Witaj
Gość

Wątek: Guild Wars 2  (Przeczytany 63545 razy)

  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 03, 2012, 10:42:06 am »
Niekoniecznie, na samych beta testach można było zobaczyć łącznie ze 30 serwerów z traffic Full/High, pozostałe Medium albo Low.
Nie hejtuje GW2 tylko patrze na przykładzie innych gier na które był taki hype, jak coś ;D
A może po prostu dopuścili ruskich i chińczyków do grania razem z europą/usa ;D
GW2 to inna bajka bo ma spora baze graczy z jedynki, do tego nie ma abonamentu, więc ludzie nie beda tak masowo po 30 dniach odchodzic.
No GW ma tą przewagę, że od razu wychodzi w europie a np. taka TERA nie dość, że w prowadzona w EU przez froglolo to jeszcze cała to cholerna westernizacja(IMO. powinni komuś jaja za to obciąć) zabrała sporo contentu nie wypełniając niczym innym tych luk
Jedynka miała tyle graczy co l2 w najleprzych czasach jak nie więcej, własnie przez brak abonamentu, tak więc niech przyjdzie 3/4 ludzi + sporo nowych napędzonych reklamą, do tego tak jak napisali nie będzie quitów po 30 dniach właśnie ze względu na brak opłat. Te wszystkie niby wow killery które wyszły do tej pory i okazały się failem to były kopie takich gier jak l2 czy właśnie wow do tego miały abonament. GW2 jest nowoscią na rynku mmo, do tego f2p to faktyczne free to play, a nie jak obecne gry f2p gdzie za free 3/4 gry wycięte jest czy chociażby obecne l2 gdzie bez płacenia czy kupowania super komputera,dysków ssd itd. nie da się grać, nawet na low grafice.


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 03, 2012, 12:50:01 pm »
Pożyjemy zobaczymy co z tego GuildWarsa będzie :). Dla mnie obecnie na rynku nie ma dobrego MMO które by mnie tak zaciekawiło jak to było w przypadku l2 (retail czy też priv - ale max do kroniki GF, to co się później działo z l2 to już nie dla mnie) dlatego też liczę trochę na to GW2.
born different.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpień 09, 2012, 12:48:26 pm »
dzisiaj kolejny stress test, pora taka sama jak poprzednio.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 09, 2012, 08:08:28 pm »
Przestrzegam przed zakupem kluczy do GW2 na Allegro, gdyż 90% to klucze U.S. i zostały kupione kradzionymi kartami kredytowymi/debetowymi, co za tym idzie te klucze zostaną zablokowane (tak jak i mój.)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:37:08 pm »
Skusiłeś się na atrakcyjną cenę?


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:02:14 pm »
Wywalakogos z tych testów dzisiejszych czy tylko ja mam taki problem  ? co wlacze pogram chwile to dc :) i pozniej ciezko troche sie zalogowac.
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpień 09, 2012, 11:06:50 pm »
Przestrzegam przed zakupem kluczy do GW2 na Allegro, gdyż 90% to klucze U.S. i zostały kupione kradzionymi kartami kredytowymi/debetowymi, co za tym idzie te klucze zostaną zablokowane (tak jak i mój.)
Heh, pisałem wcześniej, że kupowanie kluczy z allegro jest bardzo ryzykowne, nawet jak koleś ma dużą reputacje na allegro to nie znaczy, że te konkretne klucze akurat są legit.

Staraj się odzyskać kasę, mi bez problemu zwrócił po sprawdzeniu czy rzeczywiście nie działa.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpień 10, 2012, 08:58:25 am »
Wywalakogos z tych testów dzisiejszych czy tylko ja mam taki problem  ? co wlacze pogram chwile to dc :) i pozniej ciezko troche sie zalogowac.

Taki urok stress testu, imo najlepiej pierwsza godzinke sobie odpuscic i zaczac grac dopiero pozniej to przewaznie nie ma wiekszego problemu. Btw dzisiaj poprawka tylko ze od 1 do 4  :(


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:16:09 am »
Żadna atrakcyjna cena, 199zł za deluxe (multi region eu/us  hahaha - wtedy nie wiedziałem, że nie ma multi regionów), gość ponad kilkadziesiąt tysięcy pozytywów, 10 negatywów z czego 8 wycofanych, więc myślałem, że legit...
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpień 10, 2012, 12:05:20 pm »
Wywalakogos z tych testów dzisiejszych czy tylko ja mam taki problem  ? co wlacze pogram chwile to dc :) i pozniej ciezko troche sie zalogowac.

Taki urok stress testu, imo najlepiej pierwsza godzinke sobie odpuscic i zaczac grac dopiero pozniej to przewaznie nie ma wiekszego problemu. Btw dzisiaj poprawka tylko ze od 1 do 4  :(

Dzisiaj też Stress? Fajnie :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpień 10, 2012, 02:10:58 pm »
ta tylko jak chces zpograc to nocki kawalek zarywasz :p ale jak na razie od bwe 3 imo pozytywne zmiany widac , duzo wiecej fps wyciagam, aktualnie to na moim zlomie moglbym z powodzeniem bawic sie w sPvp na srednich detalach , no i mamy mase drobnych kosmetycznych zmian dotyczacych ui i mechaniki gry . Widac ze ANet jak na razie bierze sobie do serca sugestie graczy


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpień 10, 2012, 02:53:57 pm »
Sprawdzajcie sprawdzajcie :d Ktoś musi za Mnie sprawdzić czy warto kupić GW2 :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #287 dnia: Sierpień 10, 2012, 03:04:36 pm »
Wywalakogos z tych testów dzisiejszych czy tylko ja mam taki problem  ? co wlacze pogram chwile to dc :) i pozniej ciezko troche sie zalogowac.

Taki urok stress testu, imo najlepiej pierwsza godzinke sobie odpuscic i zaczac grac dopiero pozniej to przewaznie nie ma wiekszego problemu. Btw dzisiaj poprawka tylko ze od 1 do 4  :(

od 1 do 5 *

http://gw2.pan-dem.co.uk/
born different.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpień 10, 2012, 08:47:50 pm »
ta tylko jak chces zpograc to nocki kawalek zarywasz :p ale jak na razie od bwe 3 imo pozytywne zmiany widac , duzo wiecej fps wyciagam, aktualnie to na moim zlomie moglbym z powodzeniem bawic sie w sPvp na srednich detalach , no i mamy mase drobnych kosmetycznych zmian dotyczacych ui i mechaniki gry . Widac ze ANet jak na razie bierze sobie do serca sugestie graczy

Przeżyję.

I to prawdą ArenaNet zajebista firma, wcześniej grając mesmerem było ciężej illusiony praktycznie nic nie biły, a padały na 1 strzał. Od CBE zostało to poprawione i od razu przyjemniej się gra. Tak samo z grafiką :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:33:49 pm »
mesmer w bwe1 byl mocno OP , nawet klony bily bardzo mocno i zrobili troche za mocnego nerfa, aktualnie sporo mu brakuje ale po bwe3 Anet stwierdzilo ze troche sie mesmerowi przyjza i go poprawia. Aktualnie nie jest zla klasa ale tez sporo mu brakuje w starciu z warriorem czy elementalista. Imo po prostu brakuje mu porzadnego glass cannon buildu , warrior, elemental czy nawet guardian moga byc takz robieni ze walke koncza w pare sekund jak przeciwnik nie ogarnia , tyle ze sa malo wytrzymali , mesmer niestety aktualnie takiego nie posiada , teoretycznie jest combo sword + pistol/torch ale brak tam jakiegos solidnego stuna albo jakiegos unieruchomienia zeby miec pewnosc ze przeciwnik dobrze zapozna sie z burst skillem.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #290 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:57:22 pm »
Imo staff lub 2x sword best :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #291 dnia: Sierpień 10, 2012, 10:17:36 pm »
niby tak ale jak cie dopadnie warrior zrobiony pod eviscerate albo pod bleed to bardzo ciezko z nim walczyc, jedyne co mozna liczyc to to ze jakims cudem popali wszystkie cd na klonach , jak juz wspomnialem brakuje mesmerowi solidnego burstu albo jakiegos konkretnego condition damage.

Z drugiej strony zmiany ida w pozytywnym kierunku , przy bwe3 tylko gracz posiadal ikonke klasy przy swoim hp , aktualnie takze klony taka ikonke posiadaja wiec jak sie clzowiek zagapi juz troche trudniej z mesmerem.

Btw ja preferuje combo staff/sword + pistol , illusionary duelist ma solidne pier***** , staffem mozna troche podgzac przeciwnika przed walka a combo magic bullet + blurred frenzy pozwala chociaz troche uszkodzic przeciwnika , niestety juz troche ogarnieci gracze niezbyt chetnie podchodza do mesmera z mieczem wiedzac ze blurred frenzy nei tylko moze solidnie przywalic ale i mesmera wtedy nie rusza   :oops:


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #292 dnia: Sierpień 15, 2012, 10:40:29 am »
https://www.guildwars2.com/en/news/introducing-the-worlds-of-guild-wars-2/

Z dodatkowych newsew jest tak ze ci z pre-orderem dostali 1 dzien headstartu i dzisiaj znowu stress test 4 godziny o standardowej porze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2012, 10:48:04 am wysłana przez DIO »


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #293 dnia: Sierpień 15, 2012, 11:42:42 am »
Dla pre-purchase, BWE3 nie beda działać....
Franc/TooHotForYou


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #294 dnia: Sierpień 15, 2012, 11:54:04 am »
nie pre-purchase maja dostep do wszystkiego, pre-order juz chyba nie poza 1 dniem headstartu.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #295 dnia: Sierpień 15, 2012, 05:53:43 pm »
Chodzilo mi o to że stresstest jest dla pre-purchase...
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #296 dnia: Sierpień 19, 2012, 07:59:16 pm »
Są jacyś chętni do pogrania razem?


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #297 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:49:41 am »
Stress test odbędzie się dzisiaj, 21 sierpnia, od godziny 21:00 do 1:00 w nocy


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #298 dnia: Sierpień 24, 2012, 06:05:23 pm »
da się jakoś dostać wersje pre purshare tj. ta co daje możliwośc gry od jutra? Prosze o linka do jakiejś taniej wesji


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpień 24, 2012, 08:03:08 pm »
da się jakoś dostać wersje pre purshare tj. ta co daje możliwośc gry od jutra? Prosze o linka do jakiejś taniej wesji

https://buy.guildwars2.com/en/
born different.