad po stronie Asmo) klanow po stronie Asmo nie znam wiec sie nie wypowiem jak tam sprawa wygloda/wygladala. Wszyscy sie zwineli (ja znacznie wczesniej) przeszli na SunAion - hmm gdzie tez nie dluzej niz 1 miesiac grali teraz zaczeli na oficialu serwer Kalil.

Przyczyna : Bugi , brak mobkow , przygotowana niezla dotacja na itemki wszelakiej masci czesc byla dostepna juz pare miechow temu.
No i najwazniejsze admini a z pomocnikami jest ich tam troche sa graczami w klanach SmallGods oraz Shinigami. Zabawa jest z pvp z asmo jedynie. Do konkretnych (wlasciwie all )Bosow sie nie dopchasz :) juz pisalem posta w tym temacie , byly akcje gdzie stojac pod RB - kiem pojawial sie na kilka sekund gm i pol pt ladowalo gdzies na koncu mapy a w tym czasie w/w glidie pykaly rb-ka . takich i podobnych akci bylo kilkanascie zglaszane na forum i na irc-u nie tylko od polakow nie mialy odzewu zreszta z cala ta lol administracja nieda sie w ogóle gadac za kazdy jakis text ktory im nie odpowiada dostawalo sie kick-a z irca badz ban na forum . Nie wspominajac ze w/w glidie maja full gold equip - teraz juz pewnie sprzet z Bosow w instancjach ale jak sie ma cala ekipe Adminow , GM-ow itd.. w swojej glidi badz wspomagajacej zabawe w w/w przykladach to mozna sie swietnie bawic :) dlatego nie tylko polacy ale inne nacje zaczely zmykac z serwera nie wiem jak teraz tam online wyglada ale pewnie sporo spadl .

Kolejna kwestia nadal nie dzialaja najwazniejsze rzeczy Campaign quest , instancje (all bosy) , i chyba najwazniejsze Full work Party System.
Dopoki nie dziala party system gra tam jest zalosna - wyjasnienie - idac na bossa 10 osobowym skladem przegrywasz z jednym gosciem ubranym w gold equip (topowe zbroje/bronie/bizu) - poprostu przebija dmg all ludzi (kto zada wiecej dmg temu zalicza bosika) wlasnie dlatego ze nie dzial system party (z ktorym bujaja sie juz od jakis 7-8 miesiecy) , albo nie chca tego naprawic ze wzgledu na zarabianie szmalu z doty.Pozniej jeszcze zanizyli dropy z bossow (np. Kunpapa) 30 x ubity nie wyrzucal nic za 40 -_-'l jakis item (niby roznica lvl byla za duza - wczesniej tego nie obserwowano) .Jednym zdaniem GM tam kreca serwerem jak chca i jak pasuje w/w Glidia - taki amerykan dla amerykanow - cos jak teraz ruskie serwy l2 dla ruskow :).
Zabawa jest fajna do wbicia 50-55 lvl i ubraniu sie w top equip ktory mozna wyfarmic - potem juz albo abbys i pvp albo bossy - instancje itd. i tu sie konczy zabawa przez w/w -_-'y :)

Ale zawsze polatac mozna skoluj pare osob to moge polatac z wami jak mi konta nie skasowali :) )glad 50, kler 50 , luk 45
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2010, 06:36:55 am wysłana przez PingwinekPikPok »


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: SZUKAM ZGRANEJ EKIPY
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2010, 11:12:08 pm »
a masz te konta na sielu na 1 koncie ? i po jakiej stronie ?

i czy masz jakies dowody na to ze jakis legion dostal pomoc ze strony adminow/gm'ow ??na sielu

//Soulern: Dabl.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2010, 11:29:07 pm wysłana przez Soulern »
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: SZUKAM ZGRANEJ EKIPY
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2010, 03:57:15 pm »
Postacie na 1 koncie serwer Siel strona >Elyos dowody byly nawet screeny mielismy , a i nawet z gm'em sobie rozmawial jeden z naszych klanowiczy jak wprowadzali instancje i tlukli tam rb


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: SZUKAM ZGRANEJ EKIPY
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2010, 06:09:23 pm »
Witam, bylbym zainteresowany napisz do mnie na gadu 108077 a najlepiej daj namiary na ts.
брать дла vigoss


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: SZUKAM ZGRANEJ EKIPY
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2010, 11:50:27 pm »
Postacie na 1 koncie serwer Siel strona >Elyos dowody byly nawet screeny mielismy , a i nawet z gm'em sobie rozmawial jeden z naszych klanowiczy jak wprowadzali instancje i tlukli tam rb


a moglbys przeczytlas wiadomosc na pm i mi odpisac ??
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: SZUKAM ZGRANEJ EKIPY
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2010, 02:33:34 pm »
Tak luknolem priv sry ale nie bylo mnie w poland :)  login i pass wyslalem na priv milego giercowania :)
oczywiscie jesli te noobki kont nie pokasowali :P

TreeHill - postacie sa jakie sa :) w czasie gdy tam brylowalismy - dzialalo to co dzialalo i dlatego nie ma rozwinieteych rzeczy typu alchemia , craft , zielarstwa itd... poprostu nie dzialalo badz bylo co jakis czas zerowane przez GM-ow (kazdy w klanie mial 1 postac robiona pod jakas konkretna profesie) ja mialem zbieranie roslinek na dosc sporym poziomie  ale po 1 miechu zerowali to znow do 0 - zostawalo robic questy solowe , grupowe , kampani te ktore byle dostepne , oraz stukanie RB-kow tych ktre bylismy w stanie ubic . Sprzet jest jaki jest (full equip z no name bosikow oraz z questow ktore troche czasu zajely na skompletowanie eq) masz all do zabawy , choc gra solo bez zgranej sporej ekipy (z 2 pt) to nuda po 1-2 tyg. :)

//Soulern: Doublepost...
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2010, 11:29:56 pm wysłana przez Soulern »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: SZUKAM ZGRANEJ EKIPY
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2010, 06:34:26 pm »
Pingwinek mylisz się
Server Infinite jest już tak rozwinięty że działa na nim 99,3%
Nie wiem kiedy na tym servie grałeś ale jakikolwiek bug to rzadkość...
Lumiel jest zdecydowanie lepszy od siel ponieważ gra więcej osób
Jest tylko jeden mały problem ^^
Elly jest 2x więcej niż asmo xD
Chociaż i tak dajemy radę
ADMINI NIE POMAGAJĄ GRACZOM!!!! PRZYNAJMNIEJ TERAZ.
Craft działa i na pewno zbierania nigdy nie zerowali.
A bugi których jest mało zgłasza się przez IRC!
GM na pewno nikogo nie zkickowal za chat, chyba ze za spam
Oni ogółem to ingorują
No nie mam nic więcej do powiedzenia
POWODZENIA


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: SZUKAM ZGRANEJ EKIPY
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2010, 06:37:32 pm »
AHA I MAX LVL TO 55 I NOWE SKILLE SĄ.