Witaj
Gość

Wątek: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!  (Przeczytany 28375 razy)

  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2011, 10:48:24 am »
Nie długo to z eu offa zrobią pvp serwer bez żadnego grindu,składania sprzętu itd.Po co dają te s grady ? Jednak coraz bardziej jestem za tym,że interlude było najlepsze.Walki o Tezze,Zakena itd.Takiego pvp brakuje jak cholera.Instancje są fajne ale jeśli tak drastycznie maja wpływać na pvp w l2 to....L2 jest głównie nastawione pod pvp a z takimi udźiwnieniami zaczynam sie czuć jak bym grał w WoW-a a nie l2 :/


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 15, 2011, 10:57:22 am »
Nie długo to z eu offa zrobią pvp serwer bez żadnego grindu,składania sprzętu itd.Po co dają te s grady ? Jednak coraz bardziej jestem za tym,że interlude było najlepsze.Walki o Tezze,Zakena itd.Takiego pvp brakuje jak cholera.Instancje są fajne ale jeśli tak drastycznie maja wpływać na pvp w l2 to....L2 jest głównie nastawione pod pvp a z takimi udźiwnieniami zaczynam sie czuć jak bym grał w WoW-a a nie l2 :/
bo nigdy nie grałem w L2 po C4 uruchomionym na kliencie interlude.  :beksa:

sry acid za offtop :mrgreen:


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 15, 2011, 11:13:39 am »
Cytuj
@Orlok

Z tymi szybki updateami u NCsh1tu to się nie rozpędzaj, ok? ; p


Nie mówię jak będzie, tylko jak obiecują (+ plotki o treści umowy nc z innova) :)
A co ty masz dzisiaj taki bojowy nastrój od rana?

Fakt, że grind,craft,rynek to nie to samo co kiedyś. Ale to chyba dobrze, że coś się zmienia. Raz na lepsze, raz na gorsze, ale nie monotonnie. A co do pvp, to wydaje mi się , że GoD stwarza wiele nowych możliwości. Jak np. pvp zone w starych miastach.
Toż to patent z HB, pr i zamiast w mieście to pvp na nowym spocie. Nawet lepsze, bo z HB dało się zrobić duble pr. A tu niby jak?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 15, 2011, 11:22:38 am »
Cytuj
@Orlok

Z tymi szybki updateami u NCsh1tu to się nie rozpędzaj, ok? ; p


Nie mówię jak będzie, tylko jak obiecują (+ plotki o treści umowy nc z innova) :)

Do tej pory Inova pokazywała, że wyrabiają się z nową kroniką kilka miesięcy szybciej od NSch1tu i zdziwiłbym się, gdyby się to zmieniło ; p
A co ty masz dzisiaj taki bojowy nastrój od rana?

Bo już ciężko zdzierżyć tych pajaców, co albo grali ostatnio na interlude i nic o nowej kronice nie wiedzą, albo co 10 x w ciągu dnia piszą "Cześć, chciałem pograć na Free Eu ofie, kiedy serwer startuje i czy są jakieś polskie klany? "

Fakt, że grind,craft,rynek to nie to samo co kiedyś. Ale to chyba dobrze, że coś się zmienia. Raz na lepsze, raz na gorsze, ale nie monotonnie.

Craftu trochę jest. Więcej niż w H5, mniej niż w poprzednich kronikach. Zobaczymy jak na end game.

A co do pvp, to wydaje mi się , że GoD stwarza wiele nowych możliwości. Jak np. pvp zone w starych miastach.
Toż to patent z HB, pr i zamiast w mieście to pvp na nowym spocie. Nawet lepsze, bo z HB dało się zrobić duble pr. A tu niby jak?

PvP jest multum wszędzie. Nawet w wiosce dark elfów, gdzie codziennie robi się kampanie biega pełno warów i co rusz robi się gdzieś spontaniczne kilka pt vs kilka pt. Wiele lokacji wymaga double PR-a, by pojawić się w mieście, ale też wiele party posiada 2 healerów w party, więc jak ktoś bardzo chce uciec, to z reguły ucieknie ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 15, 2011, 12:33:55 pm »
czyli serwery europejskie jeszcze nie wstają?  :( :x boże to ile jeszcze my mamy czekać co ameryka i rosja są lepsze od nas ze oni mają a my nie?


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 15, 2011, 01:13:36 pm »
Panowie Alarion i spółka - koniec pierdolenia bo polecą warny - jak ktoś ma obiekcje, zapraszam na priva. Całe smuty usunąłem.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 15, 2011, 03:04:38 pm »
odpowie mi ktos czy dobrze mowie? serwery eu nadal nie wstaną 30go?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 15, 2011, 03:08:14 pm »
odpowie mi ktos czy dobrze mowie? serwery eu nadal nie wstaną 30go?

Nie bądź ignorantem - 5 post.


