Witaj
Gość

Wątek: Poradnik - Hatchling i Stridery  (Przeczytany 47800 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 22, 2006, 08:43:09 am »
Nie może... a dałby rade zagryźć? xD
I czy jest różnica jak się bije z bronią i ssami czy bez?

moj wind gryzl z ssami, no i powiem, ze listek nie znikł, a drzewo ledwo żyło, wyłączyłem ssy zeby nie było klęski, poczekalem troche i sie udało. Wydaje mi sie że tu chodzi o ilość ugryzień, a nie dmg zadany drzewu


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 06, 2007, 03:44:16 pm »
Witam!

Wiem że smoczka najlepiej expi sie bufferem. Tylko że ja własnie nienawidze grać bufferem. Jak by mi szlo ze smoczkiem gdybym expil go SpellSingerem ? (Mam smoczka Stara)

EDIT: Aha prosze jeszcze powiedzcie mi którym bufferem najlepiej trenowac smoka ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2007, 04:04:29 pm wysłana przez RoxyFox »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 12, 2007, 02:21:07 pm »
sps ma skilla do leczenia summonow w tym peta wiec nie jest zle, sleep i jak cos szybki nuk. ale co do stara to nie wiem (szkoda ze holda nie ma). ale nie powinno byc zle.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 18, 2007, 12:50:12 am »
Mam pytanie techniczne.

Załóżmy, że lvluję smoczka w party. W ogóle nie dotykam mobów, a tylko smoczek je bije cały czas(no i oczywiście ludzie w party). Czy w takiej sytuacji on dostanie cały exp przypadający w party na mnie?
wannabe
]|[


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 18, 2007, 02:17:33 pm »

Mam pytanie techniczne.

Załóżmy, że lvluję smoczka w party. W ogóle nie dotykam mobów, a tylko smoczek je bije cały czas(no i oczywiście ludzie w party). Czy w takiej sytuacji on dostanie cały exp przypadający w party na mnie?
tylko na niektorych servach jest taki bug
EDIT: Aha prosze jeszcze powiedzcie mi którym bufferem najlepiej trenowac smoka ?
WC, bo moze spokojnie moba tankowac, pp bo ma najwiecej buffkow
imo wc, jego pdef i Vamp sa nieopcenione w expieniu hatcha
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 18, 2007, 07:43:17 pm »
tylko na niektorych servach jest taki bug

To znaczy, że expiąc smoczka w party dostanę całe nic? (c4pts).
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • Ellessar
Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 26, 2007, 07:36:58 pm »
mam problem. robie questa na smoczka. znalazlem ta czarodziejke na enchanted volley i dala mi jakis quest item. czytam tego questa ze stronki jak go zrobic i pisze tam ze musze od niej dostac jakies inne itemki do rozmowy ze smokami.tylko jak z nia rozmawiam to ona mi tych itemkow nie daje.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 12, 2007, 07:15:07 pm »
jak robie tego questa i mam zebrac 20 jaj to ani 1 smoczycy nie spotkalem:/ bylem w opisanych w quescie miejscach i ani jednego nie bylo :/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2007, 03:32:09 pm wysłana przez Jahoo »
Dragon x15 forever!


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 17, 2007, 06:00:59 pm »
Jeśli doszedłeś do zbierania 20 jaj to nie masz je zdobyć od smoczycy tylko z mobów które te jaja wykradły. Zobacz dokładnie w zakładce quest


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 09, 2007, 08:15:03 pm »
A ja mam pytanko. Jaki hatchling wydaje wam sie lepszy dla PS-a(mam tu na mysli ktorego latwiej bedzie wyexpic ta postacia)? Wind czy Star? Gram na C4 i smoczki te oprocz p.atk i m.atk nie roznia sie niczym (tyle samo def,atk speed,hp,mp itp...) Star wydaje mi sie lepszy dla postaci typu buffer/healer z racji ataku dystansowego a postacie te maja roota (hold). Ale co do winda wydaje mi sie ze jest mniej roboty(kazemy mu atakowac i sie o nic niemartwimy tylko healujemu). bynajmniej tak mi sie wydaje.Jesli sie myle prosze o sprostowanie. Z gory dziekuje za wszystkie sugestie.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2007, 08:17:09 pm wysłana przez hakelbery »


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - Hatchling i Stridery
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 12, 2007, 08:54:53 pm »
witam, i mam typowo "noobowski" problem - probowałem wsiaść na strider'a Orckiem lub Elfem, no i ... nie ma takiej opcji ?! wie ktoś dlaczego? Gram Gladem i jest to troche dziwne dla mnie bo nim moge jeżdzić do woli. Z góry dzieki za odpowiedź.