Witaj
Gość

Wątek: Phantom Ranger [PR]  (Przeczytany 169588 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #650 dnia: Lipiec 15, 2008, 01:41:14 pm »
Możliwe, że moja wina, ale napisałem to obok soe, więc myślałem, że powiązanie jest oczywiście, gdy się doda niepotrzebny speed na siegu. Tylko jeszcze jedna sprawa, masz listę buffów - ok, ale przecież i tak dance/songi będziesz miał takie jak inni, więc to trochę mija się z celem.


Ostatnio się bawiłem i muszę wam powiedzieć, że Hex z +5 wit, dom, acu, pow, dc robe, broń z acu bardzo szybko się castuje hahahaha... Nawet te ostatnie rzeczy nie były potrzebne, bo różnicy później nie widać.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #651 dnia: Lipiec 15, 2008, 02:34:46 pm »
Na liście buffów najbardziej brakuje soe i sow, ale nie mam pojęcia, czyżby na offie zwykły def przestał być teraz przydatny ?
Co do song of wind juz mowiłem. P.def na siegu - czy ja wiem? unikamy starć z meele fighterami, a łucznicy targetują bufferów/healerow/magów. W tym momencie moim zdaniem przydatniejsza są resisty na magie.
byles keidys na siege ? rofl pdef nie potrzebny lol? na jakim serverze grasz jak mozesz targetowac na siege bufferow healerow na 1 target jak oni stoja za plecami archerow/magow itp? Jak siege wyglada hit and run ladujesz cp i wracasz to targetujesz najbardziej wysuniete postacie w ktore ladujesz 2,3hity to ci napewno p def niepotrzebny rofl. Reneval i champion uzywa kazde archer pt ktore ma sws 78 ( wiesz jak buffowac to ci starczy buffa na wszystko co jest potrzebne ).

btw pozdrow zioma co pisal poradnik dla aw jego techniki obiegu sa imponujace LOL

Tak Ci sie wydaje, że starczy buffa na wszystko co jest potrzebne. Bo łatwiej coś skomentować, niż od siebie napisać. W takim razie ja czekam na twoją listę buffów PRa na siegu.

Pisałem ze jako PR staram sie nie być w ogóle targetowany z racji tego ze taki np hawkeye tank build na siegu na 2x wiecej CONa odemnie. Wiec taki sobie HE moze sie wysunąć, i pewnie zdązy sie cofnąć a PR w wiekszosci przypadku nie. Nie mówiac ze zalapiesz jeszte stuna bo to juz w ogóle.

Nie biore na target pierwszej lini jak ty to mówisz, bo tanki, glady, destro tyrki to nie moje cele. Może po prostu nie grasz lukiem, lub jestes za cieńki, jesli nie potrafisz stargetować healara/maga..

Nie chcesz byc targetowany jako 1, a zeby ubic healera na siegu ( gdzie 2 grupki stoja na przeciw siebie i kazdy oddaje po 2 hity i sie cofa do healera ) ty piszesz ze nie bierzesz 1 lini na target tylko oddrazu healerow ktorzy stoja na samym koncu wes sie troche zastanow co piszesz lol :O Jestes noobem ktory pisze poradniki tak jak twoj ziom od poradnika aw i jego obejscia "walczysz wsparciu cofasz sie zarzucasz pote i 45 stopni obok niego klikasz " lololol wiekszych bredni nie czytalem :O Pozdro ;d
SWARM


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #652 dnia: Lipiec 15, 2008, 04:16:34 pm »
Cytuj
Ale chlopie -_-'y gadasz... BD dla lucznika (przynajmniej do expa) ma 3 dance. PoWind akurat najlepszym rozwiazaniem dla lucznikow nie jest (zaszkodzic nie zaszkodzi ale jak wyzej ktos pisal Cov jest o niebo lepszy). Vampirem sie juz chyba do konca osmieszyles ;]

Wg ciebie ten smieszny dance na p atak czy atak speed jest wazniejszy od song of hunter? Pograj na offie i zobaczysz jak wyglada archer party - w pierwszej kolejnosci wazniejszy jest SWS, PP lub WC, potem dopiero BD


Grasz na retku? Na bartz? :P

Cytuj
Nie biore na target pierwszej lini jak ty to mówisz, bo tanki, glady, destro tyrki to nie moje cele. Może po prostu nie grasz lukiem, lub jestes za cieńki, jesli nie potrafisz stargetować healara/maga..

przy servie 100 online i pvp maksymalnie pt vs pt nie jest trudno, faktycznie masz racje ;]


Powiedz mi jakie masz doswiadcznie w l2? jakie servy, jakie raty, jakie osiagniecia ?


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #653 dnia: Lipiec 15, 2008, 04:25:37 pm »
Retail 7x Serwer Bartz Human knight 21, Treasrure Hanter 48, Hawkaj 51, Necromater 42 - Nicki PolskiPolaczekPL, R.o.z.q.u.r.w.i.a.t.o.r, NeoPL, Matrix, - Myślisz, że twoje osiągnięcia są lepsze, K?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #654 dnia: Lipiec 15, 2008, 04:59:42 pm »
Cytuj
Marc1n - to ma być jakas prowokacja? czy tylko nabicie sobie postu? Napisałem coś zlego, zobaczyłem poprawiłem, nadal dyskutujemy wiec nie wiem po co kolejny taki post. Bo postów w tym temacie nie brakuje bo jest ich az 33 stron z czego z kilku postów niektorych graczy mozna sie cokolwiek dowiedzieć.
Ja na razie jest oszołomiony po tym, jak Ciebie słucham :heart:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #655 dnia: Lipiec 15, 2008, 05:10:51 pm »
Retail 7x Serwer Bartz
wtf? o.0 mowisz o jakies postaci 7x, czy inaczej 70+?


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #656 dnia: Lipiec 15, 2008, 08:34:55 pm »
Retail 7x Serwer Bartz Human knight 21, Treasrure Hanter 48, Hawkaj 51, Necromater 42 - Nicki PolskiPolaczekPL, R.o.z.q.u.r.w.i.a.t.o.r, NeoPL, Matrix, - Myślisz, że twoje osiągnięcia są lepsze, K?

Mysle, ze nie. Z drugiej strony, to dobrze, ze ludzie tu pisza o swoich "koncepcjach", moga sie poprawic i innych nie wprowadzac w blad ;]


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #657 dnia: Lipiec 15, 2008, 09:00:46 pm »
Ale l2 jest taką grą przy, której można kombinować w nieskończoność. Tyle, że jest wyznaczonych kilka  podręcznikowych builidów i kto nie zrobi tak jak piszą lub się nie zastosuje jest zły. Dlatego tanki > all, bo najwięcej rzeczy można brać, w końcu wszystko jest dobre. Ktoś ostatnio pisał, że myśli o apelli dla Pr-a, a ktoś później, że nie, wypisał minusy i po dyskusji. Dlatego nie wolno sie dać i trzeba kombinować. Ale z drugiej strony nie przesadzajmy, taki pr z - str to lol.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #658 dnia: Lipiec 15, 2008, 10:52:58 pm »
Retail 7x Serwer Bartz
wtf? o.0 mowisz o jakies postaci 7x, czy inaczej 70+?
nie, on pisze o serwie retail z ratami x7 ^^ swego czasu na forum krazyl taki joke ;)

Cytuj
Nie biore na target pierwszej lini jak ty to mówisz, bo tanki, glady, destro tyrki to nie moje cele. Może po prostu nie grasz lukiem, lub jestes za cieńki, jesli nie potrafisz stargetować healara/maga..
ee ... nie no wiesz, hero GS jeden moze byc tylko na serwie, chyba ze u Ciebie kazdy za zrobienie suby dostaje bonus skill - Heroic Miracle


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #659 dnia: Lipiec 30, 2008, 10:48:25 pm »
Witam all people, mam pytanko. Oplacalo by sie zamiast Maj lighta DC lighta? Bo skoro i tak padamy szybko (glass cannon) to stun resist niewiele da, bo i tak zaraz zaliczymy zgon :P A DC ma bonusa do STR a to by sie przydalo. No i Atk.speed.

ps: PR robiony pod gc daje rade 1 vs 1? czy jednak za malo tego hp/cp na walke?


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #660 dnia: Lipiec 30, 2008, 10:52:20 pm »
Witam all people, mam pytanko. Oplacalo by sie zamiast Maj lighta DC lighta? Bo skoro i tak padamy szybko (glass cannon) to stun resist niewiele da, bo i tak zaraz zaliczymy zgon :P A DC ma bonusa do STR a to by sie przydalo. No i Atk.speed.

ps: PR robiony pod gc daje rade 1 vs 1? czy jednak za malo tego hp/cp na walke?

Nie, nie opłaca się. Fajnie, że patrzysz na +STR, ale popatrz też na +8 % p atk.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #661 dnia: Lipiec 30, 2008, 10:53:00 pm »
jednak MJ lepszy(daje chyba do udzwigu cos, nie?) + ten resist stun moze sie przydac bo majac healera w pt nie padamy az tak szybko

a w 1vs1 gc jest z dupy


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #662 dnia: Lipiec 30, 2008, 11:12:15 pm »
jednak MJ lepszy(daje chyba do udzwigu cos, nie?) + ten resist stun moze sie przydac bo majac healera w pt nie padamy az tak szybko

a w 1vs1 gc jest z dupy

takie walki zdarzaja sie tak czeeeeesto i lucznik ma wtedy mnooooostwo potrzebnego buffa ;d

edit: wstyd, dac przecinek przed "i"  :oops:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2008, 12:10:07 am wysłana przez SknerusKK »


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #663 dnia: Lipiec 30, 2008, 11:54:55 pm »
Najlepiej to dozbieraj sobie adeny do MJ light :)


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #664 dnia: Lipiec 31, 2008, 08:56:51 am »
Witam all people, mam pytanko. Oplacalo by sie zamiast Maj lighta DC lighta? Bo skoro i tak padamy szybko (glass cannon) to stun resist niewiele da, bo i tak zaraz zaliczymy zgon :P A DC ma bonusa do STR a to by sie przydalo. No i Atk.speed.

ps: PR robiony pod gc daje rade 1 vs 1? czy jednak za malo tego hp/cp na walke?

Nie, nie opłaca się. Fajnie, że patrzysz na +STR, ale popatrz też na +8 % p atk.

PR 61 bez buffa z SB ma w
DC
P.Atk.          1649      M.Atk.   217
P.Def.          617       M.Def.   79
Accuracy     92             Evasion   107
Critical   136        Speed   150
Atk. Spd.     269           Casting Spd.   226
Maj
P.Atk.           1647      M.Atk.   217
P.Def.           650       M.Def.   79
Accuracy      92          Evasion   108
Critical    138        Speed   151
Atk. Spd.      261      Casting Spd.   226
Więc jak chcesz byc w a grade i miec minimalnie wiekszy p.atk, minimalnie wiekszy atk.speed i mniejszy p.def to bierz DC,
dla mnie stun ressist>all


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #665 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:39:19 am »
nie zapomnij o premii do udzwigu, to sie naprawde przydaje ^^


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #666 dnia: Lipiec 31, 2008, 04:46:35 pm »
nie zapomnij o premii do udzwigu, to sie naprawde przydaje ^^
wiesz moj pr ma 26 con, takze cos o tym wiem :)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #667 dnia: Lipiec 31, 2008, 05:51:47 pm »
Więc PR raczej nie nadaje się na 1 vs 1? chyba że z innym dye może? np +4str/-4con?


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #668 dnia: Lipiec 31, 2008, 05:55:57 pm »
lucznicy to raczej na siege, ew pt vs pt


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #669 dnia: Lipiec 31, 2008, 05:56:49 pm »
Więc PR raczej nie nadaje się na 1 vs 1? chyba że z innym dye może? np +4str/-4con?
takie 1vs1 to moze byc lolwalka na lolchbuffie, poza tym archer bez bd i swsa... lepiej tego nie komentowac

edit: zapomnialem dodac ze na lollowlvlu, na end game nikt przeciez nie biega sam ;d


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • keep walking.
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #670 dnia: Lipiec 31, 2008, 06:48:03 pm »
Maj daje ci +8% p.atk więc więcej, oraz inne przydatne bonusy.
GC nie nadaje się do 1v1.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #671 dnia: Sierpień 01, 2008, 11:29:53 pm »
A czasem widze luczników w heavy. To ma coś w sobie czy jakaś głupota?


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #672 dnia: Sierpień 02, 2008, 09:44:39 am »
Luki w tallum heavy jest jak najbardziej sensowny ;) tyle ze bardziej do expienia niz pvp


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #673 dnia: Sierpień 02, 2008, 12:14:24 pm »
IMO not rly, lol
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • The Dark Knight
Odp: Phantom Ranger
« Odpowiedź #674 dnia: Sierpień 02, 2008, 05:25:02 pm »
nom tallum hvy tez do pvp dobry(szcegolnie jak masz walke kontra klasy bez stunow) .Sila ataku nie spada jakos ,a masz dodatkowo +8% atk speeda
Dex x4: Shillien Templar lvl 85
Grave x4:Shillien Templar lvl 82 hero-retired
Grave x4:Soul Hound Lvl 80 hero-retired
RuOff/Retail:Shillien Knight-retired