Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183166 razy)

  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6525 dnia: Marzec 08, 2011, 07:02:22 pm »
może książkę  napiszmy wspomnienia Lancera ? pod redakcją forum.lineage2.com.pl, autor piszący posty w tym temacie :D, bo jak tak czytam coraz ciekawsze historie są  :afro:
+

Ty i pół forum.lineage2.com.pl lubi ten wątek!


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6526 dnia: Marzec 08, 2011, 07:05:38 pm »
Komuś nerwy puszczają  :o ??


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6527 dnia: Marzec 08, 2011, 07:51:38 pm »
uuu to poleciał po bandzie :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6528 dnia: Marzec 08, 2011, 08:19:16 pm »
Chyba obrazilem jakiegos Bozka PvE ktorego Darth wyznaje, bo mnie pokaral i mi z rana kompa zjaral : <  A tak serio to fajnie sie z niego dymilo i cholera wie co poszlo (stawiam na plyte...). Tak czy siak kilka(nascie) dni bede dostepny tylko raz na jakis czas, wiec zapewne nie bedzie okazji odpisac hate'rom : (

Po pierwsze Darth, jak juz bawisz sie we mnie i piszesz wall of texty, to uzywaj wciec i enterow, bo nawet wyjadaczy dram oczy bola od tak malo czytelnej "scianki" jaka piszesz.


Alarion -_-' mnie - ciekawe kiedy reszcie swojego party powiesz jakie masz o nich zdanie a nie tylko robisz podsmiewajki jak ich nie ma na kanale

Rly? Chyba z ciebie jak nieogarniasz WC, bo wiele wiecej sobie nie przypominam, poza ogolnymi zartami jakie kazdy z siebie robi co jakis czas (vide Stark, Dolendil). Przynajmniej jest wesolo : )


(ze ee wali w uja bo woli isc zajarac skreta niz zrobic frinte,

Niech poprawi mnie ktos z mojego consta, ale jestes praktycznie jedyna osoba, ktora NIGDY nie dala zadnego kredytu zaufania ZADNEMU nowemu graczowi. Do kazdego podchodzisz na zasadzie, ze ten koles na 100% bedziesz lecial w "Ch**" itd. I sila rzeczy takie osoby musza sie zdarzyc sie czasem, bo to sa realia ru offa, ze ktos sie wykrusza. Gdybys ty mial szukac kogos do party, to nie wiem kiedy kadre bysmy polatali. Pewnie biorac pod uwage jaki jestes mily dla nowych, to nigdy : )

ze stark nie ogarnia targetowania,

O_o Stark jest najlepiej ogarniajaca osoba do targetowania z jaka gralem i skad wymyslasz taki bullsh1t, to moge tylko zgadywac. Sam nie raz zreszta to powtarzalem innym osobom, kiedy sobie gadalismy.

ze erni jest do dupy tankiem bo nie uzywa mass agro,,

Hmm, co ty nie powiesz? Moze z raz czy 2 zwrocilem uwage, ze nie skorzystal z agro, ale z Ernim gadalem nei raz i nie musze o takich rzeczach mowic poza wiedza samego zainteresowanego, tym bardziej ze to w moim gescie, by czlonkowie constans grali coraz lepiej na kazdym PvP

i wiele innych ktorych juz nie pamietam)
Bo juz wiecej bzdur nie jestes wstanie wymyslic? : )
.
Ciesze sie ze nie zauwazales rebufowania w trakcie pvp, nie zauwazales tez great fury (ciekawe jak sie je aktywuje lukiem) ani tego ze ludzi bije sie daggerem ze statusem pvp zeby cancelowac bufki, jarasz sie tylko tym co ci powiedzial dolendil jak dziecko.

Mi nie musi nikt nic mowic, bo na PvP gram jzu na tyle dlugo, ze oprocz patrzenia na paski HP, staram sie miec na tyle podzielna uwage, zeby widziec co robia nasi i co robia enemy. Ta umiejetnosc jest potrzebna cardiemu na PvP, zeby wiedziec kiedy ma/moze uzyc massowych debuffow i oceniach ktore heale rzucac (bo samo patrzenie na paski nie powie ci, ile enemy kogos bije i czym bija). Zatem mam wystarczajaco czasu by samemu ocenic co kto z naszego pt robi/czego nie robi.

