Witaj
Gość

Wątek: Dagger dla maga  (Przeczytany 1840 razy)

  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Dagger dla maga
« dnia: Luty 17, 2007, 06:26:10 pm »
Mma nadziejeże żę jescze pytania takiego nie było :P a mianowicie czy jeśli będe paradował np. Z SOVą a do tego dołożę sobie jakiś dagger to czy mój cst. spd. wzrośnie ? i jak to będzie z m. atk. .


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Dagger dla maga
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2007, 07:40:19 pm »
Byc moze nie do konca zrozumialem pytanie, ale chyba chodzi Ci o zwyklego offhanda? Jesli tak, to proste- dzala jak tarcza, z tym, ze nie zabiera Ci 8 evansion. Magowie z reguly inwestuja w tarcze/dagera bo bez roznicy im to wlasciwie z ich podlym evansion, a zawsze cos moze blokniesz[;


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Dagger dla maga
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2007, 09:18:13 pm »
Wydaje mi się że twoj cast. spd ani m. atak sie nie zmieni :)
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 1

  • WIDZIAŁEM KOŁPAKA CIEŃ ;p
Odp: Dagger dla maga
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2007, 12:23:12 am »
broń bez specjalnego SA nie ma wpływu na casting speed, równie dobrze możesz mieć daggera jako bron i spadnie ci tylko M. Atk z racji tego ze dagger ma go po prostu mniej, ot i cała filozofia.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Dagger dla maga
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2007, 04:33:49 am »
dabpwi chodzilo o "dual" ktorego nie ma mozliwosci sklekotania :P majac sova + acu bedziesz miec X cspd i X m atak dokladajac np demon sworda jako dager na off handzie nie spadnie ci evasion  o 8 jak w przypadku np DC shield. taki off hand ma defance rate 20% i okreslony p def. dziala to jak troche lepsza tarcza :P ale wyglad przede wszystkim dla maga :P osobiscie uwarzam ze oprucz A grade  najefektowniej wyglada C gade dager nie pamietam dokladnie (dark elven dager chyba) naprawde fajnie wyglada na offhandzie z SOVem :P
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Dagger dla maga
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2007, 09:25:34 am »
Pytałem bo grając w MU (daaaaaaawno temu) przykładowo mając broń stosunkowo wolną a dokładając do tego Krisa speed wzrastał i zastanawiało mnie tylko czy to samo obowiązuje tutaj :)

btw. WIem że L2 to nie MU - i bardzo dobrze :P