Witaj
Gość

Wątek: Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?  (Przeczytany 2123 razy)

  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?
« dnia: Luty 09, 2011, 08:11:49 pm »
Witam

Czy questa na baiuma można wykonać w party? Chodzi mi o zabijanie raidów oraz bicie mobów w toi. Robię retaila bishopowi i samemu będzie bardzo ciężko, wręcz niemożliwe wykonanie questa.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2011, 10:01:07 pm »
RB nie musisz dotykać, wystarczy że ktoś je zabije, a Ty tylko chesta "otworzysz". A co do mobków, zagadaj z kolegami, niech ktoś Ci wyciągnie shamana i najlepiej żeby go paraliżował, wtedy możesz sobie spokojnie bić przez ~40 minut. To jeśli chodzi o toi. Co do reszty(quest monstery, gc moby itp.), weź buffa jakąś bron dla warriora i bij( tutaj też poproś kolegę żeby Ci wyciągał konkretne mobki i lej ile wlezie). Najlepiej jakbyś bił bez pt. Normalne potwory mogą ci paraliżować i wrzucać debuffy, ale przy questowych niech lepiej nie ruszają, tylko pilnują okolicy
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2011, 10:02:47 pm wysłana przez Boomer »

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2011, 07:18:03 pm »
Jest jeszcze jedna możliwość ale to dla bogatszych, bo jeśli mnie wzrok nie mylił to widziałem u donnego zafarbioną pipetke za 4dc.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2011, 11:24:13 am »
ja też widziałem u Donny wszystkie quest itemy na retaila, ale ja nie jestem donatorem i na wszystkie swoje dc ciężko pracuję. Wolę więc sam wykonać questa na retaila :)

ale mam już sposób. wystarczy, że ktoś z party zjedzie mobkowi hp prawie do końca, a ja swoim bishopem strzelę z łuku 3 razy i wykończę mobka. zobaczę czy tak samo jest z raidami, jak zarobię na dyna bow, bo spaliłem już trzeci :)


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2011, 03:37:54 pm »
ja też widziałem u Donny wszystkie quest itemy na retaila, ale ja nie jestem donatorem i na wszystkie swoje dc ciężko pracuję. Wolę więc sam wykonać questa na retaila :)

ale mam już sposób. wystarczy, że ktoś z party zjedzie mobkowi hp prawie do końca, a ja swoim bishopem strzelę z łuku 3 razy i wykończę mobka. zobaczę czy tak samo jest z raidami, jak zarobię na dyna bow, bo spaliłem już trzeci :)

Raiadow w q na retaila nie musisz nawet dotykać.
Zabija ktokolwiek Ty tylko gadasz ze skrzyneczka. Tak jak to było pisane wcześniej  :)
Oczywiście wyjątkiem jest baium ;p gdzie musisz go smyrnac pipeta :D
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2011, 10:39:12 pm »
no fakt, rb nie trzeba nawet dotykać, przepraszam za wprowadzenie w błąd. chodzi mi o quest monsters. czy można je bić w party, bo w okolicach blazing swamp leży ciało anioła. po rozmowie z nim, pojawia się jakiś demon, którego trzeba zabić. mój bishop z soul bowem +9 prawie w ogóle nie zadaje mu dmg. sprawdziłbym to osobiście, ale jak już wspominałem spaliłem swój łuk. zresztą nie można się od rana zalogować na serwer.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2011, 12:44:49 am »
no fakt, rb nie trzeba nawet dotykać, przepraszam za wprowadzenie w błąd. chodzi mi o quest monsters. czy można je bić w party, bo w okolicach blazing swamp leży ciało anioła. po rozmowie z nim, pojawia się jakiś demon, którego trzeba zabić. mój bishop z soul bowem +9 prawie w ogóle nie zadaje mu dmg. sprawdziłbym to osobiście, ale jak już wspominałem spaliłem swój łuk. zresztą nie można się od rana zalogować na serwer.
Q monstera musisz samemu ubić. Co do anioła, to chodzi Ci chyba o skrzynkę na FG.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2011, 10:54:28 am »
nie. z tamtym sobie poradziłem całkiem dobrze. chodzi mi o wątek na blazing swamp w quescie na bauima. leży ciało anioła. trzeba z nim pogadać i wtedy pojawia się demon, którego należy zabić. z tym już niestety mój bishop sobie nie radzi.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2011, 01:30:13 pm »
nie. z tamtym sobie poradziłem całkiem dobrze. chodzi mi o wątek na blazing swamp w quescie na bauima. leży ciało anioła. trzeba z nim pogadać i wtedy pojawia się demon, którego należy zabić. z tym już niestety mój bishop sobie nie radzi.
O jaką kronike Ci chodzi? Bo nie grywam powyżej Interlude i w Q na Baiuma, nie ma żadnego anioła na BS.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Quest na Bauima. Czy można go wykonywać w party?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 12, 2011, 10:25:59 pm »
i znowu pomyłka z mojej strony. chodzi mi o Swampland. odnajdujemy zwłoki anioła. najlepiej przenieść się na Swampland i z tamtąd wyruszyć (mapka trochę jest przekłamana). gadamy ze zwłokami i pojawia się angel killer. jego właśnie trzeba zabić. gram na dragonie, więc chyba wszyscy muszą to zrobić aby dostać się do bauima.

problem rozwiązany. kto inny może mu zjechać hp prawie do zera. wystarczy że osoba, która wzięła questa zada ostatnie hity.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2011, 01:54:42 am wysłana przez djk_25 »