Ciekawi mnie tez kiedy zobaczysz jak bardzo ty jestes ogarniety jak tobie ddcy sie wykladaja gdy bije ich jeden mob w fogu a ty nie nadazasz wyhealowac bo czytasz forum czy moze balansujesz jak sie ddcy zbijaja na limity "bo musialem" czy siedzisz na innych kanale snufajac z kolezkami podczas gdy ludzie sie wykladaja.

Hehe, wypominaj mi pojedyncze akcje z PvE dalej. Sam grasz postacia, ktora mozesz (i czesto z tego korzystales, szczegolnie 4/5 twojej gry zanim Grater fury dostales) semi afkowac, albo ustawic sobie na macrze assyste po ataku i bic. Healer jest jedyna profka, ktora nie moze afkowac. Suma sumarum na te xx godzin klepania mobkow pozwalalem sobie zerkac czasem na forum, albo na linki ktore wy podsylacie sobie podczas koxu. Na PvP NIGDY i to chyba jest klucz do sukcesu, prawda? Ohh w8, jakie PvP, skoro trzeba koxac : <

O exp tez nie placzesz? no fakt jak na kazdym pvp byles podnoszony wylacznie z brezow (tak tak bo healera musimy jak najszybciej wykoksac bo od niego zalezy nasza przezywalnosc) czy moze jak walnoles focha jak mi dobijalismy ostatnie 2% w giant cave gdy wszyscy wyszli z party a ty nie chciales bo ci procenty uciekaly a tam byl uber exp,

Z tego co wiem, b rezy sa uzywane na mnie i EE, zeby nie przegrac PvP, na PvE nigdy nie wolalem B reza i wskaz choc jedna sytuacje gdy bylo inaczej. Poza tym /care o expa z dwustronnej wojny... Sam ci z Dolendilem pokazalem, ze gdy bylismy w LR po calym dniu wyszlismy 4-5% do przodu, ty przez twoj detag tylko 1%. Mozesz ogarniesz kiedys, ze to nie przez b rezy : )

A co do sytuacji w GC, to kwestia byla inna. Wiedziales, ze zaraz moga wpasc enemy, a ty sie uparles, zeby caly support byl OOP. Skonczylo sie tak, ze wpadl 1 dagger i wycial pol party, bo ja bylem bez earth chanta/songow/dance'ow, bo zanim ogarnales invite, to wiekszosc byla martwa. Tak sie koncza generalnie twoje pomysly i twoj ogar, ze 1 lol dagger byl w stanie pol pt pocisnac, a ja nie lubie w glupi sposob przegrywac PvP. Easy? Sorry, dla ciebie nie, bo jest tylko PvE : /

prawda jest taka ze masz w dupie reszte i liczysz sie tylko ty - zapewne dlatego to ty ustawiales skup KE podczas robienia insty bo swoich z questa nie wrzucales (+300 ke z jednej insty) az do czasu gdy Rapid cie wyczail ze masz nie odebrane itemki z questa na insty (tak tak zapewne zapomniales :) ). Powiedz cos jeszcze - moze jak to ze jako jedyny z calej ekipy nie chciales wprowadzenia systemu wsolnego wh i wyposazania ludzi w party bo stwierdziles ze na dd trzeba wydac wiecej kasy niz na bisha i bedziesz stratny na tym systemie.

Za to cie "uwielbialem" zawsze i za twoje zajebiste historie, ktore nawet jezeli maja co kolwiek prawdy, to przeistoczysz to 10 x na swoje potrzeby. Pozmyslaj jeszcze, wprawdzie kompa nie mam, ale chlopaki na TS beda miec niezly ubaw : )

Powiedz tez jak jako jedyny z calego party potrafisz zwyzywac ludzi od cweli,kretynow i debili

Mylisz sie, tylko ciebie i tylko gdy zaczynales opowiadac swoje kolejne historyjki  : >

a innym naublizac za plecami.
E tam, juz mi tak nie dodawaj, bo to byla tylko twoja specjalizacja : > sytuacji ciesze sie ze nie zgodzilem sie na driverowanie Alhara tylko zrobilem nowa postac.
Siedzialem w tym party nie dla ciebie ale dla pozostalych - dla Erniego, dla Starka i reszty ktora juz z nami nie gra, szkoda ze nie odszedlem wczesniej.