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 15, 2011, 03:39:46 pm »
boże święty nawet moderator zamiast mi odpowiedzieć to gada jakies niezrozumiałe głupoty, widze ze sie tu nie dowiem co i jak.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 15, 2011, 03:46:53 pm »
boże święty nawet moderator zamiast mi odpowiedzieć to gada jakies niezrozumiałe głupoty, widze ze sie tu nie dowiem co i jak.
JAKBYŚ umiał czytać ze zrozumieniem i posiadał minimum umiejętności w zakresie wyszukiwania informacji to
wiedział byś, że 30-stego NCWEST przechodzi na system F2P(free to play, czyli ZA DARMO. cobyś google nie musiał używać)

Nigdzie nie ma nic napisane o starcie EU serwerów by innova.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 15, 2011, 03:55:02 pm »
ja nigdzie nie widze info o NcWest, tylko NcSoft ogólnie
nie ma strony takiego czegoś jak ncwest, tak samo nie ma strony żadnej innovy...
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2011, 04:00:26 pm wysłana przez Chumba »


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 15, 2011, 04:10:44 pm »
i tu dochodzimy to spektakularnych konkluzji. uwaga!!! ncwest to wydzial ncsoftu w ameryce i europie (z ktorej sie wycofuje). ncwest jest podlegly jadrze w korei. natomiast innova to firma prywatna, ktora jedynie posredniczy w dostepie graczy do rozrywki z oficjalnymi plikami l2 na terenie rosji (i niedlugo europy).
w skrocie i obrazowo:
NCWEST = NCSOFT (zaleznosc podleglosci)
INNOVA != NCSOFT (zaleznosc partnerska)


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 15, 2011, 05:08:20 pm »
Tylko że NCwest znowu idzie w kierunku promowania botów i faworyzowania ich, kiedy Innova widocznie stawia na dłuższą trudniejszą, bardziej satysfakcjonującą (w moim wypadku) rozgrywkę na uczciwych zasadach na ile to możliwe :)
Nie mniej jednak ciekawy jestem jak to się potoczy, życzę jak najlepiej oby dwóm firmą i oczywiście żeby nasza kochana gra się prężnie rozwijała ;) Jak te działania poruszą klientów to może będziemy dostawać na dodatek szybciej i w lepszej jakości dodatki ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 15, 2011, 05:21:23 pm »
Na to NC west
"...." Jeszcze coś dorzucą i zrobią spektakularne bany, żeby pokazać jak dbają o legit - takie moje przewidywanie.

orlok juz teraz bardzo latwo o ban, większość ktorzy botuja wpadaja po 2-3dniach. U mnie w klanie nikt nie ma bot trainow w celu farmienia kasy wpadł z tymi trainam. Nawet suby eximy na pole party w fog, bare osob dostalo bana w klanie za bot semi afk. botowanie jest zbyt ryzykowane. Wystarczy spostrzec na cene adeny, wzrost o 500% w ciągu roku, a gdyby tak łatwo było botowac to by adene kosztowała centy. Nie twierdze ze nie ma botow, zdążają się ale to jest może 5% tego co było kiedyś. Wejscie F2P jeszcze bardzie ulatwiu banowanie, bot nie kupuje w "item shop" wiec i zbanować go to nie problem.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 16, 2011, 08:15:48 pm »
Nawet suby eximy na pole party w fog, bare osob dostalo bana
niesamowite osiągnięcie <lol>

on topic: oprócz polityki vs 3rd soft programs najważniejsze dla eu graczy i tak będzię jakie będą czasy oly/siege - na Bartz zabijało to mój online QQ, dlatego najpierw poszedłem na Franz (jednak boty ogromnie przeszkadzały) a potem na RU
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 16, 2011, 09:35:27 pm »
Nawet suby eximy na pole party w fog, bare osob dostalo bana
niesamowite osiągnięcie <lol>

jestes tak bardzo przyj.bany czy to tylko prowokacja? wiesz w ogole o czym on pisal?

//Acid -- Obraza + omijanie cenzury 20%.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2011, 10:30:16 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 16, 2011, 09:38:11 pm »
Coś czytałem że Naia będzie fizycznie przeniesiona do usa, ale czy wiadomo już jak to będzie na niej z godzinami eventów?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 16, 2011, 09:41:26 pm »
Coś czytałem że Naia będzie fizycznie przeniesiona do usa, ale czy wiadomo już jak to będzie na niej z godzinami eventów?

bez zmian, czas europejski.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 17, 2011, 12:39:56 am »
Jak nie będzie masakrycznych pingów to może odkurze moją starą postać. Chociaż 78lvl i s graty nic w god nie znaczą hehe.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 18, 2011, 06:09:54 pm »
Ciekawe Czy nie będzie ip blocka na Europe....


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 18, 2011, 06:16:31 pm »
Jak nie będzie masakrycznych pingów to może odkurze moją starą postać. Chociaż 78lvl i s graty nic w god nie znaczą hehe.

ping obecnie na chronos, a naia bedzie fizycznie tam gdzie chronos ok 200-250, z battleping spada do ok 100

Ciekawe Czy nie będzie ip blocka na Europe....

nie, nie będzie żadnego Ip block na servery ncsoft bez względy na to skąd grasz.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 19, 2011, 11:05:06 am »
Ten  jest odczuwalny? Tu chyba pare osób gra na us.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 19, 2011, 11:21:23 am »
Po co się głupio pytasz, skoro sam wiesz jak wygląda to w LoL'u chociażby (EU do NA)?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 19, 2011, 12:00:07 pm »
Nigdy nie grałem w lol na us, jeśli nie masz nic na temat do napisania to milcz.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Launch Date - 30 listopad serwery NCSoft Free2Play! Czytaj 1 post!
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 19, 2011, 12:02:36 pm »
zagraj w jakąkolwiek grę, gdzie możesz porównać sobie różnicę 50 Pingu i sam się dowiesz. Nie ma sensu, żeby inni ci co kolwiek mówili, bo dobry gracz wyczuje różnicę 50 pingu (nie jest duża, ale...), ale słaby nie, więc oceń sam.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker