Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 437205 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #200 dnia: Maj 06, 2007, 05:11:36 am »
Wlasnie te 130p defa nie robi wiekszej roznica, natomiast wiecej acc, speed odgrywa decydujaca role.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

  • boOm hEaD shOt
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #201 dnia: Maj 10, 2007, 10:08:31 pm »
Witam. Czy jeżeli niemam funduszy na Doom light seta to Zubei będzie w miarę odpowiednim setem dla tyranta ?


Demeroth - Grand Khavatari - lvl 80 // Spectral Master - lvl 80 Online
Imagram - Destroyer - lvl 58 Offline


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #202 dnia: Maj 10, 2007, 10:19:49 pm »
i tak i nie... ale raczej nie... moim zdaniem lepiej polazic w thecy te 2,3 lvl wiecej i nazbierac na DooM'a niz na sile pchac sie w slabe B


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

  • boOm hEaD shOt
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #203 dnia: Maj 11, 2007, 04:07:00 pm »
Fakt w tym że u mnie już 58 lvl i nazbierać na dooma to jeszcze daleka droga :)


Demeroth - Grand Khavatari - lvl 80 // Spectral Master - lvl 80 Online
Imagram - Destroyer - lvl 58 Offline


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #204 dnia: Maj 16, 2007, 03:35:16 am »
Omfg ludzie nierobcie z tyranta tanka gram w l2 od czasow C1 gralem roznymi postaciami ale zawsze wracalem do tyranta przeszedlem przez wszystki fazy c w lineagu kiedy to tyrant ledwo zabijal moby i wiem jedno tyrant po 52 w heavy sux na maxa light i tylko light....poniewaz bez passiva na heavy heavy nic mu niedaj a tylko odejmuje. Sety dla tyrcia:Nightmare light i draconic do tego fisty z health najlepiej s grade  :D na olimpiade warto miec  Maj light,focus w fisah tylko do koksu a o cryt.stune zapomnijcie to jest w ogóle nieporozumienie to SA tyrantem sie nucuje a nie podbiega i liczy na daremne crytki i jeszcze stune z nich,skillena bliski zasieg i fisty to ostatecznosc.Sa w srod was psychopaci ktorzy odejmuja tyrantem sobie dexa na koszt cona lub str.(sado maso czyco ) cona niewarto dodawac bo niema od czego odjac napewno nie od dexa bo jak to sie zrobi to mozna zapomniec o plynnym i szybkim ladowaniu focus force nawet jak sie ma juz force rage.Do str raczej niewarto dodawac bo niewiele to daje u tyranta,jego przelicznik skilli jest zbyt maly zeby mu to super zwiekszylo ich moc,zostaje wiec dodawac do dexa co sie naprawde sprawdza,roznica jest tak ogromna ze na self buffie nawet w C4 z dozym dexem tyrant radzi sobie dobrze na 1vs1 a na mas na coz mas to zawsze zalezy od szczescia ilu cie kolesi targetuje i ilu nawala :] bo czy masz heavy czy light to jak nukuje w ciebie 4 magow czy strzela paru lucznikow to i tak jestes trup.Natomiast w C5 sprawa sie zmienia zupelnie raz ze dochodza kryty od skilli (co u tyranta i glada jest dosc czeste) to jeszcze wszystki totemy zostaly zmienione niejednokrotnie bardziej oplaca sie uzywac totem ogr niz pumy zwlaszcza na full buffie mozna tyrantem z tateosian setem wyciagnac 2k M.def'a ponad 1,3k P.def'a .No to tyle  jak komus sie to chcialo czytac to graty ;p choc odnosze wrazenie ze wiekszosc z was gra tyrantem jak tankiem ..podbiega i mluci z bliska liczac ze stune wejdzie i ze akurat super hiper seria crytow wejdze ..robcie tak dalej a koles ktory sie odwroci i postanowi wam oddac po skonczomym pvp odejdzie i moze powie gf a wy wrocicie do miasta w plastikowym worku :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #205 dnia: Maj 16, 2007, 10:02:51 am »
Cytuj
cona niewarto dodawac bo niema od czego odjac napewno nie od dexa bo jak to sie zrobi to mozna zapomniec o plynnym i szybkim ladowaniu focus force nawet jak sie ma juz force rage.Do str raczej niewarto dodawac bo niewiele to daje u tyranta,jego przelicznik skilli jest zbyt maly zeby mu to super zwiekszylo ich moc,zostaje wiec dodawac do dexa co sie naprawde sprawdza,roznica jest tak ogromna ze na self buffie nawet w C4 z dozym dexem tyrant radzi sobie dobrze na 1vs1 a na mas na coz mas to zawsze zalezy od szczescia ilu cie kolesi targetuje i ilu nawala :]

Oh SRY prosze mistrzu oto co mi da +5 DEX na orku:

5%   Speed
5%   Crit
5%   At Spd
2,81 Acc
2,81 Eva

Nie no qrwa masz racje jakie bonusy!!!

Za to STR jak malo mi daje ;/ :
10% PAtk

Nie no to malo...

Dla porownania ile daje DEX dla LE:
5%   Speed
5%   Crit
5%   At Spd
2,45 Acc
2,45 Eva

Tylko dolicz ze LE maja "ciut" wiecej DEXa.Ale co tam GK na 80 ktory gra od prelude.Odejmowanie DEX duzo w orkach nie zmieni i tak bo accuary maja wysokie,speed zawsze maja gowno warty chyba ze wejde w zealota.Gadasz zeby DEXa nie odejmowac bo maja go malo tylko pewnie nie sprawdziles buildu ale co tam...ja tez myslalem ze jest glupie odejmowanie -8 con od SK i dodac mu w STR i DEX a jednak zrobilem tak i zyje.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #206 dnia: Maj 16, 2007, 01:44:50 pm »
No tak oczywiscie dodaj sobie do Str pojedz na maksa cona i fist furry wpieprzy ci Hp w ciagu minuty a w C5 ogr nieregeneruje juz Hp jak bys niezauwazyl walczylem z orkami ktorzy mieli pododawane do Str. i ih ataki byly mocniejesze ..uwaga o cale 300 dmg na skillu a ladowanie i regeneracje skilli mieli tak smiesznie  wolna ze niemogli tak naprawde uzywac skilli bo im sie za wolno regenerowaly,co z tego ze walisz mocno kiedy kos inny walnie cie w tym czasie 2 razy dajmy na to po 1000 dmg ty jego 1 za 1300 dmg, wiec reasumujac on cie bije za 2000dmg w czasie w ktorym ty sie ladujesz jeszcze.Oczywiscie nietwierdze ze dodanie do str. u tyranta zupelnie sie niespawdza jest super na moby bo w tedy na howku czy bisonie ma sie fajne crytyki zwlasza z BD,ale na milosc boska u tyranta glownie liczy sie reuse skilli a nie to jak szybko macha fistami czy mocne crtyty wali bo od tego jak szybko zaladuje sie stune czy hurricane zalezy jego zycie.Masz racje ze przelicznik do dexa niedaje zbyt wiele tyrantowi do evasion  speed bo accuracy u tyranta tak naprawde niema zadnego znaczenie bo skillami zawsze sie i tak trafi,a evasion no coz nigdy tak naprawde nieprzydawal sie tyrantowimial go poprostu zbyt malo zeby navet howkeye na tym samym lvl go nietrafil,wiec prosze niepatrzcie na to ile daje wam dex w statach,tylko jak szybko odradzaja sie wam skille.Bo rownie dobrze mozevcie powiedziec takiemu necrusowi...starty dodaj sobie na maxa do mena i inta bedziesz mial dozego m defa i walil strasznie mocno,przeciez niejestes sps'em......jesli tak wlasnie myslicie to good luck na pvp wam zyczze :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #207 dnia: Maj 16, 2007, 02:21:04 pm »
Cytuj
No tak oczywiscie dodaj sobie do Str pojedz na maksa cona i fist furry wpieprzy ci Hp w ciagu minuty a w C5 ogr nieregeneruje juz Hp jak bys niezauwazyl walczylem z orkami ktorzy mieli pododawane do Str. i ih ataki byly mocniejesze ..uwaga o cale 300 dmg na skillu a ladowanie i regeneracje skilli mieli tak smiesznie  wolna ze niemogli tak naprawde uzywac skilli bo im sie za wolno regenerowaly,co z tego ze walisz mocno kiedy kos inny walnie cie w tym czasie 2 razy dajmy na to po 1000 dmg ty jego 1 za 1300 dmg, wiec reasumujac on cie bije za 2000dmg w czasie w ktorym ty sie ladujesz jeszcze

Ty czytasz o co mi chodzi? Nie brac -5 DEX +5 STR tylko +5 STR -5 CON.Build na + str +con -dex jest na nuker Tyrant ale jak sie sprawdza to nie wiem ale znajac zycie to dobrze jezeli ktos wali z dystansu bo juz nie raz sie przekonalem ze niby dupne buildy sa b.dobre.

Cytuj
Oczywiscie nietwierdze ze dodanie do str. u tyranta zupelnie sie niespawdza jest super na moby bo w tedy na howku czy bisonie ma sie fajne crytyki zwlasza z BD,ale na milosc boska u tyranta glownie liczy sie reuse skilli a nie to jak szybko macha fistami czy mocne crtyty wali bo od tego jak szybko zaladuje sie stune czy hurricane zalezy jego zycie.Masz racje ze przelicznik do dexa niedaje zbyt wiele tyrantowi do evasion  speed bo accuracy u tyranta tak naprawde niema zadnego znaczenie bo skillami zawsze sie i tak trafi,a evasion no coz nigdy tak naprawde nieprzydawal sie tyrantowimial go poprostu zbyt malo zeby navet howkeye na tym samym lvl go nietrafil,wiec prosze niepatrzcie na to ile daje wam dex w statach,tylko jak szybko odradzaja sie wam skille.Bo rownie dobrze mozevcie powiedziec takiemu necrusowi...starty dodaj sobie na maxa do mena i inta bedziesz mial dozego m defa i walil strasznie mocno,przeciez niejestes sps'em......jesli tak wlasnie myslicie to good luck na pvp wam zyczze

Dodanie +1 dex to na orka jest okolo +0,45% szybszy reuse skilla.Dla porownania dla eflow to jest AŻ(tak bez sarkazmu AŻ) +1% do reuse.


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

  • boOm hEaD shOt
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 16, 2007, 10:21:07 pm »
Sidu mówisz że dla tyranta Set Nightmare jest najlepszy. Spoko tylko że aktulanie mam 62 lvl i jak to na epi bywa poskładanie takiego setu nawet posiadając dobrą gildie niest strasznie kosztowne i w małym stopniu osiągalne. Mi chodzi głównie o to co bardziej się opłaca z setów B-grade niemając wystarczających środków na Doom light.


Demeroth - Grand Khavatari - lvl 80 // Spectral Master - lvl 80 Online
Imagram - Destroyer - lvl 58 Offline


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #209 dnia: Maj 16, 2007, 10:37:28 pm »
Doom Light do PvE a do pvp BW ^^


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #210 dnia: Maj 16, 2007, 11:08:16 pm »
do pvp BW ^^

co mu da te marne 8% wiecej p.defa? w pvp tyrant ma byc szybki, zwinny i skuteczny... wiec doom bedzie do wszystkiego najlepszym rozwiazaniem dla Tyrka.

~ moim zdaniem nie baw sie w jakies bw,zubei tylko dotad siedz w C grade az nazbierasz na Dooma


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #211 dnia: Maj 16, 2007, 11:15:05 pm »
Cytuj
co mu da te marne 8% wiecej p.defa? w pvp tyrant ma byc szybki, zwinny i skuteczny... wiec doom bedzie do wszystkiego najlepszym rozwiazaniem dla Tyrka.

A co mu da te +3 DEX?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #212 dnia: Maj 17, 2007, 12:36:24 am »
Domm dla tyrant....no do koksa moze i dobry ale na pvp tylko i wylacznie BW niechodzi o P.def tylko M def jaki sie zwieksza dzieki setowi.....poza tym armor sie enchantuje  tak wiec w BW tyrant wychodzi duzo lepiej niz w Doomie...poza tym tyrantem jesli ktos umie grac nieobawia sie wojownikow bo robi ich jak chlopa w sadzie,jedymym jego prawdziwym zagrozeniem sa magowie wiec zawsze sie patrzy pod kontem M.Def nawet w C5 bo magowie tam tez moga ladne kuku zrobic.....ale jak zapewne wielu z was zdazylo zauwazyc tyrant to tak skomplikowana postac z taka iloscia kombinacji uzcia skilli na pvp ze roznice miedzy setami sa ale nie az tak wielkie.....set zawsze sie dobiera do swojego stylu grania mi osobiscie dobrze sie gra w Bw i NM poniewaz na Abbys x3 90% to magowie.....jedno co wiem nieskladaj sobie Zubei seta...jest kiepski dla tyranta bo na hige lvl lucznicy czesciej wala do ciebie ze skilli ktore w c4 maja poprawiony przelicznik powera(jesli sa na self buff albo tylko pp buff ) a jesli na COW'ie i z sws +BD to evasion nic ci nieda bo i tak dosiegnie cie jakis cryt za 4k


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #213 dnia: Maj 17, 2007, 07:14:20 am »
biegając w BW bylem średnio zadowolony, ba nawet słabo. poprostu mi Doom pasuje do mojego konfigu Tyrka i do mojego  stylu grania... tak samo jak DC czy Maj niz NM


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

  • boOm hEaD shOt
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #214 dnia: Maj 17, 2007, 04:37:16 pm »
Chyba jednak zostane ptzy tym co mam i bede zbierał na dooma. Dzieki za informacje.