Kit z tym, ze jak przychodziles do pt, to nei bylo ani Starka, ani tymbardziej erniego, a w sumie nikogo z party poza mna nie znales, ale ok, niech ci bedzie, jak urodzisz swoja historie, to malo kto jest ci wtedy wstanie co kolwiek wyperswadowac

Mimo ze starasz sie otoczyc dupolizami ktorzy beda sie smiali z kazdego twojego glupiego zarciku i uwazali ze jestes uber graczem to ma nadzieje ze i ci ludzi sie opamietaja i zobaczaj jak bardzo sa ruchani przez ciebie a tym bardziej ze nie okazujesz im zadnego szacunku (no moze poza twoimi kolegami z rl).

To pojechales konkretnie, az mi rece opadly, bo nawet kuń czegos takiego nie umial napisac xD

Powiem ci tylko na ten temat tak, ze wlasnie obrazasz cale swoje byle party i ludzi ktorzy w nim grali, bo dajesz im do zrozumienia, ze sa rzekomymi idiotami dajcymi sie ruchac zlemu Alarionemu, niekotrzy i przez pol roku lub dluzej (Pozdrawiam Zosiek, Delios, Neural i wszystkich obecnych i bylych - przetrzyjcie oczy o zobaczcie jak okropny Alarion was wyzyskiwal i robil w konia)

Naprawde nie chcialem zeby calosc zakonczyla sie taka drama ale skoro rzucasz rekawice to ja ja podejme i przynajmniej kilka osob bedzie mialo z ciebie ubaw.

Kto z kogo bedzie mial ubaw, to juz ludzie zweryfikuja (szczegolnei ci ktorzy mnei znaja i grali w tym pt, jak osoby ktore pozdrawialem, ale oni sa albo dupolizami, albo tak naprawde obrabiaja mi dupe za plecami. Twoje teorie darth sa czasami tak rozbrajajace jak kunia : >



ps.
w dalszym ciagu czekam na sprzet z swsa

Cekaj, czekaj, ja ci nie wysle, bo kompa z L2 nie mam i pewnie jeszcze jakis czas miec nie bede xD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6529 dnia: Marzec 08, 2011, 08:28:59 pm »
+ i podkleić  :D


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6530 dnia: Marzec 08, 2011, 08:35:16 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6531 dnia: Marzec 08, 2011, 08:36:53 pm »
super ale nie odpowiedziales na zaden zarzut konkretnym argumentem - faktycznie pozmyslalem wszystko tak samo jak i to ze twierdziles ze dolendil ukradl ci twoje tokeny i masterke z insektora po tym jak wywaliles go pierwszy raz z party - a teraz jestes jego wielkim kolega :)

a podzielnej uwagi to ty raczej nie masz chyba ze chodzi o reuse insty

nie ja zaczalem ta drame ale spoko - ma  nazmyslac wiecej? po roku gry z toba (i jeszcze ponad chyba 2 na offie) mam jeszcze kilka historyjek - ktore moze potwierdzic wiele osob PVP MASTERZE!


Cytuj
Cekaj, czekaj, ja ci nie wysle, bo kompa z L2 nie mam i pewnie jeszcze jakis czas miec nie bede xD
o rly a to nikt sie na niego nie loguje? plx jak dlugo masz zamiar posciemniac ten sprzet?
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2011, 08:45:11 pm wysłana przez Vraghor »
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6532 dnia: Marzec 08, 2011, 09:14:39 pm »
super ale nie odpowiedziales na zaden zarzut konkretnym argumentem - faktycznie pozmyslalem wszystko tak samo jak i to ze twierdziles ze dolendil ukradl ci twoje tokeny i masterke z insektora po tym jak wywaliles go pierwszy raz z party - a teraz jestes jego wielkim kolega :)

