Witaj
Gość

Wątek: Poradnik - GameGuard  (Przeczytany 35782 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Poradnik - GameGuard
« dnia: Lipiec 01, 2008, 02:46:12 pm »
Sporą część graczy męczą problemy z GemeGuardem lub z '' A chacking tool has been detected '' Abu już skończyć ciągłą fale zkładania tematu z tym samym problemem , napisze wszystkie znane mi sposoby rozwiazywania problemów z GameGuardem .

1.Sposób pierwszy :

Najlepiej zacząć od reinstala gry . Ponownego wgrania patcha .

2.Sposób drugi :

Ponowny update gry lub check files . [ Uruchamiamy plik LineageII ] :



Wybieramy zaznaczoną opcjie i czekamy aż do sprawdzenia naszych plików . Lub do końca update.

3.Sposób trzeci :

Jeżeli w/w sposoby nic nam nie dzadzą . Robimy tak : Szukamy pliku '' Hosts '' .
Plik ten znajduje się w : [ C:\WINDOWS\system32\drivers\etc ] Otwieramy plik Hosts za pomocą notatnika i na końcu dopisujemy taką linijke :

Cytuj
216.107.250.194   nprotect.lineage2.com


Musi to wyglądać  tak :



UWAGA!!!

Czasami gdy mamy na komputerze ServicePack 2 , nie wykrywa nam hosta , a więc  ten sposób w tym wypadku może się nie sprawdzić . Warto jednak sprawdzić. [Można też zainstalować SP 1 , jednak on nie jest zbyt polecany.]

4.Sposób czwarty :

Mozemy '' uśpić '' GameGuarda za pomocą różnych plików , oto one :

GameGuard Interlude FIX

Download : http://www.divshare.com/download/2938163-7e8

GameGuard Kamel FIX

Download : http://www.divshare.com/download/4172348-9fd

UWAGA!!!

Czasami jednak zdaża się , że server , na którym gramy wykopuje nas po paru sekundach za używanie takich plików .

5.Sposób piąty :

Format komputera . I ponowna instalacja Windowsa.

6.Sposób szósty :

Zainstalować gre na innym dysku / partycji

7.Sposób siódmy :

Jeżeli żaden z w/w sposobów nie zadziała  , proponuje wywalić kompa przez okno i sprawić sobie nowego  :P  [ Nie brać tego na poważnie ^^ ] Można znaleźć jeszce wiele sposobów. To tylko częśc , która ja znam . Powodzenia w walczeniu z GameGuardem  :)




fedur  :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2008, 09:55:06 am wysłana przez Matim22 »


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2008, 02:49:50 pm »
Imo plusik dla Pana i przykleić!

Dobra robota :)


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: -1

  • My Mother Here......
Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2008, 12:04:58 pm »
Dzięki koleś!
Śpieszmy Się Grać W LineageII Tak Szybko Odlanczaja Neta ;(


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2008, 10:42:43 pm »
Jeśli można , to prosze o podklejenie ..bo już widze , że ludzie robią nowe tematy z tym samym problemem  :shock:


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2008, 11:38:20 pm »
 +++ dla autora plx


A i przydalo by się poprawić np. Cheak file -> check files


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2008, 01:53:36 am »
Dobra podklejone i teraz proszę o nie spamowanie ;*


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2008, 09:01:21 pm »
Wyprobowalem wszystkie sposoby na obejscie gameguarda poza tym z formatem ktorego nie chce robic :/ i nic zaden nie dziala czy ma ktos jeszcze jakies pomysly ? nie wiem czy to wazne ale jak by co to gram a raczej chcial bym zagrac na serverze l2free


