Witaj
Gość

Wątek: Rohan Online Japanese  (Przeczytany 6328 razy)

Odp: Rohan Online Japanese
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 05, 2008, 05:41:16 pm »
Niom spoko stronka :D - ale niestety chyba od LII się nie odciągnę :D


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

  • NO HEAL NO FUN xD
Odp: Rohan Online Japanese
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 05, 2008, 06:58:57 pm »
Kuzwa podoba mi sie nawet, trzeba bedzie w wolnej chwili sprobowac:) z tego co czytalem tam kazda postac jest zdolna do solo expa, nie to co w l2:F
>.<


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Rohan Online Japanese
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:17:42 pm »
Nie warto tracic czasu na ta gre. Nudny grindfest i tyle. Dobrnalem do 30 lvlu i mi sie odechcialo. A to co napisales ze mozesz kazda postacia expic solo to troche zla interpretacja :) Gdy wezmiesz wiecej niz 2 moby nie bedac tankiem gryziesz ziemie od spodu( mowie tu o mobach 3 lvle nizszych od naszego) :D Questy takze sa niedopracowane. Tresc ich niejasno napisana i nieczytelna. Niejednokrotnie mialem problemy ze zrobieniem questa gdyz w opisach bardzo czesto nie podane sa informacje o nazwach oraz miejsca mobow i npcow potrzebnych do jego ukonczenia. Co w tej grze jest fajne? Napewno system tworzenia ekwipunku i mnozniki expa. Ciekawie tez jest pomysl z lista osob ktore nas zabily. Dzieki tej liscie mozemy sie teleportowac do wroga i sie zemscic. Niby to gra do party a wcale w party szybciej exp nie leci... Dla przykladu na 30lvlu zeby nabic lvl trzeba expic ok 15h grajac solo. Oczywiscie ten czas skraca sie jezeli mamy questy . Kolejny minus to to ze skile ktore mamy musza nam wystarczyc do 40lvlu kiedy to dostajemy mozliwosc zmiany klasy. Jak ktos szuka czystego grindu i lubi zabijac przez kilkadziesiat godzin te same mobki to moge polecic, w innym wypoadku omijac szerokim lukiem ;)
Co do grafiki to jest naprawde slaba. Nawet na najwyzszych detalach i w wysokiej rozdzielczosci nadal wyglada kiepsko. W sumie ta gra to jedno z najwiekszych rozczarowan tego roku. Zapowiadalo sie swietnie a jak zwykle wyszlo marnie. To tyle. Ahhh napisalem sie xD
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2008, 10:21:48 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


Odp: Rohan Online Japanese
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 06, 2008, 06:48:59 pm »
Szczerze popieram grałem tylko kilka h - shit


  • Wiadomości: 191

  • Pochwał: -2

Odp: Rohan Online Japanese
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 09, 2008, 05:31:24 pm »
Tez troche pogralem nie ma juz fajnych mmorpg chyba na tym swiecie l2 nudne WoW shit AoC zbugowane lol Real life zostalo :D


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 1

Odp: Rohan Online Japanese
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 09, 2008, 07:11:23 pm »
Rzeczywiście expienie w Rohan bez questów to... Co do grafiki to się zgodzę. Grałem w Rohana na grafice z płyty głównej (64 mb), teraz mam GF 9600 GT i... grafika jest taka sama <O_O> Spodobało mi się tworzenie przedmiotów, tylko co z tego, skoro wszystkie stworzone przeze mnie przedmioty będę mógł używać za jakieś 10 leveli :(
Zapowiadany był Rohan jako coś nowego, coś extra. Kto zagrał ten wie co z tego wyszło. Mam tylko nadzieję, że Aion'a nie popsują.
Life is brutal and full of zasadzkas :)

Never interrupt your enemy when he is making a mistake :)


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Rohan Online Japanese
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 12, 2009, 06:46:39 pm »
/defrost.

I jak ta gra wyglada na dzien dzisiejszy ? Gra ktos w to ?
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Rohan Online Japanese
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 12, 2009, 09:41:34 pm »
kupa :P
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2009, 06:48:22 am wysłana przez Soulern »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Rohan Online Japanese
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 19, 2009, 02:00:32 am »
Żebyście nie marnowali czasu to też dodam coś od siebie - GÓWNO!