Twoja epickosc w wymyslaniu historyjek nie zna granic. Z dolendilem pozegnalismy sie z powodu jego zachowania, a nie tego, ze rzekomo posadzalem go o zlodziejstwo (Zosiek, Delios, Stark, Neural i inni grajacy niech ci potwierdza, bo wiem, ze z moim zdaniem nigdy sie nei liczyles i nie bedziesz liczyl) Mowisz, ze nie odpowiedzialem argumentami? Zatem polecam nauke czytania ze zrozumieniem. Nawet w wieku 30 lat mozna sie zapisac! Daj sobie szanse ^^


a podzielnej uwagi to ty raczej nie masz chyba ze chodzi o reuse insty

Cool story bro, robie ja codziennie po 8 razy i przy tym wychujalem cale nasze party 9 x w ciagu dnia, niezly jestem, no nie? : )

A tak serio, to pozwolisz, ze ocenia to inni grajacy ze mna (Nawet goscinnie), bo nie spodziewalem sie nigdy odrobiny obiektywizmu z twojej strony, takze moj skill na PvP i twoja opinia (przy twoim ogarze) mnie interesuje tyle, co opinia Imonsa, lub konia  (Notabene Futrzak, ciebie hipokryto to powinni podziwiac, jak sie z darthem flame'owales przez x czasu i tu i na ofie, a teraz nagle kumple sie zrobili. Ale rozumiem, ze powiedzonko "Wrog mojego wroga jest moim przyjacielem" jest tu na dobrym miejscu xD)


nie ja zaczalem ta drame ale spoko - ma  nazmyslac wiecej? po roku gry z toba (i jeszcze ponad chyba 2 na offie) mam jeszcze kilka historyjek - ktore moze potwierdzic wiele osob PVP MASTERZE!

Dajesz, fajnei sie czyta wszystkie historie, ktore nawet jezeli mialy co kolwiek wspolnego z prawda, to ty dodasz tyle swojej wersji, ze po tym nie maja juz z nia nic wspolnego : )

I nie wazne ile obrazkow wkleisz, ja gram w ta gre wlasnie po PvP i po to gram supportem, zeby cala reszta party mogla wygrac pt vs pt. dla mnei to esencja tej gry i przyszedlem na ten serwer dlatego, ze nie trzeba tu bylo miec 85/75/75/75  i serii programow wspomagajacych, by moc wygrac PvP. Na tym serwerze wlasnie z powodu braku calego tego sh1tu widac skill kazdego gracza i kazdy moze to zweryfikowac albo grajac ze mna w pt, albo ogladajac frapsy, gdzie mialem przyjemnosc sie pokazac. Mistrzem nie jestem, ale uwielbiam kazde pvp i tylko po to gram w ta farmerska gre : )

Dla ciebie i kilku innych sa inne priorytety, ale to juz jak kto lubi : >


Cytuj
Cekaj, czekaj, ja ci nie wysle, bo kompa z L2 nie mam i pewnie jeszcze jakis czas miec nie bede xD
o rly a to nikt sie na niego nie loguje? plx jak dlugo masz zamiar posciemniac ten sprzet?

Ja nie sciemniam, po prostu pisz do kogos, komu L2 dziala. Naprawde jzu tak skretyniales, ze myslisz, ze z niedzialajacym kompem oddam ci sprzet? : P
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6533 dnia: Marzec 08, 2011, 09:17:36 pm »
Nie czytałem ale kluski z serem są megaaa!


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6534 dnia: Marzec 08, 2011, 09:20:43 pm »
Nie czytałem ale kluski z serem są megaaa!

nom mniam aż zgłodniałem  8)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6535 dnia: Marzec 08, 2011, 09:21:33 pm »
Nie czytałem ale kluski z serem są megaaa!