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 16, 2008, 09:09:13 pm »
Zapytaj na stronie servera lub forum . Może ktoś miał podobny problem..poszukaj moze znajdziesz. Aha , ale dziwi mnie 1 sprawa..bo patrzyłem własnie na forum tego servera i jest własnie tam temat o ''A hacking toll has been detected '' Napisany przez uzytkownika nedved no i dostałes odp..i napisałes , ze wszystko gra , ale potem , ze po 1 min wywala Cie z gry . Napisałem w poradniku , ze jest to spowodowane uzywaniem roznych plikow typu NWidow.dll lub Core.dll jeżeli te pliki nie odpowiadaja wersji twojej kroniki występuje własnie ten błąd , że wywala Cie z servera..a więc prosze abys sprecyzował jaki rodzaj gameguardza Cie meczy...czy wywala Cie z gry , czy masz komunikat w grze , podczas logowania itp.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2008, 09:16:58 pm wysłana przez Matim22 »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2008, 09:46:31 pm »
napisalem tam tez ze wydawalo mi sie ze wszystko dobrze chodzi poniewaz sprawdzilem tylko czy komunikat gameguarda nie wyskakuje po podmianie pliku core.dll i wyszedlem z gry a potem nie mialem internetu. :) Kiedy juz znowu mialem neta to zobaczylem ze po okolo 1 minucie wywala mnie z servera czyli tak jak to wczesniej napisales "Czasami jednak zdaża się , że server , na którym gramy wykopuje nas po paru sekundach za używanie takich plików" nie rozumiem dokladnie o co chodzi z tym "jaki rodzaj gameguardza Cie meczy". Ale dobra sproboje opisac moj problem dokladnie wiec tak zacznijmy od poczatku instaluje gre robie updejta i check file wpisuje do hosts ip "216.107.250.194   nprotect.lineage2.com" no i proboje odpalic gre (na standardowych plikach z systemu nie robie zadnej podmianki core.dll itp) podlaczam sie do servera i zaraz po zalogowaniu do gry wyskakuje mi blade gameguard "A hacking program has been discovered please try plaing again after closing uneseccery programs Error Code=tutaj nie moge doczytac bo zasnami mi to napis confirm" nastepnie pojawia sie 2gi komunikat "there was a problem when running gameguard Error Code=620" potem ten blad zaczac sie pojawiac juz w menu logowania tzn zaraz po wpisaniu loginu i hasla. Widzac ze to nie chodzi staralem sie zrobic podmiane plikow core.dll sciagalem je z roznych stron od roznych ludzi wszystkie pomagaly tylko czesciowo poniewaz tak jak napisalem wczesnie wywala mnie z gry po jakies minucie bez zadnego komunikatu.





« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2008, 12:53:07 am wysłana przez nedved »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 23, 2008, 12:53:21 am »
Mały updejt ;] sprawdzilem na innych serverach hellbound czy mam jakies problemy z gameguardem no oczywiscie game guarad mnie wywalal ale po podmianie pliku core.dll moge na nich normalnie grac (sprawdzalem to na serwerach szponiaste l2 ora graveland.pl) wiec podejrzewam ze moj problem z gameguardem na l2free lezy w tym punkcie "Czasami jednak zdaża się , że server , na którym gramy wykopuje nas po paru sekundach za używanie takich plików" jezeli ktos ma dla mnie jakies rady to chetnie ich wyslucham :D albo jakies inne sposoby ktore nie zostaly opisane w tym poradniku ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 23, 2008, 09:32:46 am »
Możesz poszukać pliki odpowiedniego do wersji Twojej kroniki...sam nie wiem jak to się robi..ale podobno te pliki maja jakieśwersje . I jeżeli chociaz troche się niezgadzają z wersją clienta to zostajesz wykopany.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 17, 2008, 08:57:36 pm »
hehehe a ja mam taki problem ze mam Gameguarda CALEGO wszystkie pliki w nim a kiedy odpalam gre wyskakuje mi blad 153 ktory mowi o tym ze gg jest popsuty...macie jakies pomysly?


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 17, 2009, 12:09:49 pm »

Interlude ~ Gracia Ct2.3 (Final) GG




Download


                                                                                         Gracia Epilogue ~ Freya GG


Download

High Five GG & l2.exe


Download

Gracia Ct2.3 (Final) l2.exe


Download

Freya L2.exe



Download




                                                                                                         GameGuard


Eliminuje zamykanie klienta, które jest po wejściu do gry i grania w nią 30 sec. (Działa tylko z Epilogue)


Download


Polecam


L2 Lige C3-H5[PL | Eng]


Pliki z: http://fyyre.ivory-tower.de/P.S Pliki dajemy oczywiście do folderu system, a nie GameGuard. Jeśli chodzi o Windows 7 to są to chyba najlepsze killer'y jakie znam. Polecam.
//Soulern: Autor postu dostau plusa.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2011, 08:19:49 pm wysłana przez Sebal »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik - GameGuard
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 27, 2009, 06:19:27 pm »
 :oej mam problem gra mi dobrze chodzi a jak jest okto logowania to wpisuje pasyy i oki i nic cos mi pisze iniechce mi zalaczyc konto mozecie mi pomóc gg13908161


//Soulern: Oto pomoc dla ciebie: so.pwn.pl
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2009, 10:18:23 pm wysłana przez Soulern »