Demeroth - Grand Khavatari - lvl 80 // Spectral Master - lvl 80 Online
Imagram - Destroyer - lvl 58 Offline


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 18, 2007, 11:42:45 pm »
sidu grasz tyle lat hehe i sporo pewnie wiesz ale zagraj sobie w C4 na dragonie  :D  tam to jest inny swiat nie pouczaj tak ludzi. Na dragonie człowieku skile to w ogóle nie patrzebna sprawa tylko stun i huric..coś tam , force blaster czasami cripe  haha a ty ze tyrant ze skili zyje hahaha. Totemy to praktycznie 2 bizon i zając hehe (przy max hp  puma oczywiscie)  reszta do bani bez użyteczne. Co do seta ty TYLKO i wyłącznie JAK na razie WYLUKAŁEM DOOM  a grade sety tez mozna se darowac haha załosne są, DC ten niby taki dobry to chyba najgorszy na świecie (drogi, malutko dodaje, malutko odejmuje, jak ci cos dropnie kasa w plecy) beznadziejny. TYLKO  DOOM jeszcze tylko nie wim jak w drago.. ale ten to juz pewnie lepszejszy jest (ale drogi jak cholera) DOOM DOOM DDOOOMMM HAHA


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #216 dnia: Maj 21, 2007, 10:55:00 am »
bw jest najlepszym rozwiazaniem do 65 lvl  uwazalem doom zbroje za najlepsza  jak dostalem BW na testy zmienilem zdanie na korzysc bw
z A nightmare / dc dla mniej zamoznych choc ja albo nightmare albo bw w dc sie nei bawie.
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #217 dnia: Maj 21, 2007, 11:48:28 am »
LOL jak doom jest lepszy od A grade to zrob reroll.Lepiej laz w PL bo dodaje +4 do STR -1 CON to jest pr0 set!


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #218 dnia: Maj 21, 2007, 03:27:42 pm »
nie chodzi mi że doom jest lepszy od wszystkich a grade w ogóle tak nie uwazam, ale dc set np. jest prawie identyczny nie wciskajcie kitu ze jest sporo lepszy (bardzo nie wiele, staty sa prawie identyczne jak w doomie) a cena jest kosmicznie wieksza ! tak wiec jak ci dropna rekawiczki dc to masz 600 kk w plecy ! i co dc takie oplacalne i swietne ??!!!

Jak nie nosiliscie dc i dooma to wam powiem ile na oko dodaje i odejmuje (na oko bo dokladnei nie pamietam)
DC: sped.atk  +10
          p.def   +30
       atk.pow  +15
           speed  -5
         evasion  -3
Strasznie dużo dodaje DC hahaa :D :D  (sprawdzone na tyrancie 73 i full bufie pp 70)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #219 dnia: Maj 21, 2007, 04:56:14 pm »
Ja wole NM ktory w PvP jest zarabisty poprostu ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #220 dnia: Maj 21, 2007, 05:41:11 pm »
Cytuj
Jak nie nosiliscie dc i dooma to wam powiem ile na oko dodaje i odejmuje (na oko bo dokladnei nie pamietam)
DC: sped.atk  +10
          p.def   +30
       atk.pow  +15
           speed  -5
         evasion  -3
LOL, to nowe bonusy czy zmiany w stosunku do Dooma :?: xD
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

  • boOm hEaD shOt
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #221 dnia: Maj 21, 2007, 09:12:52 pm »
Dzisiaj dooma zakupiłem. Mam cały set i jestem bardzo zadowolony :)


Demeroth - Grand Khavatari - lvl 80 // Spectral Master - lvl 80 Online
Imagram - Destroyer - lvl 58 Offline


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #222 dnia: Maj 21, 2007, 09:19:22 pm »
gratki szmatki ;)

teraz koluj Dragon Gringers + health ;)


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

  • boOm hEaD shOt
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #223 dnia: Maj 21, 2007, 10:18:42 pm »
Jaka cena mniejwięcej jeśli chodzi o serwer EPI ?? Ktoś się orientuje


Demeroth - Grand Khavatari - lvl 80 // Spectral Master - lvl 80 Online
Imagram - Destroyer - lvl 58 Offline


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #224 dnia: Maj 21, 2007, 11:18:53 pm »
 :D  zmiany w stosunku do dooma  :D


   poprostu swietne hehe zakupie sobie nightmare zobacze jak tu bedzie


  pozdro