+1 ; )
W sumie nie mialem ochoty pisac tak dlugiego posta, ale nie moglem pozwolic, by darth po raz kolejny nasciemnial w kazdym niemal zdaniu i by inni mysleli, ze bede akceptowal. O ile na TS mozna miec ubaw, bo nikt serio do tego nie podchodzi grajac z nim i ze mna, tak skoro juz rzucasz teksty na publike, to postaraj sie chociaz 1 raz prawde pisac i bedzie fajnie : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6536 dnia: Marzec 08, 2011, 09:28:08 pm »
Panowie to tylko gra i na pewno nieraz  bawiliście się świetnie podczas wspólnej gry  :)
Więc pamiętajcie co dobre bo takie pitolenie na ogólnodostępnym forum nie jest fajne  :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6537 dnia: Marzec 08, 2011, 09:57:48 pm »
Zgadza sie, dlaczego nie dodaje historii od siebie, tylko prostuje jego, bo az w oczy kole ile mozna dolozyc swojego : )

Od siebie tylko dodalem tyle ile wymagane bylo, bo Darth jako hipokryta roku, wpierw pisze, ze nie bedzie nic pisal na swoje ex party, a kilka postow pisze cos takiego


no popatrz a taka sytuacja byla tylko jak na tsie byles ty i alarion  :beksa: bo obaj mieliscie -_-' na innych i liczyl sie tylko wasz lvl i wasza kasa , (...)

: )

W zsadzie to bylo dla mnie oczywiste, ze lada moment napisze cos w ten desen i zacznie sie kolejna krucjata przeciw okrutnemu Alarionowi, ktory robi w chuja cale swoje party juz od roku. Dobrze, ze co jakis czas znajdzie sie prorok na tym forum, ktory przetrze oczy wszystkim innym i ukaze cala prawde : )

Generalnie nie ma co ukrywac, ale z Darthem juz od czasu gry ofa nie udawalo sie za bardoz zyc w zgodzie i chyba moge byc tylko pelen podziwu dla siebie, ze jakos tyle czasu po prostu to jakos szlo. Na cale szczescie Darth bedzie mogl teraz poszukac party, ktore spelni jego PvE wymogi, a ja nie bede musial juz wiecej sluchac QQ na TS-ie i forum i zaden nowy gracz w tym party nie bedzie musial martwic sie "Lustracja" Dartha : )

Musze przyznac Darthowi, ze potrafil jedno jak nikt inny: Nikomu innemu nie udawalo sie wyprowadzac mnei z rownowagi tak skutecznie i szybko jak on nawet w 1/20 ilosci. Gra z nim uczyla pokory i cierpliowsci jak z nikim innym. W sumie nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo, prawda? : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6538 dnia: Marzec 08, 2011, 10:00:20 pm »
omg to moze zacznij sprzedawac lekcje ogarniania pvp  hahaha

drama musi byc show must go on

ps.
nie napisalem ze dolendila wywaliles za kradzierz tylko napisale co twierdziles ze zrobil juz po tym jak go wywaliles - nie prawda ze uwazales ze wybral ci tokeny? sklamalem?

 :oops:

ps.2
bez twojego zezwolenia nikt nie wysle mi sprzetu , bo jak sie pytalem to podobno pozmieniales pasy na swsa wiec skoro mozesz sobie pozwolic na internet z komorki to wyslij chociaż smsa starkowi albo komus innemu zeby to zrobil , w koncu jestes PARTY LEADEREM!

ps.3
nie napisalem nic zlego na PARTY tylko odpowiadam na Twoje zaczepki
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2011, 10:01:53 pm wysłana przez Vraghor »
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6539 dnia: Marzec 08, 2011, 10:09:00 pm »
omg to moze zacznij sprzedawac lekcje ogarniania pvp  hahaha

Gdyby się dało, bylbys pierwszy ktoryby je otrzymal i to za darmo! : )

drama musi byc show must go on

No skoro tak ubarwiasz swoje historie, to nie ma wyjscia, musi byc : >


ps.
nie napisalem ze dolendila wywaliles za kradzierz tylko napisale co twierdziles ze zrobil juz po tym jak go wywaliles - nie prawda ze uwazales ze wybral ci tokeny? sklamalem?

Stwierdzilem, ze najprawdopodobniej ktos wybral mi tokeny. Nie mam na tyle tupetu jak ty, by stawiac zarzuty bez dowodow. : >

 :oops:


ps.2
bez twojego zezwolenia nikt nie wysle mi sprzetu , bo jak sie pytalem to podobno pozmieniales pasy na swsa wiec skoro mozesz sobie pozwolic na internet z komorki to wyslij chociaż smsa starkowi albo komus innemu zeby to zrobil , w koncu jestes PARTY LEADEREM!

Stark zarzadza obecnie wszystkim pod moja nieobecnosc, passy zmienilem i porozdawalem tym, ktorzy mieli je dostac. Internet jest z laptopa ojca i od czasu do czasu moge skorzystac, bo z komorki by mnei oczy bolaly, gdyz sztuka pisania czytelnych wall of textow jest ci obca : <

Sms-a niestety do 10 marca niet, bo juz mi sie konto zablokowalo, smutne no nie? :(((
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6540 dnia: Marzec 08, 2011, 10:25:52 pm »
wasze brudy sa lepsze niz imprezy bunga bunga makaroniarza  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6541 dnia: Marzec 08, 2011, 10:28:41 pm »
i git! xD

W telewizji sam sh1t jak zwykle, a nawet sobie filmu nie obejrze :<<<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6542 dnia: Marzec 08, 2011, 10:29:06 pm »
dobra lektura na dobranoc :D  Poproszę więcej bo ostatnio nudą zawiewało  :beksa: a teraz wreszcie coś się dzieje :P   hahaha
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6543 dnia: Marzec 08, 2011, 10:31:04 pm »
No to musicie prosic Dartha o wiecej, bo ja obiecalem, ze poza wypominaniem jego QQ o PvE i dlaczego wzielismy innego WC nie bede nic od siebie dokladal.

Ale mysle, ze dlugo nie kaze wam czekac : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6544 dnia: Marzec 08, 2011, 10:34:35 pm »
tylko prosimy dużo screnów, filmików, opinie biegłych psychologów itp  :D
raczej to się prędko nie skończy więc niech chociaż ciekawie będzie, tylko nie kumam niekonsekwencji w tym "nie będę.." a potem takie coś :/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6545 dnia: Marzec 08, 2011, 10:41:23 pm »
Ano moge zalowac, ze nie robilem screenow, jak pod koniec PvP biegam z EE z Shield i acumenem od kury, ale na moim wooden PC robienei screen'a to scina kompa na 30 sec : <

A filmikow troche Delios robil, wiec kto ogladal mzoe ocenic, yo !
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6546 dnia: Marzec 08, 2011, 10:47:20 pm »
Zieffffff, powiedzcie... kogo to interesuje?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6547 dnia: Marzec 08, 2011, 10:48:55 pm »
dunno, kto bedzie chcial to poczyta, reszta oleje, prawda? Kazdy czyta na forum co lubi : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6548 dnia: Marzec 08, 2011, 11:20:11 pm »
OMG.....


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6549 dnia: Marzec 08, 2011, 11:34:17 pm »
Gratulacje Darth. Zasililes szeregi elitarnego klubu hejterow Analiona, ktorego czlonkowie najpierw mieli z nim stycznosc przez dlugi czas, a po wyjsciu z pt wypisuja same glupoty i bajeczki. Z reszta pewnie Cie to juz nie interesuje. Analion zniszczyl Ci zycie, nikt juz nie wezmie Cie do party (dla Analiona to najwyzsza mozliwa kara, jaką mógł wydać). Ale kim ja jestem ze to pisze? przeciez nawet nie wbilem 80, wiec w oczach pana Analiona jestem pchelką.


W sumie nie wiem po uj cie tak produkujecie. Na poczatku jak Analion na sile bronil swoich racji, dobrodusznosci i dziewictwa bylo zabawnie, ale ile razu mozna czytac ze jest pvp masterem i ma bardzo zgrane part (co widac po hejterach i rotacjach). Wiekszosc ludzi z franza/lancera dobrze wie jaki jest Analion i to co Darth napisales nie wniesie nic nowego. Reszta ma to gleboko w dupie i nawet tego nie czyta.



« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2011, 11:46:57 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )